کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-01 ساعت 02:32)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 01:12)aghaghia نوشته:  دوست عزیز پیکاب ویزا فقط برای سفارت ابوظبی امکانپذیره که چون یک تصمیم شخصی است و سایت نمیتونه مسئولیتی رو در این زمینه قبول کنه، به خود شما عزیزان بر میگرده...

من با یکی از این شرکتای پیکاپ تماس گرفتم گفتن برای آنکارا هنوز پیکاپش نیومده ، پیکاپش بیاد میتونیم براتون بگیریم
یعنی چرند گفته ؟!؟

خب منظورشون از این که پیکاپش هنوز نیومده یعنی چی؟ سال گذشته که امکانش نبود حالا اگر امسال امکانپذیر شده، هنوز کسی اطلاع نداره!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali
(2014-01-01 ساعت 12:01)tenese نوشته:  ما رو هم شناخت. آپدیت ما برای 27 DEC .برای بقیه دوستان مربوط به چه زمانی هست؟

سلام
آخرین آپدیت ما دقیقا روز مصاحبه (اوایل اکتبر) هست. یعنی ازون موقع هیچ کاری رو کیس ما انجام ندادند؟ (حدود 90 روز پیش) !!
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: kage.omid ، godot ، pari pariaaa ، 2014winner ، NIKKI ، soli asali ، sharifian ، قصه گو ، sophia ، mohamad92
با سلام و تشکر از راهنماییهای مفید دوستان
من تاریخ مصاحبه ام 8Dec در ابوظبی بوده که Fbi Check خوردم و آفیسر گفت که از هفته بعد سایت Abudhabi رو چک کنم . ولی من هرچی تا به امروز سایت سفارت Abudhabi رو چک می کنم پیغام ...No information has been found رو می ده.در صورتیکه تو سایت CEAC وضعیت کیس را Administrative Processeing نشان می دهد و آخرین تاریخ Update را هم 16Dec نشان می دهد.چرا پس هنوز تو سایت خود سفارت چیزی نیومده؟ آیا سفارت عقب تر از CEAC آپ دیت می شود ؟ و اینکه شما اطلاع دارین که مهلت 6 ماهه رفتن به US از تاریخ صدور ویزا است یا از تاریخ Medical ؟
ممنون
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، kage.omid ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو
از منم شناخت 14نوامبر مصاحبم بود آخرین اپدیت 22نوامبر بوده.
حداقل این سایت راه افتاد روزنه امیدی باز شد.
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، pari pariaaa ، aghaghia ، 2014winner ، NIKKI ، amin arefi ، farazz ، feel ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92
(2014-01-01 ساعت 12:36)هما مانی نوشته:  با سلام و تشکر از راهنماییهای مفید دوستان
من تاریخ مصاحبه ام 8Dec در ابوظبی بوده که Fbi Check خوردم و آفیسر گفت که از هفته بعد سایت Abudhabi رو چک کنم . ولی من هرچی تا به امروز سایت سفارت Abudhabi رو چک می کنم پیغام ...No information has been found رو می ده.در صورتیکه تو سایت CEAC وضعیت کیس را Administrative Processeing نشان می دهد و آخرین تاریخ Update را هم 16Dec نشان می دهد.چرا پس هنوز تو سایت خود سفارت چیزی نیومده؟ آیا سفارت عقب تر از CEAC آپ دیت می شود ؟ و اینکه شما اطلاع دارین که مهلت 6 ماهه رفتن به US از تاریخ صدور ویزا است یا از تاریخ Medical ؟
ممنون

سلام
باهاشون مکاتبه کنید که آپدیت کنن! تو همون ساین ابوظبی قسمت Contact Us و ...
چیز مهمی نیست.
ظاهرا واسه ابوظبی از تاریخ صدور ویزاست (با توجه به گفته بچه های 2013, اعتبار مدیکال ابوظبی 1 ساله است ...)
موفق باشین.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، sharifian ، قصه گو
(2014-01-01 ساعت 12:36)هما مانی نوشته:  با سلام و تشکر از راهنماییهای مفید دوستان
ممنون

در مورد سفارت ابوظبی اعتبار ویزای شما از زمان صدور شش ماهه اس و ربطی به تاریخ مدیکال نداره مگر اینکه کلیرنس شما بیشتر از شش ماه طول بکشه و عملا در زمان صدور ویزا اعتبار مدیکال تموم شده باشه که مدیکال باید تمدید بشه(مجددا انجام بشه) تا ویزا صادر بشه و در اینصورت هم طبیعتا ویزای شما شش ماهه خواهد بود.
در مورد اختلاف زمانی آپدیت سفارت ابوظبی و سایت CEAC اطلاعی ندارم.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2014-01-01 ساعت 12:45)مهدی 2014 نوشته:  
ممنون

سلام
باهاشون مکاتبه کنید که آپدیت کنن! تو همون ساین ابوظبی قسمت Contact Us و ...
چیز مهمی نیست.
ظاهرا واسه ابوظبی از تاریخ صدور ویزاست (با توجه به گفته بچه های 2013, اعتبار مدیکال ابوظبی 1 ساله است ...)
موفق باشین.
دوست عزیز ظاهرا فقط ایروان یک ساله بوده که اونهم گفته میشه امسال ششماهه شده.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو
سايت سيس ما رو هم شناخت و هم اكنون بسيار مشعوف مي باشيمBig Grin
آخرين آپديت هم ٢٤ دسامبر،تاريخيه كه ايميل زدم سفارت Smile
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
(2014-01-01 ساعت 10:41)hamidrezapir1 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:27)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

کیس ما رو هم شناخت. یک کم امیدوار بشیم Big Grin

از مارو هم شناختWink
ما رو هم شناخت فکر کنم شروع کرده به کار کردنSmile
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
اين نشون ميده سيس براي برندگان هر دوره از ژانويه ي اون سال اكتيو ميشه .
اونوقت ما ٨-٧ ماه درگير بوديم و مي گفتيم چرا نميشناسه هيچ كسي رو !!! Smile
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
ممنون

سلام دوست عزیز، از طریق این لینــــــــک باهاشون مکاتبه کنید و گزینه case is not found رو انتخاب کنید و توضیحاتی که لازمه رو براشون بفرستید. برای ابوظبی ظاهرا 6 ماه پس از دریافت ویزا مهلت دارین که تشریف ببرید....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farazz ، محبت ، 5ina ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو
http://www.abudhabiivo.net/ادرس چک کردن وضعیت در ابوظبی هست ادرس روی برگه کلیرنس نغییر کرده همینو دیدین ؟
تشکر کنندگان: farazz ، محبت ، soli asali
(2014-01-01 ساعت 13:26)2014winner نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

از مارو هم شناختWink

من رو هم شناخت. مصاحبه من 17 دسامبر بود و در سیس آپدیت رو 30 دسامبر زده.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، taleghani ، محبت ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92
ما کیسمون دو نفره و تاریخ اپدیت یکی همون تاریخ مصاحبه است و یکی فرداش .بقیه هم همین طورند ؟
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: farazz ، godot ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92 ، EKAM
(2014-01-01 ساعت 13:26)2014winner نوشته:  

از مارو هم شناختWink

برای ما رو هم شناخت الان
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92 ، EKAM

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان