کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-01 ساعت 10:41)hamidrezapir1 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:27)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

کیس ما رو هم شناخت. یک کم امیدوار بشیم Big Grin

از مارو هم شناختWink
ميشه لطفا لينك ceac رو بديد؟ممنون ميشم
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2014-01-01 ساعت 15:17)pari pari نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 10:00)masoudsadry نوشته:  بچه ها سايت ceac كيس ما رو شناخت. البته كه خوب اين موضوع اهميت چنداني هم نداره. ولي حداقل يه جاي ديگه هم هست كه هرروز چك كني ;-)

از مارو هم شناختWink

باسلام
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
برنده همسرم -شماره کیس:2014AS26XX تاریخ رویت قبولی: 1/May تاریخ ارسال: 10/May (با ایمیل) کنسولگری : ایروان تاریخ مصاحبه هفته سوم December برگه آبی کلیر 30می
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، feel
(2014-01-01 ساعت 15:18)ali1220 نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 15:17)pari pari نوشته:  

از مارو هم شناختWink

باسلام
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

مرسي.براى ما هم شناخت ولي تاريخ اپديتش يك ماه بعد از مصاحبه بوده
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
تشکر کنندگان: farazz ، 5ina ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92 ، EKAM
(2013-10-01 ساعت 23:10)sayeh_m نوشته:  ...میخوام یه چیزهایی رو اینجا یادآوری کنم , گرچه ممکنه کمی تلخ باشه ولی واقعیت ها رو باید قبول کرد ....
شاد و تندرست باشید .
مامان سایه
مهرماه 1392
سلام خانم سایه
مرسی از راهنماییتون
شما می دونید کسانیکه دیپلم هنرستان  دارند هم ریز نمرات لازم هست؟
و اینکه در این سایت چطور میشه ادم های سودجو و سوءاستفاده گر را تشخیص داد؟
مرسی
موفق باشید
تشکر کنندگان: pari pari ، soli asali ، farazz
سلام من مصاحبم هفته سوم اکتبر بود اما هنوزم سایت سیس منو نمیشناسه
خوب الان من چیکار کنم؟Sad
ANK2014xxx اینطوری مگه نباید زد پس چرا میگه invalid
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، mohamad92
(2014-01-01 ساعت 16:26)aseman abi نوشته:  سلام من مصاحبم هفته سوم اکتبر بود اما هنوزم سایت سیس منو نمیشناسه

کدوم سفارت بودین .
لطفا امضا تون رو کامل کنید
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
(2014-01-01 ساعت 16:28)feel نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 16:26)aseman abi نوشته:  سلام من مصاحبم هفته سوم اکتبر بود اما هنوزم سایت سیس منو نمیشناسه

کدوم سفارت بودین .
لطفا امضا تون رو کامل کنید
انکارا یک نفر هم بودمSad

با این فرمت چک کنید ببینید جواب میده:2014ASxxx
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: aseman abi ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، farazz ، mohamad92 ، EKAM
سلام
قالب درست وارد کردن کیس نامبر اینجوریه. 2014ASxxxx
شما اشتباه وارد میکنی.
موفق باشید
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
همه دوستان لینک عمو سعید رو ببینند حتما لطفا

http://mohajersara.com/thread-5637-post-...#pid311890
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
تشکر کنندگان: H Pier ، ffrfar ، tenese ، aghaghia ، soli asali ، Sara_lphmkf ، nedaba ، hamid_fs3 ، farazz ، pari pariaaa ، محبت ، artam2 ، amin arefi
اخ جون مرسی دوستای خوبم منو خوشحال کردید
اونطوری که گفتید زدم کیس منم شناخت هوراااااا
تشکر کنندگان: ffrfar ، tenese ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو ، hamid_fs3 ، pari pari ، farazz ، hamidrezapir1 ، mohamad92
تفسیر جدول و مراحل اداری پرونده ما (پرونده عموسعید) با استفاده از سایت CEAC:
55 روز قبل از مصاحبه کیس ما در وبسایت CEAC شناسایی شد. 12 روز پیش از مصاحبه مدارک مورد نیاز با پست DHL به سفارت رسید. 6 روز پیش از مصاحبه، ایمیل مدارک مورد نیاز از طرف سفارت ارسال گردید. ما روز 19 فوریه 2013 در سفارت ایالات متحده در ترکیه (آنکارا) مصاحبه شدیم و برگه صورتی گرفتیم. در فرم های ارسالی به KCC من آخرین مدرک تحصیلی رو فوق لیسانس ذکر کرده بودم. روز مصاحبه برای احتراز از دریافت فرم 9 سئوالی اشاره ای به این که 5 ماهه مشغول تحصیل در دوره دکترا هستم نکردم ولی علیرغم تصوراتم هم فرم 9 سئوالی و هم CV بر ما واجب شد!!!. آفیسر در انتهای کار متذکر شد مراحل اداری شما حداقل 6 تا 8 هفته طول خواهد کشید. جواب سئوالات و CV را زودتر بفرستید و تا موارد خواسته شده را ارسال نکنید مراحل اداری شما آغاز نخواهد شد. یک هفته بعد از مصاحبه که از ارسال سئوالات خبری نشد برای اولین بار با کمک این صفحه ایمیلی به سفارت ارسال و مراتب را درخواست کردم. روز بعد فرم 9 سئوالی دریافت شد. دو روز بعد پاسخ سئوالات و CV که آماده بود به صورت دو فایل pdf به آدرس ذکر شده ایمیل شد. سه روز بعد درخواست کردم که اگر پاسخ سئوالات را دریافت کرده اند مراتب را تایید کنند. روز بعد دریافت موارد را تایید کردند. همان روز نام و نام خانوادگیم را به صورت فارسی و انگلیسی در گوگل جستجو کردم. وجود دو اشکال مشخص شد. اول دانشجو بودن من در سایت فارسی و انگلیسی دانشگاه فردوسی جزو اولین رکورد ها بود. دوم یکی از همکاران نتیجه طرح تحقیقاتی مشترکی را بدون اطلاع من در کنفرانسی برگزار شده در کره جنوبی ارایه کرده بود که من در CV به هیچ کدام از این دو مورد اشاره ای نکرده بودم. بعد از مشورت با هستی بانو، CV و پاسخ ها را آپدیت کرده و فرستادم. دو روز بعد هم برای اطمینان CV و سئوالات را به صورت دو فایل Word ارسال کردم. تا 17 روز پس از مصاحبه تمام آپدیت های سیس به علت ایمیل هایی بود که به سفارت ارسال می شد.
22 روز پس از مصاحبه و 5 روز پس از آخرین ایمیل به سفارت، برای اولین بار کیس ما برای همه اعضاء بدون ایمیل آپدیت شد. برنامه آپدیت سیس طی 22 روز بعد متوقف شد. به نظرم در 13 مارچ برای اولین بار پرونده ما به طور کامل بررسی شد و احتمال میدم تقاضای استعلام از سازمان های مربوطه در این روز ارسال شد. به نظرم جواب استعلام 22 روز بعد به پرونده ما اضافه شد. از این تاریخ (4 آپریل) طی 11 روز 5 دفعه کیس ما البته برای برنده اصلی آپدیت شد. روز آخر هم کیس ما برای همه افراد آپدیت شد و سایه به من گفت که این آخریه نشوندهنده کلیر شدنمون هست. در حقیقت سه روز پیش از اعلام کیس های کلیر شده، سایه به درستی حدس زده بود که شماره پرونده ما در آپدیت بعدی سایت سفارت خواهد بود. در نهایت در 18 اپریل بعد از 58 روز در سایت ترکی کلیر اعلام شدیم.
شاید نکات کاربردی داستان ما برای سایرین به شرح زیر باشد:
1- سایت سیس را در مرورگر خود بوک مارک کنید و بعد از مصاحبه در تمام ایام هفته به جز شنبه ها و یکشنبه ها، روزی دوبار (یک بار ظهر و یک بار سر شب) "تاریخ آپدیت وضعیت" را برای تمام افراد کیس چک کنید و در صورت تغییر با روشی مناسب موارد را ثبت کنید.
2- هر گونه ارسال مدارک، ایمیل و احتمالاً برقراری تماس تلفنی با سفارت "تاریخ آپدیت وضعیت" را به روز خواهد کرد.
3- گفته آفیسر در مورد مدت زمان مراحل اداری برای کیس ما دقیق و منطبق بر واقعیت بود.
4- اگر ملزم به ارسال پاسخ سئوالات و CV شدید این کار را با دقت و در عین حال در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.
5- پیش از هر گونه ارسال اطلاعات نام و نام خانوادگی خود را به فارسی و انگلیسی در گوگل جستجو کنید و رکوردها را با دقت بررسی کنید.
6- جواب سئوالات را در متن ایمیل بنویسید. CV وجواب ها را هم به صورت فایل Word و هم به صورت فایل PDF به ایمیل خود ضمیمه کنید.
7- تنها آپدیت هایی از سیس دارای اهمیت هستند که بدون ارسال ایمیل از طرف شما انجام شده باشند. آپدیت هایی که همه اعضای کیس را در بر می گیرند اهمیت بیشتری دارند.
8- آپدیت کیس چندین کاربر با فواصل زمانی کوتاه نشاندهنده نزدیک شدن زمان اعلام کلیرنس از سوی سفارت هست.
9- پس از پایان مهلت مقرر برای مراحل اداری که از طرف افیسر اعلام می شود، آپدیت های متعدد سیس مخصوصاً آپدیت همه اعضا به احتمال زیاد نشاندهنده کلیر شدن شماست.
10- CEAC کورسوی امیدی در تاریکی محض است. اگر کیس شما توسط این سایت شناخته نشد دنیا به آخر نرسیده و اگر وضعیت پرونده شما نشان داده شد و "تاریخ آپدیت وضعیت" تغییر کرد پرونده شما به هر علتی مورد بررسی قرار گرفته که تا حدی جای خوشحالی است. آپدیت سیس را در تاپیک کلیرنس اعلام کنید تا امکان گمانه زنی برای اعلام کیس های کلیر شده توسط سایت سفارت فراهم شود.
در پایان لازم است تاکید کنم که این الگو برای پرونده ما به ثبت رسیده و ممکن هست روال پرونده سایر دوستان متفاوت باشد. با آرزوی کلیرنس هر چه سریعتر برای همه منتظران.

http://mohajersara.com/thread-5637-post-...#pid311890
(2014-01-01 ساعت 15:01)sargol2001@yahoo.com نوشته:  ما کیسمون دو نفره و تاریخ اپدیت یکی همون تاریخ مصاحبه است و یکی فرداش .بقیه هم همین طورند ؟

دوست خوبم براي ما هم يكي ٢٤ دسامبره كه من ايميل زدم و اون يكي فرداي مصاحبه !
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
Exclamation 
سلام به همه دوستان
این شناسایی کیس ها در سیس هم بهونه خوبی شد برای امیدواری دوباره آخه کم کم داشت یادمون می رفت که منتظر کلیر شدن هستیم . یه جورایی به زندگی عادی برگشته بودیم .
به هر حال کیس ما هم شناسایی شد و حسب وظیفه اعلام می کنم آخرین آپدیت ما ۴ دسامبر ۲۰۱۳ بوده و علی القاعده به خاطر ارسال رونوشت پاس های جدید بوده که در تاریخ ۳ دسامبر ایمیل کردم .
آپدیت های احتمالی بعدی رو قطعا به اطلاع دوستان خواهم رسوند تا بتونیم به یه فرمول مشترک و جمع بندی واحد برسیم .
موفق باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
دوستان از کجا و چه جوری میفهمن چند بار در سیس اپدیت می شن
چون مال من فقط یه دونس اونم 6 نوامبره
یعنی از اون موقع تا حالا کسی به پرونده من دست نزده؟
(تاریخ اپدیت وضعیت) کجاست؟
تشکر کنندگان: godot ، 5ina ، farazz ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان