کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-03 ساعت 23:54)Alireza 2014 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 23:18)sabor نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 17:25)Alireza 2014 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 14:36)sabor نوشته:  برای من دوباره 2 ژانویه آپدیت شده، قبلیه 30 دسامبر بود. چطور میشه فهمید اگر قبلا هم آپدیت شده بوده؟

سلام لطفا من رو راهنمايي كنيد منظورتو از اپديت چي هست؟؟ چه صفح اي رو بايد چك كنيم؟ لطفا لينكش رو به من بديد
ممنون

شما مصاحبه رفتید؟ بعد از مصاحبه میشه وضعیت پروندمونو ببینیم پروسه رو داره طی میکنه. ceas.state.gov

من ديدم امروز اپديت شده براي اولين بار
يعني چي اپديت چند بار اپديت بشه تموم هست معمولا؟
همونطور كه زمان كليرينس أفراد مختلفه تعداد اپديتها هم كيس به كيس متفاوته يعنى پرونده هر كيس از كانالهاي مختلف تحت بررسى قرار ميگيره و با رسيدن هر گزارش شما اپديت ميشيد ممكنه با يك اپديت هم شما كلير شويد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-03 ساعت 23:55)sophia نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 13:53)pari pariaaa نوشته:  بچه ها باورم نميشه از روز مصاحبه تا امروز هيچ كاري روي پرونده مون انجام نشده .اين همه استرس...اين همه چك كردن مداوم سايت ... خب آفيسر از همون اول با بررسي وضعيت كيسمون بگه ٣ ماه ديگه و بعد از ژانويه سايت رو چك كنيد !

دوست عزيز وضعيت شما بهتر از منيه که گير کردم تو مونتريال , پاسمو ازم گرفتنو انگار نه انگار , باز شماها نشستين تو خونه هاتونو منتظرين , من چي بگم که حتي پاسپورتم ندارم ؟؟ آپديت ceac هم مال روز مصاحبمه !!!! باورم نميشد يه روز اينهمه مدت پاسپورتمو نداشته باشم :-(

دوست گرامى پاسپورت را زمانى از شما ميگيرند كه ويزاتون اماده است وفقط جهت پرينت أن تو پاسپورته براى كلرينس وساير موارد پاس كسى را نميگيرند احتمالا مشكلى يا اشتباهى رخ داده
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: aaraam ، farazz ، soli asali ، ghafari88
(2014-01-04 ساعت 06:51)Vahid2014 نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 23:55)sophia نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 13:53)pari pariaaa نوشته:  بچه ها باورم نميشه از روز مصاحبه تا امروز هيچ كاري روي پرونده مون انجام نشده .اين همه استرس...اين همه چك كردن مداوم سايت ... خب آفيسر از همون اول با بررسي وضعيت كيسمون بگه ٣ ماه ديگه و بعد از ژانويه سايت رو چك كنيد !

دوست عزيز وضعيت شما بهتر از منيه که گير کردم تو مونتريال , پاسمو ازم گرفتنو انگار نه انگار , باز شماها نشستين تو خونه هاتونو منتظرين , من چي بگم که حتي پاسپورتم ندارم ؟؟ آپديت ceac هم مال روز مصاحبمه !!!! باورم نميشد يه روز اينهمه مدت پاسپورتمو نداشته باشم :-(

دوست گرامى پاسپورت را زمانى از شما ميگيرند كه ويزاتون اماده است وفقط جهت پرينت أن تو پاسپورته براى كلرينس وساير موارد پاس كسى را نميگيرند احتمالا مشكلى يا اشتباهى رخ داده

فعلا که گرفتن, هيچ مشکليم رخ نداده , چون آفيسر گفت بايد مراحل اداري طي بشه , و پاسپورتمو نگه داشت, حتي من ازش خواستم که پاس ايرانيمو نگه داره که قبول نکرد , حالا هم معلوم نيست که چقدر قراره مان کلير شدنم طول بکشه, ولي اميدوارم که بعد از اين تعطيلات همه چي درست بشه !!!
2014AS00002xxx
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، soli asali
آپدیت نشدن نشوندهنده این نیست که روی پرونده شما هیچ کاری نکردند. چک های پرونده شما مربوط به DHS میشه و پرونده شما در وزارت امور خارجه هست. هر زمان جواب یکی از این چک ها توسط DHS داده بشه پرونده شما آپدیت میشه. شما تو اون فاصله سکوت وسط هستی. اگر روال مثل پارسال باشه بعد از چند تا آپدیت که آخریش در مورد همه افراد کیس هست شماره پروندتون میره رو سایت سفارت. روز مصاحبه آفیسر از روی تعداد چک هایی که برای شما تقاضا می کنه حدس می زنه که مثلاً 6 هفته بعد باید کلیر بشی ولی چون هیچ کنترلی روی ادامه پروسه نداره این حدسش ممکنه دقیق از آب در نیاد. هر چند که برای شخص من خیلی هم دقیق بود.
(2014-01-03 ساعت 14:36)sabor نوشته:  برای من دوباره 2 ژانویه آپدیت شده، قبلیه 30 دسامبر بود. چطور میشه فهمید اگر قبلا هم آپدیت شده بوده؟
هیچ جور نمیشه بفهمیم. فقط باید همه روزی یکی دوبار سیس رو برای تمام اعضای خانواده چک کنند و یک جوری آپدیت ها رو ثبت کنند. هر کسی با هر روشی که راحت تر هست. بعد از این هم هر وقت آپدیت شدین بیاین اعلام کنین. نه این که هر وقت نشدینTongue.
(2014-01-03 ساعت 20:25)farzadsmile نوشته:  ولی کیس ما رو نمی شناسه. بدون صفرهای وسط هم وارد کردم ولی باز هم نمی شناسه.
بعضی کیس نامبرها تو سیس اصلاً شناخته نمیشن و یا خیلی دیر این اتفاق میوفته. در هر صورت خطری پرونده شما رو تهدید نمی کنه و این مورد خیلی عادی و شایع هست. حتی اگر تا روز آخر هم نشناخت چیزی رو از دست ندادین و شاید اعصابتون هم راحت تر باشه. مثلاً من خودم نزدیک های کلیر شدن از روی آپدیت های سیس فهمیده بودم که رفتنی هستم ولی اون هفته ای که حس می کردم که دیگه کارم تمومه کیس نامبرم اعلام نشد. یعنی افتاد هفته بعدش. همون موقع هم امتحان داشتم و به کلی تمرکزم روی همه چیز رو از دست داده بودم. یا دوستانی که پارسال ارمنستان مصاحبه میشدن تا اواخر دوره کیس نامبرهاشون تو سیس شناخته نمی شد و در عوض یهویی میفهمیدن که کلیر شدن و هیجانش خیلی بیشتر بودBig Grin.
(2014-01-03 ساعت 21:49)Beni2050 نوشته:  سلام منظور از ابديت يعني جي؟
(2014-01-03 ساعت 23:54)Alireza 2014 نوشته:  من ديدم امروز اپديت شده براي اولين بار
يعني چي اپديت چند بار اپديت بشه تموم هست معمولا؟
شما یک نگاهی به پست زیر بندازی بد نیست:
پیگیری مراحل اداری پرونده های مهاجرتی با کمک سایت CEAC
وضعیت آپدیتهای کیس ما در سایت CEAC
نفر اصلی و نفر سوم : روز مصاحبه
نفر دوم: 7 Dec
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-04 ساعت 10:07)artam2 نوشته:  وضعیت آپدیتهای کیس ما در سایت CEAC
نفر اصلی و نفر سوم : روز مصاحبه
نفر دوم: 7 Dec
نه منظور من از الان به بعد بود. یکی از استفاده های سیس برای ما در سال گذشته این بود که وقتی در یک روز خاصی چند نفر همزمان آپدیت می شدند بچه ها حدس می زدند که قراره اون روز سایت سفارت آپدیت شه و یک عده کیس جدید به عنوان کلیر شده اعلام بشه. حتی یک عده پارو از این حد هم فراتر گذاشته بودند و از روی زمان آپدیت شدن سیس می گفتن که پرونده شون تو سفارت مورد بررسی قرار گرفته یا واشنگتن!!! یعنی اگه آمریکایی ها بدونن که فقط با گفتن یک تاریخ خشک و خالی ایرانی ها چقدر اطلاعات استخراج می کردند در این سایت سیس رو تخته می کردنBig Grin.
عده ای هم برای این که بقیه ازشون سئوال نکنن که در چه حالن و پست تکراری نذارن آپدیت های سیس رو تو امضاشون می نوشتن. خلاصه عالمی داشتیم با 2013ایها که هر روزش و لحظه اش به خاطره ها پیوست. هییییی..... یادش بخیرRolleyes.
(2014-01-01 ساعت 14:27)aghaghia نوشته:  
(2014-01-01 ساعت 12:36)هما مانی نوشته:  با سلام و تشکر از راهنماییهای مفید دوستان
من تاریخ مصاحبه ام 8Dec در ابوظبی بوده که Fbi Check خوردم و آفیسر گفت که از هفته بعد سایت Abudhabi رو چک کنم . ولی من هرچی تا به امروز سایت سفارت Abudhabi رو چک می کنم پیغام ...No information has been found رو می ده.در صورتیکه تو سایت CEAC وضعیت کیس را Administrative Processeing نشان می دهد و آخرین تاریخ Update را هم 16Dec نشان می دهد.چرا پس هنوز تو سایت خود سفارت چیزی نیومده؟ آیا سفارت عقب تر از CEAC آپ دیت می شود ؟ و اینکه شما اطلاع دارین که مهلت 6 ماهه رفتن به US از تاریخ صدور ویزا است یا از تاریخ Medical ؟
ممنون

سلام دوست عزیز، از طریق این لینــــــــک باهاشون مکاتبه کنید و گزینه case is not found رو انتخاب کنید و توضیحاتی که لازمه رو براشون بفرستید. برای ابوظبی ظاهرا 6 ماه پس از دریافت ویزا مهلت دارین که تشریف ببرید....

سلام
ممنون از راهنماییتون.همین کار رو کردم و سفارت جواب ایمیلمو داد .الان روی سایت خود سفارت ابوظبی هم همون پیغام Administrative Processed اومده برام.
تشکر از لطفتون.
تشکر کنندگان: farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، aghaghia
(2014-01-04 ساعت 09:45)Saeedv13 نوشته:  
آپدیت نشدن نشوندهنده این نیست که روی پرونده شما هیچ کاری نکردند. چک های پرونده شما مربوط به DHS میشه و پرونده شما در وزارت امور خارجه هست. هر زمان جواب یکی از این چک ها توسط DHS داده بشه پرونده شما آپدیت میشه. شما تو اون فاصله سکوت وسط هستی. اگر روال مثل پارسال باشه بعد از چند تا آپدیت که آخریش در مورد همه افراد کیس هست شماره پروندتون میره رو سایت سفارت. روز مصاحبه آفیسر از روی تعداد چک هایی که برای شما تقاضا می کنه حدس می زنه که مثلاً 6 هفته بعد باید کلیر بشی ولی چون هیچ کنترلی روی ادامه پروسه نداره این حدسش ممکنه دقیق از آب در نیاد. هر چند که برای شخص من خیلی هم دقیق بود.

عمو سعيد اميدوارم همينطور باشه كه ميگيد Cool
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sargol2001@yahoo.com ، مهدی 2014 ، farazz ، soli asali ، godot
دوستانی که جیداً وارد این تاپیک شدند...
ما یک منتظرسرا داریم که همه دوستان منتظر کلیر و کلیر شده رو به تفکیک سفارت میتونید ببینید
لطفا اطلاعات خودتون رو به ذوست خوبمون soliasali بفرستید تا اسم شما هم در منتظرسرا بیاد
این هم آدرس منتظرسرا www.montazersara2014.com
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، m_yek ، مهدی 2014 ، farazz ، soli asali ، aghaghia ، amin arefi ، feel ، ghafari88 ، قصه گو ، nedaba
سایت سفارت آنکارا تغیراتی در صفحه خودش داده و ظاهرا به نوعی جستجو ی هر فایل نامبر به روش سیس رو فراهم کرده ، هرچند شماره منو نمیشناسه
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: farazz ، amin arefi ، pari pariaaa ، soli asali ، Saeedv13 ، nasam ، nedaba
بچه ها من كلي از صفحات كليرنس 2013 خوندم پارسال كار سفارت ها خيلي سرعتش زياد بوده تو دسامبر كلي كلير اعلام شده ! اما امسال اصلا خبري نيست خود آفيسر در ابوظبي زمان مصاحبه به ما گفت 4 هفته ديگه ويزاهاتون آمادست !!! به نظرشما و همچنين مديران محترم لازمه اقدامي بكنيم؟ ايميل بزنيم يا تماس بگيريم شايد ببينن همه پيگيرم سرعت بدن به كاراشون...
CN : 2014AS0000021## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13Sep/مصاحبه : هفته آخر Nov Smile وضعيت: كليير بعد از ١٨٨ روز ---ورود به امريكا٦ سپتامبر، سنديگو . دريافت سوشيال ١٣ سپتامبر،دريافت گرين كارت ٢٧ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: farazz ، masuodrh ، tabrizi ، pari pariaaa ، soli asali ، mohamad92 ، قصه گو
دوستان من تو سایت سیس کیس نامبرمو چک کردم آخرین آپدیت زده 30 دسامبر بعد الان که سایت آنکارا شماره کیسمو میزنم میگه که کیس شما تو ریفیوزال شیت 221 و تمام مکاتبات سفارت اومده. الان دقیقا منظور از رفیوزال شیت چیه؟ اگه منظورش همون برگه صورتی که افیسر به من نگفت ردی گفت یک ماه تا 3 ماه دیگه سایتو چک کن و کلیر که شدی با مدارک ضامنت بیا و دو روز بعدشم که فرم نه سوالی فرستادن و من پر کردم و تاییدیه هم گرفتم. یعنی میخان بگن که شما رد شدید و هیچ وقت کلیر نمیشید؟ یکی به داد من برسه....یعنی چی این حرکت
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: farazz ، kage.omid ، pari pariaaa ، soli asali
[quote='amjad' pid='454607' dateline='1388827306']
سایت سفارت آنکارا تغیراتی در صفحه خودش داده و ظاهرا به نوعی جستجو ی هر فایل نامبر به روش سیس رو فراهم کرده ، هرچند شماره منو نمیشناسه
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html

توی بخش CASE STATUS شماره رو میزنید؟ اینجا هم بدون صفر ها باید بزنیم؟ مال منم نشناخت
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: amjad ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz
دوست عزیز نگران نباش من الان برای چند تا کیس که کلیر شدن چک کردم و سایت آنکارا همین ایراد refusal sheet رو میده در صورتی که یکی ویزاش رو هم گرفته. کیس 515و 350.
احتمالا اطلاعات این بخش هنوز آپدیت نشده
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: amjad ، H Pier ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، soli asali ، farazz
دوستان من که ویزام توریستی هست ایا واسه کیس من هم مثل شما باید اپدیت بشه که نشون بده دارن رو پروندم کار میکنن من تاریخ اپدیت همون روز مصاحبه ست؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، mohamad92 ، farazz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان