کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من 3 بار فرستادم اما هر بار پیگیری میکنم میگن چیزی نیومده!!!
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، farazz
(2014-01-04 ساعت 14:16)omid05 نوشته:  بچه ها من كلي از صفحات كليرنس 2013 خوندم پارسال كار سفارت ها خيلي سرعتش زياد بوده تو دسامبر كلي كلير اعلام شده ! اما امسال اصلا خبري نيست خود آفيسر در ابوظبي زمان مصاحبه به ما گفت 4 هفته ديگه ويزاهاتون آمادست !!! به نظرشما و همچنين مديران محترم لازمه اقدامي بكنيم؟ ايميل بزنيم يا تماس بگيريم شايد ببينن همه پيگيرم سرعت بدن به كاراشون...

پارسال تا اين موقع حدود ٣٠-٢٠ تا كيس كلير شده بودن اما امسال همه چيز متفاوته . ژانويه ٢٠١٣ هم از يازدهم شروع به اعلام كلير كردن .
من ميگم صبر كنيد ٦٠ روز بگذره و بعد اقدام كنيد ،هر چند كه من ٦٠ روزم هم گذشت و ايميل زدم ،گفتن زير ٩٠ روز ايميل نزنيد !!!!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: amjad ، masuodrh ، kage.omid ، hamid_fs3 ، soli asali ، omid05 ، mohamad92 ، قصه گو ، farazz
(2014-01-04 ساعت 19:54)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 14:16)omid05 نوشته:  بچه ها من كلي از صفحات كليرنس 2013 خوندم پارسال كار سفارت ها خيلي سرعتش زياد بوده تو دسامبر كلي كلير اعلام شده ! اما امسال اصلا خبري نيست خود آفيسر در ابوظبي زمان مصاحبه به ما گفت 4 هفته ديگه ويزاهاتون آمادست !!! به نظرشما و همچنين مديران محترم لازمه اقدامي بكنيم؟ ايميل بزنيم يا تماس بگيريم شايد ببينن همه پيگيرم سرعت بدن به كاراشون...

پارسال تا اين موقع حدود ٣٠-٢٠ تا كيس كلير شده بودن اما امسال همه چيز متفاوته . ژانويه ٢٠١٣ هم از يازدهم شروع به اعلام كلير كردن .
من ميگم صبر كنيد ٦٠ روز بگذره و بعد اقدام كنيد ،هر چند كه من ٦٠ روزم هم گذشت و ايميل زدم ،گفتن زير ٩٠ روز ايميل نزنيد !!!!
من هم ایمیل زدم گفتن پروند در حال بررسی هست و گفته مدام سایتو چک کنید
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: godot ، sabor ، hamid_fs3 ، H Pier ، soli asali ، saeedshafiee ، omid05 ، kage.omid ، mohamad92 ، قصه گو ، Vahid2014 ، امین 13 ، farazz
دوستان جناب tabatabaee چرا تو مهاجرسرا سبز نیستن ؟؟؟ کلیرنس مجدد خوردن زبونم لال ؟؟ :|
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
سلام دوستان...من امروز ۹۳ روزه شدم...افیسر گفت بین ۲-۳ ماه ولی الان از ۳ ماه گذشته...یعنی من پیگیری کنم؟تا حالا کیسی بوده که با پیگیری نتیجه بده؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: godot ، masuodrh ، pari pari ، kage.omid ، mohamad92 ، قصه گو ، soli asali ، farazz ، maryam_a ، 5ina
(2014-01-04 ساعت 22:02)الدورادو نوشته:  سلام دوستان...من امروز ۹۳ روزه شدم...افیسر گفت بین ۲-۳ ماه ولی الان از ۳ ماه گذشته...یعنی من پیگیری کنم؟تا حالا کیسی بوده که با پیگیری نتیجه بده؟
بله شما یک ایمیل بفرست ببین چی میگن. هر چند که جوابشون تکراریه ولی اون مدت زمانی که خودشون گفتند رو رد کردی. تاریخ آپدیت پرونده ات در سیس رو هم قبل و بعد از ارسال ایمیل چک کن.
(2014-01-04 ساعت 13:51)amjad نوشته:  سایت سفارت آنکارا تغیراتی در صفحه خودش داده و ظاهرا به نوعی جستجو ی هر فایل نامبر به روش سیس رو فراهم کرده ، هرچند شماره منو نمیشناسه
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html
احتمالاً این لینک برای افرادی که در سال جدید اپلای می کنن فعال میشه. چون زیرش نوشته:
"Click Here If You Have Applied Before Janurary 1, 2014"
ممنون از شما که در مورد امکان جدید سایت اطلاع رسانی کردی.
تشکر کنندگان: kage.omid ، گل نهال ، soli asali ، amjad ، amin arefi ، farazz ، aghaghia ، nedaba ، 5ina
(2014-01-04 ساعت 18:38)ha78sa نوشته:  سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست. یک مورد دیگه این که باید ایمیلت دقیقاً همون فرمت درخواستی خودشون رو داشته باشه. برای من همچین متنی نوشته بودند:
Please refer to our web-site: http://turkey.usembassy.gov/contact_with_e-mail3.html to provide our office this information as soon as possible. If you will have difficulty to send an attachment through the above link you may send your message to the e-mail address ca-ankara@state.gov . Your subject line must read “ivadminprocessing” (no space between letters).
Please also attach an electronic copy of your CV (and if your spouse is accompanying you, please provide your spouse’s CV too) to your e-mail
Thank you,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara
بنابراین در سابجکت لاین ایمیلت باید ivadminprocessing باشه و آدرسش هم که معلومه. یعنی از اون صفحه خاص در بخش Contact Us نباید استفاده کنی. حجم ایمیل های ارسالی به سفارت از انواع پرونده های مهاجرتی به قدری زیاد هست که اگر فرمت مرسوم و مورد قبول رو رعایت نکنین بعید نیست که در بین انبوه ایمیل ها و تقاضاها از چشم کارمند مربوطه دور بمونه.
تشکر کنندگان: kage.omid ، ha78sa ، گل نهال ، soli asali ، amjad ، sce ، amin arefi ، farazz ، aghaghia ، nedaba ، artam2 ، 5ina
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست.

بله دوست عزیز،تقریبا همون روزی که من فرمها رو ارسال کردم تاییدیه رسیدنشو برام فرستادن.
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان: ha78sa ، soli asali ، farazz
(2014-01-04 ساعت 13:51)amjad نوشته:  سایت سفارت آنکارا تغیراتی در صفحه خودش داده و ظاهرا به نوعی جستجو ی هر فایل نامبر به روش سیس رو فراهم کرده ، هرچند شماره منو نمیشناسه
http://turkey.usembassy.gov/administrati...ssing.html

خوب پس ظاهراً آنکارا هم داره به سمت کاری که ابوظبی کرده میره. خیره ایشالا.
توی همون قسمت نوشته : Click Here If You Have Applied Before Janurary 1, 2014

تصور می کنم کیس هایی که در سال جدید میلادی تشریف می برند مصاحبه باید توی سیستم جدید چک کنن و دیگه خبری از اعلام عمومی کیس نامبرها نیست!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kage.omid ، pari pariaaa ، soli asali ، ojee ، Vahid2014 ، amin arefi ، farazz
(2014-01-03 ساعت 20:25)farzadsmile نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 19:22)H Pier نوشته:  
(2014-01-03 ساعت 19:10)farzadsmile نوشته:  با سلام
دوستان سايت سيس کيس ما رو نمي شناسه. البته زمان مصاحبه ما 4 هفته ديگه هست. يه جايي توي همين فروم خوندم که نوشته بود کيس يکي از بچه ها از 55 روز قبل از مصاحبه شناخته مي شده توي سايت.
در ضمن مصاحبه ما ابوظبي هست.

دوست عزیز اگر منظورتون سایت ceas هستش باید بگم کیس بنده رو میشناسه.
شماره کیس نامبرتون رو بدون صفرهای وسط وارد کنین.
ولی کیس ما رو نمی شناسه. بدون صفرهای وسط هم وارد کردم ولی باز هم نمی شناسه.

دوستان سلام
ما که فوریه مصاحبه داریم لازم هست از الان سایت رو چک کنیم طبق گفته دوستمون
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: soli asali ، ojee ، farazz
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست....

والا طبق دستورالعمل خودشون ۳ بار این کارو کردم اما میگه نرسیده، تاریخ آپدیت سیس هم مربوط میشه به زمانی که جواب دادن اطلاعات نرسیده!!!
ایمیل های پیگیری من میرسه اما پاسخ سوالا نه ؟؟؟!!!
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
دوستان بطورکلی فرم 9 سوالی برای چند درصد از موارد کلیرنس ارسال میشود ؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: soli asali ، masuodrh ، ojee ، pari pariaaa ، farazz
(2014-01-05 ساعت 00:20)saeedshafiee نوشته:  دوستان بطورکلی فرم 9 سوالی برای چند درصد از موارد کلیرنس ارسال میشود ؟

دوستان اين فرم به ايميل ارسال ميشه؟
تشکر کنندگان: ojee ، farazz ، soli asali
دوستان تو چه فسمتي بايد ايميل زد؟؟؟ contact us???و با چه فرمتي؟؟؟ من ميخوام به سفارت ابوظبي ايميل بزنم, ميشه منو راهنمايي كنين لطفا؟؟!!!!
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، farazz ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان