کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
يكي به من توضيح بده منظور از ابديت جيه

يكي به من توضيح بده منظور از ابديت جيه؟
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
(2014-01-05 ساعت 02:15)hedipes نوشته:  دوستان تو چه فسمتي بايد ايميل زد؟؟؟ contact us???و با چه فرمتي؟؟؟ من ميخوام به سفارت ابوظبي ايميل بزنم, ميشه منو راهنمايي كنين لطفا؟؟!!!!

تو برگه كليرنستون حتما يه ايميل آدرسي هست كه گفته اگه سوالي داشتين ايميل بزنيد.به همون ايميل بفرستيد.
چند صفحه قبل(صفحه ١٣٩ و ١٤٠)،من و يكي از دوستان فرمتي گذاشتيم براي ايميل زدن به سفارت.هر كدوم رو كه ميپسنديد بفرستيد .
موفق باشيد .

(2014-01-05 ساعت 02:22)Beni2050 نوشته:  يكي به من توضيح بده منظور از ابديت جيه

شما واقعا پست ديشب منو كه بهتون توضيح دادم نخونديد ؟!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: amjad ، قصه گو ، farazz ، soli asali
(2014-01-05 ساعت 00:56)Alireza 2014 نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 00:20)saeedshafiee نوشته:  دوستان بطورکلی فرم 9 سوالی برای چند درصد از موارد کلیرنس ارسال میشود ؟

دوستان اين فرم به ايميل ارسال ميشه؟

saeedshafiee@ تا اونجايي كه اطلاع دارم مشخص نميكنه،بستگي به كيس داره.
Alireza 2014@ دو حالت وجود داره.يا روز مصاحبه ميدن بهتون و يا به ايميلتون ارسال ميكنن.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
تشکر کنندگان: amjad ، Vahid2014 ، amin arefi ، farazz ، soli asali ، saeedshafiee
مرسيً فرمتشو متوجه شدم اما به كجا ايميل بزنم به ايميل سفارت يا قسمت contact us???????
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، mohamad92
(2014-01-05 ساعت 02:50)hedipes نوشته:  مرسيً فرمتشو متوجه شدم اما به كجا ايميل بزنم به ايميل سفارت يا قسمت contact us???????

من به آدرسي كه تو سايت ايروان بود ايميل نزدم .به اوني كه تو برگه كليرنسم بود و مربوط به سفارت بود فرستادم.حالا بچه هاي ابوظبي بهتر ميتونن راهنماييتون كنن تا مطمئن بشيد .
تشکر کنندگان: farazz ، hedipes ، soli asali ، mohamad92
ممنون از جوابتون يعنى وقتى كيس ما رو ميشناسه در سيس منظور ابديت شدنه؟
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
در واقع هر تغییری در وضعیت شما و کیس شما که ماهیت آن برای کسی معلوم نیست یعنی اپدیت شدن ببخشید اگه کمی جوابم مبهمه مثلا ما پنج روز پس از مصاحبه کیسمون اپدیت شده حالا ممکننه به این معنا باشه که تازه تحقیق رو شروع کردن
تشکر کنندگان: amjad ، قصه گو ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali
(2014-01-05 ساعت 00:56)Alireza 2014 نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 00:20)saeedshafiee نوشته:  دوستان بطورکلی فرم 9 سوالی برای چند درصد از موارد کلیرنس ارسال میشود ؟
دوستان اين فرم به ايميل ارسال ميشه؟
درصدی نیست ، کاملا تحت اختیار کنسول ، معمولا در مواردی درخواست میکنن که عنوان شغلی و سابقه کاری و تحصیلی همخونی نداشته باشه ، سطح بالا و کلی باشه ، ویا شاید کنسول در صدد امتحان شما بر بیاد ، قبلا 9 سوالی بود ظاهرا الان 10 سوالی شده در همین مهاجر سرا تاپیک داره و قابل دسترس معروفترین ورژنش متعلق به هستی بانو خانم هست در اینجا ارسال 59
فرم به ایمیل شما ارسال نمیشه بلکه در خواستش برای شما ایمیل میشه شاید به همراه در خواست CV( رزومه کاری)شما خودت پرمیکنی وبه صورت پیوست بافرمت world & pdf میفرستید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sal0811 ، amin arefi ، masuodrh ، farazz ، aghaghia ، nedaba ، pari pariaaa ، soli asali ، saeedshafiee ، mohamad92
(2014-01-04 ساعت 23:54)ha78sa نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 18:38)ha78sa نوشته:  سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من 3 بار فرستادم اما هر بار پیگیری میکنم میگن چیزی نیومده!!!
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست....

والا طبق دستورالعمل خودشون ۳ بار این کارو کردم اما میگه نرسیده، تاریخ آپدیت سیس هم مربوط میشه به زمانی که جواب دادن اطلاعات نرسیده!!!
ایمیل های پیگیری من میرسه اما پاسخ سوالا نه ؟؟؟!!!
سلام دوست من آیا به همون ایمیلی که سفارت باهات مکاتبه کردی فایل خودتو ارسال مجدد کردی؟(اینکار لازمه)
من که اینکارو کردم چند ثانیه بعد بصورت سیستمی تائیدیه اومد که ایمیل شما رو دریافت کردیم و هیچ مشکلی نبود.
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، ha78sa
درود به همه دوستان گل، من هم سایت سیس رو چک کردم آخرین تاریخ آپدیتم مربوط میشه به روز مصاحبه یعنی 45 روز پیش.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: sce ، masuodrh ، farazz ، pari pari ، pari pariaaa ، soli asali ، maryam_a ، alitab ، قصه گو
(2014-01-05 ساعت 02:22)Beni2050 نوشته:  يكي به من توضيح بده منظور از ابديت جيه

منظور اینه دوست من
تشکر کنندگان: m_yek ، nasim ، farazz ، azadeh2014 ، aghaghia ، pari pariaaa ، nedaba ، soli asali ، قصه گو
(2014-01-05 ساعت 09:26)javadi436 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 23:54)ha78sa نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 18:38)ha78sa نوشته:  سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من 3 بار فرستادم اما هر بار پیگیری میکنم میگن چیزی نیومده!!!
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست....

والا طبق دستورالعمل خودشون ۳ بار این کارو کردم اما میگه نرسیده، تاریخ آپدیت سیس هم مربوط میشه به زمانی که جواب دادن اطلاعات نرسیده!!!
ایمیل های پیگیری من میرسه اما پاسخ سوالا نه ؟؟؟!!!
سلام دوست من آیا به همون ایمیلی که سفارت باهات مکاتبه کردی فایل خودتو ارسال مجدد کردی؟(اینکار لازمه)
من که اینکارو کردم چند ثانیه بعد بصورت سیستمی تائیدیه اومد که ایمیل شما رو دریافت کردیم و هیچ مشکلی نبود.

دوست عزیز بفرست به آدرس ca-ankara@state.gov با موضوع “ivadminprocessing” من فرستادم و تاییدیه اش هم خودشون واسم فرستادن
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: farazz ، aghaghia ، pari pariaaa ، nedaba ، soli asali ، ha78sa
(2014-01-04 ساعت 21:59)5ina نوشته:  دوستان جناب tabatabaee چرا تو مهاجرسرا سبز نیستن ؟؟؟ کلیرنس مجدد خوردن زبونم لال ؟؟ :|

يك نفر من رو صدا كرد؟ من كجا سبز نيستم؟ من كي ام ؟ اينجا كجاست ؛)
كم كم قراره قطار كلير تندرو بشه،همه آماده واسه سفر بعدي باشيد
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: amjad ، sargol2001@yahoo.com ، godot ، nasim ، pari pariaaa ، soli asali ، farazz ، alitab ، kage.omid ، قصه گو ، 5ina
ميبينم كه ٩٠ روزه شديم ولى از كلير شدن خبرى نيست.اينا واقعا دارن چيكار ميكنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
(2014-01-05 ساعت 14:01)tabatabaie نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 21:59)5ina نوشته:  دوستان جناب tabatabaee چرا تو مهاجرسرا سبز نیستن ؟؟؟ کلیرنس مجدد خوردن زبونم لال ؟؟ :|

يك نفر من رو صدا كرد؟ من كجا سبز نيستم؟ من كي ام ؟ اينجا كجاست ؛)
كم كم قراره قطار كلير تندرو بشه،همه آماده واسه سفر بعدي باشيد
سلام دوستم ممکنه بگی ویزاتون رو گرفتید؟؟ اعتبار ویزای شما تا کی هست؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، amjad ، hamid_fs3 ، farazz ، NIKKI ، 5ina

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان