کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-05 ساعت 21:08)masuodrh نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 21:03)Babaksafi نوشته:  دوستان سلام چرا من نمی تونم برم تو این سایتی که میگید همش پیغام میده THE CONNECTION WAS INTERRUPTED مگه مشکلی داره ؟

کدوم سایت؟
ceac
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: kage.omid ، soli asali ، farazz
(2014-01-05 ساعت 22:43)masuodrh نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 22:40)Beni2050 نوشته:  سلام دوستان كيس ما امروز ابديت شد اين يعني خوب؟
ابوظبي سه رقمي ٨ اكتبر مصاحبه

آپدیت قبلی برای چه تاریخی بود؟

8 اكتبر روز مصاحبمون
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: hamedapple ، soli asali ، pari pari ، pari pariaaa ، farazz
(2014-01-05 ساعت 23:05)Beni2050 نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 22:43)masuodrh نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 22:40)Beni2050 نوشته:  سلام دوستان كيس ما امروز ابديت شد اين يعني خوب؟
ابوظبي سه رقمي ٨ اكتبر مصاحبه

آپدیت قبلی برای چه تاریخی بود؟

8 اكتبر روز مصاحبمون

قظعا اتفاق خوبی هست..امیدوارم به زودی خبر کلیر شدن شما رو بشنویم..به جز شما یک کیس دیگه هم امروز آپدیت شد
ولی خیلی لاک پشتی دارن کار میکنن..خدا به دادمون برسه
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ghafari88 ، soli asali ، pari pari ، tenese ، pari pariaaa ، farazz ، قصه گو
صبر ابتدا سخت بنماید ولیکن عاقبت
میوه ای شیرین دهد پر منفعت.
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
دوستان اگر مراحل کلیرنس تمام بشه و شما برای گرفتن ویزا به سفارت برید چند روز طول میکشه تا پاسپورت ها رو با ویزا به شما برگردونن ، من تو سفارت ابوظبی مصاحبه شدم شنیدم یک هفته طول میکشه درسته ؟ دوستانی که اطلاع دارند نظر بدن.
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
(2014-01-05 ساعت 23:31)Babaksafi نوشته:  دوستان اگر مراحل کلیرنس تمام بشه و شما برای گرفتن ویزا به سفارت برید چند روز طول میکشه تا پاسپورت ها رو با ویزا به شما برگردونن ، من تو سفارت ابوظبی مصاحبه شدم شنیدم یک هفته طول میکشه درسته ؟ دوستانی که اطلاع دارند نظر بدن.

بستگی به شلوغ بودن سر سفارت داره. به گفته خود سفارت بین 4 تا 7 روز کاری طول می کشه. برای ما هم تقریباً همین 7 روز کاری طول کشید که با احتساب تعطیلی ها عملاً بیش از یک هفته شد.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kage.omid ، Babaksafi ، soli asali ، artam2 ، mohamad92 ، میما ، pari pariaaa ، farazz ، قصه گو
دوستان براي منتظرسرا مشكلي پيش اومده يا فقط واسه من باز نميكنه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-01-05 ساعت 23:39)ghafari88 نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 23:31)Babaksafi نوشته:  دوستان اگر مراحل کلیرنس تمام بشه و شما برای گرفتن ویزا به سفارت برید چند روز طول میکشه تا پاسپورت ها رو با ویزا به شما برگردونن ، من تو سفارت ابوظبی مصاحبه شدم شنیدم یک هفته طول میکشه درسته ؟ دوستانی که اطلاع دارند نظر بدن.

بستگی به شلوغ بودن سر سفارت داره. به گفته خود سفارت بین 4 تا 7 روز کاری طول می کشه. برای ما هم تقریباً همین 7 روز کاری طول کشید که با احتساب تعطیلی ها عملاً بیش از یک هفته شد.
شما خودتون برای تحویل پاسها مراجعه کردید؟ آنوقت یک هفته تو ابوظبی بودید ؟ کلا کلیرنس شما چقدر طول کشید ؟ مرسی
تشکر کنندگان: soli asali
دوستان لطف کنید در صورت اپدیت وضعیت در سیس در این تاپیک اعلام نمایید
چرا که آپدیت کیس چندین کاربر با فواصل زمانی کوتاه نشاندهنده نزدیک شدن زمان اعلام کلیرنس از سوی سفارت است.
و نیز امکان گمانه زنی برای اعلام کیس های کلیر شده توسط سایت سفارت فراهم خواهد شد با تشکر از عمو سعید عزیز
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2014-01-05 ساعت 23:47)kage.omid نوشته:  دوستان براي منتظرسرا مشكلي پيش اومده يا فقط واسه من باز نميكنه؟

مشکلی نداره باز میشه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: soli asali ، kage.omid ، farazz
(2014-01-05 ساعت 23:55)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 23:47)kage.omid نوشته:  دوستان براي منتظرسرا مشكلي پيش اومده يا فقط واسه من باز نميكنه؟

مشکلی نداره باز میشه

آپدیت هم شده؟آخه هیچ کلیری جدیدی ندارهSad
تشکر کنندگان: soli asali ، kage.omid ، farazz

مشکلی نداره !

(2014-01-05 ساعت 22:10)ha78sa نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 09:26)javadi436 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 23:54)ha78sa نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 18:38)ha78sa نوشته:  سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من 3 بار فرستادم اما هر بار پیگیری میکنم میگن چیزی نیومده!!!
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست....

والا طبق دستورالعمل خودشون ۳ بار این کارو کردم اما میگه نرسیده، تاریخ آپدیت سیس هم مربوط میشه به زمانی که جواب دادن اطلاعات نرسیده!!!
ایمیل های پیگیری من میرسه اما پاسخ سوالا نه ؟؟؟!!!
سلام دوست من آیا به همون ایمیلی که سفارت باهات مکاتبه کردی فایل خودتو ارسال مجدد کردی؟(اینکار لازمه)
من که اینکارو کردم چند ثانیه بعد بصورت سیستمی تائیدیه اومد که ایمیل شما رو دریافت کردیم و هیچ مشکلی نبود.
آره خودشون میگن reply کنید که منم انجام دادم اما باز ظاهرا نمیرسه!!!

شما اگه دوستان پارسال رو تاپیک کلیرنس رو بخونید متوجه میشید که سفارت آنکارا اعلام کرده سهمیه این ماهشون به پایان رسیده !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: kage.omid ، farazz ، 2014winner
کسی هست که به من بگه در صفحه‌ی کلیر شده‌های آنکارا اون تاریخی که جلوی شماره پرونده‌ها می‌زنن یعنی چی؟
ممنونم
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، farazz ، soli asali ، 2014winner
دوستان عزیز
فقط میخوام بگم که یادتون نره که کل دولت امریکا 14 روز تعطیل شده بود و این خودش تو روند انجام کارها کلی تاثیر گذاشته
پس یه کم صبر داشته باشید و تحمل کنید
به امید کلیر شدن همه به زودی زود
قبل از هر چیز اطمینان قلبی توست که آینده را برایت می سازد[/font][/b][/i][/font][/size][/size[font=Courier]][/font][/size]
(2014-01-06 ساعت 00:41)morteza.gh نوشته:  دوستان عزیز
فقط میخوام بگم که یادتون نره که کل دولت آمریکا 14 روز تعطیل شده بود و این خودش تو روند انجام کارها کلی تاثیر گذاشته
پس یه کم صبر داشته باشید و تحمل کنید
به امید کلیر شدن همه به زودی زود

امیدواریم همینطور باشه که میگین
راستش وقتی می بینم دوستامون 96 روزه که منتظرن خجالت میکشم واسه خودم آه و ناله کنم .... ولی خداییش گندشو درآوردن !؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: masuodrh ، میما ، roz 777 ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، farazz ، soli asali ، قصه گو ، pari pari ، NEURON

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان