کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
میشه دوستان نظر بدید که کی باید ایمیل پیگیری بزنیم به سفارت من الان 63 روزه رفتم مصاحبه
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، 5ina ، mohamad92 ، pari pariaaa
(2014-01-05 ساعت 19:08)htity نوشته:  میشه دوستان نظر بدید که کی باید ایمیل پیگیری بزنیم به سفارت من الان 63 روزه رفتم مصاحبه

معمولش اینه که پس از 2 ماه پیگیری میکنند اما یکی از دوستان که بعد از 2 ماه پیگیری کرده بودند به ایشون گفتند یک ماه دیگر صبر کنید. حالا به نظرم شما هم تا 3 ماه صبر کنین. بعد پیگیری کنین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، farazz ، soli asali ، 5ina ، mohamad92 ، htity ، pari pariaaa
ميشه دوستان چند نمونه ديگه از متن هاي ارسالي كه براي پيگيري به سفارت زدنو اينجا بزارن ممنون ميشم.
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: masuodrh ، farazz ، soli asali ، 5ina
نمی دونم ولی احساس می کنم اوضاع خیلی مشکوکه سه ماهه که مصاحبه ها شروع شده و مثلاً تو آنکارا فقط 10 نفر کلیر شدن . این خیلی غیر عادیه هر کدوم از بچه ها هم که ایمیل پیگیری می زنن هیچ خبری نیست.
فکر کنم آب دریا خشک شده
چون ما رفتیم اب تنی
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: masuodrh ، kage.omid ، soli asali ، 5ina ، sophia ، امین 13 ، pari pari ، pari pariaaa
(2014-01-05 ساعت 20:46)farazz نوشته:  نمی دونم ولی احساس می کنم اوضاع خیلی مشکوکه سه ماهه که مصاحبه ها شروع شده و مثلاً تو آنکارا فقط 10 نفر کلیر شدن . این خیلی غیر عادیه هر کدوم از بچه ها هم که ایمیل پیگیری می زنن هیچ خبری نیست.
فکر کنم آب دریا خشک شده
چون ما رفتیم اب تنی
مشکوک که خداىى هست اما شاىدم پرونده هامون دستشونه مى خوان همه رو با هم اعلام کنن اونجورى باحال ترهم هست!!!! فرض کن ىه روزه 50 نفر کلىر بشىم!!! Big GrinBig Grin
CN:21## - ABUDHABI - INTERVIEW.NOV 18 - 2
APPLICANTS - FIRST UPDATE : NOV 19 SECOND : FEB 10
Third: May 27 Forth: May 29 ( the end of administrative processing) Fifth : June 3
تشکر کنندگان: masuodrh ، farazz ، soli asali ، 5ina ، mohamad92 ، pari pari ، tenese ، pari pariaaa
دوستان سلام چرا من نمی تونم برم تو این سایتی که میگید همش پیغام میده THE CONNECTION WAS INTERRUPTED مگه مشکلی داره ؟
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، 5ina ، mohamad92
(2014-01-05 ساعت 21:03)Babaksafi نوشته:  دوستان سلام چرا من نمی تونم برم تو این سایتی که میگید همش پیغام میده THE CONNECTION WAS INTERRUPTED مگه مشکلی داره ؟

کدوم سایت؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina
(2014-01-05 ساعت 20:57)sargol2001@yahoo.com نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 20:46)farazz نوشته:  نمی دونم ولی احساس می کنم اوضاع خیلی مشکوکه سه ماهه که مصاحبه ها شروع شده و مثلاً تو آنکارا فقط 10 نفر کلیر شدن . این خیلی غیر عادیه هر کدوم از بچه ها هم که ایمیل پیگیری می زنن هیچ خبری نیست.
فکر کنم آب دریا خشک شده
چون ما رفتیم اب تنی
مشکوک که خداىى هست اما شاىدم پرونده هامون دستشونه مى خوان همه رو با هم اعلام کنن اونجورى باحال ترهم هست!!!! فرض کن ىه روزه 50 نفر کلىر بشىم!!! Big GrinBig Grin
خدا از دهنت بشنوه Wink
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina ، sophia ، tenese ، pari pariaaa
بعد از 42 روز نامه جهت رسیدگی فرستادم ولی کلا جواب ندادن SadSad
الان 4 روزی میگذره
حتی کیسمون هم آپدیت نشد Sad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: قصه گو ، 5ina ، soli asali ، mohamad92 ، pari pari ، pari pariaaa
(2014-01-05 ساعت 21:33)hamed1286 نوشته:  بعد از 42 روز نامه جهت رسیدگی فرستادم ولی کلا جواب ندادن SadSad
الان 4 روزی میگذره
حتی کیسمون هم آپدیت نشد Sad

البته از ۴ روز ۲ روزش که شنبه ۱ شنبه بوده در ضمن فردا هم تعطیله. ۳شنبه میان سر کار.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، kage.omid ، mohamad92 ، hamed1286 ، pari pariaaa ، farazz
(2014-01-05 ساعت 20:57)sargol2001@yahoo.com نوشته:  
فکر کنم آب دریا خشک شده
چون ما رفتیم اب تنی

فکر قشنگیه ولی دوست من اینو یادتون باشه ! :
که هر سفارت سهمیه ماهیانه داره و از یه مقدار ویزا بیشتر نمیتونه صادر کنه.
و تا اینجا سهمه 3 ماه سوخت شده رفته چون کیسی رو کلیر نکردن به اون صورت !!!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: 5ina ، kage.omid ، masuodrh ، Saeedv13 ، nedaba ، artam2 ، pari pari ، pari pariaaa ، farazz
(2014-01-05 ساعت 21:51)soli asali نوشته:  فکر قشنگیه ولی دوست من اینو یادتون باشه ! :
که هر سفارت سهمیه ماهیانه داره و از یه مقدار ویزا بیشتر نمیتونه صادر کنه.
و تا اینجا سهمه 3 ماه سوخت شده رفته چون کیسی رو کلیر نکردن به اون صورت !!!

من بعید میدونم اینطور که شما میفرماین باشه، سهمیه ۷% یه چیز ثابته واسه هر کشور. بالفرض اگه ماهی‌ اینا ۵۰تا ویزا بخوان صادر کنن که در ۳ماه صادر نکردن، همرو یهو در یک ماه صادر می‌کنن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
(2014-01-05 ساعت 09:26)javadi436 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 23:54)ha78sa نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 22:41)Saeedv13 نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 18:38)ha78sa نوشته:  سلام
دوستانی که آنکارا مصاحبه شدند و پروندشون نیاز به فرستادن فرم 10 سوالی تکمیل شده داشت، آیا کسی بعد از ارسال به ایمیل سفارت تایید دریافت اطلاعات گرفته؟
من 3 بار فرستادم اما هر بار پیگیری میکنم میگن چیزی نیومده!!!
من تو اون ایمیلی که CV و جواب سئوالات رو فرستادم ازشون خواستم دریافت اطلاعات رو تایید کنند ولی وقتی این کار رو نکردند یک ایمیل جداگانه فرستادم و این بار تایید کردند. اگر سیس کیس نامبرت رو می شناسه و ایمیل می فرستی و تاریخش آپدیت میشه یعنی اطلاعات رو گرفتن و جای نگرانی نیست....

والا طبق دستورالعمل خودشون ۳ بار این کارو کردم اما میگه نرسیده، تاریخ آپدیت سیس هم مربوط میشه به زمانی که جواب دادن اطلاعات نرسیده!!!
ایمیل های پیگیری من میرسه اما پاسخ سوالا نه ؟؟؟!!!
سلام دوست من آیا به همون ایمیلی که سفارت باهات مکاتبه کردی فایل خودتو ارسال مجدد کردی؟(اینکار لازمه)
من که اینکارو کردم چند ثانیه بعد بصورت سیستمی تائیدیه اومد که ایمیل شما رو دریافت کردیم و هیچ مشکلی نبود.
آره خودشون میگن reply کنید که منم انجام دادم اما باز ظاهرا نمیرسه!!!
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz
سلام دوستان كيس ما امروز ابديت شد اين يعني خوب؟
ابوظبي سه رقمي ٨ اكتبر مصاحبه
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: masuodrh ، H Pier ، feel ، soli asali ، artam2 ، mohamad92 ، pari pari ، tenese ، میما ، pari pariaaa ، farazz ، قصه گو
(2014-01-05 ساعت 22:40)Beni2050 نوشته:  سلام دوستان كيس ما امروز ابديت شد اين يعني خوب؟
ابوظبي سه رقمي ٨ اكتبر مصاحبه

آپدیت قبلی برای چه تاریخی بود؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان