کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-12 ساعت 12:27)مازی نوشته:  سلام دوستان من مصاحبم هفته اول اکتبر بود ..با کیس 2014AS00004XX ...برام خیلی تعجب برانگیز بود که همه با شرایط خیلی خوب کلیرنس خوردن که یکی پسر جوانی بود پزشک و معافیت سربازی بدون شغل دولتی و تمکن مالی خوب که من گفتم قطعا به این اقا میدن که کلیرنس خورد!!!!!!! و از جمله خودم و همسرم ...من و همسرم فوق لیسانس داریم رشته هامون هم حساس نبود و من معافیت سربازی داشتم و کارم هم ازاد بود کلیه مدارکه کاریم هم ترجمه شده همراهم بود ولی در عین ناباوری پس از سه تا سوال از من و 4 تا از همسرم که این ها بود : شغلتون ؟ رشته تحصیلی تون ؟ و سربازی رفتی ؟ همین و از همسرم هم همینا و میخواهی بری آمریکا چی کار ؟ هیچ سواله دیگی نپرسید !!!!! و ما کلی مدرک ترجمه شده از کارو ریز نمراته دانشگاه و .................کلی مدرک دیگه اصلا نگفت یکیشو بدید .......فقط و فقط اصل شناسنامه ها گذر نامه تمکن مالی کارت معافیت و اخرین مدرک تحصیلی...فقط همین !!!! که گفت ما نیاز به بررسی بیشتر داریم و بین سه تا 6 ماه اینده تو فلان سایت چک کنید....و یه برگه صورتی کم رنگ داد دستمون و تشکر کرد و به فارسی گفت خداحافظ. Sad
دوست عزیز کدوم سفارت بودین و نگران نباشین یه روند طبیعی با خوشبینی به موضوع نگاه کنین و انشالله زودتر کلیر میشین.
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: EKAM ، nasim ، soli asali ، aghaghia ، محبت ، afshinghwink
(2013-10-12 ساعت 12:27)مازی نوشته:  سلام دوستان من مصاحبم هفته اول اکتبر بود ..با کیس 2014AS00004XX ...برام خیلی تعجب برانگیز بود که همه با شرایط خیلی خوب کلیرنس خوردن که یکی پسر جوانی بود پزشک و معافیت سربازی بدون شغل دولتی و تمکن مالی خوب که من گفتم قطعا به این اقا میدن که کلیرنس خورد!!!!!!! و از جمله خودم و همسرم ...من و همسرم فوق لیسانس داریم رشته هامون هم حساس نبود و من معافیت سربازی داشتم و کارم هم ازاد بود کلیه مدارکه کاریم هم ترجمه شده همراهم بود ولی در عین ناباوری پس از سه تا سوال از من و 4 تا از همسرم که این ها بود : شغلتون ؟ رشته تحصیلی تون ؟ و سربازی رفتی ؟ همین و از همسرم هم همینا و میخواهی بری آمریکا چی کار ؟ هیچ سواله دیگی نپرسید !!!!! و ما کلی مدرک ترجمه شده از کارو ریز نمراته دانشگاه و .................کلی مدرک دیگه اصلا نگفت یکیشو بدید .......فقط و فقط اصل شناسنامه ها گذر نامه تمکن مالی کارت معافیت و اخرین مدرک تحصیلی...فقط همین !!!! که گفت ما نیاز به بررسی بیشتر داریم و بین سه تا 6 ماه اینده تو فلان سایت چک کنید....و یه برگه صورتی کم رنگ داد دستمون و تشکر کرد و به فارسی گفت خداحافظ. Sad

امیدوارم زودتر کلیر بشین
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، afshinghwink ، m.mina ، محبت ، zepehr
(2013-10-12 ساعت 10:48)lot2014 نوشته:  راستی آقای راهواری که تورشون و برخوردشون و مسئولیت پذیریشون عالی بود ، به ما گفتند که اگر شماره شما تا دوماه در نیومد حتما باهاشون
تماس بگیریم . راهی وجود داره که ایشون بتونن پیگیری کنن
موفق باشید همگی

یک سوال دیگه ، کسی میدونه که وضعیت اعضاء رو کجا لیست کردن که بشه بریم ببینیم؟

لطف کنین از امضا خانم زری وحدتی عزیز لیست قبولیها را چک کنین.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: EKAM ، sharifian ، soli asali ، afshinghwink ، محبت ، zepehr
(2013-10-12 ساعت 12:47)EmJay نوشته:  سلام
دوستانی که مصاحبه شون رو انجام دادن، لطفاً مشق سفرنامه تون رو بنویسین. میشه در مورد سوالاتی که در خصوص اسپانسر یا تمکن مالی ازتون پرسیدن هم بیشتر توضیح بدین. اینکه اسپانسر داشتین، نداشتین؟ داشتن و نداشتنش چه تاثیری روی ارزیابی بچه ها گذاشته و ...

قبلاً ها می نوشتیم، به امید کلیرنس همگی، حالا باید بنویسیم به امید ظرفیت و ویزای باقیمونده Big Grin
از ما راجع به اسپانسر چیزی نپرسید فقط گفت این هم تمکن مالیتونه دیگه، مام گفتیم بعله. به نظرم تمکن مالی بی دردسر تر از اسپانسره.. چون گاهی اوقات خود اسپانسر هم مشمول کلیرنس میشه Cool
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
(2013-10-12 ساعت 12:38)Tabassomshojaat نوشته:  

امیدوارم زودتر کلیر بشین

با اين تفاصيل اگه قرار باشه كليرنس ٣ تا ٦ ماه باشه كه فكر كنم ما زمان كافي نداشته باشيم
با اين كيس نامبر
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: soli asali ، afshinghwink ، آلیس-1980 ، محبت
سفارت انکارا ...و فرم CSC و مدارکی که دکتر داده بود رو هم خواستن با مدارک الان یادم اومد . امسال ظاهرا خیلی سخت گرفتن... و یه چیزه دیگه بچه ها هیچ ربطی به طرز لباس پوشیدن طرز حرف زدن فرم ایستادن جهت نگاه کردن ..خندیدن ...گریه کردن ...جدی بودن ...ووووووو نداره ...از بابت این مسائل استرس نداشته باشین .... مدارک از قبل بررسی شده و افیسر مصاحبه کننده هیچ هیچ تاثیری تو دادن و ندادن ویزا نداره چون مسئولیتی در این باره نداره فقط و فقط جنبه احراز هویتی و نقص مدارک داره همین و بس ....مدارک از قبل بررسی شده برگه ها تایپ شده روی میز افیسر هست و خودتون اگه استرس نداشته باشین و بتونین به اطرافه افیسر نگاه کنید میبینید که برگه سفید یا صورتی تایپ شده رو میز هست و بعد از چندتا سوال معمولی مدارک رو میده و مثل نوار ضبط شده به همه گفت خوب مدارک کامل هست ولی نیاز به انجام کار های اداری داره که این پروسه 3 تا 6 ماه طول میکشه و توی فلان سایت چک کنید و اگه کیستون اومد بیاید انکارا.و خداحافظ......استرس نداشته باشید فقط اصل مدارک رو با خودتون داشته باشید . راستی چند روز مونده به مصاحبه هم از سفارت انکارا براتون ایمیل میاد که وقت سفارتنون در فلان تاریخ می باشد و مدارک زیر را به همراه داشته باشید و اگر نقص مدرکی باشه بهتون میگه با خودتون ببرید . امیدوارم جهت ندادن ویزایه یه ضرب عوض بشه و دوستانه هم وطنم پس از هزینه های مختلف و دوندگی های زیاد و استرس زا با خوشحالی از دره سفارت بیرون بیان .....موفق باشید اگه سوالی دارید من در خدمت هستم دوستان .
(2013-10-12 ساعت 13:12)reza16 نوشته:  

امیدوارم زودتر کلیر بشین

با اين تفاصيل اگه قرار باشه كليرنس ٣ تا ٦ ماه باشه كه فكر كنم ما زمان كافي نداشته باشيم
با اين كيس نامبر

دوست عزیز امیدوار باشید به زندگی عادیتون ادامه بدید و پی گیر مسائل باشید . این موضوعی در کناره زندگیتون هست و نگذارید کل زندگیتون رو تحت و شعاع قرار بده ...ولی امیدوار باشید.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، abiha ، m_yek ، afshinghwink ، soli asali ، محبت ، آلیس-1980 ، m.mina ، ali1220 ، nedaba
(2013-10-12 ساعت 13:25)مازی نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 13:12)reza16 نوشته:  

امیدوارم زودتر کلیر بشین

با اين كيس نامبر

دوست عزیز امیدوار باشید به زندگی عادیتون ادامه بدید و پی گیر مسائل باشید . این موضوعی در کناره زندگیتون هست و نگذارید کل زندگیتون رو تحت و شعاع قرار بده ...ولی امیدوار باشید.

ممنون از توضیحاتت آقای مازی..اون روز وضعیت بقیه رو خبر دارید؟
چند نفر کلیر خوردن؟
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، afshinghwink ، soli asali ، m.mina ، javadi436 ، zepehr
با این تفاسیر دوستانی که وقت دارن سفارتشون رو بندازن ابوظبی چون خانم من دولتی بود ولی یکضرب دادن ..
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، masuodrh ، محبت ، آلیس-1980 ، m.mina ، ali1220 ، artam2 ، shadi79 ، soli asali ، afshinghwink ، ojee ، noobnoobi
دوستانی که کلیر خوردن تو ابوظبی ، برگه آبی گرفتن درسته؟؟
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، afshinghwink ، ojee
(2013-10-12 ساعت 14:51)mehdieb نوشته:  با این تفاسیر دوستانی که وقت دارن سفارتشون رو بندازن ابوظبی چون خانم من دولتی بود ولی یکضرب دادن ..

میشه بپرسم خانم شما رشته تحصیلیشون جز مهندسی بود یا خیر ؟
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: soli asali ، afshinghwink
یه سوال دارم از دوستان با تجربه تر..میشه لطف کنید و بگین که رشته های حساس منظورتون چه رشته هایی هست؟
کار دولتی که مهرش خورده سه سال ...
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali
(2013-10-12 ساعت 12:47)EmJay نوشته:  سلام
دوستانی که مصاحبه شون رو انجام دادن، لطفاً مشق سفرنامه تون رو بنویسین. میشه در مورد سوالاتی که در خصوص اسپانسر یا تمکن مالی ازتون پرسیدن هم بیشتر توضیح بدین. اینکه اسپانسر داشتین، نداشتین؟ داشتن و نداشتنش چه تاثیری روی ارزیابی بچه ها گذاشته و ...

قبلاً ها می نوشتیم، به امید کلیرنس همگی، حالا باید بنویسیم به امید ظرفیت و ویزای باقیمونده Big Grin

ما اسپانسر نداشتیم 100 میلیون تومن توحساب داشتیم که برده بودیم
از ماهم فقط پرسید کارتون چیه؟ در آمریکا آشنا دارید یانه؟ اصلا نپرسید این
آشنا کیه چیکارتونه! همین کلا 2 دقیقه طول کشید.
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: masuodrh ، آلیس-1980 ، ali1220 ، محبت ، soli asali ، javadi436 ، EmJay ، behfaza ، afshinghwink ، ghasoo ، reasonable ، noobnoobi ، nedaba ، godot ، massi63
(2013-10-12 ساعت 15:33)masuodrh نوشته:  یه سوال دارم از دوستان با تجربه تر..میشه لطف کنید و بگین که رشته های حساس منظورتون چه رشته هایی هست؟

آقا جان به نظر بنده هیچ چیز رو دروغ نگین که از چشماتون میفهمه
اون که اونجا نشسته خیلی زبله
تازه اگه دروغ بگین استرس هم میگیرین خرابکاری میکنید
ممکنه مراحل اداری(کلیرنس) طولانی تر بشه (برای این گفتم که با موضوع مرتبط بشه)
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: ghafari88 ، آلیس-1980 ، m.mina ، masuodrh ، ali1220 ، محبت ، soli asali ، behfaza ، ghasoo ، noobnoobi ، nedaba
(2013-10-12 ساعت 16:39)lot2014 نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 15:33)masuodrh نوشته:  یه سوال دارم از دوستان با تجربه تر..میشه لطف کنید و بگین که رشته های حساس منظورتون چه رشته هایی هست؟

آقا جان به نظر بنده هیچ چیز رو دروغ نگین که از چشماتون میفهمه
اون که اونجا نشسته خیلی زبله
تازه اگه دروغ بگین استرس هم میگیرین خرابکاری میکنید
ممکنه مراحل اداری(کلیرنس) طولانی تر بشه (برای این گفتم که با موضوع مرتبط بشه)
دروغ؟ ..من و همسرم اونقدر با صداقت کامل و جامع فرم ها رو پر کردیم که حالا اصلا نمیدونیم غصه کدوم رو بخوریم..
من فقط میخواستم بدونم منظور از رشته حساس چیه؟ آخه موقع اخذ ویزای تحصیلی یک سری رشته ها مثل فیزیک که مرتبط با انر ژی هس ته ای میشه حساسیت دارن روش..برای مهاجرتی میخواستم بدونم حساسیت روی چه رشته هایی هست..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: ali1220 ، maryam_a ، محبت ، soli asali ، behfaza ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان