کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-08 ساعت 19:21)m.ab نوشته:  دوستان سلام
اگه توی پستهای قبلی من نگاه کنین میبین که در مورد خودم نوشتم
اینو بگم که:
من نیمه اول دسامبر مصاحبه داشتم ( معاف از سربازی) ولی کلیرینس خوردم.10 روز بعد توی سایت برام نوسته بودن که CV منو میخان و من به kcc ایمیل کردم و اونا نوشتن که رسیده
ولی امروز از سفارت برام ایمیل اومده بود که CV خودت رو به همین ایمیل reply کن.منم اینکارو انجام دادم.
میخواستم ببینم نظر شما در مورد این قضایای من چیه و به نظرتون پروسه من در چه وضعیه؟
مرسی از اساتید
سلام دوست عزیز
میشه بطور دقیق بگید کدوم سایت رو چک کردید که اعلام کرده بودت CVتون رو بفرستید
من هفته اول دسامبر مصاحبم بود منم معاف از سربازی بودم ولی ایمیلی مبنی بر پر کردن فرم 10سوالی برام نیامده بود.
شماره کیس: ***2014AS00000 /تاریخ رویت قبولی:MAY 12/
ارسال مدارک:JUN 12/تعداد:1نفر/سفارت:آنکارا/
تاریخ مصاحبهBig Grinec 3/کلیرنس/آپدیت پروندهBig Grinec 16
،March 4توسط ایمیل،March 27،
April 25توسط ایمیل،Jun 12, May 15
Jun 25 توسط ایمیل
23 Jul توسط ایمیل,Aug 11
Aug 14 توسط ایمیل،Aug 17
Aug 20توسط ایمیل که پاسخی هم ندادن،Aug 21,
Aug 27, Aug 25
تشکر کنندگان: 5ina ، farazz ، pari pariaaa ، soli asali ، قصه گو
بعید میدونم دلیلش این باشه. چون از یک طرف جوابهاشون همه کپی پیست هستش و به نظر نمیاد برای جواب زحمت بررسی پرونده رو به خودش بدن، از طرف دیگه اگرم واقعا برای دادن یک جواب تکراری پرونده رو بازکنن توی سفارت ایروان، چطوری روی سایت سیس واشنگتن نمایش داده میشه! آپدیت ربطی به باز کردن پرونده نداره، فکر کنم هر زمان جوابی از یکی از فیلترهای سکیوریتی بیاد پرونده آپدیت شه. شاید سفارت یه ایمیل پیگیری چیزی میزنه، چون به یکی از دوستان که برای ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کرده بود و کلیرینسش طولانی شده بود سفارت گفته بود که ایمیل زده که پروسه کلیرینسش زودتر طی شه.
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
تشکر کنندگان: 5ina ، farazz ، soli asali ، mohamad92
(2014-01-08 ساعت 21:25)martinn نوشته:  
اینو بگم که:
من نیمه اول دسامبر مصاحبه داشتم ( معاف از سربازی) ولی کلیرینس خوردم.10 روز بعد توی سایت برام نوسته بودن که CV منو میخان و من به kcc ایمیل کردم و اونا نوشتن که رسیده
ولی امروز از سفارت برام ایمیل اومده بود که CV خودت رو به همین ایمیل reply کن.منم اینکارو انجام دادم.
میخواستم ببینم نظر شما در مورد این قضایای من چیه و به نظرتون پروسه من در چه وضعیه؟
مرسی از اساتید
سلام دوست عزیز
من هفته اول دسامبر مصاحبم بود منم معاف از سربازی بودم ولی ایمیلی مبنی بر پر کردن فرم 10سوالی برام نیامده بود.

سلام
توی سایت سفارت امارات اول گفته بودن
ولی امروز ایمیل برام زده بودن
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، قصه گو
سلام دوستان این مطلبو با لینکش واستون میزارم که مال سفارت مجازی آمریکا در ایرانه:

اطلاعات مربوط به فرایند اداری

برخی از درخواست های صدور روادید به طی مراحل طولانی تری از نظر اداری نیاز دارند که سبب می شود رسیدگی به مدارک، پس از مصاحبه کارمند کنسولگری با متقاضی دریافت روادید، زمان بیشتری بگیرد. این موضوع هنگامی که متقاضیان درخواست خود را برای دریافت روادید ارائه می دهند، به اطلاع آنها رسانده می شود. قسمت عمده مراحل اداری، تا 60 روز پس از مصاحبه صدور روادید به پایان می رسد. هنگامی که این فرایندهای اداری ضرورت دارد، زمان آن بسته به شرایط خاص هر پرونده متفاوت است. به همین علت، از متقاضیان دریافت روادید خواسته می شود تا درخواست روادید خود را بسیار پیشتر از زمانی که قصد سفر به ایالات متحده را دارند، ارائه کنند.

نکته مهم: متقاضیان و یا نمایندگان آنها پیش از پیگیری وضعیت اداری درخواست روادید خود، باید حداقل 60 روز پس از تاریخ مصاحبه و یا ارائه مدارک تکمیلی، که پس از مصاحبه صورت گرفته است، صبر کنند.

http://persian.iran.usembassy.gov/visas/...ation.html
2014AS0000012XX
تعداد افراد کیس: 2نفر
تاریخ و نوع ارسال فرمهای سری اول: از طریق ایمیل ودر 30 می 2013
تاریخ پاسخ از KCC: هفته بعد (7 june )
مقصد: فعلاً شیکاگو
تاریخ کارنت: سری اول اول اول Big Grin
تاریخ نامه دوم: 13 سپتامبر 2013 Big Grin
تاریخ مصاحبه: 19 نوامبر 2013
کلیرنس: 29 می
تشکر کنندگان: soli asali ، mrpahlevani ، farazz ، pari pariaaa ، sabor ، amin arefi
(2014-01-08 ساعت 23:51)m.ab نوشته:  
(2014-01-08 ساعت 21:25)martinn نوشته:  
اینو بگم که:
مرسی از اساتید
سلام دوست عزیز

سلام
توی سایت سفارت امارات اول گفته بودن
ولی امروز ایمیل برام زده بودن
من مصاحبم آنکارا بود
شغلتون دولتی بود یا خصوصی؟
آفیسر بهم گفت بین یک الی سه ماه سایت رو چک کن الان یکماه گذشته ولی خبری هنوز نشده.
شماره کیس: ***2014AS00000 /تاریخ رویت قبولی:MAY 12/
ارسال مدارک:JUN 12/تعداد:1نفر/سفارت:آنکارا/
تاریخ مصاحبهBig Grinec 3/کلیرنس/آپدیت پروندهBig Grinec 16
،March 4توسط ایمیل،March 27،
April 25توسط ایمیل،Jun 12, May 15
Jun 25 توسط ایمیل
23 Jul توسط ایمیل,Aug 11
Aug 14 توسط ایمیل،Aug 17
Aug 20توسط ایمیل که پاسخی هم ندادن،Aug 21,
Aug 27, Aug 25
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، amin arefi
اي بابا چرا اينجا ديگه از اين +++++++++++++++ ها نيست؟ [/code]
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
تشکر کنندگان: godot ، soli asali ، farazz ، pari pari ، میما ، 2014winner ، pari pariaaa ، artam2 ، ramaya ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 01:26)tabatabaie نوشته:  اي بابا چرا اينجا ديگه از اين +++++++++++++++ ها نيست؟

والا یه مدت ما این موضوع رو انجام دادیم اما برخی از دوستان گله داشتند که این انرژی مثبت ها فضای تاپیک رو از حالتی که باید داشته باشه خارج می کنه و این حرفا. بعدش هم قانونی گذاشته شد که در طول یک روز هر وقت کسی انرژی مثبت گذاشت دیگه بعدش کسی نذاره که این هم نصفه و نیمه رعایت شد و در نهایت هم این انرژی مثبتا از دور خارج شد.
من خودم به شخصه بواسطه درگیری هایی که در این روزهای دارم ( برای رفتن ) نمی رسم زیاد بیام مهاجرسرا و اگر هم بیام در حد سک سک کردنه. امیدوارم دیگر دوستان انرژی مثبتا رو ادامه بدن تا ما بریم اونور و یه مقدار سرمون خلوت بشه دوباره بیشتر بیاییم پیشتون ... شاد باشید Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
ساعت الان یک و نیم نصفه شبه منم خوابم نمیبرد رفتم سایت آنکارا یه قسمت برای سوالات بود منم راجع به کیسم سوال کردم اینو اتوماتیک برام نوشتند گفتم براتون بزارم فقط Thank you for contacting Embassy Ankara's Consular Section by e-mail. Your request has been received. If you submitted your request using the forms available on our website at U.S. Embassy Ankara (http://turkey.usembassy.gov), you will receive a reply within 5 working days. If you did not use the form YOU WILL NOT RECEIVE AN ANSWER AND SHOULD RESUMIT YOUR REQUEST USING THE FORMS. Within the 5 day period, do not resend your inquiry or attempt to contact the consular section by telephone. Given the overwhelming volume of calls, U.S. Embassy Ankara operators are neither trained to answer nor available to provide advice about your consular related questions. Should the Consular Section employee assigned to handle your e-mail inquiry need to speak with you directly, you will be contacted. When you go to our website, please first review our Frequently Asked Questions Section.
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، kage.omid ، soli asali ، farazz ، قصه گو
دوستان من به ابوظبي ايميل ميزنم با همون فرمتي كه دوستمون گفتن اين پيغامو ميده بعد از زدن submit:Contact us

Object reference not set to an instance of an object.

Please contact Abu Dhabi Systems Administrator
يعني چييييييي!!!؟؟؟؟؟؟چرا كسي راهنماييم نميكنه؟؟؟؟؟؟
Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-01-09 ساعت 02:03)ghafari88 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 01:26)tabatabaie نوشته:  اي بابا چرا اينجا ديگه از اين +++++++++++++++ ها نيست؟

والا یه مدت ما این موضوع رو انجام دادیم اما برخی از دوستان گله داشتند که این انرژی مثبت ها فضای تاپیک رو از حالتی که باید داشته باشه خارج می کنه و این حرفا. بعدش هم قانونی گذاشته شد که در طول یک روز هر وقت کسی انرژی مثبت گذاشت دیگه بعدش کسی نذاره که این هم نصفه و نیمه رعایت شد و در نهایت هم این انرژی مثبتا از دور خارج شد.
من خودم به شخصه بواسطه درگیری هایی که در این روزهای دارم ( برای رفتن ) نمی رسم زیاد بیام مهاجرسرا و اگر هم بیام در حد سک سک کردنه. امیدوارم دیگر دوستان انرژی مثبتا رو ادامه بدن تا ما بریم اونور و یه مقدار سرمون خلوت بشه دوباره بیشتر بیاییم پیشتون ... شاد باشید Smile

جناب ارشد... بنده از انرژی مثبت شما و مابقی دوستان لذت میبرم !
ولی اگه منظورتون من بودم، بنده هیچ کاره ام. شما ارشدی ..
فقط در حد یه نظر بود Smile امیدوارم ناراحت نشده باشید.
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: pari pari ، H Pier ، 2014winner ، meisam14 ، farazz ، قصه گو
(2014-01-06 ساعت 10:14)میما نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 22:40)Beni2050 نوشته:  سلام دوستان كيس ما امروز ابديت شد اين يعني خوب؟
ابوظبي سه رقمي ٨ اكتبر مصاحبه

مگه دیروز یک شنبه نبوده؟ چجوریاس یعنی ؟!؟ Rolleyes یعنی به نظرتون روزهای تعطیل هم کار میکنن؟

ابوظبي جمعه و شنبه تعطيله فقط
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
تشکر کنندگان: soli asali ، feel ، pari pariaaa ، khder ، farazz ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 02:45)soli asali نوشته:  جناب ارشد... بنده از انرژی مثبت شما و مابقی دوستان لذت میبرم !
ولی اگه منظورتون من بودم، بنده هیچ کاره ام. شما ارشدی ..
فقط در حد یه نظر بود Smile امیدوارم ناراحت نشده باشید.

نه نه soli asali جان. من منظورم به هیچ کس نبود. شما که دیگه جای خود داری. نه. خیلی کلی گفتم. بهرحال باید به نظر جمع احترام گذاشت و وقتی دیدم بسیاری از دوستان دارن گله می کنن ترجیح دادم ادامه ندم ... بهرحال برات آرزوی موفقیت می کنم .... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، meisam14 ، soli asali ، 5ina ، farazz ، قصه گو
اگه حضرت ایوب و لقمان مثل ما منتظر الکیلیر بودن، تا الان ایوب صبرش رو از دست می داد و لقمان ادبش رو
Big Grin( تکراری بود ولی چسبید)Big Grin
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
سایت ceac رو چک کردید؟؟؟ آپدیت نداشتیم؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، soli asali ، میما ، 5ina ، farazz ، قصه گو
دوستانی که مصاحبه رفتین چرا سفرنامه هاتون رو نمی نویسید بابا ما منتظریم با خوندن خیلی استرسمون کم میشه لطفا بنویسید ممنون
راستش نمی دونستم کجا این پست رو بذارم برای همین اینجا گذاشتم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ffrfar ، hamidrezapir1 ، sabor ، soli asali ، pari pari ، میما ، 5ina ، farazz ، قصه گو ، amin arefi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان