کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-09 ساعت 02:42)hedipes نوشته:  دوستان من به ابوظبي ايميل ميزنم با همون فرمتي كه دوستمون گفتن اين پيغامو ميده بعد از زدن submit:Contact us

Object reference not set to an instance of an object.

Please contact Abu Dhabi Systems Administrator
يعني چييييييي!!!؟؟؟؟؟؟چرا كسي راهنماييم نميكنه؟؟؟؟؟؟

پیام Object reference یک پیام رایج ایراد نرم افزاری هست که مربوط میشه به نرم افزار سایت و ربطی به پیام شما نداره و به زبان ساده اکثرا وقتی رخ میده که نرم افزار برای انجام یک درخواست مشخص درست برنامه ریزی نشده باشه و در یک قسمت به بن بست اختصاص متغییر برسه. پیام زیریش هم میگه که لطفا در این باره با مدیر سیستم های سفارت تماس بگیرین و موضوع رو گزارش بدین
فقط بهتره بدونین که در این شرایط به احتمال خیلی خیلی زیاد درخواستی رو که در فرم تایپ کردین به دست اونا نرسیده و جایی ذخیره نشده.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، hedipes ، pari pariaaa
این مطلب رو توی سفارت ابوظبی برای ایرانی ها گذاشته که بهتر دونستم شما هم ببینید شاید احساس آرامش بیشتری بهتون بده، بر مبنای این مطلب ظاهرن مبهم بودن مطالب مندرج در فرم DS-230 از نظر سابقه کاری و قید نشدن تمام سفرهای خارجی در اون فرم باعث طولانی تر شدن پروسه کلیرنس میشه، در مطلب زیر میگه عنواینی مثل "خود اشتغالی" و "بازنشسته" بدون مشخص بودن محل کار در سابقه شغلی منجر به طولانی تر شدن بررسی میشه.
The applicant's entire employment history is needed, not just the past ten years. Responses such as "retired" or "self-employed" without an explanation of where the applicant worked will lead to delays in visa issuance. In addition, dates of every trip (not just the year) to the United States must be provided, not just the last three trips. If the applicant has stayed more than six months in the U.S. on a tourist visa, the applicant must bring to the interview copies of letters from Department of Homeland Security granting an extension of stay. Administrative processes are completed within six months or more and our office does not have any control over them.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
بچه ها من 12 دسامبرمصاحبه رفتم کیس خودک موردی نداشت شوهرم سپاه خدمت کرد و بهمون برگه سفید دادن تو ابوظبی اخر متوجه فرق این برگه من نشدم وچطور کیسم رو تو منتظرسرا وارد کنم ممنون میشم راهنماییم کنید و به امید کلیر شدن همه شما دوستان خوب

كيس نامبر : 2014AS000002$$ ------- تعداد افراد: 2 نفر ---- مصاحبه : ابوظبي ---- تاريخ مصاحبه : 12دسامبر
آپديت ها : 12دسامبر- 10 فوريه - 14می با ایمیل - 29 می فقط همسرم اپدیت شد
1جون فقط همسر اپدیت شد و کلیر شدیم در 1 جون هر دو نفر-2 جون هم با م مجدد اپدیت شدیم

چه خوب است بردباری,
چه ارزشمنداست شکیبایی,
سخت وبسیارسخت است,
تلخ است ولی ثمره ای شیرین دارد.
تشکر کنندگان: kage.omid ، 5ina ، soli asali ، farazz ، میما ، pari pariaaa ، قصه گو ، amin arefi
(2014-01-09 ساعت 17:32)parmisv نوشته:  بچه ها من 12 دسامبرمصاحبه رفتم کیس خودک موردی نداشت شوهرم سپاه خدمت کرد و بهمون برگه سفید دادن تو ابوظبی اخر متوجه فرق این برگه من نشدم وچطور کیسم رو تو منتظرسرا وارد کنم ممنون میشم راهنماییم کنید و به امید کلیر شدن همه شما دوستان خوب

سلام با آرزوی بهرورزی.. اطلاعاتتون رو به soli asali عزیز که زحمت این کار را به دوش میکشن ارسال کنین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: 5ina ، pari pari ، aghaghia ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa ، قصه گو ، amin arefi
ما به سفارت ایمیل دادیم و بعد از 10 روز جواب دادند و مثل همیشه گفتند باید منتظر بمونید و این پروسه ممکنه 6 ماه هم طول بکشه Sad
بخاطر این نامه در سایت سیس جفتمون آپدیت شدیم ، می خواستم بدونم آپدیتایی که بخاطر ارسال ایمیل انجام میشه تاثیری در روند کلیر شدن داره ؟؟؟ یا فقط پروندمون رو چک کردن که جواب ایمیل بدن آپدیت شده !؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: H Pier ، 5ina ، KIMIA2005 ، soli asali ، farazz ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 18:50)hamed1286 نوشته:  ما به سفارت ایمیل دادیم و بعد از 10 روز جواب دادند و مثل همیشه گفتند باید منتظر بمونید و این پروسه ممکنه 6 ماه هم طول بکشه Sad
بخاطر این نامه در سایت سیس جفتمون آپدیت شدیم ، می خواستم بدونم آپدیتایی که بخاطر ارسال ایمیل انجام میشه تاثیری در روند کلیر شدن داره ؟؟؟ یا فقط پروندمون رو چک کردن که جواب ایمیل بدن آپدیت شده !؟

بنظر بنده این اپدیت در حد چک کردن پرونده شما توسط سفارت و پاسخ گویی به ایمیل شما بوده و تاثیری در روند کلیر شدن نخواهد داشت چون سفارت دخالت و دخل و تصرفی در پروسه اداری و تحقیقات نمی تواند داشته باشد .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: hamed1286 ، kage.omid ، soli asali ، masuodrh ، farazz ، pari pariaaa ، قصه گو
سایت آنکار امروز آپدیت شد ولی گویا خبری نبوده ..
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: hamed1286 ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 22:08)masuodrh نوشته:  سایت آنکار امروز آپدیت شد ولی گویا خبری نبوده ..

الان سایت سیس هرچی کیس میزنم ارور میده !؟ برای شما هم همینطوریه ؟؟؟ Cool
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو
انكارا اپديت شده ولي دريغ از يدونه كيس لاتارى........
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، 5ina ، hamed1286 ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 22:29)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:08)masuodrh نوشته:  سایت آنکار امروز آپدیت شد ولی گویا خبری نبوده ..

اره واسه من هم ارور میده
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، 5ina ، hamed1286 ، farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو

آره . منم هرچی میزنم ارور میده. کسی میدونه قضیه چیه؟ نکنه دارن هممون رو کلیر می کنن ییهوووووووووووووووووووووووووو
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: mohamad92 ، farazz ، sophia ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 22:44)melina132 نوشته:  

آره . منم هرچی میزنم ارور میده. کسی میدونه قضیه چیه؟ نکنه دارن هممون رو کلیر می کنن ییهوووووووووووووووووووووووووو
بله ارور میده .خدا از دهنت بشنوه الهییییییییییییییییییییییییی
Big Grin
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: farazz ، sophia ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو ، pari pari
(2014-01-09 ساعت 22:52)mohamad92 نوشته:  

Big Grin

مال من سالم سالمه..فعلا برای من قرار نیست اتفاقی بیافته
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو
(2014-01-09 ساعت 23:05)masuodrh نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:52)mohamad92 نوشته:  

Big Grin

مال من سالم سالمه..فعلا برای من قرار نیست اتفاقی بیافته

مگه میشه یه سری ارور بگیرن یه سری نه !؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان ساعت 1:40 دقیقه ظهر بوقت واشنگتنٍ
ممکنه دارن روی کیسامون کاری میکنن ؟!؟! (توهمات فانتزی)
تشکر کنندگان: farazz ، aseman abi ، soli asali ، قصه گو ، pari pari ، Vahid2014
Application Error
An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required.
از شما هم همین ارور رو میده؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، pari pariaaa ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان