کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
امروز هم ساعت کاریشون به پایان رسید و خبری نشد Sad
SadSadSadSadSadSadSadSadSad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: masuodrh ، armin1 ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz
ای بابا این فقط یه ارور ساده هست چه ربطی به کلیر شدن داره ؟ دارن سایت خودشونا دستکاری میکنن
یعنی تا جالا چنین موردی جای دیگه ندیدین؟؟؟
منم شدید منتظز کلیر شدن هستم، روح و روانم هم به شدت داغونه D: ولی اخه این دلیل نمیشه که به چیزایی مثل ارور سایت دل خوش کنیم که
ایشالا به زودی همه کلیر میشیم
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: hamed1286 ، armin1 ، masuodrh ، soli asali ، bahram2014 ، farazz ، میما ، pari pari ، قصه گو ، NEURON ، hamedapple ، azifa
(2014-01-10 ساعت 01:12)pari pari نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:52)mohamad92 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:44)melina132 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:29)hamed1286 نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 22:08)masuodrh نوشته:  سایت آنکار امروز آپدیت شد ولی گویا خبری نبوده ..

الان سایت سیس هرچی کیس میزنم ارور میده !؟ برای شما هم همینطوریه ؟؟؟ Cool
آره . منم هرچی میزنم ارور میده. کسی میدونه قضیه چیه؟ نکنه دارن هممون رو کلیر می کنن ییهوووووووووووووووووووووووووو
بله ارور میده .خدا از دهنت بشنوه الهییییییییییییییییییییییییی
Big Grin

براى ما هم ارورميده.يعنى چه خبره؟؟؟

ای بابا این فقط یه ارور ساده هست چه ربطی به کلیر شدن داره ؟ دارن سایت خودشونا دستکاری میکنن
منم شدید منتظز کلیر شدن هستم، روح و روانم هم به شدت داغونه Big Grin ولی اخه این دلیل نمیشه که به چیزایی مثل ارور سایت دل خوش کنیم که
ایشالا به زودی همه کلیر میشیمRolleyes
کیس نامبر(برنده همسرم):**2014AS12 /سفارت ابوظبی/ مصاحبه : هفته سوم نوامبر/ آپدبت :10 فوریه هر دو نفر- 20 مارچ فقط خودم-27 می و 29 می کیس اصلی/ کلیر: 29 می / ویزا: امید به خدا Rolleyes
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو ، میما
(2014-01-10 ساعت 02:17)shohreh63 نوشته:  ای بابا این فقط یه ارور ساده هست چه ربطی به کلیر شدن داره ؟ دارن سایت خودشونا دستکاری میکنن
منم شدید منتظز کلیر شدن هستم، روح و روانم هم به شدت داغونه Big Grin ولی اخه این دلیل نمیشه که به چیزایی مثل ارور سایت دل خوش کنیم که
ایشالا به زودی همه کلیر میشیمRolleyes

شهره جان ،وقتي نااميدي و همه جا تاريكه ،كوچكترين روزنه اي كه باز بشه جلوت، يه دنيا شعف مياره تو دلتBig Grin
چه اشكالي داره بعد ٣ ماه دلمونو به همين ارور ساده خوش كنيم و امشب هممون با اين اميد و انرژي مثبت سر رو بالينمون بذاريم كه كم كم داره خبري ميشه ؟!Smile
ايمان دارم كه همه چيز درست ميشه ....دوستاي عزيزم يه كوچولو ديگه صبر كنيم ،باشه ؟!
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
سایت سیس درست شده بدون هیچ اپدیتیSad و ما چه فکر ها که نکرررررررررررررررررررررردیمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: میما ، masuodrh ، soli asali ، pari pariaaa ، farazz ، pari pari ، قصه گو
(2014-01-10 ساعت 02:11)shohreh63 نوشته:  ای بابا این فقط یه ارور ساده هست چه ربطی به کلیر شدن داره ؟ دارن سایت خودشونا دستکاری میکنن
منم شدید منتظز کلیر شدن هستم، روح و روانم هم به شدت داغونه D: ولی اخه این دلیل نمیشه که به چیزایی مثل ارور سایت دل خوش کنیم که
ایشالا به زودی همه کلیر میشیم

سلام دوستان
ارور رفع شد و خبری نشد
case no:2014As1xxx
تعداد:2نفر
رویت قبولی :2 may
فرستادن فرم ها :18 Jone
تاییدیه :21 Jone
نامه دوم :21 oct
مصاحبه :هفته اول Dec ایروان
ویزا :کلیرنس برگه آبیSad
تشکر کنندگان: soli asali ، farazz ، قصه گو ، pari pariaaa
جهت اطلاع دوستان :‌ جواب ایمیل ارسالی بنده به سفارت در خصوص اخرین وضعیت پرونده
البته پس از ارسال ایمیل و دریافت جواب در سیس هم اپدیت شدم که همانطور که قبلا هم گفتم مشخصه این اپدیت هیچ تاثیری در روند کلیر شدن نخواهد داشت چون خودشون صراحتا اعلام کردند که : This process is out of our hands خوب باز جای شکرش باقیه پس از 2 ماه لااقل یک نگاهی هم به پرونده خاک گرفته ما انداختند دست گلشون درد نکنه Big Grin

Dear inquirer

Please be advised that the case is under administrative process and as soon as it is done you will be able to see the case number on our website. Please check the website regularly. This process is out of our hands and it may take a few months to be completed
When your case number appears on our website http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html, return to the Embassy with your passport and the item(s) listed on the refusal sheet any Monday through Friday 9:00 to 17:00 pm

Sincerely
IV Unit
US Embassy, Yerevan, Armenia
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2014-01-10 ساعت 11:41)KIMIA2005 نوشته:  جهت اطلاع دوستان :‌ جواب ایمیل ارسالی بنده به سفارت در خصوص اخرین وضعیت پرونده
البته پس از ارسال ایمیل و دریافت جواب در سیس هم اپدیت شدم که همانطور که قبلا هم گفتم مشخصه این اپدیت هیچ تاثیری در روند کلیر شدن نخواهد داشت چون خودشون صراحتا اعلام کردند که : This process is out of our hands خوب باز جای شکرش باقیه پس از 2 ماه لااقل یک نگاهی هم به پرونده خاک گرفته ما انداختند دست گلشون درد نکنه Big Grin

Dear inquirer

Please be advised that the case is under administrative process and as soon as it is done you will be able to see the case number on our website. Please check the website regularly. This process is out of our hands and it may take a few months to be completed
When your case number appears on our website http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html, return to the Embassy with your passport and the item(s) listed on the refusal sheet any Monday through Friday 9:00 to 17:00 pm

Sincerely
IV Unit
US Embassy, Yerevan, Armenia

(پست موقت )

ایشالا که خیره .... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، mohammad19911991 ، farazz ، pari pari
(2014-01-10 ساعت 01:47)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 00:39)soli asali نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:57)kage.omid نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:43)aseman abi نوشته:  خدایا من دیگه رسما کم اوردم
علنا از 13 دسامبر هیچ کیسی رو انکارا کلیر نکرده
من دیوونه شدم از بس این سایتو چک کردم دچار توهم شدم.... تو هر در و دیواری .. تو خواب.. حتی شماره تلفن ها رو هم مثل شماره کیس نامبرخودم می بینم
دست به هیچ کاری نمی تونم بزنم. ماه دی هم داره تموم میشه . ماها که اکتبر مصاحبه داشتیم تا اسفند بیشتر وقت نداریم
یعنی می خوان دقیقه 90 به ما ویزا بدن ؟!!! SadSadSadSad
مرسی که گوش کردین داشتم از ناراحتی میترکیدم
دقیقا. حوصله هیچ کاری نیست نه میشه زبان خوند نه میشه روی کاری تمرکز کرد واقعا تا کی میشه صبر کرد.

بهت قول میدم این استرس و بیتابی حالا حالا ها باهات هست .. به امید خدا ویزا تو که گرقتی، بعدشم باز از استرس پس کی برم ، پس کی تاریخ پروازم برسم برم - نمیتونی کاری کنی. به هر حال بهت حق میدم Smile
عزیز من جان من تو رو به خدا از این قولها نده!! Big Grin

ای کاش ما هم جای شما بودیم

کارنت شدید - نامه دوم رو گرفتید - مصاحبه کردید ... فقط منتظر کلیر هستید تا به ویزا برسید و ایشالا می رسید.

ما هنوز خیلی مونده کارنت بشیم و هر ماه هم به جای شدت گرفتن تعداد کارنتی ها داره کندتر می شه.
دوستان ارمنستان هم سایت خودش رو آپدیت کرد اما دریغ از اعلام ی کیس لاتری. میگم شاید یاذشون رفته که لاتری هم بوده و هست :-)
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
(2014-01-10 ساعت 01:47)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 00:39)soli asali نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:57)kage.omid نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:43)aseman abi نوشته:  خدایا من دیگه رسما کم اوردم
علنا از 13 دسامبر هیچ کیسی رو انکارا کلیر نکرده
من دیوونه شدم از بس این سایتو چک کردم دچار توهم شدم.... تو هر در و دیواری .. تو خواب.. حتی شماره تلفن ها رو هم مثل شماره کیس نامبرخودم می بینم
دست به هیچ کاری نمی تونم بزنم. ماه دی هم داره تموم میشه . ماها که اکتبر مصاحبه داشتیم تا اسفند بیشتر وقت نداریم
یعنی می خوان دقیقه 90 به ما ویزا بدن ؟!!! SadSadSadSad
مرسی که گوش کردین داشتم از ناراحتی میترکیدم
دقیقا. حوصله هیچ کاری نیست نه میشه زبان خوند نه میشه روی کاری تمرکز کرد واقعا تا کی میشه صبر کرد.

بهت قول میدم این استرس و بیتابی حالا حالا ها باهات هست .. به امید خدا ویزا تو که گرقتی، بعدشم باز از استرس پس کی برم ، پس کی تاریخ پروازم برسم برم - نمیتونی کاری کنی. به هر حال بهت حق میدم Smile
عزیز من جان من تو رو به خدا از این قولها نده!! Big Grin

شما اگه یه مقدار دور اندیش و واقع بین باشی میبینی که عین واقعیته و شما از بس تا دریافت سیتیزنی مدام در دلشوره و دلهره هستی. Smile که همه اینها باز لذت خودشو داره
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

سلام اولا فکرشو نکن بزرگوار بعدش امیدت بخدا باشه من مطمئنم همه چی حل میشه...........راستی کسی میدونه برگه صورتی یعنی چه ؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، reza.sa ، قصه گو ، alirezaghodrat ، mahdii
اولین انتظار سه رقمی مون هم رقم خورد....100 روز....به امید پاک پاک شدنمون! در همین چند روز.... یکی نیست به اینا بگه ما هم مثل اکثریت مردم کشورهای دیگه والا به خدا پاک پاکیم و واسطون خطر نداریم...
بابا تحمل کنید چه جور میشه تحمل کرد ؟
به کارهایی که علاقه دارید و براتون مفیده بپردازید مثلا من به کارم سرم رو گرم کردم چون البته واسه گرفتن ویزام باید پول جور میکردم اولش که از امارات اومده بودیم خیلی حال حوصله نداشتم اما چون خودم رو میشناسم و اجول هم هستم رفتم چسبیدم به کار و پول در آوردن خیلی هم خوب شد که این کارو کردم .هم پول دارم جور میکنم هم گذشت زمان رو کمتر حس میکنم حالا حساب کن من میشستم تو خونه روبه رو کامپیوتر دیوانه میشدم .اصلا ممکن 1 در 1000 نشه که به هر دلیلی بریم باید زنگی رو باخت نه پس سالهای دیگه چی میشه زندگی هنوز جریان داره دوستان من امیدتون به خدا باشه در عین حال از دور شرایط رو کنترول کنید و برنامه ریزی هم برای آینده کنید . همواره با امید زندگی کنید من که خودم این حرف رو میزنم تمام زندگی من 20 میلیون بود که اونم تو این راه همشو تا به حال خرج کردم ولی امیدم رو از دست نمیدم همتون دوست دارم که به رویاهای زندگیتون برسین
کیس نابر :2014AS2XXX ارسال مدارک:19-06-2013 با پست دریافت kcc : 26-06-213 تعداد کیس 2 نفر کارنت 10 سپتامبر دریافت نامه دوم :21october آنکارا بودم زدن ابوذبی
(2014-01-10 ساعت 18:14)feel نوشته:  من که خودم این حرف رو میزنم تمام زندگی من 20 میلیون بود که اونم تو این راه همشو تا به حال خرج کردم ولی امیدم رو از دست نمیدم
همین جملت 20 ملیون ارزش داره!!Big Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان