کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-11 ساعت 03:38)2014winner نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 01:08)tenese نوشته:  
(2014-01-10 ساعت 22:20)2014winner نوشته:  سلام بچه ها ببخشید که دیر شد نتونستم بیام.من چهارشنبه ساعت 1 نصفه شب از آنکارا راجع به کیسمون سوال پرسیدم و پنجشنبه سایت سیس برام آپدیت شد همون موقع که شماها میگفتین سایت ارور میده. حالا نمیدونم آنکارا انقدر سرعت عمل داره که کمتر از 12 ساعت منو آپدیت کردن یا اینکه اصلا ربطی به سوال من نداشته؟!

من هم 24 دسامبر ایمیل زدم و 27 جواب دادن و تاریخ آپدیت هم 27 هست. من فکر میکنم آپدیت کیس به خاطر ایمیلی که ارسال کردید، باشه.
ما همین الان کشف کردیم که اصلا ایمیلمون نرفته بود و توی draft بود !!! شما به چه آدرسی ایمیل زدی؟
ca-ankara@state.govSmile
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: farazz ، 2014winner ، soli asali ، pari pariaaa
سلام میخواستم بدونم چند وقت بعد از مصاحبه باید میل زد به سفارت مورد نظر برای پیگیری روند کلیرنس؟
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
سلام خودشون در سفارتها به بعضی از دوستان گفتن به درخواستهایی که کمتر از 90 روز ازمصاحبشون گذشته جواب نمیدن
تشکر کنندگان: farazz ، 2014winner ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، 5ina ، reza.sa
عزیزان این یک پروسه هست که باید مراحل خودشو طی کنه حالا چه میل بزنید چه نزنید هیچ تغییری در روند این پروسه ایجاد نمیکنه ! تمام حرف هایی هم که اینجا بیان میشه بر اساس حدس و گمان هست به نظر من . فقط می تونیم صبور باشیم .
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali ، NIKKI ، pari pariaaa ، 5ina ، reza.sa ، hamedapple
(2014-01-11 ساعت 01:03)azifa نوشته:  
(2014-01-09 ساعت 23:43)aseman abi نوشته:  خدایا من دیگه رسما کم اوردم
علنا از 13 دسامبر هیچ کیسی رو انکارا کلیر نکرده
من دیوونه شدم از بس این سایتو چک کردم دچار توهم شدم.... تو هر در و دیواری .. تو خواب.. حتی شماره تلفن ها رو هم مثل شماره کیس نامبرخودم می بینم
دست به هیچ کاری نمی تونم بزنم. ماه دی هم داره تموم میشه . ماها که اکتبر مصاحبه داشتیم تا اسفند بیشتر وقت نداریم
یعنی می خوان دقیقه 90 به ما ویزا بدن ؟!!! SadSadSadSad
مرسی که گوش کردین داشتم از ناراحتی میترکیدم
دوست عزیز اسفند و فروردین فقط مدیکالمون تموم می‌شه. میریم دوباره مدیکال می‌دیم. نگران نباش.
مرسی به خاطر روحیه دادنتون دوست عزیز و امیدوارم که هممون هرچه سریعتر کلیر بشیمSmile
تشکر کنندگان: farazz ، قصه گو ، soli asali ، azifa ، pari pariaaa
سلام یک سری به این لینک بزنین نمی دونستم کجا بزارمش راجع به اشتغال هست در امریکا
http://msn.careerbuilder.com/article/msn...s-for-2014
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، tenese ، pari pariaaa ، 5ina
دوستای خوبم..یه خواهش دارم..لطف کنید امضا درست کنید برای خودتون تا ما هم با استفاده از پست های خوبتون بدونیم شرایط کیس شما چطور بوده..ممنون
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: قصه گو ، kage.omid ، soli asali ، aghaghia ، amin arefi ، pari pari ، mohamad92
دوستان عزيز دوست داريد براي رهايي از اين همه افكار جانسوز دنبال حرفه ايي باشيد كه اونور آب به دردتون بخوره؟ من مدتيست به كلاس زبان و شيريني پزي و آشپزي ميرم (با مدرك فني و حرفه اي) و از صبح تا عصر مشغولم.و در اين بين به كارهاي پزشكي و دندان پزشكي مي پردازم. روحيه ام خيلي بهتر شده.زياد به رنگ برگه ها توجه نكنيد كه بيشتر سر در گم ميشويد. به قلبتون آرامش بدين.انرژي مثبتو از خودتون و ديگران دريغ نكنيد.همانطور كه در مورد يه خواستگار بايد تحقيق بشه يا براي كار بايد گزينش بشيدBig Grin در ضمن هيچ اشكالي در اين نمي بينم كه با داشتن مدارك دانشگاهي بريم اونور رستوران و قنادي بزنيم.به دنبال حرفه ايي غير از كار اداريتون باشيدWink
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: masuodrh ، soli asali ، aseman abi ، tenese ، kage.omid ، EKAM ، pari pariaaa ، 5ina ، pari pari ، NEURON
(2014-01-11 ساعت 00:05)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 00:01)sksara نوشته:  سلام به همگی. من هم با کلی انرژی به جمعتون میپیوندم. امیدوارم تا آخر این پروسه همچنان پر انرژی باشم.

سلام .به جمع ما خيلي خوش اومدين.ما هم يه گروه هستيم با كلي انرژي ،شاد،اميدوار كه منتظر كلير شدنمونيم،مگه نه دوستان؟!Big GrinCool
شما هفته ي پيش مصاحبه داشتين؟علت كليرنس رو ميتونم بپرسم؟

بله هفته گذشته مصاحبه داشتم. علیرغم اینکه من کار دولتی نداشتم اما با ارگانهای دولتی به نوعی کار کردم که این برای آفیسر ابهام ایجاد کرد که شاید کارم دولتی بوده . دقیقا علتش رو نگفت اما از سوالاتی که راجع با کارهام پرسید اینو فهمیدم
CoolSad
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان: قصه گو ، soli asali ، ghafari88 ، H Pier ، amin arefi ، pari pariaaa
(2014-01-07 ساعت 11:17)tabatabaie نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 01:13)tabatabaie نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 15:09)tenese نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 14:01)tabatabaie نوشته:  يك نفر من رو صدا كرد؟ من كجا سبز نيستم؟ من كي ام ؟ اينجا كجاست ؛)
كم كم قراره قطار كلير تندرو بشه،همه آماده واسه سفر بعدي باشيد
سلام دوستم ممکنه بگی ویزاتون رو گرفتید؟؟ اعتبار ویزای شما تا کی هست؟؟

سلام من الان آنكارا هستم و پاس ها رو تحويل دادم ولي خانومه گفت پست ويراها رو نمياره خودت بايد بري بگيري!!!!!! واقعا اينجوريه؟ پاس ها رو بگيرم اعتبارشو ميام ميگم، راستي اگر پست تون رو عوض كنيد بايد برگه جديد ببريد كه من عوض نكرده بودم...

دوستان با سابقه كسي نبود؟ راستي در سيس هم آپديتم مال ديروزه ولي هنوؤ پروسسينگ خورده نه اي شو؟! خواهشا يكفر راهنماييم كنه ببينم چه كار كنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!
دوستم چیکار کردبد مشکلتون حل شد؟ خودتون پاسها رو گرفتید یا رفتید پست؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، farazz ، 2014winner ، soli asali ، hamidrezapir1 ، آلیس-1980
(2014-01-11 ساعت 14:43)sksara نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 00:05)pari pariaaa نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 00:01)sksara نوشته:  سلام به همگی. من هم با کلی انرژی به جمعتون میپیوندم. امیدوارم تا آخر این پروسه همچنان پر انرژی باشم.

سلام .به جمع ما خيلي خوش اومدين.ما هم يه گروه هستيم با كلي انرژي ،شاد،اميدوار كه منتظر كلير شدنمونيم،مگه نه دوستان؟!Big GrinCool
شما هفته ي پيش مصاحبه داشتين؟علت كليرنس رو ميتونم بپرسم؟

بله هفته گذشته مصاحبه داشتم. علیرغم اینکه من کار دولتی نداشتم اما با ارگانهای دولتی به نوعی کار کردم که این برای آفیسر ابهام ایجاد کرد که شاید کارم دولتی بوده . دقیقا علتش رو نگفت اما از سوالاتی که راجع با کارهام پرسید اینو فهمیدم
CoolSad

ناراحت نباشيد ،ايشالا كه زودتر كلير ميشيد .شرايط من هم مشابه شماست.كار خصوصي و همسرم هم معاف از سربازي اما كليرنس خورديم چون شغل من براي آفيسر علامت سوال شده بود انگار!!!همه چي درست ميشه ،توكل به خدا.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: ghafari88 ، farazz ، maryam_a ، قصه گو ، 2014winner ، soli asali ، sksara ، hamidrezapir1 ، EKAM ، reza.sa ، آلیس-1980
(2014-01-11 ساعت 14:39)قصه گو نوشته:  دوستان عزيز دوست داريد براي رهايي از اين همه افكار جانسوز دنبال حرفه ايي باشيد كه اونور آب به دردتون بخوره؟ من مدتيست به كلاس زبان و شيريني پزي و آشپزي ميرم (با مدرك فني و حرفه اي) و از صبح تا عصر مشغولم.و در اين بين به كارهاي پزشكي و دندان پزشكي مي پردازم. روحيه ام خيلي بهتر شده.زياد به رنگ برگه ها توجه نكنيد كه بيشتر سر در گم ميشويد. به قلبتون آرامش بدين.انرژي مثبتو از خودتون و ديگران دريغ نكنيد.همانطور كه در مورد يه خواستگار بايد تحقيق بشه يا براي كار بايد گزينش بشيدBig Grin در ضمن هيچ اشكالي در اين نمي بينم كه با داشتن مدارك دانشگاهي بريم اونور رستوران و قنادي بزنيم.به دنبال حرفه ايي غير از كار اداريتون باشيدWink
سلام
می شه بیشتر در مورد کلاس های آشپزی و کارهای پزشکی بیشتر توضیح بدین مثلا کلاس آشپزیتون چی درس می دن هزینش چطوریه و چند روز در هفته و اون کارهای پزشکی هم بدین صورت چون من خودم یه لیست از 5 کار متفاوت تهیه کردم که بعد از گرفتم ویزام روی یکیش بصورت حرفه ایی تمرکز کنم و برم که یکی از اون کاره ها مدیریت رستوران و کافی شاپه که خیلی میگن اونور در آمد زا هستش اگه بتونم اینجا یه مقداری یاد بگیرم بد نیستش ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
با سلام
من فکر میکنم زیاد چک کردن سایت ها آدم رو عصبی و مریض میکنه و استرس آدم را زیاد میکنه
خوبه از اوضاع با خبر باشیم ولی نباید زیاد خودمون رو اذیت کنیم Tongue
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
(2014-01-11 ساعت 14:10)lida55 نوشته:  سلام یک سری به این لینک بزنین نمی دونستم کجا بزارمش راجع به اشتغال هست در آمریکا
http://msn.careerbuilder.com/article/msn...s-for-2014

با تشکر
فکر میکنم باید بزارید تو صفحه زندگی در آمریکا قسمت کار
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: 2014winner ، soli asali ، 5ina ، hamidrezapir1 ، pari pariaaa ، آلیس-1980
سلام دوستان
ما هم هفته گذشته ابوظبی مصاحبه داشتیم. با یکی دو پرسش معمولی بدون هیچ مشکل کلیرنس خوردیم!!!!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان