کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-11 ساعت 21:05)ozbekar نوشته:  سلام دوستان
ما هم هفته گذشته ابوظبی مصاحبه داشتیم. با یکی دو پرسش معمولی بدون هیچ مشکل کلیرنس خوردیم!!!!
با آرزوی هرجه زودتر کلییر شدنتون اگر مایل بودین مشخصات کیستنون رو به Soli Asali عزیز بدین تا اسمتون رو در منتظرسرا اضافه کنن.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: masuodrh ، ozbekar ، hamidrezapir1 ، قصه گو ، soli asali ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، ojee ، zepehr ، آلیس-1980
(2014-01-11 ساعت 17:22)tenese نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 11:17)tabatabaie نوشته:  
(2014-01-07 ساعت 01:13)tabatabaie نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 15:09)tenese نوشته:  
(2014-01-05 ساعت 14:01)tabatabaie نوشته:  يك نفر من رو صدا كرد؟ من كجا سبز نيستم؟ من كي ام ؟ اينجا كجاست ؛)
كم كم قراره قطار كلير تندرو بشه،همه آماده واسه سفر بعدي باشيد
سلام دوستم ممکنه بگی ویزاتون رو گرفتید؟؟ اعتبار ویزای شما تا کی هست؟؟

سلام من الان آنكارا هستم و پاس ها رو تحويل دادم ولي خانومه گفت پست ويراها رو نمياره خودت بايد بري بگيري!!!!!! واقعا اينجوريه؟ پاس ها رو بگيرم اعتبارشو ميام ميگم، راستي اگر پست تون رو عوض كنيد بايد برگه جديد ببريد كه من عوض نكرده بودم...
دوستان با سابقه كسي نبود؟ راستي در سيس هم آپديتم مال ديروزه ولي هنوؤ پروسسينگ خورده نه اي شو؟! خواهشا يكفر راهنماييم كنه ببينم چه كار كنم؟!؟!؟!؟!؟!؟!
دوستم چیکار کردبد مشکلتون حل شد؟ خودتون پاسها رو گرفتید یا رفتید پست؟

سلام
اينجا فونت فارسي ندارم تايپ كردن سخته بر ميگردم كلي سفرنامه مي نويسم همه در جريان قرار بگيرند از روند دريافت ويزا انشأ الله كه همه زودتر كلير بشوند مخصوصا شما زوج جوان
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
یه چیز جالب کشف کردم
شماره کیس 2014AS1146 سفارت ابوظبی(یک آقای ایرانی هستن)... تو سایت سفارت که چک میکنی زده که مدارکت ناقصه و یک سری مدارک مربوط به اسپانسر رو خواسته
ولی تو سایت سیس زده که ایشون ویزاشون چاپ شده..
پس یه هورااااا..چون به کلیرهای ابوظبی یک نفر اضافه شد...جای امیدواری داره
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
سلام
می شه بیشتر در مورد کلاس های آشپزی و کارهای پزشکی بیشتر توضیح بدین مثلا کلاس آشپزیتون چی درس می دن هزینش چطوریه و چند روز در هفته و اون کارهای پزشکی هم بدین صورت چون من خودم یه لیست از 5 کار متفاوت تهیه کردم که بعد از گرفتم ویزام روی یکیش بصورت حرفه ایی تمرکز کنم و برم که یکی از اون کاره ها مدیریت رستوران و کافی شاپه که خیلی میگن اونور در آمد زا هستش اگه بتونم اینجا یه مقداری یاد بگیرم بد نیستش ...
[/quote]

حقیقتش چون به دنبال مدرک بودم به "کلبه میترا " در میدون محسنی میرداماد خیابان شاه نظری میرم.ایشون خانم میترا مینایی هستند که تا چند سال پیش موسسه ی خانم ساناز مینایی رو می گذروندند. سرچ کنید حتما" پیداش می کنید.من هشت کلاس برداشتم که به توصیه ی خودشون بود و گفتند برای اونور آب به درد می خوره!!فقط موندم میرسم امتحاناتشونو بدم یا خیر؟! ولی خیلی خوبه، مزه ی شیرینی هاش و غذاهاشو می پسندم ،کم شیرینند!!
در مورد کلاس زبان هم به پردیس دانش میرم توی ونک که باز هم راضی ام.
و اما دندانپزشکی، به همه ی دوستان توصیه می کنم که با ترمیم دندان هایشان دلارهایشان را سیو کنند! درسته مدیکال رفتیم ولی سعی کنیم طی این مدت کلیر شدن برای درمان دردهای مزمن اقدام کنیم.از ته دلم آرزو می کنم جسم و روح همه ی دوستان سالم باشه و سعی کنند از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده رو ببرند.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2014-01-12 ساعت 01:35)قصه گو نوشته:  سلام
می شه بیشتر در مورد کلاس های آشپزی و کارهای پزشکی بیشتر توضیح بدین مثلا کلاس آشپزیتون چی درس می دن هزینش چطوریه و چند روز در هفته و اون کارهای پزشکی هم بدین صورت چون من خودم یه لیست از 5 کار متفاوت تهیه کردم که بعد از گرفتم ویزام روی یکیش بصورت حرفه ایی تمرکز کنم و برم که یکی از اون کاره ها مدیریت رستوران و کافی شاپه که خیلی میگن اونور در آمد زا هستش اگه بتونم اینجا یه مقداری یاد بگیرم بد نیستش ...
حقیقتش چون به دنبال مدرک بودم به "کلبه میترا " در میدون محسنی میرداماد خیابان شاه نظری میرم.ایشون خانم میترا مینایی هستند که تا چند سال پیش موسسه ی خانم ساناز مینایی رو می گذروندند. سرچ کنید حتما" پیداش می کنید.من هشت کلاس برداشتم که به توصیه ی خودشون بود و گفتند برای اونور آب به درد می خوره!!فقط موندم میرسم امتحاناتشونو بدم یا خیر؟! ولی خیلی خوبه، مزه ی شیرینی هاش و غذاهاشو می پسندم ،کم شیرینند!!
در مورد کلاس زبان هم به پردیس دانش میرم توی ونک که باز هم راضی ام.
و اما دندانپزشکی، به همه ی دوستان توصیه می کنم که با ترمیم دندان هایشان دلارهایشان را سیو کنند! درسته مدیکال رفتیم ولی سعی کنیم طی این مدت کلیر شدن برای درمان دردهای مزمن اقدام کنیم.از ته دلم آرزو می کنم جسم و روح همه ی دوستان سالم باشه و سعی کنند از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده رو ببرند.
[/quote]
ممنون از پاسختون
فقط این کلاس شما (آشپزی) مختص خانم ها هستش دیگه و توی ایران برای مردا همچین کلاسهایی فکر نکنم باشه هاااااااااان ....
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، EKAM ، zepehr ، قصه گو ، soli asali ، آلیس-1980
(2014-01-11 ساعت 19:17)kamranh نوشته:  
(2014-01-11 ساعت 14:39)قصه گو نوشته:  دوستان عزيز دوست داريد براي رهايي از اين همه افكار جانسوز دنبال حرفه ايي باشيد كه اونور آب به دردتون بخوره؟ من مدتيست به كلاس زبان و شيريني پزي و آشپزي ميرم (با مدرك فني و حرفه اي) و از صبح تا عصر مشغولم.و در اين بين به كارهاي پزشكي و دندان پزشكي مي پردازم. روحيه ام خيلي بهتر شده.زياد به رنگ برگه ها توجه نكنيد كه بيشتر سر در گم ميشويد. به قلبتون آرامش بدين.انرژي مثبتو از خودتون و ديگران دريغ نكنيد.همانطور كه در مورد يه خواستگار بايد تحقيق بشه يا براي كار بايد گزينش بشيدBig Grin در ضمن هيچ اشكالي در اين نمي بينم كه با داشتن مدارك دانشگاهي بريم اونور رستوران و قنادي بزنيم.به دنبال حرفه ايي غير از كار اداريتون باشيدWink
سلام

سلام دوست عزیز چه جالب من هم قبل اینکه قبول بشم رفتم سراغ اشپزی و شیرینی و همه مدارک رو گرفتم اما اونجا لازمه کار اموزی با حقوق بریم تا بتونیم کار کنیم
موفق باشید
کیس نامبر :2014as3xxx
مصاحبه : انکارا ٢٤ feb
2نفر
ویزا :
مقصد : فعلا نميدونم
اپديت : ٥/٦/١٧/١٨/١٩/٢٠ مارچ و با ايميل ٢٨ مي و اخرين اپديت ١٢ جون و ١٤ جولاي البته نميدونم به خاطر ايميل بوده يا نه چون جوابي ندادن و 23 جولای ٧ اگوست نفر اصلي ٢٢ اگوست بازم اصلي هر دو شب از امريكا و 27 اگوست هر2
تشکر کنندگان: 5ina ، pari pariaaa ، EKAM ، قصه گو ، soli asali ، mohamad92 ، آلیس-1980
(2014-01-12 ساعت 11:54)kamranh نوشته:  ممنون از پاسختون
فقط این کلاس شما (آشپزی) مختص خانم ها هستش دیگه و توی ایران برای مردا همچین کلاسهایی فکر نکنم باشه هاااااااااان ....
منم چند وقت پيش براي همسرم دنبال اين دوره ها با مدرك بودم،توصيه ميكنم اگه تهران هستين،با مجتمع فني تهران-شعبه سعادت آباد تماس بگيريد،يه سري دوره هاي آشپزي ملل و كافي شاپ و مديريت رستوران دارن براي آقايون.
اگه مجله هنر آشپزي هم ميشناسيد و ميخونيد،توش تبليغ كلاس هاشون براي آقايون هم هستBig Grin
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: 5ina ، armin1 ، EKAM ، ojee ، قصه گو ، soli asali ، mohamad92 ، آلیس-1980 ، amin arefi
دوستان چرا دیگه هیچکس سفرنامه نمی نویسه؟ هر سفرنامه ای هر قدر هم تکراری بنظر برسه باز هم نکات منحصر بفرد و کمک کننده داره. میتونه تو انتخاب هتل و سایر موارد کمک کنه.
حتی اگه حوصله سفرنامه طولانی رو ندارید نوشتن موارد خاصی که تو سفرتون پیش اومده هم ممکنه به یکی کمک کنه و مشکلشو حل کنه.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
بچه ها بیاین همه باهم یه انرژی مثبت خیلی قوی بفرستیم برای فردا..که امیدوارم فردا روز پر از کلیر و شادی برامون باشه مخصوصا برای دوستانی که خیلی وقته منتظرن..
فردا روز دیگری است....
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
دوستان امروز تاپیک کلیرنس بچه های 2013 رو میخوندم دیدم اوضاعشون خیلی بد بوده مثلا نفراتی بودن که 140 روز یا حتی مورد 160 روزم داشتن توصیه میکنم حتما برید بخونید حداقل امیدوارتر میشید من که از صبح که رفتم خوندم امیدواریام خیلی بیشتر شده

بد نیست ستادی رو اینجا راه بندازیم با عنوان ستاد کاهش استرسهای قبل از کلیر شدن

به امید روزی که یکی یکی بیام اینجا و از کلیر شدنمون خبر بدیم انشاالله که اون روز دیر نیست
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-01-12 ساعت 17:29)ali3875 نوشته:  دوستان امروز تاپیک کلیرنس بچه های 2013 رو میخوندم دیدم اوضاعشون خیلی بد بوده مثلا نفراتی بودن که 140 روز یا حتی مورد 160 روزم داشتن توصیه میکنم حتما برید بخونید حداقل امیدوارتر میشید من که از صبح که رفتم خوندم امیدواریام خیلی بیشتر شده

بد نیست ستادی رو اینجا راه بندازیم با عنوان ستاد کاهش استرسهای قبل از کلیر شدن

به امید روزی که یکی یکی بیام اینجا و از کلیر شدنمون خبر بدیم انشاالله که اون روز دیر نیست

2013 یا فاجعه تمام شد. خیلی دوستان کیلیر نشدن ولی خیلی ها هم لحظه آخر کیلیر شدن.
نگران نباشید برای همتون آرزوی شادی و کیلیر شدن زود زود دارم.
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
اتفاقا" توی کلاسمون دو تا هنر جوی آقا داریم که میدونم یکیشون میخواد کترینگ بزنه! من اولش زنگ زدم سازمان فنی و حرفه ای زعفرانیه که گفت ما اینجا فقط برای ناتوانان کلاس داریمTongue، شما باید بری موسسات آزاد دوره بگدرونی بعد ما امتحان می گیریم و مدرک میدیم.در مورد کلبه میترا بگم که هر ساعتی بخواین باهاتون هماهنگ میکنه، فقط اگر تصمیمتون جدیه زودتر اقدام کنید که بتونید توی اسفند چندتاشونو امتحان بدین.هزینه ها هم زیر نظر فنی و حرفه ای هستش.در ضمن مواد از خودشونه و شما نمیخواد چیزی بیارین.موفق باشید.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: soli asali ، masuodrh ، pari pariaaa ، farazz ، mohamad92 ، EKAM ، 2014winner ، amin arefi
سلام دوستان میشه در مورد برگه های سفید و صورتی و آبی و ... بگین که جریان از چه قراره . با تشکر .
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali
"
یه دعای صاف و ساده برای دوستانم:
خدایا . . .
به خواب دوستانم آسایش
به عشقشان ثبات
به مهرشان تداوم . . .
... و به عمرشان برکت عطا کن
خدایا . . .
شکرانه اش با من

تقدیم به همه دوستان عزیز مهاجر سرا.................
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-01-12 ساعت 19:40)khosro.1985 نوشته:  سلام دوستان میشه در مورد برگه های سفید و صورتی و آبی و ... بگین که جریان از چه قراره . با تشکر .

سلام.اخيرا تو صفحه 159 در اين مورد بحث شده.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: farazz ، soli asali ، قصه گو ، EKAM ، kage.omid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان