کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-12 ساعت 17:29)ali3875 نوشته:  دوستان امروز تاپیک کلیرنس بچه های 2013 رو میخوندم دیدم اوضاعشون خیلی بد بوده مثلا نفراتی بودن که 140 روز یا حتی مورد 160 روزم داشتن توصیه میکنم حتما برید بخونید حداقل امیدوارتر میشید من که از صبح که رفتم خوندم امیدواریام خیلی بیشتر شده

بد نیست ستادی رو اینجا راه بندازیم با عنوان ستاد کاهش استرسهای قبل از کلیر شدن

به امید روزی که یکی یکی بیام اینجا و از کلیر شدنمون خبر بدیم انشاالله که اون روز دیر نیست

من با این ستاد کاهش استرسهای قبل از کلیر شدن خیلی موافق هستم راستش من تا روزی که رفتم آنکارا اصلا نفهمیدم چطوری زمان گذشته ولی از روزی که مصاحبه شدیم تا امروز که ۲۳ روز گذشته واسه من طولانی تر از همه مدت پروسه کار بوده انقدر سایت رو چک کردم که مردم هیچ کاری هم از دست هیچکی بر نمیاد. تنها کاری که میتونم انجام بدم بررسی های آماریه که اونم خیلی دقیق نیست و حدودیه ولی خوب فکر میکنم شاید یکم استرس رو کمتر کنه.
شاید یکم ارتباط بیشتر و تبادل اطلاعات با بچه های منتظر کلیر شدن کمک کنه که استرس هامون کمتربشه
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pariaaa ، pari pari ، kage.omid ، farazz ، soli asali ، mohamad92 ، ffrfar ، 2014winner ، NIKKI ، rezahoorjandi
خب نوبتي هم باشه ديگه نوبت منه!

در اولين ساعتاي هفته دوم كاري اونور آب انرژي مثبت براي همه دوستان و اميد به شكسته شدن سد كليرنس تو اين هفته و جاري شدن سيل دست و جيغ و هورا به مناسبت صدور پي در پي ويزا

با يه كف مرتب و دسته جمي...
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
كيس: 2014AS1XXX رسيدن فرمها به KCC:د May 22 با DHL كارنت: August 13 نامه دوم: August 21 مصاحبه: ابوظبي - October W4
آپديت ها: Oct 29 + (آپديت همگاني 10 Feb)
May 20 (فقط برنده) و 26 مي 9 صبح همگي و كلير: May 26 ساعت 11:30 پس از 214 رووووووز تمام دريافت ويزا:June 19
(2014-01-13 ساعت 02:13)NIKKI نوشته:  خب نوبتي هم باشه ديگه نوبت منه!

در اولين ساعتاي هفته دوم كاري اونور آب انرژي مثبت براي همه دوستان و اميد به شكسته شدن سد كليرنس تو اين هفته و جاري شدن سيل دست و جيغ و هورا به مناسبت صدور پي در پي ويزا

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
خدا از دهنت بشنوه
شايد اين جمعه بيايد
2014AS000007$$ ‫(٢ نفر) ---> دیدن قبولی: 2 مي 2013 ---> ارسال فرم‌ها:14 مي با ایمیل ---> دريافت تاييديه 17 مي ---> دريافت نامه دوم: 21 آگوست --->مصاﺣﺒﮧ: هفته اول اكتبر
آپدیت ها 16، 17 و 18 April و 20 MAY فقط برنده 21 می هر دونفر کلیر 21 MAY

دریافت شیرین ویزا 19 JUNRolleyesTongue
(2014-01-13 ساعت 04:09)2014winner نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 02:13)NIKKI نوشته:  خب نوبتي هم باشه ديگه نوبت منه!

خدا از دهنت بشنوه
شايد اين جمعه بيايد

دوست عزیز الان منتظرسرا رو نگاه کردم گویا ۱۰۳ روزه شما منتظری ! خیلی‌ سخته میدونم، امیدوارم زودتر کلیر بشی‌.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: قصه گو ، melina132 ، rezahoorjandi ، H Pier ، pari pariaaa ، farazz ، godot ، soli asali ، pari pari
ﺧﺪﺍﯾﺎ ..
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﻣﻦ ﭼﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺗﻮ ﺭﺍ ﮔﻢ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﮐﻨﺎﺭﻡ ﺑﻮﺩﯼ ...
ﭼﻪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻫﺎ ﮐﻪ ﺣﻀﻮﺭﺕ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﻢ ﻧﮑﺮﺩﯼ ...
ﭼﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻏﺮﻕ ﺩﺭ ﺷﺎﺩﯼ ﻭ ﻏﺮﻭﺭ، ﺗﻮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﭘﺸﺖ ﻫﻤﻪ
ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻫﺎﯾﻢ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﯼ ﺍﺯ ﯾﺎﺩ ﺑﺮﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﻡ ﺑﻮﺩﯼ ...
ﭘﺲ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﺍﺳﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺗﻮ ﺭﻭﺯﻡ ﺭﺍ ﺁﻏﺎﺯ
ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺩﺭﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﺮﮐﺖ ﺑﺨﺶ ﻭ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ
ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ .
ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﯾﺎﺩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﺷﺎﺩﯼ ﺍﺳﺖ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ ..
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﻭ ﻧﻌﻤﺖ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻭﺷﺎﺩﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﺭﯾﻎ ﻣﮑﻦ .
ﺧﻮﺏ ﻣﻦ ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﻢ ﺩﻭﺭ ﻧﺸﻮﺩ ﻭ ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ
ﻣﻮﻓﻖ ﮐﻪ ﺗﺎ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺭﺍﺿﯽ ﺑﺎﺷﻢ
ﺁﻣﯿﻦ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻼﻡ . ﺻﺒﺤﺘﺎﻥ ﺷﺎﺩ ﻭ ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

سلام
همین الان سایت آنکارا آپدیت شد و باز هم دریغ از یه دونه کلیرنسی مربوط به لاتاری. نمیدونم میخوان چیکار کنن. اینا که میخواستن اینطوری کیسا رو بررسی مکنن نمیدونم برا چی اعتبار مدیکالشون 6 ماهس. عملا میخوان آدما رو بچاپن. ما الان بیش از 100 روزه که مصاحبه شدیم. نمیدونم چی بگم خدا صبر بده.
تشکر کنندگان: farazz ، tenese ، masuodrh ، soli asali ، pari pari ، kage.omid ، pari pariaaa ، 2014winner ، قصه گو
(2014-01-13 ساعت 13:35)byazdani نوشته:  سلام
همین الان سایت آنکارا آپدیت شد و باز هم دریغ از یه دونه کلیرنسی مربوط به لاتاری. نمیدونم میخوان چیکار کنن. اینا که میخواستن اینطوری کیسا رو بررسی مکنن نمیدونم برا چی اعتبار مدیکالشون 6 ماهس. عملا میخوان آدما رو بچاپن. ما الان بیش از 100 روزه که مصاحبه شدیم. نمیدونم چی بگم خدا صبر بده.

در مورد اعتبار مديكال حرفت كاملاً منطقيه
بچاپ بچاپه
Case Number: 2014AS7XX - Single - Interview: Oct 2013 Ankara - Visa Issued: June 2014 - Destination: Houston

تشکر کنندگان: tenese ، taleghani ، ffrfar ، soli asali ، pari pari ، aseman abi ، pari pariaaa ، 2014winner
کیس شما در سیس آپدیت هم شده؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa
دوستان من سفرنامه دومم را برای گرفتن ویزا اینجا نوشتم به کلی نکته شاید به دردتون بخوره :
http://mohajersara.com/thread-6844-post-...#pid456786
شماره كيس نامبر سه رقمي ، تعداد 2 نفر،‌محل مصاحبه :آنكارا ،تاريخ مصاحبه:نيمه اول اكتبر -کلیر بعد از 74 روز- تاریخ ورود به ا م ر ی ک ا : مارچ 2014 شهر محل سکونت سن خوزه
اینم سفرنامه
دوستان میخاستم ببینم کیس کسی توی سیس آپدیت میشه؟؟ اصلا کاری روی پرونده ها صورت میگیره یا فراموش شدیم؟ آخرین آپدیت من ۶ ژانویه بوده کسی آپدیت جدید تر اگر داره ما رو در جریان بزاره ببینیم کاری در حال انجام هست یا نه؟
لطفا دوستانی که نامه فرستادن برای سفارت و بخاطر نامه شون آپدیتی داشتن حتما ذکر کنند که بخاطر نامه آپدیتی داشتن ببینیم حرکتی در حال انجام هست یا خیر؟؟؟
2014AS12xx -آنکارا - مشاهده قبولی June 4- ارسال مدارک June 23 - تاریخ مصاحبه هفته سوم دسامبر - نفرات کیس:2
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، NIKKI ، hamidrezapir1 ، mohamad92 ، قصه گو
(2014-01-13 ساعت 14:25)poopak16 نوشته:  دوستان میخاستم ببینم کیس کسی توی سیس آپدیت میشه؟؟ اصلا کاری روی پرونده ها صورت میگیره یا فراموش شدیم؟ آخرین آپدیت من ۶ ژانویه بوده کسی آپدیت جدید تر اگر داره ما رو در جریان بزاره ببینیم کاری در حال انجام هست یا نه؟
لطفا دوستانی که نامه فرستادن برای سفارت و بخاطر نامه شون آپدیتی داشتن حتما ذکر کنند که بخاطر نامه آپدیتی داشتن ببینیم حرکتی در حال انجام هست یا خیر؟؟؟

دوست عزیز شما که اوضاع بهتری دارین..خیلی از ماها آخرین آپدیت مون همون روز مصاحبه یا فرداشه..
البته روز 7 و 8 ژانویه هم چند تا کیس آپدیت شدند
انشاله به زودی خبر کلیر شدن شما رو بشنویم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
(2014-01-13 ساعت 13:49)tenese نوشته:  

چیزی که الان توی سیس زده 20 نوامبر آپدیت شده اما قبل از اونو دیگه نمیدونم.
تشکر کنندگان: poopak16 ، soli asali ، pari pariaaa ، Sara_lphmkf ، hamidrezapir1 ، قصه گو
(2014-01-13 ساعت 15:31)byazdani نوشته:  

دوست عزیز شما چرا تو منتظرسرا نیستی؟ لطفا امضا هم بذار..شما از پیشکسوت های منتظرسرا هستی با سابقه بیش از 100 روز انتظار
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali ، Sara_lphmkf ، hamidrezapir1 ، 2014winner ، قصه گو
سلام دوستان آخرین آپدیت ما روز مصاحبه یعنی 12 دسامبره!! چه انتظاری شده...
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، hamidrezapir1 ، sophia ، mohamad92 ، soli asali ، قصه گو
(2014-01-13 ساعت 15:37)masuodrh نوشته:  
(2014-01-13 ساعت 15:31)byazdani نوشته:  

دوست عزیز شما چرا تو منتظرسرا نیستی؟ لطفا امضا هم بذار..شما از پیشکسوت های منتظرسرا هستی با سابقه بیش از 100 روز انتظار

راستش نمیدونم چطوری میشه عضو منتظرسرا شد؟
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان