کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان سلام می خواستم ببینم امسال از دوستان فرم 10 سوالی و CV سفارت ازشون درخواست کرده؟اگر بدین صورت بوده ایا فرم 10 سوالی تغییر کرده یا نه؟متشکر
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: soli asali
سلام دوستان درسته واسه ما خیلی زود هست که بخوایم اپدیتا را چک کنیم من ادرس جایی که اپدیتا را میشه دید میخواستم ممنون
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: nedali ، soli asali
بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران زودتر از موعد سهمیه 7% رو تکمیل کنه و کات آف اعلام بشه؟
(2014-01-19 ساعت 14:07)qolkaram نوشته:  بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران زودتر از موعد سهمیه 7% رو تکمیل کنه و کات آف اعلام بشه؟

دوست عزیز طبق آماری که من در آوردم پراکندگی آماری ایرانی ها تقریبا یکنواخت هست ولی یکمی متمایل به شماره های زیر ۷۵۰۰ هست وطبق محاسباتی که از تعداد کیس ها و تعداد افراد موجود در هر کیس در آوردم در بد ترین حالت کیس های ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ بدون هیچ مشکلی ویزا بهشون میرسه ولی مشکل اصلی اینجاست که بدلیل کلیرنس های طولانی که ایرانی ها میخورن بیشترشون در اگوست و سپتامبر ویزا میگیرن که در این تاریخ ها ممکنه سهمیه کل لاتاری که ۵۰ یا ۵۵ هزار نفر هست تموم بشه یعنی مشکل روی سهمیه ایران نیست مشکل اصلی روی سهمیه کل پیش میاد

(2014-01-19 ساعت 14:47)پائیز نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 14:07)qolkaram نوشته:  بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران زودتر از موعد سهمیه 7% رو تکمیل کنه و کات آف اعلام بشه؟

دوست عزیز طبق آماری که من در آوردم پراکندگی آماری ایرانی ها تقریبا یکنواخت هست ولی یکمی متمایل به شماره های زیر ۷۵۰۰ هست وطبق محاسباتی که از تعداد کیس ها و تعداد افراد موجود در هر کیس در آوردم در بد ترین حالت کیس های ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ بدون هیچ مشکلی ویزا بهشون میرسه ولی مشکل اصلی اینجاست که بدلیل کلیرنس های طولانی که ایرانی ها میخورن بیشترشون در اگوست و سپتامبر ویزا میگیرن که در این تاریخ ها ممکنه سهمیه کل لاتاری که ۵۰ یا ۵۵ هزار نفر هست تموم بشه یعنی مشکل روی سهمیه ایران نیست مشکل اصلی روی سهمیه کل پیش میاد

و البته این مشکلیه که زیاد هم ربط به کیس نامبر شما نداره و ممکنه شامل حال کیس نامبر های پایین هم بشه مثل بچه های پارسال که با کیس نامبر های ۳۰۰ ۵۰۰ یا همین حدود هم ویزا بهشون نرسید
تشکر کنندگان: meisam14 ، الدورادو ، soli asali
(2014-01-19 ساعت 14:47)پائیز نوشته:  [quote='qolkaram' pid='458330' dateline='1390124265']
بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران زودتر از موعد سهمیه 7% رو تکمیل کنه و کات آف اعلام بشه؟

دوست عزیز ..........ولی مشکل اصلی اینجاست که بدلیل کلیرنس های طولانی که ایرانی ها میخورن بیشترشون در اگوست و سپتامبر ویزا میگیرن که در این تاریخ ها ممکنه سهمیه کل لاتاری که ۵۰ یا ۵۵ هزار نفر هست تموم بشه یعنی مشکل روی سهمیه ایران نیست مشکل اصلی روی سهمیه کل پیش میاد

(2014-01-19 ساعت 14:47)پائیز نوشته:  [quote='qolkaram' pid='458330' dateline='1390124265']

بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران
زودتر از موعد سهمیه 7% رو تکمیل کنه و کات آف اعلام بشه؟
دوست عزيز تا جايي كه من ميدونم سهميه ٧٪ ايران را به جاي ديگه اي نميدهند ،همينطور كه سال گذشته كه سقف٧٪ايران١٨-١٩ سپتامبر پر شد ، از سهميه بقيه كشور ها استفاده نكردند و به خيلي از بچه ها كه كليرانس هايشان هم اومده بود ويزا ندادند..ولي امكان داره اگه روند كليرانس ها طولاني بشه يا اگه ببينند ظرفيت ماهانه ويزا صادر نميشه برندگان مرحله دوم اعلام كنند،كاري كه سال پيش هم انجام دادند..
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: nasr5 ، Hadi2014 ، الدورادو ، soli asali
(2014-01-19 ساعت 13:49)reza16 نوشته:  سلام دوستان درسته واسه ما خیلی زود هست که بخوایم اپدیتا را چک کنیم من ادرس جایی که اپدیتا را میشه دید میخواستم ممنون

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، soli asali ، pari pariaaa
سلام به دوست خوبم m.ab عزیز
در پست های قبلی خوندم که از شما cv خواستند.حالا هم که دوباره به مصاحبه دعوتتون کردند.اصلا نگران نباشید یادم می یاد تو یکی از سفرنامه های پارسال خوندم یکی از بچه تو مصاحبه گفته بوده من در یک نیروگاه برق در بوشهر کار می کرده ام و افیسر اینو وارد کرده بوده بعد از چند روز این بنده خدا رو دوباره دعوت می کنند مصاحبه و بهش می گن تو کدوم نیروگاه کار می کردی نکنه نیروگاه اتم.ی ؟که این دوستمون می گه نه من در نیروگاه گازی مشغول بودم و مثلا این در شرق استان و اون یکی در غرب استان هستش. افیسر هم حرفشو باور می کنه و بعد از همون مصاحبه دوم ویزاشو صادر می کنند. با توجه به اینکه تحصیلات بالایی دارید احتمالا این مصاحبه برای روشن کردن یه موضوع خاصی هستش و انشاالله ویزاتم بعد از همین مصاحبه صادر می کنند.در ضمن اونا باید از خداشون هم باشه اشخاص تحصیل کرده ای مثل شما وارد کشورشون خواهند شد. برای موفقیت شما دعا می کنم. پیروز و سربلند باشید
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
(2014-01-19 ساعت 15:21)mehrdad pharm نوشته:  

دوست عزیز ..........ولی مشکل اصلی اینجاست که بدلیل کلیرنس های طولانی که ایرانی ها میخورن بیشترشون در اگوست و سپتامبر ویزا میگیرن که در این تاریخ ها ممکنه سهمیه کل لاتاری که ۵۰ یا ۵۵ هزار نفر هست تموم بشه یعنی مشکل روی سهمیه ایران نیست مشکل اصلی روی سهمیه کل پیش میاد

بچه ها کسی می دونه آیا قبولی ها از ایران کیس نامبر ها شون در چی رنجیه ؟ آیا احتمال این هست که ایران
دوست عزيز تا جايي كه من ميدونم سهميه ٧٪ ايران را به جاي ديگه اي نميدهند ،همينطور كه سال گذشته كه سقف٧٪ايران١٨-١٩ سپتامبر پر شد ، از سهميه بقيه كشور ها استفاده نكردند و به خيلي از بچه ها كه كليرانس هايشان هم اومده بود ويزا ندادند..ولي امكان داره اگه روند كليرانس ها طولاني بشه يا اگه ببينند ظرفيت ماهانه ويزا صادر نميشه برندگان مرحله دوم اعلام كنند،كاري كه سال پيش هم انجام دادند..
در نظر داشته باشید سهمیه ایران ۷٪ نیست بلکه طبق اعلام خود سایت دی وی لاتاری، سقف ۷٪ از کل سهمیه مهاجران لاتاری، ماکزیمم تعدادی هست که مهاجران هر سال از هر کشوری میتوانند ویزا بگیرند واین به ان معنی نیست که سهمیه ایران ۷٪ باشد. اگر اینطور باشد و هر کشور سهمیه هفت درصدی داشته باشد در این صورت از آسیا بیشتر از ۱۴ کشور(۱۵×۷=۱۰۵٪) نمیتوانند وجود خارجی داشته باشند که میدانیم آسیا بیشتر از ۱۵ کشور دارد.
تشکر کنندگان: masuodrh ، mehrdad pharm ، akj ، soli asali ، قصه گو ، behfaza ، maria2000 ، NIKKI
دوستای عزیز یه سوال ، آیا امروز سفارت تو ابوظبی تعطیله؟! اگه کسی امروز آپدیت بشه به نظرتون از کجاست؟ امارات یا آمریکا؟
رالی، کارولینای شمالی
(2014-01-19 ساعت 17:03)houmanmir نوشته:  دوستای عزیز یه سوال ، آیا امروز سفارت تو ابوظبی تعطیله؟! اگه کسی امروز آپدیت بشه به نظرتون از کجاست؟ امارات یا آمریکا؟

امروز آمریکا هم تعطیله..سفارت ابوظبی هم تعطیله..
شما آپدیت شدین؟
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: houmanmir ، amiekin ، soli asali ، pari pariaaa ، artam2
(2014-01-19 ساعت 17:10)masuodrh نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 17:03)houmanmir نوشته:  دوستای عزیز یه سوال ، آیا امروز سفارت تو ابوظبی تعطیله؟! اگه کسی امروز آپدیت بشه به نظرتون از کجاست؟ امارات یا آمریکا؟

شما آپدیت شدین؟

بله، امروز آپدیت شدم!!! انگاری برا من داستان حسنی و مکتب شده هاها
دوستان کسی نظری نداره؟ امکان داره سفارت امروز باز باشه؟
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: pari pari ، masuodrh ، soli asali ، قصه گو ، mohamad92 ، میما ، pari pariaaa
(2014-01-19 ساعت 17:12)houmanmir نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 17:10)masuodrh نوشته:  

شما آپدیت شدین؟

بله، امروز آپدیت شدم!!! انگاری برا من داستان حسنی و مکتب شده هاها
دوستان کسی نظری نداره؟ امکان داره سفارت امروز باز باشه؟
بنظر میرسه آپدیت شدن زیاد ربطی به تعطیلی نداره چون من خودم ۲ ژانویه که تعطیلی سال نو بوده آپدیت شدم و یکبار هم یادمه سایت آنکارا ساعت ۱۱ شب که بوقت آنکارا ۹.۳۰ شب هست آپدیت شده فکر کنم اضافه کاری زیاد می کنن
تشکر کنندگان: houmanmir ، soli asali ، میما ، pari pariaaa
از كجا مي فهميد در سايت ابوظبي ابديت ميشه؟
شماره كيس سه رقمي سفارت ابوظبي مصاحبه هفته اول اكتبر كليرنس فقط همسرم ، برنده خودم ويزا براي خودم و دخترم صادر شد
(2014-01-19 ساعت 16:27)پائیز نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 15:21)mehrdad pharm نوشته:  

در نظر داشته باشید سهمیه ایران ۷٪ نیست بلکه طبق اعلام خود سایت دی وی لاتاری، سقف ۷٪ از کل سهمیه مهاجران لاتاری، ماکزیمم تعدادی هست که مهاجران هر سال از هر کشوری میتوانند ویزا بگیرند واین به ان معنی نیست که سهمیه ایران ۷٪ باشد. اگر اینطور باشد و هر کشور سهمیه هفت درصدی داشته باشد در این صورت از آسیا بیشتر از ۱۴ کشور(۱۵×۷=۱۰۵٪) نمیتوانند وجود خارجی داشته باشند که میدانیم آسیا بیشتر از ۱۵ کشور دارد.

البته کلا از آسیا ۲۷ تا کشور مجاز به شرکت در لاتاری ۲۰۱۴ بودن که بین اون‌ها کشور‌هایی‌ هستن که اصلا شرکت نمیکنن مثل: سنگاپور، کره جنوبی ، کرهٔ شمالی، کویت ، مالزی ، قطر،... بیشتر سهمیه لاتاری رو ایران ، نپال ، سری لانکا ، کمبوج ، ۲ -۳ تا کشور دیگه استفاده می‌کنن. اینکه سهم ۵۵،۰۰۰ نفر لاتاری اگه تموم شه دیگه ویزا صادر نمی‌شه یک قانون هست و کاملا کاملا درسته ولی‌ یه چیزی در حد غیر ممکنه شما اماری که dvlottery داده بیرون نگاه کنید هیچ سالی‌ به حتی نزدیک ۵۰،۰۰۰ نفر هم نرسیده کل آسیا ۳-۴ تا کشور هستن که لاتاری باز هستن.
خوشحالم.
(2014-01-18 ساعت 21:11)tenese نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 20:54)Reza42 نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 13:07)خسته از وطن نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 13:00)ali3875 نوشته:  فکر کنم پرونده ما افتاده زیر میز نفهمیدن
نه کلیر میشم نه لااقل آپدیت..........................
فکر کنم پرونده ما هم زیر همون میز افتاده......Sad

و پرونده ما هم همينطورSmile
و ما نیز هم... ولی نگران نباشید اتفاقات اخیر حکایت از خبرهای خوب داره

چقدر جا داره زیره میزاشون Big Grin
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: الدورادو ، NEURON ، soli asali ، قصه گو ، reza.sa