کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام
ما که رفتیم مصاحبه و کلیر خ.ردیم با فرم 10 سوالی.
2014AS1***
(2014-01-18 ساعت 00:37)mortezagreencard نوشته:  سلام
ما که رفتیم مصاحبه و کلیر خ.ردیم با فرم 10 سوالی.
2014AS1***
کجا و کی مصاحبه داشتین دوست عزیز؟ خوش اومدین به جمع ما..به امید کلیر عاجل همه منتظرین
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: soli asali ، Narvan ، ojee ، pari pariaaa
(2014-01-18 ساعت 00:24)پائیز نوشته:  
(2014-01-17 ساعت 23:17)rava نوشته:  سلام به دوستان عزیز
ما ( من و همسرم )امروز و دیروز دو بار آپدیت شدیم .نکته جالب اینه که تا حالا بچه هامون همون تاریخ اپدیت اولیه رو داشتن ولی امروز فایل بچه هامون هم با ما آپدیت شده.نمیدونم یعنی چی!
اصلا باید خوشحال باشم یا نه؟ اما حس شیشمم بمن میگه خبر خوبیه .

من اگه جای شما بودم که خیلی خفن خوشحال می شدم چون فکر کنم بچه های شما آخرین آپدیتشون رو داشتن و شما هم یکی به آخریش رو این رو از بررسی پرونده هایی که ویزاشون رو دریافت کردن میگم بهتون تبریک میگم

ممنون از انرژی مثبت شما دوست عزیز،
شماره کیس : **2014AS000003 - تعداد افراد کیس : 4 نفر- سفارت : آنکارا- مصاحبه : 9دسامبر - برگه صورتی +فرم 9 سوالی + CV + تعدادی سوال دیگه در مورد شغلم 5 ماه بعد از مصاحبه -تاریخ کلیر شدن همسرم و بچه هام : 4 مارچ. - تعداد آپدیتهای خودم خیلی - تاریخ آخرین آپدیت خودم بهمراه خانوادم 29 می -
تشکر کنندگان: pari pari ، soli asali ، Narvan ، pari pariaaa
(2014-01-17 ساعت 03:26)me_u نوشته:  دوستان خوبم سلام
اگه هر کدوم از شما 90 روز از مصاحبتون گذشته ذره ای درنگ نکنید و با ایمیل پیگیر وضعیتتون بشید.
از ایمیل فرستاده شده و جواب ارسالی و آپدیت شدنتون مکتوب برای خودتون پرینت بگیرید.

وقتی شما آپدیت میشین یعنی دیتابیس اطلاعاتتون تغییر میکنه.این یعنی درخواست رسیدگی شما به دیتابیس اضافه شده است

پس اصلا صبر نکنید.
تو عالم دیتا بیس این یک اصل واضحه. اگر سورت پرونده ها بر اساس مودی فای باشه ،دیتابیسهائی که مودی فای میشن میان اول صف برای بازدید هر ارگان یا سازمانی که داره اطلاعات را بررسی میکنه.

لپ کلام امکان داره پروندتون بیاد اول صف.
حتی اگه این فرض غلط باشه شما برای پیگیریهای بعدی مدارکی برای ارائه دارید.ضرری نداره.این کارو انجام بدید.چیزی را از دست نمیدید.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام دوست عزیز
لطف میکنید بفرمایید باید به کجا ایمیل بزنیم؟ به همون آدرسی که فرم 9 سوالی را ارسال کردیم خوبه ایمیل بزنیم؟
ممنون
تشکر کنندگان: soli asali ، Narvan
دوستان ما برای بار سوم دوباره تو سیس آپدیت شدیم دوتای آخر به فاصله 1 روز بود یعنی بار اول 30 دسامبر بار دوم 16 ژانویه و بار سوم 17 ژانویه این دوتای آخر یک کم عجیب به نظر میرسه !!!
**2014AS11/تعداد:2 نفر/تاریخ مصاحبه:18 دسامبر-آنکارا /ویزا :کلیر 27 june بعد از 191 روز انتظار - ورود به امریکا 2014 Sep 20 لاس و گاس
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آپدیت ها : 19-30دسامبر - 16-17-23-24 ژانویه - 11 فوریه - 28 مارچ با ایمیل - 2-3-4-5 - 12-23-24-26 JUNE
(2014-01-18 ساعت 10:16)Narvan نوشته:  دوستان ما برای بار سوم دوباره تو سیس آپدیت شدیم دوتای آخر به فاصله 1 روز بود یعنی بار اول 30 دسامبر بار دوم 16 ژانویه و بار سوم 17 ژانویه این دوتای آخر یک کم عجیب به نظر نمیرسه !!!
خوش به حالتونCoolBig Grin منم مصاحبم 3w اکتبر تو انکارا بوده ولی تا به حال اپدیت نشدم فکر کنم پروندم یه گوشه موشه هایی جا مونده
حداقل خوبه که خیالتون راحته که پروندتون در جریانه Coolمن چی بگم که سه ماه کسی به پروندم نگاه هم نکردهSadSad
دوستان سلام
فرضیه اول: بچه های ابوظبی تاریخ آخرین آپدیتشون 16 ژانویه است و بچه های آنکارا هم 16 و هم 17 ژانویه آپدیت شده اند و با توجه به اینکه سفارت ابوظبی در تاریخ 17 ژانویه یعنی جمعه تعطیل بوده این طور برداشت می شود که این آپدیتها از طرف سفارتها بوده است
فرضیه دوم: تاپیک کلیرنس 2013 را نگاه می کردم دیدم که یکی از بچه های 2013 که همیشه شماره های اعلام شده توسط سفارت آنکارا و ایروان را در تاپیک اعلام میکرد نوشته بود که اکثر کسانی که به طور مثال امروز کلیر شدند همه در یک تاریخ مشخص با هم آپدیت شده اند پس آپدیت شدن تعداد زیادی کیس در یک روز می تواند نشانه خوبی باشد
در هر صورت اینها فرضیه بود ولی امیدوارم در این هفته خبرهای خوبی در انتظارمون باشه
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
(2014-01-18 ساعت 11:04)aseman abi نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 10:16)Narvan نوشته:  دوستان ما برای بار سوم دوباره تو سیس آپدیت شدیم دوتای آخر به فاصله 1 روز بود یعنی بار اول 30 دسامبر بار دوم 16 ژانویه و بار سوم 17 ژانویه این دوتای آخر یک کم عجیب به نظر نمیرسه !!!
خوش به حالتونCoolBig Grin منم مصاحبم 3w اکتبر تو انکارا بوده ولی تا به حال اپدیت نشدم فکر کنم پروندم یه گوشه موشه هایی جا مونده
حداقل خوبه که خیالتون راحته که پروندتون در جریانه Coolمن چی بگم که سه ماه کسی به پروندم نگاه هم نکردهSadSad

دوست خوبم نگران نباش اگر آپدیت نشدی به این معنی نیست که روی پرونده ات کار نمیشه بلکه به این معنی هست که تحقیقات روی پرونده ات هنوز به یک نقطه تکامل نرسیده که داخل پرونده ثبت بشه و به قولی یک پروسه آن تکمیل و بسته بشه ما هیچکدوممون نمیدونیم این کلیرنس شامل چه مراحل و چند مرحله هست ظاهرا برای هر فرد و هرکیس میتونه متفاوت باشه. شاید پرونده شما شامل یک مرحله کلیرنس باشه که حدود ۳ ماه طول میکشه و بعد از همین یک مرحله شما کلیر بشین و پرونده بعضی ها شامل ۳ مرحله کلیر باشه که مرحله اول و دومش ۲ هفته ای و مرحله سومش همون سه ماهه مثل مال شما باشه... اینه که نباید نا امید باشید خدا رو شکر کنید که مصاحبه شما زود انجام شده و برای کلیرنس وقت کافی وجود داره پرونده شما گوشه موشه نیست عزیزم مطمئن باشید در جریانه وبه محض رسیدن اولین اوکی از مراجع تحقیقات کیستون سریع آپدیت میشه
(2014-01-18 ساعت 11:04)aseman abi نوشته:  

نارون عزیز تبریک میگم امیدوارم اسمتون رو توی اولین اعلامی های ویزا ها ببینم
(2014-01-18 ساعت 11:04)aseman abi نوشته:  [quote='Narvan' pid='458073' dateline='1390023998']
دوستان ما برای بار سوم دوباره تو سیس آپدیت شدیم دوتای آخر به فاصله 1 روز بود یعنی بار اول 30 دسامبر بار دوم 16 ژانویه و بار سوم 17 ژانویه این دوتای آخر یک کم عجیب به نظر نمیرسه !!!
[/quote
دوست عزیز به نظر من شما باید با سفارت مکاتبه کنید.خیالتون راحت باشه مطمئن هستم شما به زودی کلیر میشید.
**2014AS11/تعداد:2 نفر/تاریخ مصاحبه:18 دسامبر-آنکارا /ویزا :کلیر 27 june بعد از 191 روز انتظار - ورود به امریکا 2014 Sep 20 لاس و گاس
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
آپدیت ها : 19-30دسامبر - 16-17-23-24 ژانویه - 11 فوریه - 28 مارچ با ایمیل - 2-3-4-5 - 12-23-24-26 JUNE
فکر کنم پرونده ما افتاده زیر میز نفهمیدن
نه کلیر میشم نه لااقل آپدیت..........................
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-01-18 ساعت 13:00)ali3875 نوشته:  فکر کنم پرونده ما افتاده زیر میز نفهمیدن
نه کلیر میشم نه لااقل آپدیت..........................
فکر کنم پرونده ما هم زیر همون میز افتاده......Sad
تشکر کنندگان: masuodrh ، pari pari ، tenese ، مهدی 2014 ، قصه گو ، soli asali ، میما ، pari pariaaa
ما به اواسط روز پنجاه و هشتم رسیدیم و هنوز هیچ خبری نیست ...
آخرین آپدیت برای 6 دسامبر و دیگر هیچ

کم کم دارم وارد بحث شیرین نگرانی میشم و انرژی مثبت به قضیه رو از دست میدم...
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
(2014-01-17 ساعت 21:00)m.ab نوشته:  سلام بر دوستان
ممکنه به من بگید از دوستان قبلی چه کسی 2 بار مصاحبه شده؟ و دلیلش رو میدونید؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
مرسی

از مدیران خواهش میکنم جواب سوال منو لطفا بدین.
شماره کیس: 2014AS15XX ، تعداد کیس 2 نفر ، تاریخ نامه قبولی: May 2013
کنسولگری: abu dhabi ، تاریخ مصاحبه اول: second week of December 2013
تاریخ مصاحبه دوم: first week of Feb 2014 ، کلیر: 8june
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، soli asali
دوستان سلام از 20 روز گذشته تا حالا كيس ما هم 3 بار آپديت شده آخرين بار 16 ژانويه است .
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان