کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-01-18 ساعت 01:02)masuodrh نوشته:  
(2014-01-18 ساعت 00:37)mortezagreencard نوشته:  سلام
ما که رفتیم مصاحبه و کلیر خ.ردیم با فرم 10 سوالی.
2014AS1***
کجا و کی مصاحبه داشتین دوست عزیز؟ خوش اومدین به جمع ما..به امید کلیر عاجل همه منتظرین

ترکیه رفتم 15 ژانویه یه خانومی هم ازم مصاحبه کرد.
تشکر کنندگان: Narvan ، soli asali ، pari pariaaa
(2014-01-19 ساعت 19:37)ali3875 نوشته:  دوستان من میخوام وکالت نامه از دخترم بگیرم برای دریافت ویزا در آنکارا لطفا بفرمایید دقیقا چه متنی باید در دفتر خونه بنویسم و ترجمه کنم؟

من توصیه می‌کنم از سفارت دقیقا بپرسید ، ولی‌ من فقط و فقط و فقط یه تجربه شخصی‌ میگم نه بیشتر. برای گرفتن عدم سو پیشینه خانومم از سفارت ایران تو مالزی سفارت به من گفت از پاسپورت یه کپی‌ رنگی‌ میگیری تو برگه‌ A4 پاسپورت رو قسمتی‌ که مربوط به امضا هست رو امضا میزنی‌ بعد زیر برگه مینیویسی گواهی رو به کی‌ تحویل بدیم ۲ تا امضا ( همون امضا پاسپورت ) رو میزنی‌ زیر برگه‌ این می‌شه وکالت نامه، و خیلی‌ جاهای دیگه هم دیدم همین کارو می‌کنن حالا باز برای اطلاع بیشتر از دوستانی که رفتن بپرسید شاید بهتر اطلاعات داشته باشن.

این یک نمونه از وکالت نامه هست.

[عکس: 21226823019221774203.png]

power of attorney میشه وکالت نامه تو گوگل یه سرچ کنید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: ffrfar ، soli asali ، pari pariaaa ، rezahoorjandi ، maria2000
سلام
کسی میتونه کمک کنه این سوال 9 فرم 10 سوالی چی هست و چی باید ج.اب داد؟

[/align]
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)
تشکر کنندگان: martinn ، soli asali
(2014-01-19 ساعت 21:06)mortezagreencard نوشته:  سلام
کسی میتونه کمک کنه این سوال 9 فرم 10 سوالی چی هست و چی باید ج.اب داد؟

[/align]
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)

اینجارو کلیک کنید. http://mohajersara.com/post-80121.html#pid80121
تشکر کنندگان: soli asali ، aghaghia ، Vahid2014 ، nedaba ، rezahoorjandi
دوستانی که یه آنکارا ایمیل زدند و در مورد پروندشون سوال کردند لطف میکنید متن جواب سفارت ( دقیقا متن دریافتی ) رو بذارید.
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان: mohamad92 ، soli asali ، pari pariaaa
سلام به همه دوستان عزیز
من هم 16 ژانویه آپدیت شدم
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
كسي از دوستان ارمنستان هست آپديت شده باشه
ما كه تاريخ آپديتمون 2 روز بعد مصاحبه است اونم 25 اكتبر Sad
الان 90 روز شده كسي ايمل زده به نتيجه برسه
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
تشکر کنندگان: reza.sa ، hamid_fs3 ، NIKKI ، soli asali ، pari pariaaa ، Sara_lphmkf
خدایا به امید تو
امیدوارم این هفته تعداد زیادی کلیر بشوند و بالاخره موتورشون روشن بشه، این هم انرژی مثبت امروز برای همه دوستان به خصوص روز بالایی ها
++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
(2014-01-20 ساعت 09:33)amiekin نوشته:  كسي از دوستان ارمنستان هست آپديت شده باشه
فکر کنم کلا بیخیال ما شدن....90 روووووز....
Sad
تشکر کنندگان: قصه گو ، godot ، میما ، reza.sa ، amiekin ، soli asali ، pari pariaaa ، الدورادو ، Sara_lphmkf
(2014-01-20 ساعت 09:33)amiekin نوشته:  كسي از دوستان ارمنستان هست آپديت شده باشه

دوست عزيزم
شديدا هم درديم وضعيت منم دقيقا مثل شماست منتها از انكارا
خدا خودش صبر بدهSad
سلام دوستان عزيز.. با اجازه از parvin-omid عزيز متن وكالتنامه فارسي براي پست PTT آنكارا رو اينجا ميگذارم ،اميدوارم به دردتون بخوره:
مورد وكالت: مراجعه به اداره پست PTT ويا هر پست ديگر و سفارت خانه آمريكا در تركيه و ساير ادارات تابعه و وابسته جهت اخذ هرگونه مدرك و مجوز و گواهي و موافقت نامه،پاسپورت موكله و دادن رسيد و سپردن هرگونه تعهد و مراجعه به داروالترجمه جهت ترجمه مدارك به هر زباني كه وكيل صلاح بداند.
حدود اختيارات:
وكيل مزبور براي انجام مورد وكالت داراي اختيارات تامه مطلقه مزبوره بوده به نحوي كه اقدام و عمل و امضاي وكيل در تمام موارد در نزد تمام مراجع اعم از رسمي يا غير رسمي به منزله عمل و اقدام موكل نافذ و معتبر است ،به نحوي كه در هيچ مورد نياز به حضور و اجازه مجدد موكل نباشد.مفاد اين سندفقط در نفس وكالت به شرح متن معتبر است.
دوستان آنكارايي ٣-٧ روز براي ترجمه متن توسط داروالترجمه در نظر بگيريد..هر چه زودتر اگه نميخواهيد كل خانواده بريد ،اين وكالت و با ترجمه اش آماده كنيد كه خيالتون راحت بشه.. 
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: artam2 ، Narvan ، ali3875 ، soli asali ، pari pariaaa ، Sara_lphmkf ، amin arefi ، Sam2014
پرونده ما هم که فکر کنم افتاده پشت کمدشون
کیس نامبر :زیر پونصد ، دو نفر ، مصاحبه: اکتبر 2013 نتیجه : مراحل اداری و آپدیت : یکبار بعد از فرستادن ایمیل و بعد 4و 7و 8و 9 ایپریل بعدشم کلیر
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، الدورادو ، Sara_lphmkf
دوستانی که ایروان مصاحبه شدند..نگران نباشید
بین کیس های 1 تا 500 کلا تعداد مصاحبه تو ایروان کم بوده ولی هفته گذشته یعنی تو تاریخ های 15..16 و 17 ژانویه تعدادی آپدیت تو ایروان هم داشتیم
یعنی اینکه دارن کار میکنن رو کیس ها و امیدوار باشید
من خودمم هنوز آپدیت رو مصاحبه ای هستم ولی چون دیدم ابوظبی کارو شروع کرده رو کیس ها خیلی خوشحالم و امیدوار شدم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار

منم اپدیت نشدم هنوز 18 دسامبر اخرین اپدیتم بوده
تشکر کنندگان: amiekin ، soli asali ، pari pariaaa ، الدورادو ، Sara_lphmkf
(2014-01-20 ساعت 12:17)reza.sa نوشته:  

منم اپدیت نشدم هنوز 18 دسامبر اخرین اپدیتم بوده
پس چرا تو منتظرسرا تشریف ندارین؟!
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، mohamad92 ، Sara_lphmkf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان