کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-07 ساعت 10:54)hoda sebt نوشته:  سلام میگم تو سایت یه اطلاعیه زده بودن که سیستم مشکل داره . دیشب رفتم دیگه چیزی ننوشته بود ممکن درست شده ؟؟؟ پس ویزا میدن دیگه؟؟؟ نه؟؟؟

دوست گرامي
متن وكالتنامه با پيام خصوصي براي شما ارسال شد.اميدوارم مفيد واقع شود.
با آرزوي موفقيت براي شما.SmileSmile
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-07 ساعت 11:31)EmJay نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 11:22)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان،
١ نكته عجيب تو اين داستان ايروان وجود داشت كه دوستايي كه با من جلو سفارت بودن "نسيم، نيك پرواز، مرتضي ، بوبو، آروما و ..."ميتونن اين و تاييد كنن و اون اينه كه وقتي با همه ما جهت گرفتن پاس تماس گرفتن و ما جمع بوديم جلو سفارت، حدود ساعت ٢:٣٠ ي نفر با كيس لاتاري رفت داخل و پاسش رو دراپ كرد كه باعث تعجب ما شد ، به نظر من اين ديگه غير عادي بود.
ام جی هم تایید می کنه
Sad

دوست عزیز کلیر شده اومده پاس رو تحویل داده به همین آسانی ایروان مطمئا ویزا داره
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
دوستاني كه ميريد سفارت، خواهشن مطيع فرمايشات حضرات سفارت باشيد تا بلكه اين كورسو اميد ما هم خاكستر نشه. لطفاً به ديگران و آيندگان هم فكر كنيد و جَو روز سه شنبه ابوظبي رو نذاريد تكرار بشه. متانت و نجابت ايراني رو به نمايش بذاريد. سرافراز باشيد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
(2014-09-07 ساعت 11:44)EmJay نوشته:  آمار 2014 سیمون
Right, so your numbers there were:-

AF - 16826
EU - 19676
AS - 10052
OC - 1183
SA - 1712
For a world total of 49459

"It all fits". Yep - course it does.

اون جمله آخر یعنی چی؟

يعني همه چي جور درمياد و ماموريت انجام شده و تمام...فقط براي من اين جالبه:تا حالا فكر ميكردم اروپايي ها هيچ علاقه اي به ترك وطنشون و زندگي تو يه كشور ديگه ندارن،ولي خوب مثل اينكه اشتباه فكر ميكردم نزديك به ٢٠هزار نفر از قاره كوچك اروپا ويزا گرفتن پس نتيجه ميگيريم فقط اسيايي ها احساس بدبختي نميكنن
تشکر کنندگان: NEURON ، manamilad ، rezahoorjandi ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 12:07)برسام٤ نوشته:  

AF - 16826
EU - 19676
AS - 10052
OC - 1183
SA - 1712

اون جمله آخر یعنی چی؟

يعني همه چي جور درمياد و ماموريت انجام شده و تمام...فقط براي من اين جالبه:تا حالا فكر ميكردم اروپايي ها هيچ علاقه اي به ترك وطنشون و زندگي تو يه كشور ديگه ندارن،ولي خوب مثل اينكه اشتباه فكر ميكردم نزديك به ٢٠هزار نفر از قاره كوچك اروپا ويزا گرفتن پس نتيجه ميگيريم فقط اسيايي ها احساس بدبختي نميكنن
دوست عزیز اروپا همش که گلستان نیست. اوکراین، ارمنستان، آذربایجان، رومانی (کلا کشورای دوست، همسایه و برادر روسیه) چندان وضعیت جالبی ندارن.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: maryam_ros ، manamilad ، nedaba
دوستان خوبم باز سلام اینجا چون زیاد سر زده میشه این پیام رو میزارم .ناچارا و از هتون عذر میخوام .خانمهایی که ویزا گرفتن و قصد دارن برن واسه فعال کردن گرین کارت اگر همراهی خواستن من پایه هستم تا باهم بریم من هفده سپتامبر بلیط گرفتم و باید حتما بروم .مدت ویزام رو به اتمامه .البته بلیط همسرم روکنسل نکردم اگر هر کدوم از شما بخواد بیاد به من پیام بدید تا با هم هماهنگ بشیم .با هم باشیم سختی رو میتونیم تحمل کنیم .
خدایا چه بگویم .....
(2014-09-07 ساعت 12:10)milad.m1986 نوشته:  

AF - 16826
EU - 19676
AS - 10052
OC - 1183
SA - 1712

اون جمله آخر یعنی چی؟

دوست عزیز اروپا همش که گلستان نیست. اوکراین، ارمنستان، آذربایجان، رومانی (کلا کشورای دوست روسیه) چندان وضعیت جالبی ندارن.

همينطوره كه ميگيد،ولي مسلما تمام اين ٢٠هزارتارو كشورهاي مذكور پر نكردند قانون ٧درصد اينو ميگه ،فوقش ١٠هزار تا از اين ويزاها ماله اين كشورها باشه،١٠هزار تاي ديگه قطعا براي بقيه قاره به اين كوچكي تعداد خيلي زيادي هستش
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، nedaba

AF - 16826
EU - 19676
AS - 10052
OC - 1183
SA - 1712

اون جمله آخر یعنی چی؟

این آمار با آمار فایل سیس تفاوت فاحشی داره چرا؟ اونجا هنوز 3500 ویزا باقی مونده
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba ، sonyz2

AF - 16826
EU - 19676
AS - 10052
OC - 1183
SA - 1712

اون جمله آخر یعنی چی؟

این آمار بر اساس کدام فایل منتشر شده سیس هست؟!
Embassy: Yerevan
Case Number: 2014AS00008XXX
Interview Appointment: July 17th, 2014
Current Status: Administrative Processing
(Updates: Five Times (July 17th-18th-21st-25th-Sep 2nd
Consequence: I'll get my visa as soon as the visas becomes available again
تشکر کنندگان: nedaba
دوستان چه خبر ها ؟
کیا منتظر فردا هستن که شاید خبر های امیدوار کننده بیاد ؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
دوستان خوبم آقا معلم ، علی مؤمن ،mjarim و... کسانی که الان در خاطرم نیست خدا پشت و پناهتون مارم بی خبر نذارید ...Big Grin
یه نکته رو بهشون بگید که اگر قرار بود ویزا به این زودی تموم بشه چرا تا همین روزای آخری باز هم ترتیب مصاحبه می دادند بهتر نبود که اول به وضعیت کلیرنسی ها رسیدگی می کردند که هم هزینه پرداخت کرده بودند هم خیلی چشم انتظاری کشیده بودند؟
البته می دونم که الان دوستان کیس بالایی از حرف های من ناراحت می شن ولی بخدا حالا که داره تنهایی رفتنم واقعی می شه تازه می فهمم که چقدر سخته که دوری عزیزانم بخصوص حاجی رو تحمل کنم .
خدایا کمک کن که دوستانم با خبرهای خوب از سفارت برگردند.
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
ﺳﻼﻡ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ ، ﭼﻪ ﺧﺒﺮ ؟
تشکر کنندگان: amir rad ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 12:28)MOHAMMADKHANI نوشته:  دوستان خوبم آقا معلم ، علی مؤمن ،mjarim و... کسانی که الان در خاطرم نیست خدا پشت و پناهتون مارم بی خبر نذارید ...Big Grin
یه نکته رو بهشون بگید که اگر قرار بود ویزا به این زودی تموم بشه چرا تا همین روزای آخری باز هم ترتیب مصاحبه می دادند بهتر نبود که اول به وضعیت کلیرنسی ها رسیدگی می کردند که هم هزینه پرداخت کرده بودند هم خیلی چشم انتظاری کشیده بودند؟
البته می دونم که الان دوستان کیس بالایی از حرف های من ناراحت می شن ولی بخدا حالا که داره تنهایی رفتنم واقعی می شه تازه می فهمم که چقدر سخته که دوری عزیزانم بخصوص حاجی رو تحمل کنم .
خدایا کمک کن که دوستانم با خبرهای خوب از سفارت برگردند.

حاج خانوم ویزا تموم نشده مطمئن باشید به همسر من و شما و هر کسی که امیدوارباشه میرسه ما 6 ماه منتظریم این 20 روز هم روش من هم اگر تنها برم غصه میخورم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-07 ساعت 07:37)hamid.eng نوشته:  دوستان
سلام ما امروز راهی ابوظبی هستیم
بچه های لاتاری اینجا خیلی زیادن
گرچه امیدمون زیاد نیست ولی راه برگشتی نیست و باید تا آخرش رفت
عصری برمیگردم با اخبار ابوظبی....

سلام دوست گرامی

ما منتظر خبرهای خوب از شما هستیم انشااله دست پر برگردید، لطف بفرمائید همه اخبار را ریز به ریز برامون گزارش کنید، ...با تشکر
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
(2014-09-07 ساعت 11:39)EmJay نوشته:  دوستان
این نامه سفارت ایروان رو برای سیمون فرستادن، هر چند اون هم یکی از ما، ولی [/align]نظرش به شرح ذیله
لطفاً تفسیر فرمایید.

- This is the same message that has been displayed for over a month now. If you read it properly it is pointing out the the limits being reached in all 6 regions is based on the amount of interviews scheduled in August and September - so visas will be granted for a while yet. So - this isn't the end of your story at all - cut that negative thought out of your mind. You still have a chance....

- What about the first paragraph ? The rest is just a template that they have been repeating since the beginning of the September I agree.

- That paragraph specifically [align=left]refers to pending cases (AP). So this letter is telling someone on AP that they will not get a visa - effectively that their AP will not be processed further. That has nothing to do with your AoS case. Whilst I don't 100% accept the argument that AoS will have their visas pre-allocated (as happens in CP cases) I do think that there will be some "flex" (confusion is a more accurate term) between the DoS pool used for AoS cases and the country/region preallocations used at the embassies. So - I could even imagine an Iranian AoS case being approved after the embassies have stopped handing out visas.
منظورش از AoS case چیه؟ یعنی بعد از اینکه سفارت بی‌خیال ما شد، ما بازم میتونیم امید داشته باشیم؟ پاراگراف آخرش رو خوب متوجه نشدم.

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان