کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-07 ساعت 14:18)janatirad نوشته:  [quote='morvarid65' pid='547282' dateline='1410082325']
دوستان عزیز،اگه تا فردا همه چی روبراه بود که خدا رو شکر،اگه خدای نکرده نبود، بی خیال فدای سر هممون ،من همین جا همتون رو آخر هفته به شمال دعوت میکنم و کلی خوش میگذرونیم و همه چی رو فراموش میکنیم...دی

خیلی خوبه که مسائل رو اینقد راحت میگیری و راحت با مشکلات کنار میای ، تبریک میگم ، اما این مسائل برای کسایی که 6 ماه و 8 ماه و 10 ماه منتظر بودن خیلی سخته ، امثال pari pari ها یا Morteza1350 ها Alimomen ها Soli asali ها ، کسایی که دیگه حاااااال پست گذاشتن ندارن ولی میدونیم که هستن و اصطلاحاَ سایه نشینن..... وقتی قدم به قدمشون 1 سال زندگی کرده باشی میتونی خوب درکشون کنی ، اونوقته که وقتی خودت ویزا میگیری خجالت میکشی بیای پست بزاری تا مبادا حرفی بزنی که دل کسی رو برنجونی .... حس تک خوری بهت دست میده .... فقط میشینی پستها رو میخونی و براشون دعا میکنی ..... (یا حدقل این حال و روز منو خانوممه)
دوستای منتظر دلمون با شماس حتی اگه پستی نذاریم...... Sad دوستون داریم....
به خدا من و همسرم هم کلی انتظار و استرس وهزارتا چیز دیگه مثل بقیه دوستان رو تحمل کردیم به امید اینکه ما هم ویزا بگیریم،دیشب کلی دعا کردم برای همه بچه ها و میدونم آخر این داستان خیره...حالا هرچی که میخاد باشه ولی خیره...Rolleyes
تشکر کنندگان: janatirad ، SabSor ، rezahoorjandi ، nedaba ، pari pari ، jojo_hami ، مارکوپولو
(2014-09-07 ساعت 14:35)amohammadi348 نوشته:  الان رفته بودم تو تاپیک اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت.نمیدونم چرا وقتی ۳،۴تا از پستا رو خوندم انقدر حس دلشکستگی بهم دست داد.به خودم گفتم چرا این همه ادم گرفتن ویزاشونو و من که از اول زندگیم فقط بدبختی داشتم,یکبارم که شانس بهم رو کرد اینجوری خون دل باید بخورم.به خدا انصاف نیست.ما حتی هیچ سابقه ای که نداشتیم,توی هیچ جای دولتی هم کار نکردیم وبه زور سربازی رفتم.Sad آخه چرا خدا؟؟؟؟؟
راست میگی عمو احمد.
من اسمشو گذاشتم شانس با اعمال شاقه.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: amohammadi348 ، nedaba ، pari pari
(2014-09-07 ساعت 14:33)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 14:18)janatirad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 14:02)morvarid65 نوشته:  دوستان عزیز،اگه تا فردا همه چی روبراه بود که خدا رو شکر،اگه خدای نکرده نبود، بی خیال فدای سر هممون ،من همین جا همتون رو آخر هفته به شمال دعوت میکنم و کلی خوش میگذرونیم و همه چی رو فراموش میکنیم...دی

خیلی خوبه که مسائل رو اینقد راحت میگیری و راحت با مشکلات کنار میای ، تبریک میگم ، اما این مسائل برای کسایی که 6 ماه و 8 ماه و 10 ماه منتظر بودن خیلی سخته ، امثال pari pari ها یا Morteza1350 ها کسایی که دیگه حاااااال پست گذاشتن ندارن ولی میدونیم که هستن و اصطلاحاَ سایه نشینن..... وقتی قدم به قدمشون 1 سال زندگی کرده باشی میتونی خوب درکشون کنی ، اونوقته که وقتی خودت ویزا میگیری خجالت میکشی بیای پست بزاری تا مبادا حرفی بزنی که دل کسی رو برنجونی .... حس تک خوری بهت دست میده .... فقط میشینی پستها رو میخونی و براشون دعا میکنی ..... (یا حدقل این حال و روز منو خانوممه)
گل گفتی جناب جنتی راد,
یا کسایی مثل من که همسر و دو فرزندم برن کشور قریب و خودم اینجا!!!
نه من زندگی دارم نه اونها. پسر بزرگم میگه "بابا وقتی پیش همدیگه بودیم بیشتر خوش بودیم" همشون ناراحت و نگرانند و هزاران مشکل دونسته و ندونسته دارن.
پس همه ویزا گرفته ها خوشحال نیستن. ما که زهرمارمون شد. دعا میکنیم از این بدتر نشه!!!؟؟؟
نگید تورو خدا دوباره اشک من دراومد ، تک و تنها چکار باید بکنیم تصمیم سختی هست بین رفتن و موندن ، کاشکی به من هم نمی دادن که سر این دوراهی نمیموندم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: SabSor ، rezahoorjandi ، janatirad ، nedaba ، pari pari ، مارکوپولو
فقط یک چیزی برای من خیلی سواله اگر تو این 3 ماهه که به ما ویزا ندادن مگه نگفتن سیستم خرابه پس چجوری ویزا به سقف رسید؟؟ مگه برای همه خراب نبود
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: poem ، azadeh2014 ، a.rahaa ، amohammadi348 ، nedaba ، fatima65 ، sonnnna
(2014-09-07 ساعت 14:33)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 14:18)janatirad نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 14:02)morvarid65 نوشته:  دوستان عزیز،اگه تا فردا همه چی روبراه بود که خدا رو شکر،اگه خدای نکرده نبود، بی خیال فدای سر هممون ،من همین جا همتون رو آخر هفته به شمال دعوت میکنم و کلی خوش میگذرونیم و همه چی رو فراموش میکنیم...دی

خیلی خوبه که مسائل رو اینقد راحت میگیری و راحت با مشکلات کنار میای ، تبریک میگم ، اما این مسائل برای کسایی که 6 ماه و 8 ماه و 10 ماه منتظر بودن خیلی سخته ، امثال pari pari ها یا Morteza1350 ها کسایی که دیگه حاااااال پست گذاشتن ندارن ولی میدونیم که هستن و اصطلاحاَ سایه نشینن..... وقتی قدم به قدمشون 1 سال زندگی کرده باشی میتونی خوب درکشون کنی ، اونوقته که وقتی خودت ویزا میگیری خجالت میکشی بیای پست بزاری تا مبادا حرفی بزنی که دل کسی رو برنجونی .... حس تک خوری بهت دست میده .... فقط میشینی پستها رو میخونی و براشون دعا میکنی ..... (یا حدقل این حال و روز منو خانوممه)
گل گفتی جناب جنتی راد,
یا کسایی مثل من که همسر و دو فرزندم برن کشور قریب و خودم اینجا!!!
نه من زندگی دارم نه اونها. پسر بزرگم میگه "بابا وقتی پیش همدیگه بودیم بیشتر خوش بودیم" همشون ناراحت و نگرانند و هزاران مشکل دونسته و ندونسته دارن.
پس همه ویزا گرفته ها خوشحال نیستن. ما که زهرمارمون شد. دعا میکنیم از این بدتر نشه!!!؟؟؟

ان شاء ا... که نمیشه ، ان شاءا... که ختم به خیر میشه ، از خدااااااااااامونه.....
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، milad.m1986 ، nedaba ، pari pari ، fa15 ، Nooshinsalamat ، lighter ، sal0811 ، parifari
(2014-09-07 ساعت 14:46)abbas09 نوشته:  فقط یک چیزی برای من خیلی سواله اگر تو این 3 ماهه که به ما ویزا ندادن مگه نگفتن سیستم خرابه پس چجوری ویزا به سقف رسید؟؟ مگه برای همه خراب نبود

دوست عزیز این خرابی و ویرانی همیشه روی سر ما ده 60 تی ها آوار میشه البته ده 50 ها هم این دفعه به شانس بد ما گرفتار شدن
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-07 ساعت 12:01)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 10:54)hoda sebt نوشته:  سلام میگم تو سایت یه اطلاعیه زده بودن که سیستم مشکل داره . دیشب رفتم دیگه چیزی ننوشته بود ممکن درست شده ؟؟؟ پس ویزا میدن دیگه؟؟؟ نه؟؟؟

دوست گرامي
متن وكالتنامه با پيام خصوصي براي شما ارسال شد.اميدوارم مفيد واقع شود.
با آرزوي موفقيت براي شما.SmileSmile

بله خیلی لطف کردین ممنون.
تشکر کنندگان: nedaba
همیشه همه چیز برای ما خراب بوده دوست عزیز.همیشه ما ته صف بودیم.از روز اولم همین طور بود.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: abbas09 ، nedaba ، lida55 ، mohamad2014 ، lighter ، sonyz2 ، shahrzad001 ، manamilad
زندگی ذره كاهیست ، كه كوهش كردیم
زندگی نام نکویی ست كه خارش كردیم
زندگی نیست بجز نم نم باران بهار ،
زندگی نیست بجز دیدن یار ،
زندگی نیست بجز عشق ،
بجز حرف محبت به كسی ،
ورنه هر خار و خسی ،
زندگی كرده بسی ،
زندگی تجربه تلخ فراوان دارد ،
دو سه تا كوچه و پس كوچه و
اندازه ی یك عمر بیابان دارد .
ما چه کردیم و چه خواهیم کرد
در این فرصت کم ؟!

" سهراب سپهری "
سلام
الان تازه از سفارت ابوظبی اومدیم بیرون . به همه لاتاریها برگه سفیدی که آنکارا و ایروان داده بودن را دادن و گفتن دیگه هزینه نکنین واسه اومدن.
والسلام
تشکر کنندگان: lida55 ، mohamad2014 ، amohammadiazar ، janatirad ، m_nikparvaz ، nedaba ، ariyo 2014
(2014-09-07 ساعت 14:28)avayebahar نوشته:  چقدر من دلم الان ویزای آمریکا می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااد خدا می دونه. راست میگن سخته زندگی در اونجا. مخصوصا با توجه به شرایط من. اما می خوام! من یه انسانم و این خواسته من است. کسی حق نداره به خواسته ام ایرادی بگیره. خواسته ای هست که به هیچکس آسیبی نمی زنه! خودم قانع کردم که ویزانامبری نیست دیگه. اما دلم ویزا رو میخواد. می دیدمش جلو چشمام.خودمو سوار هواپیما ! فرودگاه خاک آمریکا، و توی اجتماع اونجا تصور می کردم. ساده نیست یکساله دارم جدی بهش فکر می کنم. دوستی می گفت آوا زیاد جدی گرفتیش.ولی بنظر من جدی بود. این پرسه ماهیتا عظیمه و باید خودتو آماده کنی . کاری نیست بگی حالا ویزام که رسید دستم تازه شروع به مطالعه می کنم براش و ذهنمو آماده می کنم. باید اقلا یکسال قبل خودتو آماده کنی . حالا بعد یکسال تلاش و ذهن مشغول به این موضوع و صرف وقت و درآمدم، حالا اینجام. بی ویزا بچه ها سخته و دیروز رفتم پیاده روی تا آرامتر بشم و مفید بود. میدانم این سختی می گذره و آرامش می یابم. اما رنج امروزم هم واقعیت داره همان طور که شادی دیروز و امید به فرصت های آینده واقعیت داره
مگه شوخیه؟ بیش از یکساله که همش دارم به اونور فکر می کنم..حتی توی سایتهای کاریابیشون ثبت نام کردم و هرروز برام ایمیل میاد توی سایتهای یافتن هم اتاقی ثبت نام کردم...زبان میخوندم هرروز فیلم میدیدم..یه عالمه ارزو و امید توی ذهنم بود میخواستم اینهمه شکستها توی ایرانو اونجا جبران کنم اما یه سراب بوده سراب...خیلی میگن اونجا غربت داره سختی داره دوست و رفیق نداریم زبونشونو درست نمی فهمیم به چشم جهان سومی بهمون نگاه می کنن..و ..و..و...اما اینها همه برای کسی که راه برگشتی نداره ...آسان بود...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: maryam_ros ، m_nikparvaz ، pari pariaaa ، SomeOneX ، amohammadi348 ، nedaba ، lighter ، manamilad
(2014-09-07 ساعت 15:23)kami_kami نوشته:  سلام
الان تازه از سفارت ابوظبی اومدیم بیرون . به همه لاتاریها برگه سفیدی که آنکارا و ایروان داده بودن را دادن و گفتن دیگه هزینه نکنین واسه اومدن.
والسلام

یعنی ابوظبی هم دیگه ویزا نداره مضمون نامه رو میگم؟
والسلام
واقعا راست میگین خدا وکیلی؟؟؟یعنی تموم شد همه چی؟؟
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
(2014-09-07 ساعت 15:31)lida55 نوشته:  
والسلام

یعنی ابوظبی هم دیگه ویزا نداره مضمون نامه رو میگم؟

بله
متاسفانه میگن ویزاها تموم شده و کنسول هم هر چقدر زنگ میزنه تا سهمیه بگیره اونا میگن تموم شده.
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، lida55 ، pari pariaaa ، pari pari ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 15:37)amir rad نوشته:  
والسلام
واقعا راست میگین خدا وکیلی؟؟؟یعنی تموم شد همه چی؟؟
وای خدای من چرااااااااااااااا؟؟بغض تو گلوم گرفته....پس چرا توی سایت نمیزنن؟؟
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان