کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام؛ دوستانی که امروز سفارت ابوظبی رفتند، یک گزارش درست درمون مفصل بدند... ممنون می شم...

(2014-09-07 ساعت 16:29)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام؛ دوستانی که امروز سفارت ابوظبی رفتند، یک گزارش درست درمون مفصل بدند... ممنون می شم...
باید صبر کنیم اکثر دوستان هنوز نرسیدن دبی ..
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

من امشب خیلی واسه همه دعا می کنم خیلی دلم گرفته واقعا دلم گرفت نمیدونم چی بگم واقعا نمیدونم چی بگم خیلی ناراحتم خیلی زیاد ؛ SadSadSad
امشب از خدا می خوام که به دادمون برسه به خدا تا صبح هم که شده صداش می زنم ؛ همتون رو دوست دارم مثل خواهر و برادر خودم واسم عزیزید و غم شما غم من هم هست و خوشحالی شما خوشحالی من
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

(2014-09-07 ساعت 16:20)rasool750 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 15:31)mohamad2014 نوشته:  [quote='avayebahar' pid='547291' dateline='1410083894']
چقدر من دلم الان ویزای آمریکا می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااد خدا می دونه. راست میگن سخته زندگی در اونجا. مخصوصا با توجه به شرایط من. اما می خوام! من یه انسانم و این خواسته من است. کسی حق نداره به خواسته ام ایرادی بگیره. خواسته ای هست که به هیچکس آسیبی نمی زنه! خودم قانع کردم که ویزانامبری نیست دیگه. اما دلم ویزا رو میخواد. می دیدمش جلو چشمام.خودمو سوار هواپیما ! فرودگاه خاک آمریکا، و توی اجتماع اونجا تصور می کردم. ساده نیست یکساله دارم جدی بهش فکر می کنم. دوستی می گفت آوا زیاد جدی گرفتیش.ولی بنظر من جدی بود. این پرسه ماهیتا عظیمه و باید خودتو آماده کنی . کاری نیست بگی حالا ویزام که رسید دستم تازه شروع به مطالعه می کنم براش و ذهنمو آماده می کنم. باید اقلا یکسال قبل خودتو آماده کنی . حالا بعد یکسال تلاش و ذهن مشغول به این موضوع و صرف وقت و درآمدم، حالا اینجام. بی ویزا بچه ها سخته و دیروز رفتم پیاده روی تا آرامتر بشم و مفید بود. میدانم این سختی می گذره و آرامش می یابم. اما رنج امروزم هم واقعیت داره همان طور که شادی دیروز و امید به فرصت های آینده واقعیت داره
مگه شوخیه؟ بیش از یکساله که همش دارم به اونور فکر می کنم..حتی توی سایتهای کاریابیشون ثبت نام کردم و هرروز برام ایمیل میاد توی سایتهای یافتن هم اتاقی ثبت نام کردم...زبان میخوندم هرروز فیلم میدیدم..یه عالمه ارزو و امید توی ذهنم بود میخواستم اینهمه شکستها توی ایرانو اونجا جبران کنم اما یه سراب بوده سراب...خیلی میگن اونجا غربت داره سختی داره دوست و رفیق نداریم زبونشونو درست نمی فهمیم به چشم جهان سومی بهمون نگاه می کنن..و ..و..و...اما اینها همه برای کسی که راه برگشتی نداره ...آسان بود...

من هم ناراحتم ولی نباید ریسک میکردیم چون خودشونم از اول همین رو گفتن که 100 درصد نیست برا همین من به خیلی ها نگفتم مخصوصا محیط های کاری .... فقط شبها زبون میخوندم الانم ما هیچی از دست ندادیم کارمون زندگیمون امیدمون همش هست باور کنید من بیشتر دوستام خوشحالم شدن که من رفتنم کلا کنسل شد Big GrinBig Grin چون هم هنوز تو پروژها باهام شریکن هم هر روز منو میبینن .....
یادتون نره راههای رسیدن به موفقیت فقط لاتاری نبوده و نیست.
مطمئنا خیریت همه ما این بوده که امسال نریم آمریکا

ای کاش از همون اول اصلا خدا کاری نمی کرد که توی لاتاری برنده شیم که الان حس باخت و بازنده بودن بهمون دست بده،اصلا باورم نمیشه که دارم اینا رو تایپ میکنم، اون روزی که فهمیدیم برنده شدیم چه حس عجیبی داشتیم چقدر خوشحال بودم فکر کردم این یک هدیه از طرف خدا ست، ولی الان اونقدر گیجم و توی ناباوری هستم که فکر میکنم دارم خواب میبینم...
تو رو خدا یکی بیاد یه خبر خوب بده...Sad
تشکر کنندگان: برسام٤ ، maryam_ros ، محبت ، azadeh2014 ، majid_eng ، abbas09 ، milad.m1986 ، pari pari ، nedaba
میدونستیم که ما 4000 خورده ای هستیم و ویزا حداکثر 3500 تا اما حواسمون نبود که تو دنیا 50000 به بالا پرونده تشکیل دادن ! فقط امیدوارم این عزیزان مون تغییر غیر قابل برگشت تو زندگیشون نداشته باشن و خداوند برای همچین تحملی تو این مدت بهترینها رو سر راهشون قرار بده فکر نمیکردم این خبرها رو زودتر از 25 سپتامبر بشنویم. فکر میکردم اونها بعد از2013 بهتر برنامه ریزی میکنن !
جالبه واضح به بچه ها گفتن که بالایی هاشون به سفارتها ویزا نمیدن !
پس شاید هم تقصیر سفارتها نبود اونها نقشی در تعیین سهمیه یا خرابی سیستم یا ...... نداشتن
ببخشین دوستان اینقدر سوال تو ذهنمه که نمیدونم چی بگم
مثل اهنگ یاس شده از چی بگم !!!!!!!!
دوستان یه چیزی که این وسط خیلی مهمه اینه که اینا که میگن ویزا تموم شده و برگه میدن دست بچه ها پس چرا نمیان تو سایتشون اعلام کنند مثل نپال ، همچنین مثل سالهای قبل که بمحض تموم شدن ویزا تو سایتشون سریع اعلام میکردند .من میگم یه جای قضیه بو داره ولی ممکنه ویزا خیلی خیلی محدود باشه یا شایدم اصلا نباشه ولی اینکه چرا از هفته پیش به کسایی که رفتند سفارت گفتند ویزا تموم شده و هنوز اعلام نکردند واسم جای سواله ، دوستان شما چه فکر میکنید ؟
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: maryam_ros ، milad.m1986 ، mizan ، pari pari ، alireza2001 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 16:11)m_nikparvaz نوشته:  امسال بیشتر خانمهایی که برنده اصلی بودن با فرزندانشون ویزا گرفتن و در آخر به شوهراشون ویزا ندادن و کلی خانواده ها رو از هم جدا کردن
آخه این چه سیاستیه ؟
دوست من دست به دلم نذار که خونه!!!؟؟؟
اگر تا آخر سپتامبر ویزا ندن, واقعاً سیاست کثیفیه و دوست دارم اینو به گوش اوباما, وزیر امور خارجه و سفرای سفارتخانه های مربوطه برسونم.
کشوری که مدعی دفاع از حقوق زن و بچه ها هست, به این طریق باعث جدایی و آسیب جدی روحی روانی خانواده ها شده.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
جالبه که نپال میگید کارش تموم شده ولی تو سایت ایروان NPL2012715002 اوکی شده و وقت بهش دادن : 10.NOV.2014 !!!
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، nedaba
خب ديگه من ميرم به اقاى همسر كمك كنم كه ليست وسايل مورد نياز سفرشو آماده كنه. مرسى خدا كه اينقدر منو منتظر گذاشتى آخرشم كارمو درست نكردى!!!!
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
من تنها یه فکر میکنم از اونجا که خیلی احساس خوش شانسی نکردم این دفعه هم تعجب کردم و استدلالم این بود که ما قبل اینکه اسممون دربیاد دنبال تحصیلی اروپل بودیم که دلار گرون شد و ما هم اونجا اجازه کار نمیتونستیم داشته باشیم و مرتب خانواده میگفتن سخته و ما دنبالش بودیم و من از روزی که اسممون درومد فقط میگفتم ترسم از اینه که ما آخرش این ویزا رو نگیریم و فقط اسممون برا این درومد که کلا کار خارج رفتنمون کنسل بشه یعنی هم اروپا نشه هم این یعنی کلا پرونده رفتنمون بسته بشه که شد ظاهرا . تا هم میگی بدشانسی همه میگن تو نا امیدی تو حال آدم به هم میزنی . دلم میخواد برم تو یه بیابون داد بزنم بگم خوب اگه این آخر بد شانسی نیست پس بد شانسی چیه ؟ زورم از این میگیره که خواهرم 18 سال تو دبی هست همش غر میزنه بعد هر میگی اوضاع ما بده قبول نمیکنه . من همیشه میگم زنده بودن با زندگی گردن فرق میکنه و تا ما زنده ایم همه فک میکنن داریم زندگی میکنیم خدایا فقط بدون خسته ایم همگی . اگرم میخوای ویزا بدی به همه بده لطفا
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
خیلی عجیبه میگی قسمت نبوده خب 100 نفر قسمتشون نیست 200 نفر اصلآ 500 نفر نه بالای 1000 نفر میگی رویا بوده و خیال باطل 100 نفر رویا پردازی کردن 200 نفر 500 نفر نه بیشتر از 1000 نفر .. واقعآ من که گیج شدم و اصلآ با منطق جور در نمیاد ,بازم توکل به خدای بزرگ که در قدرت اون هیچ نا ممکنی وجود نداره.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

الهی ؛ اگر چه درویشم ولی داراتر از من کیست،
که تو دارایی منی...
الهی ، در،بسته نیست ، ما دست و پا بسته ایم...
الهی ، چون توانستم، ندانستم وچون دانستم، نتوانستم
 الهی ، مقدور فرما آنچه ذبح می شود
نفسانیت ما باشد به پای ربانیت تو...

ﮐﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﻣﺎﯾﻮﺱ ﺷﻮﺩ ﺍﺯ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍ
ﻭ رﺣﻤﺖ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭ ﺑﻪ ﺟﺰ گمراهان
(2014-09-07 ساعت 16:43)morteza-dm نوشته:  دوستان یه چیزی که این وسط خیلی مهمه اینه که اینا که میگن ویزا تموم شده و برگه میدن دست بچه ها پس چرا نمیان تو سایتشون اعلام کنند مثل نپال ، همچنین مثل سالهای قبل که بمحض تموم شدن ویزا تو سایتشون سریع اعلام میکردند .من میگم یه جای قضیه بو داره ولی ممکنه ویزا خیلی خیلی محدود باشه یا شایدم اصلا نباشه ولی اینکه چرا از هفته پیش به کسایی که رفتند سفارت گفتند ویزا تموم شده و هنوز اعلام نکردند واسم جای سواله ، دوستان شما چه فکر میکنید ؟
يك دليلش ممكنه اين باشه كه ما ايرانيها تابع قوانين نيستيم و سر خود مراجعه ميكنيم و مزاحم سفارت ميشيم.
من شخصاً روز مصاحبه يكي از هموطنان را ديدم كه با حالت طلبكارانه اي صحبت ميكرد كه روز قبل مراجعه كرده و او را راه ندادند و به ايراني ها بي احترامي ميكنند
من و همسرم در كمال ناباوري از او پرسيديم كه شما ديروز وقت مصاحبه داشتيد و شما را راه ندادند ؟ايشان فرمودند:""" نخير. قرار بود امروز بيايم اما ديروز هم اومدم و با من برخورد بد كردند و گفتند روي چمن ها نشين و ...."""
خوب دوست عزيزي كه نميداند روي چمن سفارت نبايد بشيند و اينجا مراسم ١٣ به در نيست ، يا اينكه زماني كه به ما وقت مصاحبه ميدهند بايد در زمان تعيين شده مراجعه كنند ... نبايد از اينكه با ايشان برخورد غير متعارف ميشود ناراحت بشوند ...
در ضمن هر مسافري كه به كشورشان بيايد كلي درآمد زايي دارد. پس براي جذب توريست هم بهتر است.
اما طبق قوانين ، سفارت تا آخر سپتامبر ويزا خواهد داد اما نه با زور و تجمع و التماس و مراجعه و ....
پس صبور باشيد و اميدوار
(2014-09-07 ساعت 17:00)azadeh2014 نوشته:  خیلی عجیبه میگی قسمت نبوده خب 100 نفر قسمتشون نیست 200 نفر اصلآ 500 نفر نه بالای 1000 نفر میگی رویا بوده و خیال باطل 100 نفر رویا پردازی کردن 200 نفر 500 نفر نه بیشتر از 1000 نفر .. واقعآ من که گیج شدم و اصلآ با منطق جور در نمیاد ,بازم توکل به خدای بزرگ که در فدرت اون هیچ نا ممکنی وجود نداره.
من نمدومنم این ،1200،300 تا ویزا چی شد؟؟چه بلایی سرش اومد.کاشکی از همون اول قبول نشده بودیم...تو این یک سال برا یه قبرسونی اقدام کرده بودم
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: amohammadi348 ، milad.m1986 ، Touraj2014 ، pari pari ، alireza2001 ، nedaba
بچه ها اونا که یه نفر گرفته میدونم سخته ولی به خدا یه امیدی هست که بالاخره خلاص شی اما ما چی ؟ تازه این 1.5 یه کم مسایل و مشکلات برام اسونتر شده بود و دعواهامون کمتر چون یه انگیزه گرفته بودم که قرار یه شروع تازه داشته باشم که بهآینده امیده دوباره بهم داد ولی دوباره برگشتم به نداشته ها و نشده های قبل . باز هم نا امیدی و دیدار دوستان همیشگیم یعنی درو دیوار از نو انتظارم رو میکشه . بچه ها من خیلی تنهام . تازه تا الان همه صبا تا ظهر میومدم اینجا ولی الان برگردم نمیدونم چه کار کنم؟
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان