کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-07 ساعت 17:54)lida55 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 17:48)teacherm نوشته:  یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه
با گرفتن نامه معروف از سفارت و پس از یه ربع صحبت با کارمند سفارت همه با نا امیدی برگشتیم. از واشنگتن اعلام شده که کار تمومه و این ربطی به سهمیه ایران نداره. کارمند سفارت در جواب من حلوی همه کسانی که اونجا بودن گفت هیچکس دیگه هرگز امسال ویزا نخواهد گرفت. از نظر من این پرونده تمومه.
نام: لاتاری 2014
اغاز: اول خرداد نودو دو
پایان: پانزده شهریور نودو سه

چند نفر بودین امروز؟

حداقل بیست نفر با کیسهای سسه هزار و چهار هزار و پنج هزار
ببینید بچه ها. میشه نوشت و امبد دهد ولی امروز هرکس تو ابوظبی بود فهمید همه چی تمومه. یک ربع تمام بچه ها حرف زدن و کارمند سفارت حتی رفت و از کنسول سوال کرد. حالا اگه کسی امیدواره حق داره.
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
شما دوستان كه تا الان صبر كرديد ، دوهفته هم روش.
اگر انشالله ويزا گرفتيد اميدوارم تلاشهاتون به ثمر برسه و مهاجرت كنيد، اگر هم خدايي نكرده نشد ، چنانچه واقعاً هدف مهاجرت داريد هزار راه ديكه براي مهاجرت هست.
ما قبل از لاتاري توسط شغل و تخصص همسرم به مدت ٦ سال در خارج از ايران اقامت داشتيم و داريم
در همان مدت هم من توسط سايت هاي اميگريشن بدون نياز به وكيل ، به صورت آنلاين براي مهاجرت از طريق مهارت و تخصص ثبت نام كرده بودم كه اسم ما در لاتاري در آمد.
دوستان ، من فقط به شما ميگم كه تمام شانس ما لاتاري نيست. اگر هدف داشته باشيد بايد برايش تلاش كنيد
آيلتس بگيريد و بدون يك ريال هزينه وكيل به صورت آنلاين از سايت هاي انگليسي استفاده كنيد.
يك تخصص داشته باشيد
مدركتان را بالا ببريد
خلاصه كه هدف داشته باشيد و برنامه ريزي
تشکر کنندگان: aidaz ، حاجی واشنگتن ، lida55 ، pari pariaaa ، nedaba ، sonyz2 ، Rasoul_j
تمام شد،
خدافظ دوستان عزيز،

اين نيز بكذرد.....
2014AS000050XX شماره کیس:
دو نفر
ارسال مدارک می.
آنکارا
کارنت فوریه
نامه دوم: 12 فوریه- مصاحبه: آنکارا به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: هفته دوم آپریل
Cool
تشکر کنندگان: pari pari ، m_yek ، lida55 ، hamid.eng ، lighter ، pari pariaaa ، nedaba ، morteza88
با گرفتن نامه معروف از سفارت و پس از یه ربع صحبت با کارمند سفارت همه با نا امیدی برگشتیم. از واشنگتن اعلام شده که کار تمومه و این ربطی به سهمیه ایران نداره. کارمند سفارت در جواب من حلوی همه کسانی که اونجا بودن گفت هیچکس دیگه هرگز امسال ویزا نخواهد گرفت. از نظر من این پرونده تمومه.

مرسی تیچر جان؛ یه سری سوال؟
در مورد اطلاعیه اتمام ویزا که توی سایت نزدند چیزی نگفتن؟
صحبتی از ویزاهای نصفه و نیمه که به خانواده ها دادند و بازماندگانشون صحبتی نشد؟
آیا ممکنه از سهمیه کشورهای دیگه به ایرانی ها بدن، صحبتی در این مورد نشد؟

سلام علی مومن عزیز، دادا چه خبر...

تشکر کنندگان: pari pari ، lighter ، maryam_ros ، nedaba ، abbas09
کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
(2014-09-07 ساعت 17:52)ibehnam نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 17:10)Farnoodh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 16:43)morteza-dm نوشته:  دوستان یه چیزی که این وسط خیلی مهمه اینه که اینا که میگن ویزا تموم شده و برگه میدن دست بچه ها پس چرا نمیان تو سایتشون اعلام کنند مثل نپال ، همچنین مثل سالهای قبل که بمحض تموم شدن ویزا تو سایتشون سریع اعلام میک%:.8'D8�ند .من میگم یه جای قضیه بو داره ولی ممکنه ویزا خیلی خیلی محدود باشه یا شایدم اصلا نباشه ولی اینکه چرا از هفته پیش به کسایی که رفتند سفارت گفتند ویزا تموم شده و هنوز اعلام نکردند واسم جای سواله ، دوستان شما چه فکر میکنید ؟
يك دليلش ممكنه اين باشه كه ما ايرانيها تابع قوانين نيستيم و سر خود مراجعه ميكنيم و مزاحم سفارت ميشيم.
من شخصاً روز مصاحبه يكي از هموطنان را ديدم كه با حالت طلبكارانه اي صحبت ميكرد كه روز قبل مراجعه كرده و او را راه ندادند و به ايراني ها بي احترامي ميكنند
من و همسرم در كمال ناباوري از او پرسيديم كه شما ديروز وقت مصاحبه داشتيد و شما را راه ندادند ؟ايشان فرمودند:""" نخير. قرار بود امروز بيايم اما ديروز هم اومدم و با من برخورد بد كردند و گفتند روي چمن ها نشين و ...."""
خوب دوست عزيزي كه نميداند روي چمن سفارت نبايد بشيند و اينجا مراسم ١٣ به در نيست ، يا اينكه زماني كه به ما وقت مصاحبه ميدهند بايد در زمان تعيين شده مراجعه كنند ... نبايد از اينكه با ايشان برخورد غير متعارف ميشود ناراحت بشوند ...
در ضمن هر مسافري كه به كشورشان بيايد كلي درآمد زايي دارد. پس براي جذب توريست هم بهتر است.
اما طبق قوانين ، سفارت تا آخر سپتامبر ويزا خواهد داد اما نه با زور و تجمع و التماس و مراجعه و ....
پس صبور باشيد و اميدوار

همه که مثل شما با فرهنگ نیستند که ، یه عده هم کارای ناهنجار میکنن !
شما هم اگه شرایط سفر رو داشتید یا همسرتون ویزا نگرفته بود دم در سفارت با زور متوسل به گرفتن ویزاتون میشدید . نگید نه که کلمو میکوبم تو دیوار !!!
وقتی حقت رو پایمال کنن با بی برنامگی ، باید پاشی بری حقت رو طلب کنی دیگه ... چی کار کنن ؟؟؟! بشینن خیلی شیک و با کلاس و مجلسی تو خونه تا حق رو بیارن دم در خونه تحویل بدن ؟؟؟؟!

دوست خوبم ، حالا به زور حقتون را طلب كرديد ، حقتون را دادند ؟
خيلي از دوستان خيلي شيك و مجلسي توي خونه شون نشستند و براي سايت هاي امريكا نامه هاي انگليسي نوشتند
در فيسبوك اطلاع رساني كردن
هموطن عزيزم ، همه جا دعوا كردن و بي احترامي جواب نميدهد
تشکر کنندگان: majid_eng ، nedaba ، Nooshinsalamat
چقدر من دلم الان ویزای آمریکا می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااد خدا می دونه. راست میگن سخته زندگی در اونجا. مخصوصا با توجه به شرایط من. اما می خوام! من یه انسانم و این خواسته من است. کسی حق نداره به خواسته ام ایرادی بگیره. من عقلانه تصمیم گرفتم و راهم درست بود.خواسته ای هست که به هیچکس آسیبی نمی زنه! امروز خودم قانع کردم که ویزانامبری نیست دیگه. اما دلم ویزا رو میخواد. می دیدمش جلو چشمام.خودمو سوار هواپیما ! فرودگاه خاک آمریکا، و توی اجتماع اونجا تصور می کردم. من زندگی دشواری دارم و امید به این رفتن بهم انگیزه داد چشمم را بر همه چیز ببندم و فقط به این جاده نگاه کنم. من سالهاست با طرز تفکر جامعه ام هم چالش دارم و خسته ام از جنگیدن برای ساده ترین چیزها. این بود که رفتن هدفم شده بود. ساده نیست یکساله دارم جدی بهش فکر می کنم. کلاس زبان، مهارت های جانبی، مطالعه مطالعه و مطالعه در زمینه کارم. دوستی می گفت آوا زیاد جدی گرفتیش.ولی بنظر من جدی بود. این پرسه ماهیتا عظیمه و باید خودتو آماده کنی . کاری نیست بگی:"حالا ویزام که رسید دستم،تازه شروع به مطالعه می کنم براش و ذهنمو آماده می کنم".باید اقلا یکسال قبل خودتو آماده کنی . حالا حالا حالا بعد یکسال تلاش و ذهن مشغول به این موضوع و صرف وقت و درآمدم، حالا اینجام. بی ویزا.بچه ها سخته. من انسان مفیدی در جامعه ام هستم و حقیقتا دوست داشتنی و کارآمد. و می دانم بسیاری از افرادی که اینجا بودند در پله های رفیع تر از من بودند و درک می کنم چرا می خواستند بروند و حالا چقدر این "نرسیدن" برایشان سخته. من دیروز رفتم پیاده روی تا آرامتر بشم و مفید بود. میدانم بالاخره این سختی می گذره و آرامش می یابم، اما رنج امروزم هم واقعیت داره، همان طور که شادی دیروز و امید به فرصت های آینده واقعیت داره. ببخشید بجای اطلاعات احساسات بلغور کردم اما درک می کنید که برایم ساده نیست این لحظات.مخصوصا طرح کردنش با کسانی که اساسا مخالف سفر من بودند و تغییر را اشتباه می دانستند.فقط شما هستید که درک می کنید اکنون مرا.
تشکر کنندگان: poem ، aidaz ، lighter ، mohamad2014 ، maryam_ros ، mpas89 ، Arash2013 ، nedaba ، NIKKI ، styvan ، ibehnam
(2014-09-07 ساعت 18:08)حاجی واشنگتن نوشته:  

تو کسانی که امروز بودن کلی کیس نصفه بود. با ریلکسی راجب پاس سفید و نحوه اقدام بعد گرفتن گرین کارد براشون توضیح داد. امروز همه خوش تخلاق بودن و خیلی شیک جواب میدادن. گفت ما هیچ اطلاعاتی نداریم و این واشنگتنه که تصمیم میگیره. حتی حاضر به چک کردن کبسها یا گرفتن شماره نشد. تنها مورد مثبت این بود که گفت اگه از کلیر شده های اعلام شده تو سایت کسی نیاد ممکنه چند دونه ویزا بمونه که کنسول تصمیم میگیره به کی بده و اولویت با کیسهای پایینه
حتی گفت امروز مصاحبه داشتیم ولی ویزا نداشتیم
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
كاري به اينكه آيا ويزاها تموم شده يا نه ندارم ولي بعضي افراد طي اين پروسه طولاني و به ويژه اين اواخر بقدري شايعات مختلف منتشر كردن كه اين فرايند رو براي خيلي ها سخت تر و پرهز ينه تر كرد. اين سودجوها را به خدا مي سپاريم
كيس نامبر: **٤٩، تعداد افراد كيس: ٣، مصاحبه: ابوظبي w2، وضعيت: AP Sad
تشکر کنندگان: Farnoodh ، amohammadi348 ، hamid.eng ، mohamad2014 ، mahssa
(2014-09-07 ساعت 17:44)hamed shayan نوشته:  دوستان 2014 یی با پیگیزی داستان ناراحت کننده شماباور کنید که الان من بالشخصه دل ودماغ ادامه کارامو توی همین ابتدای کار یک جورایی از دست دادم.مخصوصا که شماره کیسم بالاست .کاش جوری میبود که از روند کار سال قبلی هامون بیخبر میبودیم وراحتتر کارامونم پیگیری میکردیم.امیدوارم سرانجام کارتون با یه اتفاق مثل گل خداداد عزیزی به خوشحالی تبدیل بشه

دوست عزیز 2015
آگه میخوای آسیب نبینی از عدم دریافت ویزا نکات زیر را رعایت کن
1- به هیچ کس نگو لاتاری برنده شدی و جواب سوالاتتو توی همین سایت سعی کن پیدا کنی.
2- هیچ چیز زندگیتو بخاطر لاتاری تغییر نده فقط بیشتر زبان بخون.
3- کاملا به زندگی عادیت ادامه بده...مثلا اگه برنامه مهاجرتی دیگه ای هم داری اونو هم ادامه بده هر کدوم شد خوب می چسبی بهش.
4- اگه سربازی رفتی یا کار دولتی داشتی یا تحصیلات بالای فوق لیسانس داری احتمال یکضرب گرفتن ویزات 1%
شاید ناراحت شدی اما داروی تلخ بهتر از حلوای شیرینه
با همه اینها واقعا همش یک شانسه از اول تا اخرش...یادمه قبل از مصاحبه توی سایت همش می پرسیدیم سربازی رفته ها تکلیفشون چیه؟ ممکنه ویزا بگیرن یکضرب... یا میگفتن طرز برخورد ادم با افیسر ممکنه مثلا منجر به ویزای یکضری بشه اما همش حرفه...یه فرمول سادس هرکی سربازی رفته کلیرنس میخوره. هرکی کار دولتی داشته کلیرنس میخوره...

براتون ارزو می کنم 2015 مثل امسال نشه که واقعا ظلم شده بهمون...با یه نگاه ساده به منتظرسرای 2014 میبینیم 60% هم امسال کلیر نشدیم در صورتی که پارسال 95% کلیر شدن...
اینم از شانس منه.بدشانس ترین ادم دنیا ...به هر کاری زدم ضرر کردم...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
این جواب masoud 92 است
ای بابا! اگه اینطور باشه که طرف از اول دروغ گفته که کی هست و چکاره است و رفته. من میشناسم کسی که شغل دولتی داشته از ابتدا ننوشته و رفته. فقط سربازی را نمیشه کاریش کرد.منو نپذیرفتند که همه عمرم یه ده کوره زندگی کردم و 5 کیلومتریش تدریس! چرا؟ تروریست بودم؟. حالا 4 سال در یک دانشگاه تهران درس خوندم اون هم 18 سال قبل. دوستی گفت آوا جون چطور می خوان تحقق کنن تو کی هستی؟ بیان ده بپرسن؟ من جز یک کتاب و 4 تا مقاله درباره کارم هیچی ازم نیست. در هیچ گروه و دسته هیج جا هیج جا نبودم . من از هر نظر مستقلم که شاید هم دردم توی این جامعه همینه.و کار کارم هم با ضعیف ترین انسانهاست. بچه های مشکلدار. پس منو برای چی نپذیرفتن؟خانم هم که هستم. نه ربطی به زن و بچه داره. نه ورود سیستماتیک افراد خاص و نه...... اینها. امسال سیستم اداره مهاجرت گند زد با این کارهاش. چندین مورد بی برنامگی و گیجی اداری مشخص داشتند.
تشکر کنندگان: mizan ، shilan ، aidaz ، majid_eng ، nedaba ، exxedus
(2014-09-07 ساعت 18:13)amohammadi348 نوشته:  کلا به این ایمان آوردم که لب رودخونه هم برم خشک میشه و باید یک سطل آب با خودم ببرم.اینم از زندگی ما.امید؟دیگه امیدی هم مگه بعد از یک سال و نیم باقی مونده؟؟!!!!همه امیدم تموم شده.یه قطره اش هم باقی نمونده.اونایی که میگن ۱۰۰۰ تا راه دیگه برای مهاجرت,برن برای کسایی بگن که رمقی هم براشون باقی مونده.کاش همسرم برنده شده بود و ما هم حداقل یه امیدی داشتیم.
والا بخدا کدوم 1000 تا راه دلت خوشه؟؟ یا باید سرمایه گذاری بری یا دانشجویی بری که خدا تومن پول میخواد یا باید اگه ویزای کار باشه که اونم از 1000 نفر به یکی میدن که واقعا اونجا لازمش داشته باشنو کسی اون تخصص رو نداشته باشه.ویزاهای skill worker هم که کشورایی مثل کانادا و استرالیا شرایطشونو سخت کردن با توجه به سیاستای ایران وضعیتش سخت میشه...دیگه کذومشو بگم
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: amohammadi348 ، mohamad2014 ، shilan ، poem ، pari pariaaa ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 18:16)teacherm نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 18:08)حاجی واشنگتن نوشته:  

تو کسانی که امروز بودن کلی کیس نصفه بود. با ریلکسی راجب پاس سفید و نحوه اقدام بعد گرفتن گرین کارد براشون توضیح داد. امروز همه خوش تخلاق بودن و خیلی شیک جواب میدادن. گفت ما هیچ اطلاعاتی نداریم و این واشنگتنه که تصمیم میگیره. حتی حاضر به چک کردن کبسها یا گرفتن شماره نشد. تنها مورد مثبت این بود که گفت اگه از کلیر شده های اعلام شده تو سایت کسی نیاد ممکنه چند دونه ویزا بمونه که کنسول تصمیم میگیره به کی بده و اولویت با کیسهای پایینه
حتی گفت امروز مصاحبه داشتیم ولی ویزا نداشتیم

راستی تیچر جان پاسپورت ما رو ندیدی! دست پیکاپ ویزا ؟ دوستان پیکاپ ویزا بودند اونجا؟

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، nedaba ، pari pari
(2014-09-07 ساعت 07:59)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:54)teacherm نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:44)arash1392 نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 23:41)teacherm نوشته:  اشعار زیادی هم اماده کردم که تو اتوبوس با بچه ها کار کنیم و اونجا اجرا کنیم. از جمله: سارا گرو حیا کن ویزا نامبر رو رها کن
نه ایمیل نه برگهk دیگر اثر ندارد
هر روز دبی بگردیم با برگه بر نمیگردیم
لاتاری بیست چهارده هنوز ادامه دارد

عزیزمی.
کاشکی منم اومده بودم دبی. آقا من کلی نگران شما بودم که تو پروازیو از اتفاقات بی اطلاع و بعد که بشنوی چه ضدحالی بشه برات ولی خوشحالم که روحیت عالیه.
ایشاله فردا روز خوبی باشه.

ممنون از شما و همه بچه های گل. اره روز اول شوک بودم . تا صبح نخوابیدم. حتی مدیکال نرفتم ولی بعدش به خودم اومدم گفتم تا لحظه اخر کم نمیارم. فردا هم میریم اگه اجازه بدن برم تو در کمال احترام خیلی حرفهای رک دارم که بزنم.
سلام آق تیچر
رو خطتون تماس نگرفتم تا هزینه شامل حالتون نشه
چی شد؟
مدیکال رفتید؟ابوظبی کی میخواین برید؟
چه جورى ميشه عكس گذاشت منم همون برگرو از سفارت ابوظبى گرفتم امروز
[quote]تاريخ مصاحبه: ١٨ مارچ
تعداد : ٢ نفر
آپديت : ٩ جولاى -آپديت دوم: ٧ اگوست آپديت سوم: ٨ سپتامر
سفارت ابوظبى
2014as39**
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان