کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-08 ساعت 08:03)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 07:49)l.ghalami@gmail.com نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 07:38)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 07:18)Roshanak_Babak نوشته:  سلام،

راستش من اصلا به خاطر لاتاری عضو این سایت نشدم. ولی‌ یکی‌ از دوستان نزدیکم امسال مثل شما لاتاری برنده شد، جالبیش اینکه بر عکس اکثر شما عزیزان، اون آمریکا زندگی‌ می‌کنه و وقتی‌ فهمد برنده شده خیلی‌ خوشحال شد چون می‌تونست راحت به ایران سفر کنه. الان مدت خیلی‌ زیادیه که خانوادشو ندیده. البته اینجور که به نظر میرسه اون هم مثل شما از گرین کارد ۲۰۱۴ جا موند، الان هم خیلی‌ داغونه. فقط خواستم بگم که همهٔ کسانی‌ هم که آمریکا زندگی‌ می‌کنن همیشه خوش و خندون نیستن. و اینکه اون هم ۲شنبه می‌خواد بره ادارهٔ مهاجرت، حتما جوابی‌ رو که بهش در مورد تموم شدن و یا نشدن تعداد ویزا بهش بدن رو اینجا میزارم.

سلام دوست من
ميشه بگين كسي كه آمريكا زندگي ميكنه واسه چي لاتاري شركت كرده؟
و اصلاً گرين كارت چه ربطي به اومدن به ايران داره؟ هر ايراني كه مشكل سربازي نداشته باشه بدون گرين كارتم ميتونه به ايران سفر كنه و نيازي به داشتنش نداره.
شاد باشين.

دوست عزيز ربط داره !
وقتي ويزايي مثل ويزاي دانشجويي داشته باشي يا كار ، وسط درس و كار نميشه ريسك كرد و از كشور خارج شد چون ممكنه يا ويزا ندن يا اينقدر كليرنس طول بكشه كه تحصيل و كار و زندگي رو از دست بده !

دوست من
اون دوستمون فرمودن ايشون اونجا زندگي ميكنه يني ساكن اونجاست.
در ضمن وسط كار يا درس هم ميشه از امريكا خارج شد و مدت كوتاهي به ايران سر زد!

منم دانشجو هستم و ساکن آمریکا ! اما نمی تونم خارج شم از آمریکا ! صدها نفر هم می شناسم که کار می کنند و همین مشکل رو دارند. مشکل همین جا هست ! ترس از نگرفتن ویزا !
(2014-09-08 ساعت 04:56)elilucky نوشته:  ما هم این دندون آمریکا رو کشیدیم انداختیم دور. ولی خداییش "خر ما از کرگی دم نداشت".
من یادمه اولی که به خانوادم خبر قبولی لاتاری رو دادم، پدرم بخصوص خیلی خوشحال شد، براش توضیح دادم که شماره ما 3000 و خورده ایه و بر طبق سال 2013، تو آبان یا نهایتاً آذر ماه باید مصاحبه بریم و شانسمون برای گرفتن ویزا زیاده. یادمه پدرم گفت اصلاً نگران نباش، شما دو تا جوون تحصیبکرده، فوق لیسانس، تافل و چی آر ای (مدرکهای زبان که خوشبختانه هر دومون نمره بالایی تونسته بودیم بگیریم) هم دارین تازه، دیگه از شما بهتر کی رو می خوان بگیرن؟ بعدش فهمیدم که لاتاری هیچ کاری به این کارا نداره، خیلی تعجب کردم. یه بار وقتی که مات و مبهوت برنامه لاتاری بودم، به یکی از آشناها داشتم می گفتم که این آمریکا چطوری می تونه اینقدر ریسک کنه همینطوری یه سری رو مهاجر می گیره بدون توجه به مدرکشون و توانایی زبانشون می بره تو خاک خودش؟ اونوقت دوست من از یه دانشگاه خوب آمریکا پذیرش و بورس گرفته، یک ساله منتظر ویزاس؟
اون بنده خدا که سالهای سال آمریکا زندگی کرده بود بهم گفت: " آمریکا یه سری آدم هم می خواد که یه سری کارهایی رو که خود آمریکایی ها نمی خوان انجام بدن، براشون بکنن. بعدشم هم یه سری بدون تخصص و تحصیلات و با زبان افتضاح میرن اونجا، کل زندگیشونو می فروشن و کلی پول خرج می کنن، بعد از یه سال، دو سال که پولشون ته کشید یا بر می گردن یا حاضر به خیلی کارها میشن، به هر حال کلی پول به دامن دولت میریزن"
راستشو بخواین اصلا از حرفش خوشم نیومد. اصلا از اون به بعد با هاش هیچ حرفی نزدم و تماسی نگرفتم.
اما الان یه ذره گوشه ذهنم رو مشغول کرده که آیا درست می گفت؟
هنوز نمی دونم. به نظرم این روند لاتاری خیلی مشکوک میاد. اول که چه فکری پهلوی هودشون می کنن وقتی افراد خانواده رو از هم جدا می کنن؟ به زنه ویزا میدن به شوهره نه!
دوم: اول اعلام می کنن، مدیکال اضافه، پول درخواست ویزا، .....بعد یه دفعه تصمیمشون عوض میشه و بدون اینکه اعلام کنن مردم رو علاف خودشون می کنن
سوم: من تو سرشماری همین سایت دیدم که اکثریت ایرانیهای برنده لاتاری لیسانس و بالاتر بودن. من فرهنگ و سطح تحصیلات نپال رو خبر دارم. مطمءنم که اکثریتشون بدون تحصیلات هستن. بعد اولویت با اونها میشه و یا کشورهای دیگه مثل سریلانکا و ....
چهارم: اگه تو سابقه کار داشته باشی، سربازی رفته باشی و کشورهای زیادی رو سفر کرده باشی، کلیرنس می خوری و پروسه ات طول می کشه در حالی که اینها یعنی تو از آب و گل در اومدی، می تونی رو پای خودت واستی و کار پیدا کنی
اما در سایر موارد تو فقط پول خرچ خواهی کرد و بعدش احتمالاً دست از پا درازتر برخواهی گشت کشورت.
به نظر می رسه آمریکا هم خوب راهی برای چاپیدن مردم پیدا کرده!
حالا که عمیقتر فکر میکنم طبق گفته های شما و دوستتون, واقعا حقیقت داره و کثیفترین سیاستشون جدایی خانواده هاست.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: abbas09 ، milad.m1986 ، zzarin ، babak12 ، nedaba ، salar5452 ، pari pari ، elilucky
(2014-09-08 ساعت 08:13)l.ghalami@gmail.com نوشته:  منم دانشجو هستم و ساکن آمریکا ! اما نمی تونم خارج شم از آمریکا ! صدها نفر هم می شناسم که کار می کنند و همین مشکل رو دارند. مشکل همین جا هست ! ترس از نگرفتن ویزا !

يني اگه از امريكا خارج بشين ديگه نميتونين برگردين؟
حتي اونايي كه ويزاي كار دارن؟
تشکر کنندگان: nedaba ، manamilad ، قصه گو
(2014-09-08 ساعت 08:39)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 04:56)elilucky نوشته:  ما هم این دندون آمریکا رو کشیدیم انداختیم دور. ولی خداییش "خر ما از کرگی دم نداشت".
من یادمه اولی که به خانوادم خبر قبولی لاتاری رو دادم، پدرم بخصوص خیلی خوشحال شد، براش توضیح دادم که شماره ما 3000 و خورده ایه و بر طبق سال 2013، تو آبان یا نهایتاً آذر ماه باید مصاحبه بریم و شانسمون برای گرفتن ویزا زیاده. یادمه پدرم گفت اصلاً نگران نباش، شما دو تا جوون تحصیبکرده، فوق لیسانس، تافل و چی آر ای (مدرکهای زبان که خوشبختانه هر دومون نمره بالایی تونسته بودیم بگیریم) هم دارین تازه، دیگه از شما بهتر کی رو می خوان بگیرن؟ بعدش فهمیدم که لاتاری هیچ کاری به این کارا نداره، خیلی تعجب کردم. یه بار وقتی که مات و مبهوت برنامه لاتاری بودم، به یکی از آشناها داشتم می گفتم که این آمریکا چطوری می تونه اینقدر ریسک کنه همینطوری یه سری رو مهاجر می گیره بدون توجه به مدرکشون و توانایی زبانشون می بره تو خاک خودش؟ اونوقت دوست من از یه دانشگاه خوب آمریکا پذیرش و بورس گرفته، یک ساله منتظر ویزاس؟
اون بنده خدا که سالهای سال آمریکا زندگی کرده بود بهم گفت: " آمریکا یه سری آدم هم می خواد که یه سری کارهایی رو که خود آمریکایی ها نمی خوان انجام بدن، براشون بکنن. بعدشم هم یه سری بدون تخصص و تحصیلات و با زبان افتضاح میرن اونجا، کل زندگیشونو می فروشن و کلی پول خرج می کنن، بعد از یه سال، دو سال که پولشون ته کشید یا بر می گردن یا حاضر به خیلی کارها میشن، به هر حال کلی پول به دامن دولت میریزن"
راستشو بخواین اصلا از حرفش خوشم نیومد. اصلا از اون به بعد با هاش هیچ حرفی نزدم و تماسی نگرفتم.
اما الان یه ذره گوشه ذهنم رو مشغول کرده که آیا درست می گفت؟
هنوز نمی دونم. به نظرم این روند لاتاری خیلی مشکوک میاد. اول که چه فکری پهلوی هودشون می کنن وقتی افراد خانواده رو از هم جدا می کنن؟ به زنه ویزا میدن به شوهره نه!
دوم: اول اعلام می کنن، مدیکال اضافه، پول درخواست ویزا، .....بعد یه دفعه تصمیمشون عوض میشه و بدون اینکه اعلام کنن مردم رو علاف خودشون می کنن
سوم: من تو سرشماری همین سایت دیدم که اکثریت ایرانیهای برنده لاتاری لیسانس و بالاتر بودن. من فرهنگ و سطح تحصیلات نپال رو خبر دارم. مطمءنم که اکثریتشون بدون تحصیلات هستن. بعد اولویت با اونها میشه و یا کشورهای دیگه مثل سریلانکا و ....
چهارم: اگه تو سابقه کار داشته باشی، سربازی رفته باشی و کشورهای زیادی رو سفر کرده باشی، کلیرنس می خوری و پروسه ات طول می کشه در حالی که اینها یعنی تو از آب و گل در اومدی، می تونی رو پای خودت واستی و کار پیدا کنی
اما در سایر موارد تو فقط پول خرچ خواهی کرد و بعدش احتمالاً دست از پا درازتر برخواهی گشت کشورت.
به نظر می رسه آمریکا هم خوب راهی برای چاپیدن مردم پیدا کرده!
حالا که عمیقتر فکر میکنم طبق گفته های شما و دوستتون, واقعا حقیقت داره و کثیفترین سیاستشون جدایی خانواده هاست.
من هم حدود دوماه هستش به این موضوع پی بردم اولا با پولی که برای مصاحبه از ما میگیرند خرج سفارت هاشون در میاد دوما : اگر دقت کرده باشید خانم ها و بچه ها ویزا میدن که شاید خیلی ها نرن یا اگر رفتن زود برگردن
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، alireza2001 ، nedaba ، manamilad ، rasool750 ، pari pari ، قصه گو ، rezahoorjandi
(2014-09-08 ساعت 08:57)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 08:13)l.ghalami@gmail.com نوشته:  منم دانشجو هستم و ساکن آمریکا ! اما نمی تونم خارج شم از آمریکا ! صدها نفر هم می شناسم که کار می کنند و همین مشکل رو دارند. مشکل همین جا هست ! ترس از نگرفتن ویزا !

هر کسی از آمریکا خارج می شه اگر ویزاش مثل ما سینگل باشه . باید دوباره بره سفارت و باز همین داستان هایی که خودتون می دونید . ممکنه دانشگاه منتظر نمونه و همه چی از دست بره .
اونایی که ویزای کار دارند وضعشون بدتر هست چون کلیرنس اونا سخت تر میشه و از اون بدتر که شرکت اصلا منتظر نمی مونه و همه چی خراب می شه !
حس خیلی بدی هست که نه می تونی برگردی نه اینجا خیلی خوبی !
تشکر کنندگان: sonyz2 ، milad.m1986 ، reza_norouzi ، nedaba ، قصه گو ، azadeh2014 ، lida55 ، exxedus
سلام بچه ها اگر میخواید جایی باشه که خوردنی نباشه اگر میتونید بیاید ایستگاه بیزنس بی یا سیتی سنتر یکی از این دوتا رو رای گیری کنید که همه بیاییم اونجا سریع به من پیغام خصوصی بدید که هماهنگ کنیم با بچه ها
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: mjarim ، nedaba ، pari pari
سلام به همگی، دیدین هنوز توی سایت های سفارت چیزی رو رسما اعلام نکردن، این یعنی هنوز چیزی تموم نشده.......و نمیشه(ایشالاهمه ویزا میگیریم)
سلام دوستان.واقعا متاثرم از سیستم کلیرنس امسال .ایشالا که همگی به زودی کلیر بشین.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
رفتن به سفارت اصلاً كار اشتباهي نبوده، سالهاي قبل هم بچه هاي لاتاري همين كار رو كرده ان و خيلي ها هم نتيجه گرفتن ، گرچه كه به نظرم گروهي رفتن و تجمع اصلاً كار خوبي نيست چون شانس گرفتن ويزا رو براتون كمتر ميكنه ! چند ساله كه بچه هاي لاتاري اواخر سپتامبر ميرفتن دم سفارت و پاسهاشون رو تحويل ميدادن و بعضيها هم ويزا ميگرفتن ، امسال يكماه زودتر اين اتفاق افتاده ! سال ديگه خدا ميدونه چطوري ميشه !
من باز هم ميگم به نظرم هنوز يك درصد شانس هست ولي اسمي اعلام نميشه و شايد روزهاي اخر يه چند نفري بتونن ويزا بگيرن .

يه نفر هفته پيش اومده بود و در مورد وقت مصاحبه سوال ميكرد و من بهش گفتم بي خيال اين ويزا بشو چون شانسي نداري ، يكي از كاربرا انچنان تو خصوصي از خجالت بنده دراومد كه من فكر كردم گناه كبيره كردم Winkراستش به انرژي مثبت الكي زياد اعتقاد ندارم ، ادم بايد تلاش كنه ولي خودشو گول نزنه و واقع بين باشه . شماها هم تلاشتون رو بكنيد ولي براي هر چيزي اماده باشيد .

يه دوست نپالي دارم ، مادرش مستخدمه و خودش تو فروشگاه كار ميكنه ، اينجا كارهاي نظافت رو يا نپاليها انجام ميدن يا مكزيكي ها ، اگر يه امريكايي رو ديدي كه داره توالت ها رو تميز ميكنه جاي تعجب داره كه البته جديداً من يكي دو نفر رو ديدم و اين نشون ميده كه اوضاع كار خيلي خرابه ، ايراني رو كه عمراً ببيني ، ايراني ها ميان اينجا، يا تحصيلات دارن يا تحصيل ميكنن و جا رو براي نيروي كار امريكايي تنگ ميكنن و البته خيلي دلايل ديگه هم هست و من فكر ميكنم كلاً امسال سال اخر لاتاري باشه . چون اينجا از نيروي كار اشباع شده .

٢٠١٥ ايها هم بهتر از شما نخواهند بود ، ٢٠١١ خيلي ها رو كلير نكردن ، ٢٠١٢ دوباره قرعه كشي كردن و خيلي ها رو الاخون والاخون كردن و خيلي ها اصلاً از برنده شدنشون خبردار نشدن ، ٢٠١٣ ها هم كه به خيلي ها ويزا نرسيد و شماها هم كه اينطوري شدين .

باز هم تكرار ميكنم ، گروهي كار كردن بعضي وقتها و بعضي جاها نتيجه عكس داره ، اگر ميرين سفارت تجمع نكنيد شايد يه نفرتون شانس داشته باشه و بتونه ويزا بگيره .
موفق باشيد
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2014-09-08 ساعت 08:57)reza_norouzi نوشته:  

هر کسی توی آمریکا باشه و ویزای سینگل داشته باشه ریسک برگشتنش زیاده.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba ، sepidar87 ، قصه گو
(2014-09-08 ساعت 01:51)armin021 نوشته:  *
(این یکی از پستهای قدیممه که متاسفانه در اون برهه زمانی پاک شد! و جالبه خوندنش):
شما همیشه به این قضیه اینطور نگاه میکردین که ایران کل سهمیه را از آن خود خواهد کرد! حتی یه گوشه چشمی هم به دریافت ویزای مازاد داشتید!
در صورتی که همواره به این موضوع فکر میکردم که: وقتی کشورهای دیگه تو مصاحبه اکثرا ویزای یکضرب دریافت میکنن و کمترین کیس، ap رو تجربه میکنه، پس به سرعت از اکتبر سهمیه کل داره پر میشه.
و با توجه به تعداد قبولی از ایران و کند کارنت شدن و تعداد زیاد کیسهایی که از ایران مرحله ap رو تجربه خواهند کرد و به خصوص سهمیه محدود، مشکلات عدیده ای رو خواهیم داشت.
در واقع از این دور شدیم که اونها به هیچ وجه مجاب نیستن که همه سهمیه ایران رو پر کنن و ممکنه با توجه به سهمیه کل (دنیا) که رو به اتمامه، ایران رو با کمتر از ۳۵۰۰ ویزا ببندن!
به خاطر همین بود در اون دوران پافشاری میکردم به سهمیه ماهانه و اینکه دوستان وقتی کلیر شدن زود برن برای گرفتن ویزا. چون باقی کشورها به سرعت نور داشتن سهمیه کل رو پر میکردن و دوستان ایرونی ما با تاخیر ۴۰ و ۵۰ روزه میرفتن برای دریافت ویزا و ما رو از این قافله که سوار بر فراری بودن و ما سوار بر پیکان نه، بلکه لاک پشت عقب می نداختند!!! تمام اینها معادله ای بود ساده ولی در اصل مجهول که آرمین یک تنه نتونست از پسش بر بیاد!
کاش دوستان در اون زمان در مقابل این قضیه، که در آخر به نفع خودشون بود جبهه نمی گرفتن!
توجه کنین که اینها رو ربط ندین به تعطیلی دولت در اون زمان، که اون موقع یادمه که با اینکه دولت آم ر ی ک ا تعطیل بود ولی سفارتها کارشون رو با تمامه ظرفیت انجام می دادن.
و باز ربط ندین به خرابی سیستم، چون بنابر آمار موثق اون زمان ویزای یکضرب صادر میشد. همینطور الان که ویزای دانشجویی و غیره با ظرفیت محدود داره صادر میشه!
این از اول هم تحلیله ساده ای داشت. ایران با باقی کشورها در این زمینه در جایگاه ویژه و خاصی قرار داره.
در واقع لاتاری مسابقه‌ای نابرابر هستش برای ایران! چون بقیه دنیا میرن مصاحبه و ۹۰ درصد یکضرب میگیرن و سهمیه کل رو با سرعت پر میکنن، ولی ایرانیها میرن مصاحبه و بر عکس اونا که اکثرا یکضرب میگیرن، ما اکثرا ap می خوریم!
یه مسئله ای رو فراموش نکنیم که س.ی.ا.س.ت ها در رابطه با لاتاری ممکنه هر سال با سال پیش فرق داشته باشه و من فکر میکنم که اینها هیچ شباهتی با سالهای گذشته نداره!
جالبه که ما مردمانه فراموش کاری هستیم!

بله همین جناب محبت اون موقع خیلی واضح گفتن که خبر دارن که مشکلات به خاطر تقلب سفارت ایروان هست و خبرهای خوب در راه هست...
تشکر کنندگان: armin021 ، nedaba ، zaheri
بچه ها امیدوارم هر چه زودتر ویزاتونو بگیرین...البته اینجا همچین آش دهن سوزی هم نیست ، ما الان یه هفتس اینجاییم به شدت دنبال کار می گردم همه چی از صفر شروع شده....خیلی نگران آیندم....
متاسفانه وجهه ما ایرانی ها همه جا خرابه...تو فرودگاه برای انجام کارای مهاجرت برای یک پروسه حداکثر نیم ساعته پنج ساعت مارو با بچه الاف کردن...
کیس نامبر: 68xx/رویت قبولی: کللی دیر (August)/تعداد افراد کیس:3 /کارنت:April/مصاحبه: هفته اول جون/سفارت: ایروان/وضعیت: دریافت ویزای یک ضرب

من تو فکر ویزا کار استرالیا هستم. حداقل یه چیزه شانسی نیست و بر اساس صلاحیت خود آدم میتونه ویزا میدن.
هرکس پایه هست، پیام خصوصی بده با هم در تماس باشیم.

البته با توجه به اینکه سایت ایروان هنوز اطلاعیه رسمی نداده، یکمی امید دارم.

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، manamilad ، nedaba ، MOHAMMADKHANI ، pari pariaaa ، lida55
سلام دوستان خبری توی سایت سفارت ها اعلام نشده هنوز ؟؟ زودتر خبر بدن دیگه اعصاب ندارم به خدا ...........
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: zzarin ، milad.m1986 ، pari pari ، nedaba
ا
(2014-09-08 ساعت 00:58)اسفند89 نوشته:  اصلا همچین چیزی از طرف انکارا اعلام نشده
فردا روز مهمی میتونه باشه
ضمن اینکه من هنوز امیدوار به هر سه سفارت هستم
اینکه به تک تک افراد یه نامه بدون امضا بدن که ویزا تموم شده راحت تره یا اینکه رسما با یه متن چند خطی روی سایتشون اعلام کنن؟!؟؟!؟!؟
من حس میکنم برای کاهش تجمع افراد و کم کردن ازدحام جلوی سفارتها این کار را ممکنه کرده باشن
ضمن اینکه شایدم اشتباه میکنم
ولی به هر حال روزهای آینده دیگه تعیین تکلیف میشه و همه خلاص میشیم از این برزخی که درست شده
شما خودت وضعیتت چی شد؟ بلاخره چه بلایی سر پاست اومد؟ یکمی توضیح بده خب. ممنون

تشکر کنندگان: manamilad ، nedaba ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان