کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-08 ساعت 09:57)alireza2001 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 01:51)armin021 نوشته:  *
(این یکی از پستهای قدیممه که متاسفانه در اون برهه زمانی پاک شد! و جالبه خوندنش):
شما همیشه به این قضیه اینطور نگاه میکردین که ایران کل سهمیه را از آن خود خواهد کرد! حتی یه گوشه چشمی هم به دریافت ویزای مازاد داشتید!
در صورتی که همواره به این موضوع فکر میکردم که: وقتی کشورهای دیگه تو مصاحبه اکثرا ویزای یکضرب دریافت میکنن و کمترین کیس، ap رو تجربه میکنه، پس به سرعت از اکتبر سهمیه کل داره پر میشه.
و با توجه به تعداد قبولی از ایران و کند کارنت شدن و تعداد زیاد کیسهایی که از ایران مرحله ap رو تجربه خواهند کرد و به خصوص سهمیه محدود، مشکلات عدیده ای رو خواهیم داشت.
در واقع از این دور شدیم که اونها به هیچ وجه مجاب نیستن که همه سهمیه ایران رو پر کنن و ممکنه با توجه به سهمیه کل (دنیا) که رو به اتمامه، ایران رو با کمتر از ۳۵۰۰ ویزا ببندن!
به خاطر همین بود در اون دوران پافشاری میکردم به سهمیه ماهانه و اینکه دوستان وقتی کلیر شدن زود برن برای گرفتن ویزا. چون باقی کشورها به سرعت نور داشتن سهمیه کل رو پر میکردن و دوستان ایرونی ما با تاخیر ۴۰ و ۵۰ روزه میرفتن برای دریافت ویزا و ما رو از این قافله که سوار بر فراری بودن و ما سوار بر پیکان نه، بلکه لاک پشت عقب می نداختند!!! تمام اینها معادله ای بود ساده ولی در اصل مجهول که آرمین یک تنه نتونست از پسش بر بیاد!
کاش دوستان در اون زمان در مقابل این قضیه، که در آخر به نفع خودشون بود جبهه نمی گرفتن!
توجه کنین که اینها رو ربط ندین به تعطیلی دولت در اون زمان، که اون موقع یادمه که با اینکه دولت آم ر ی ک ا تعطیل بود ولی سفارتها کارشون رو با تمامه ظرفیت انجام می دادن.
و باز ربط ندین به خرابی سیستم، چون بنابر آمار موثق اون زمان ویزای یکضرب صادر میشد. همینطور الان که ویزای دانشجویی و غیره با ظرفیت محدود داره صادر میشه!
این از اول هم تحلیله ساده ای داشت. ایران با باقی کشورها در این زمینه در جایگاه ویژه و خاصی قرار داره.
در واقع لاتاری مسابقه‌ای نابرابر هستش برای ایران! چون بقیه دنیا میرن مصاحبه و ۹۰ درصد یکضرب میگیرن و سهمیه کل رو با سرعت پر میکنن، ولی ایرانیها میرن مصاحبه و بر عکس اونا که اکثرا یکضرب میگیرن، ما اکثرا ap می خوریم!
یه مسئله ای رو فراموش نکنیم که س.ی.ا.س.ت ها در رابطه با لاتاری ممکنه هر سال با سال پیش فرق داشته باشه و من فکر میکنم که اینها هیچ شباهتی با سالهای گذشته نداره!
جالبه که ما مردمانه فراموش کاری هستیم!

بله همین جناب محبت اون موقع خیلی واضح گفتن که خبر دارن که مشکلات به خاطر تقلب سفارت ایروان هست و خبرهای خوب در راه هست...

دوست عزیز یعنی چی دارید ناکامی خودتون رو به پای بقیه مینویسید ، شما مختار بودید آقای محبت هیچ وقت جلوی کسی رو نگرفت ، یا کسی رو مجبور به کاری نکرد ، حالا امسال ویزا تموم شده تقصیر این بنده خدا چی هستش ، این هم یکی دیگه از افکار و رفتار ما ایرانی ها هستش ، جالبه شما سفارت رو تقصیر کار نمی دونید اما بچه های مهاجر سرا رو آره ، آقا هنوز که یک درصد امید هست چون توی سایت معرفی نکردن شاید اون یک درصد شما باشید پس جوری رفتار نکنید که بعدا از کردار خودتون ناراحت بشید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
کسی از ایروان خبری نداره ؟؟
چیزی اعلام نکردن ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: hosseinmm ، nedaba
دوستان بقیه کشورها هم رفتار چندان بهتری با ایرانیها نمیکنن مطمئن باشید؛ خود من نمونه اش هستم سال 2007 پرونده مهاجرت به کانادا از طریق فدرال باز کردم و با وجود مدارک کامل و آیلتس 8 تا سال 2011 منتظر موندم و بعد خیلی ساده با یک نامه بهمون گفتن تمام پرونده های قبل از 2008 بسته شده چون حجم پرونده ها بالا بوده و زحمت کشیدن و پولمون رو پس دادن ولی ما کوتاه نیومدیم زبان فرانسه رو از صفر با خانمم شروع کردیم و همزمان پرونده کبک رو باز کردیم ولی خورد به شلوعی سوریه و تعطیلی سفارت کانادا و ما با فایل نامبر 2012 کبک همینطور فرانسه خوندیم و خوندیم تا TCF دادیم و در هر دو مهارت B2 گرفتیم (اگر فرانسه خونده باشید میدونید B2 یعنی چی و چقدر سخته) ولی همچنان خبری نبود تا اینکه لاتاری برنده شدیم و من این موضوع رو یک نشونه میدونستم برای مایی که سالها زحمت کشیده بودیم و نشده بود و مطمئن بودم کاملا آماده ایم ولی بازم کیس نامبر ما 7900 بود و یک سال منتظر موندیم تا کارنت شدیم و تازه یک هفته قبل از مصاحبمون سیستم صدور ویزا خراب شد و منی که نه سربازی رفته بودم و نه کار دولتی داشتم و نه دست از پا خطا کرده بودم دست خالی از دوبی برگشتم.... دیگه داشتم قید مهاجرت رو میزدم و اصلا تعادل روانیم رو از دست داده بودم.... به قول دکتر روانشناسم دچار از هم گسیختگی عصبی شده بودم حتی یکبار راه خونه رو گم کردم..... تا اینکه یه روز پنجشنبه تلفن خونه به صدا در اومد و از سفارت گفتن برای گرفتن ویزا بیاین.... من نا امید و سرخورده رفتم اونجا و شاید باورتون نشه حتی وقتی ایشود شدیم باز هم میگفتم حتما یک مشکلی پیش میاد و ویزا نمیگیریم ولی روز سه شنبه 26 آگست وقتی رفتم سفارت (اتفاقا اون روز خیلی خیلی خلوت بود و در اون سالن بزرگ فقط من بودم و یک خانم مسن که ویزای توریستی میخواست....
وقتی ویزاها و پاکتها رو بهم دادن نتونستم برم بیرون چیزی نزدیک به 45 دقیقه یک گوشه سالن نشستم و فکر میکردم.... به تمام این مسیر پر پیچ و خم از فدرال تا کبک و امریکا.....
الان هم نمیدونم چه اتفاقی قراره برامون بیفته ولی میخوام بگم تنها دعای من در اون یک ماه جهنمی این بود که "هرچی به صلاحمونه پیش بیاد نه اون چیزی که من میخوام"....
دوستان خواهش میکنم یکم آروم باشید و به خودتون فرصت بدین از اعماق قلبم مطمئنم که این دعا جواب میده و هرچی به نفعمونه پیش میاد نه لزوما اون چیزی که ما میخوایم.....
وقتی دیدم چند نفر از بچه ها با بی معرفتی تمام امین رو مقصر دونستن یاد این ماجرا افتادم...... من از روز اول سعی کردم به همه بچه ها کمک کنم حتی در اوج استرس وقتی دوبی بودم شاید روزی 20 تا تماس از بچه های مهاجرسرا میگرفتم و دائم داشتم اطلاعاتم رو باهاشون در میون میزاشتم هیچ کس نیست که از من شماره تلفن یا کمک خواسته باشه و من کوتاهی کرده باشم ولی هر وقت کسی میپرسید به نظرت ما چکار کنیم من همیشه جمله ام رو به این شکل شروع میکردم که "من نمیتونم بگم شما چکار کنید ولی اگر من بودم....." متاسفانه هفته پیش 2 نفر از بچه هایی که دائم با من در ارتباط بودن رفتن سفارت و جواب خوبی نگرفتن.... من با ذوق و شوق تماس گرفتم تا ببینم نتیجه چی شده که ضمن مقصر دونستن من گفتن اگه تو نگفته بودی نیایم ما هم هفته پیش میومدیم و شاید ویزا میگرفتیم..... مدتها بود دلم اینطور نشکسته بود ولی چون نذر کردم اگر ویزا بگیرم به 10 نفر از بچه های مهاجر کمک کنم که موفق باشن هنوز سر عهدی که با این سایت بستم میمونم و در خدمت همه بچه های مهاجر هستم ولی خواهش میکنم خودتون مسئولیت تصمیماتتون رو به عهده بگیرید.... این اولین قدم در راه موفقیته....
(2014-09-08 ساعت 10:52)armin021 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 10:30)zzarin نوشته:  
(این یکی از پستهای قدیممه که متاسفانه در اون برهه زمانی پاک شد! و جالبه خوندنش):
شما همیشه به این قضیه اینطور نگاه میکردین که ایران کل سهمیه را از آن خود خواهد کرد! حتی یه گوشه چشمی هم به دریافت ویزای مازاد داشتید!
در صورتی که همواره به این موضوع فکر میکردم که: وقتی کشورهای دیگه تو مصاحبه اکثرا ویزای یکضرب دریافت میکنن و کمترین کیس، ap رو تجربه میکنه، پس به سرعت از اکتبر سهمیه کل داره پر میشه.
و با توجه به تعداد قبولی از ایران و کند کارنت شدن و تعداد زیاد کیسهایی که از ایران مرحله ap رو تجربه خواهند کرد و به خصوص سهمیه محدود، مشکلات عدیده ای رو خواهیم داشت.
در واقع از این دور شدیم که اونها به هیچ وجه مجاب نیستن که همه سهمیه ایران رو پر کنن و ممکنه با توجه به سهمیه کل (دنیا) که رو به اتمامه، ایران رو با کمتر از ۳۵۰۰ ویزا ببندن!
به خاطر همین بود در اون دوران پافشاری میکردم به سهمیه ماهانه و اینکه دوستان وقتی کلیر شدن زود برن برای گرفتن ویزا. چون باقی کشورها به سرعت نور داشتن سهمیه کل رو پر میکردن و دوستان ایرونی ما با تاخیر ۴۰ و ۵۰ روزه میرفتن برای دریافت ویزا و ما رو از این قافله که سوار بر فراری بودن و ما سوار بر پیکان نه، بلکه لاک پشت عقب می نداختند!!! تمام اینها معادله ای بود ساده ولی در اصل مجهول که آرمین یک تنه نتونست از پسش بر بیاد!
کاش دوستان در اون زمان در مقابل این قضیه، که در آخر به نفع خودشون بود جبهه نمی گرفتن!
توجه کنین که اینها رو ربط ندین به تعطیلی دولت در اون زمان، که اون موقع یادمه که با اینکه دولت آم ر ی ک ا تعطیل بود ولی سفارتها کارشون رو با تمامه ظرفیت انجام می دادن.
و باز ربط ندین به خرابی سیستم، چون بنابر آمار موثق اون زمان ویزای یکضرب صادر میشد. همینطور الان که ویزای دانشجویی و غیره با ظرفیت محدود داره صادر میشه!
این از اول هم تحلیله ساده ای داشت. ایران با باقی کشورها در این زمینه در جایگاه ویژه و خاصی قرار داره.
در واقع لاتاری مسابقه‌ای نابرابر هستش برای ایران! چون بقیه دنیا میرن مصاحبه و ۹۰ درصد یکضرب میگیرن و سهمیه کل رو با سرعت پر میکنن، ولی ایرانیها میرن مصاحبه و بر عکس اونا که اکثرا یکضرب میگیرن، ما اکثرا ap می خوریم!
یه مسئله ای رو فراموش نکنیم که س.ی.ا.س.ت ها در رابطه با لاتاری ممکنه هر سال با سال پیش فرق داشته باشه و من فکر میکنم که اینها هیچ شباهتی با سالهای گذشته نداره!

بله همین جناب محبت اون موقع خیلی واضح گفتن که خبر دارن که مشکلات به خاطر تقلب سفارت ایروان هست و خبرهای خوب در راه هست...

دوست عزیز یعنی چی دارید ناکامی خودتون رو به پای بقیه مینویسید ، شما مختار بودید آقای محبت هیچ وقت جلوی کسی رو نگرفت ، یا کسی رو مجبور به کاری نکرد ، حالا امسال ویزا تموم شده تقصیر این بنده خدا چی هستش ، این هم یکی دیگه از افکار و رفتار ما ایرانی ها هستش ، جالبه شما سفارت رو تقصیر کار نمی دونید اما بچه های مهاجر سرا رو آره ، آقا هنوز که یک درصد امید هست چون توی سایت معرفی نکردن شاید اون یک درصد شما باشید پس جوری رفتار نکنید که بعدا از کردار خودتون ناراحت بشید
یعنی واقعا این طرفداری های بی جا بس نیست؟
این قضایا چیزه سختیه که نتونستین درک کنین؟
تمامه پستهای امیدوارانه رو اگه یه طرف بزارین ولی وقتی ایشون میان و اون پست کذایی رو میزارن، یعنی کل مهاجرسرا و لاتاری رو به بیراهه بردن!
بس کنین این طرفداریها رو!
ایشون مگه خودشون بلد نیستن از خودشون دفاع کنن که شما جواب میدین؟
ایشون این اشتباه استراتژیک و مهم رو داشتن که باعث خیلی از مشکلات شد.
مهدی تپل و دار و دستش به کنار، چون از آقای محبت انتظار دیگه ای بود.
آقای آرمین21 حرفش منطقی و درسته...خوب یه واقعیتیه که هرماه سهمیه خاص خودشو داره و وقتی یه عده نرن ویزا بگیرن معلومه که باید از سهمیه ماه بعد بهشون بدن و نتیجش میشه اینکه حتی همون تعداد کمی که یکضربی ویزا میگیرن از سهمیه ماه بعد استفاده می کنند..همه کشورا بالای 80 درصد یکضربی بودن اونوقت برای ما 20 درصد یکضربی بوده و فکر کن همین 20 درصد هم با تاخیر برن دنبال ویزاشون.نتیجش میشه ویزا تموم شد و 1500 تا ایرانی مونده بی ویزا...Sad
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: armin021 ، jojo_hami ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 11:04)mohamad2014 نوشته:  

تمامه پستهای امیدوارانه رو اگه یه طرف بزارین ولی وقتی ایشون میان و اون پست کذایی رو میزارن، یعنی کل مهاجرسرا و لاتاری رو به بیراهه بردن!
آقای آرمین21 حرفش منطقی و درسته...خوب یه واقعیتیه که هرماه سهمیه خاص خودشو داره و وقتی یه عده نرن ویزا بگیرن معلومه که باید از سهمیه ماه بعد بهشون بدن و نتیجش میشه اینکه حتی همون تعداد کمی که یکضربی ویزا میگیرن از سهمیه ماه بعد استفاده می کنند..همه کشورا بالای 80 درصد یکضربی بودن اونوقت برای ما 20 درصد یکضربی بوده و فکر کن همین 20 درصد هم با تاخیر برن دنبال ویزاشون.نتیجش میشه ویزا تموم شد و 1500 تا ایرانی مونده بی ویزا...Sad

دوست من شما اصلا مفهوم یکضرب رو متوجه نشدی یکضربها که 2 روز بعد ویزاشون رو گرفتن تاخیرشون کجا بود برادر من حالا که همه چی تموم شده تازه باید بگیم لیلی مرد بود یا زن؟؟؟؟ بی خیال شو ....
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، قصه گو ، maryam_ros ، MOHAMMADKHANI ، aaraam ، pari pariaaa ، nedaba ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 11:04)mohamad2014 نوشته:  

دوست عزیز من اصلا به حرفهای هیچ کس توی این سایت کاری ندارم چون خودم کار خودم رو میکردم اول آگست و یک بار 10 آگست به سفارت ایمیل زدم گفت ما اصلا کیس نامبر موجود نداریم که بخواهیم بدیم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 10:55)rainolf نوشته:  وقتی دیدم چند نفر از بچه ها با بی معرفتی تمام امین رو مقصر دونستن یاد این ماجرا افتادم...... من از روز اول سعی کردم به همه بچه ها کمک کنم حتی در اوج استرس وقتی دوبی بودم شاید روزی 20 تا تماس از بچه های مهاجرسرا میگرفتم و دائم داشتم اطلاعاتم رو باهاشون در میون میزاشتم هیچ کس نیست که از من شماره تلفن یا کمک خواسته باشه و من کوتاهی کرده باشم ولی هر وقت کسی میپرسید به نظرت ما چکار کنیم من همیشه جمله ام رو به این شکل شروع میکردم که "من نمیتونم بگم شما چکار کنید ولی اگر من بودم....." متاسفانه هفته پیش 2 نفر از بچه هایی که دائم با من در ارتباط بودن رفتن سفارت و جواب خوبی نگرفتن.... من با ذوق و شوق تماس گرفتم تا ببینم نتیجه چی شده که ضمن مقصر دونستن من گفتن اگه تو نگفته بودی نیایم ما هم هفته پیش میومدیم و شاید ویزا میگرفتیم..... مدتها بود دلم اینطور نشکسته بود ولی چون نذر کردم اگر ویزا بگیرم به 10 نفر از بچه های مهاجر کمک کنم که موفق باشن هنوز سر عهدی که با این سایت بستم میمونم و در خدمت همه بچه های مهاجر هستم ولی خواهش میکنم خودتون مسئولیت تصمیماتتون رو به عهده بگیرید.... این اولین قدم در راه موفقیته....
خوش به حالت...منم مقصدم لاس وگاس بود..دیگه خوابشم نمیتونم ببینم....اههه چه لحظات سختیو دارم سپری می کنم..
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: manamilad ، rezasadeghi ، nazanin fatemi ، milad 68 ، nedaba ، pari pari ، aidaz
از ساعت 7:30 صبح دارم چند صفحه اخیر رو میخونم و اشک میریزم، اصلا چیزی نیست که بشه گفت و آروم شد یا بقیه رو آروم کرد فقط نمیدونم چرا باید همه اینا پیش میومد؟ میگن شاید صلاح نبوده که نشده و من میگم اگه صلاح نبود چرا بین اینهمه آدم تو دنیا ماها انتخاب شدیم یک سال و نیم تو رویای رفتن روز و شبمونو گذروندیم و حالا بیشتر بچه ها از دست دادن این رویا رو و اونایی هم که گرفتن مثل خودم،اکثراً نصفه گرفتن و باید از عزیزترین کساشون جدا بشن و مدتها تنهایی رو تحمل کنند تا ببینند کی دوباره میتونن خونوادشون رو دور هم جمع کنن و جالبه که امسال ما جزء خوش شانسا بودیم!!!Sad میتونیم همدیگرو متهم کنیم یا خودمون یا سفارتو! اما این هیچی رو عوض نمیکنه واقعا!میتونم حال همه دوستانم در اینجا رو درک کنم خدا میدونه که مدام اشکم جاری میشه وقتی به شرایطی که بیشتر دوستان دارن فکر میکنم. امیدوارم تا پایان سپتامبر این کابوس به شکل بهتری به پایان برسه اما اگر هم نشد این تنها راه برای مهاجرت نیست. به نظرم از حالا به فکر راه های دیگه ای باشید اگر مثل من زندگی در اینجا براتون به قدری سخته که حتی به قیمت جدا شدن از عزیزترین کساتون حاضر به رفتنید.Sad
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پس چرا تو سایت ها کسی اعلام نکرده؟!!!! کسی از سفارت امریکا تو ایروان خبر داره؟؟؟
تشکر کنندگان: EmJay ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-07 ساعت 14:11)mohamad2014 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 13:39)farzadsj2 نوشته:  سلام دوستان
برای همتون ارزوی ارامش و شادی می کنم
من قبلا این موضوع رو گفتم باز هم میگم
پیشنهاد من تنظیم یک نامه با امضای شماره کیس هامون هست تا به این وضع خاتمه بدن تا سال های بعد دوستای دیگه ای به این مشکل دچار نشن
چون هزینه و وقت و انرژی فوق العاده ای از آدم میگیره
یکی پا پیش بزاره و یه حرکت انقلابی کنه

یکبار یکی انقلاب کرد حالا حالا باید تاوانشو بدیم...بیخیال بابا نشدم که نشد...بهتره مثل یک انسان متمدن با این مسله اتمام ویزا برخورد کنیم و بپذیریم...پارسال 3700 تا ویزا دادن بعدش بازم اونهمه شلوغ بازی دراوردن بچه هایی که بهشون نرسید...نتیجش چی شد؟ امسال کردنش 2200 تا !!!

تا اخر عمر پس باید حسرت تلاشی که میشد کرد و نکردید رو باید خورد.....
این یه کار قانونی بدون مزاحمت برای کسی هست خیلی متمدنانه و با فرهنگ.....
حداقل میشه بهشون گفت یه مقداری قبولی اعلام کنن که همون مقدار یا بیشتر ویزا بدن که کسی الکی هزینه مادی معنوی نکنه که بعد یکی بگه میخوام خود کشی کنم یکی از کارش استعفا بده یک خونه بفروشه......
جا مانده بعد از کلیر
کیس نامبر:2014as2###
تاریخ مصاحبه:21december (برگه آبی)
تاریخ رویت کیس در بولتن:5june
تاریخ مراجعه به سفارت:15july
آپدیت ها: 30می،15جولای،30می!!!،7آگوست
ISSUED
تشکر کنندگان: manamilad ، nedaba
دوستان همه ما الان حال بدی داریم همه دنبال مقصر می گردیم و همه مستاصل شدیم و تحملمون کم شده.
هر چند ممکنه الان در این شرایط به نظرتون مسخره بیاد اما شاید واقعا صلاح نبوده ما بریم. شاید این یه تلنگر واسه اینه که ما راههای دیگه رو امتحان کنیم چه برای رفتن چه برای موندن. یاشاید واسه این توی زندگیمون همچین اتفاقی افتاده که روش زندگی کردنمونو عوض کنیم. شایدم باید مصمم تر از گذشته باشیم واسه تغییر توی زندگیمون.
اینا تنها چیزایی بود که به ذهنم رسید اینجا بگم.
وقتی می بینم شماها چه جوری عذاب می کشین نمی تونم بی تفاوت باشم منم زجر می کشم.
امیدوارم خداوند چنان راههای زیبایی رو پیش روتون بذاره که هر چی زودتر این دردو فراموش کنین.
همتونو دوست دارم.
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
تشکر کنندگان: manamilad ، alitab ، sonyz2 ، nedaba ، lida55
سلام دوستان عزیز
خیلی متاسفم که خبرای خوبی توی این پست رد و بدل نمیشه. تنها چیزی که به ذهنم میرسه بگم اینه که دوستان توی این شرایط دنبال مقصر بین سایر دوستان نگردن. اینکه یه عده دیر رفتن ویزا گرفتن دلیل این وضعیت نیست. اگر مشکل فقط سهمیه ماهانه بود باید ماه سپتامبر نیز حداقل این سهمیه وجود داشت. از نظر من دلیل تمام این مشکلات بی نظمی بسیار زیاد در سفارتها و انجام مراحل اداری برای کلیرنس افراد بود. و احتمالا قصد و غرضی توی این وضعیت وجود داره که میخوان یه جورایی ایرانیا رو تحقیر کنن و الا معنی نداره پروسه کلیرنس بیش از 6 ماه طول بکشه. یکی از دوستان من توی ماه اخیر سه بار رفته آنکارا و بار آخرشم دیروز بوده که با هزار امید رفته که ویزا بگیره. هفته پیش اونجا بود که به مدرک دیپلمش ایراد اوردن و گفتن که باید بری یه مدرک دیگه از دانشگاه بیاری که ثابت کنه تو دانشجویی. لااقل میتونستن بگن که ویزا نیست و الکی بیچاره را دوباره نمیکشوندن اونجا. بهرحال در عین حال که برای همه دوستان مهاجرسرایی که نتونستن ویزا بگیرن ناراحت هستم اما باید با شرایط کنار اومد و همه را به حساب اینکه خیر دوستان در این بوده که پیش اومده بذارید.
ایالت مورد نظر برای ورود: تگزاس
تاریخ اولین ورود: ان شاء الله اوایل دسامبر
تشکر کنندگان: maryam_ros ، manamilad ، pari pariaaa ، aaraam ، nedaba ، lida55 ، pari pari ، حاجی واشنگتن
دوستان، تو سایت ایروان چیزی اعلام نکردن.. نمی دونم، شاید من قسمت درستیو چک نمی کنم... هرچی که هست، خبری از اتمام ویزا تو سایتش نیست، امیدوارم تا آخر سپتامبر هم نباشه...
از بقیه سفارت ها چه خبر؟ امیدوارم اونا هم اطلاعیه ای دال بر اتمام ویزا و از این حرفا نزده باشن و تا آخر سمتامر ویزا بدن... کاری هم به اینکه چندتا مونده، چندتا نموده ندارم، فقط به بچه های ما که اینجان، ویزا بدن Smile
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، alitab ، mohamad2014 ، zzarin ، sonyz2 ، maryam_ros ، SabSor ، manamilad ، milad 68 ، nedaba ، morvarid65 ، niki88 ، pari pari
اسفند٨٩
سلام، از انكارا جه خبر؟
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: EmJay ، maryam_ros ، manamilad ، milad 68 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان