کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-08 ساعت 13:07)zaheri نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 12:56)armin021 نوشته:  ایران ۹۰ درصد ap میشن. وقتی دوستان با تاخیره ۴۰ روزه برای گرفتن ویزا میرفتن، اینطوری میشد که دنیا به سرعته نور پیش میرفت به پر کردن ۵۰ هزار تا. و ما از این فرایند به شدت عقب میوفتادیم!
به همین سادگی
یه کم فکر کنین به این قضیه، بعد اظهار نظر بیجا کنین.
برای من این قضایا و درست پیش رفتن لاتاری برای ایران، مهمتر از دوستی و هزار تا رتبه و چیزهای دیگه داشت!
برام مهم نبود که پستهای امیدوارانه بزارم و مردم و گمراه کنم تا ملت از پستهام خوششون بیاد و برام لایک کنن یا رتبه ذخیره کنم!!!
وقتی 7 درصد کل ویزا ها برای هر کشور هستش ! ربطی نداره جه همون روز بری بگیری چه 50 روز بعد بقیه کشور ها سهمیه خودشونو مصرف میکنن !

دوست عزيز
اون ٧٪ سقف هر كشور هست نه سهميه
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
تشکر کنندگان: nedaba
دوستان نبود 2 روز قبل ، من واقعا شرمنده بچه های مهاجر سرا هستم ولی واقعا فکر میکردم سفارت آمریکا و وزارت امور خارجه آمریکا کارش درست هست و همه چیز رو درست انجام میده ولی نشد ، دوست دارم یه جا بشینم گریه کنم ولی نمیشه چون رو پام وایستادم و دوست ندارم کسی خم شدن کمرم رو ببینه ، متاسفم برای وزارت امور خارجه آمریکا. امید وارم برای سال 2015 ایرانی ها رو کمتر اذیت کنن . دوستان منو ببخشید امیدوارتون کرده بودم Sad
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: abbas09 ، aghamilad ، milad.m1986 ، nedaba ، babak12 ، janatirad ، shahrzad001 ، pari pari
من تقصیر رو به گردن کسی نمیندازم
فقط اگه به قضیه نگاه کنین میبینین یه درصد بالای از دوستان می تونستن ویزا بگیرن اگه این مباحث رعایت میشد!
خانم واشنگتن عزیز، اگه لازم باشه لیست میدم که چه کسانی با تاخیره ۴۰ روزه رفتن برای گرفتن ویزا.
فقط برای جو بدی که ایجاد میشه اینکارو نمیکنم.
یه روزی میاد که از این ایام خیلی گذشته و وقتی بهش فکر میکنین، متوجه زوایای پنهان و نهان زیادی خواهید شد که افسوس گذشته.
دیروز که سفارت بودم و اون اتفاق افتاد رو هیچوقت فراموش نمیکنم.
دوستای خیلی خوبی پیدا کردم که از همشون و همراهیشون تشکر میکنم.
برام اصلا مهم نیست که راجع به پستهام چه برداشت هایی میشه.
چون همیشه مهمترین چیز برای من درستی و صراحت در گفتار بوده.
همتون رو به خدای بزرگ میسپرم.
خدانگهدار...
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
«در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد؛ چون عموماً عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزء اتفاقات و پیش‌آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سَبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می‌کنند آن را با لبخند شکاک و تمسخرآمیز تلقی بکنند. زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی به توسط شراب و خواب مصنوعی به‌وسیله افیون و مواد مخدره است. ولی افسوس که تأثیر این‌گونه داروها موقت است و به جای تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید».
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، pari pariaaa ، ESMAEILI_K ، a.rahaa ، manamilad ، niki88 ، lida55 ، nedaba ، shahrzad001 ، pari pari ، sonnnna ، 20142ddc
(2014-09-08 ساعت 13:07)zaheri نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 12:56)armin021 نوشته:  ایران ۹۰ درصد ap میشن. وقتی دوستان با تاخیره ۴۰ روزه برای گرفتن ویزا میرفتن، اینطوری میشد که دنیا به سرعته نور پیش میرفت به پر کردن ۵۰ هزار تا. و ما از این فرایند به شدت عقب میوفتادیم!
به همین سادگی
یه کم فکر کنین به این قضیه، بعد اظهار نظر بیجا کنین.
برای من این قضایا و درست پیش رفتن لاتاری برای ایران، مهمتر از دوستی و هزار تا رتبه و چیزهای دیگه داشت!
برام مهم نبود که پستهای امیدوارانه بزارم و مردم و گمراه کنم تا ملت از پستهام خوششون بیاد و برام لایک کنن یا رتبه ذخیره کنم!!!
وقتی 7 درصد کل ویزا ها برای هر کشور هستش ! ربطی نداره جه همون روز بری بگیری چه 50 روز بعد بقیه کشور ها سهمیه خودشونو مصرف میکنن !
دوست عزیز به یه کلمش توجه نکردین حداکثر 7%
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: arenfard ، nedaba ، ah1004
من امروز رفتم سفارت پاسمو تحویل دادم (آنکارا) .ویزا رو پرسیدم که تموم شده گفت خیر تموم نشده و کلا همه چی آروم بود.

احتمال 99.9 درصد هم سفید برام پست میکنن.

کلا 5 6 تا کیس لاتاری بیشتر ندیدم.

اگه سوالی بود در خدمتم.
سلام نمروز کسی نمیدونه تو سایت ایروان چیزی زدن یا نه؟؟؟
73$$(خودم)،سفارت:ابوظبی، 2 نفر، مصاحبه:Jun 1th، کلیرنس:؟؟، آپ1: June 11th خودم ،همسرمjun 9th آپ2: Agu 8th خودم ،آپ3: هر دو نفر ویزا؟؟ مقصد: اوهایو
تشکر کنندگان: katanaser ، nedaba
(2014-09-08 ساعت 13:10)hedilamar نوشته:  آیا واقعا لاتاری۲۰۱۴ فقط برای ایران تموم شده؟kcm 2014as9877امروز ایشود شده.من فکر میکنم با توجه به تجربه تلخ ازدحام در نزدیک سفارت و حساسیت زیاد دولت آ م ر ی کا به این قضیه عکس العمل سفارت در جواب دوستان زرنگی که تشخیص میدن این کار جواب میده کاملا طبیعی است همه میدونن که سفارت هر کشور جز خاک اون محسوب میشه و کلا در مورد کشور مذکور و ایرانیان همیشه عدم اعتماد وجود داره پس از این حرکات خود جوش غیر عادی دست بردارین .این مسیله اصلا شخصی نیست و کاملا آبروی همه ایرانی ها را میبرد .بیهوده توجیه نکنید .

اولا برای ویزاهای یک ضرب سهمیه هست. چندبار از دیروز خودم نقل کردم. پس اینا ربطی به اتمام سهمیه سه سفارت معروف نداره. ضمنا اینقد ماجرارو به ازدحام ورفتن به سفارت ربط ندید. اگه خودشون دلشون نمیخواست نه پاس میگرفتن نه راه میدادن. چطور کسی جلو سفارت کانادا نمیره ازدحام. جلو سفارت المان نمیره. چرا سفارت دبی بدون وقت از در راهت نمیده. بعضی ها عشق تحلیل سازی هشتن. . نصف اعضای گروه د ا ع ش اروپایی ان بقیشم عرب هستن ولی تمام اون کشورا مث بنز ویزا میدن برن ام ر ی ک ا. در عرض بیست چهار ساعت کسی که اون خبرنگار کشت پیدا کردن ولی کلیرنس من که ده ساله تو اینترنتم و از همون اول فیسبوک بودن و کل زندگیم بارها برای پذیرش گرفتن ب خود امریکا فرستادم پنج ماه طول میکشه .کدوم ایرانی مهاجر تو ام ری کا خرابکاری کرده که اینکا و با ما میکنن؟ همه میدونیم اینا بخاطر مساعل بین دولتهاس. فردا این مذاکرات جواب بده و رفیق شن میبینی ای پی هم نمیزنن سهمیه ام کم نمیاد. یکم....فقط یکم واقع بین باشید. من حس انکارایی هارو درک میکنم. اونا الان استرس وحشتناکی رو دارن که ما چندروز پیش داشتیم. امیدوارم هیچوقت این استرس به بغضی که گلوی بچه های دوتا سفارت دیگه رو گرفته تبدیل نشه ولی شما هم مراعات حال مارو بکنید سرکوفت نزنید. اگه خاطره ای میگیم برای اینه ک دم اخر هم بهتر بشناسیم. من که دلم میخاد داستان زندگی همتون بشنوم
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
سلام
از سفارت ميام و همه پاسهارو ميگرفتن
حدودا ١٠ الى ١٥ كيس بودند
من با توجه به شرايط خاصم همونجا كيسمو چك كردن و گفتن پروسه شما هنوز تموم نشده و سايتو چك كنين
وگفت ويزا هست ولى محدود
دوستانى كه ميان سفارت اگه پروسشون تموم نشده باشه مثل من هزينه ااكى ميكنن
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
(2014-09-08 ساعت 14:13)teacherm نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:10)hedilamar نوشته:  آیا واقعا لاتاری۲۰۱۴ فقط برای ایران تموم شده؟kcm 2014as9877امروز ایشود شده.من فکر میکنم با توجه به تجربه تلخ ازدحام در نزدیک سفارت و حساسیت زیاد دولت آ م ر ی کا به این قضیه عکس العمل سفارت در جواب دوستان زرنگی که تشخیص میدن این کار جواب میده کاملا طبیعی است همه میدونن که سفارت هر کشور جز خاک اون محسوب میشه و کلا در مورد کشور مذکور و ایرانیان همیشه عدم اعتماد وجود داره پس از این حرکات خود جوش غیر عادی دست بردارین .این مسیله اصلا شخصی نیست و کاملا آبروی همه ایرانی ها را میبرد .بیهوده توجیه نکنید .

اولا برای ویزاهای یک ضرب سهمیه هست. چندبار از دیروز خودم نقل کردم. پس اینا ربطی به اتمام سهمیه سه سفارت معروف نداره. ضمنا اینقد ماجرارو به ازدحام ورفتن به سفارت ربط ندید. اگه خودشون دلشون نمیخواست نه پاس میگرفتن نه راه میدادن. چطور کسی جلو سفارت کانادا نمیره ازدحام. جلو سفارت المان نمیره. چرا سفارت دبی بدون وقت از در راهت نمیده. بعضی ها عشق تحلیل سازی هشتن. . نصف اعضای گروه د ع ش اروپایی ان بقیشم عرب هستن ولی تمام اون کشورا مث بنز ویزا میدن برن ام ر ی ک ا. .کدوم ایرانی مهاجر تو آمریکا خرابکاری کرده که اینکا و با ما میکنن؟ همه میدونیم اینا بخاطر مساعل بین دولتهاس. فردا این مذاکرات جواب بده و رفیق شن میبینی ای پی هم نمیزنن سهمیه ام کم نمیاد. یکم....فقط یکم واقع بین باشید

خوب چه ربطی به سیاست داره؟؟ خوب بگن لاتاری شامل ایرانیا نمیشه. باور کن الان کسایی هستن که واسه مصاحبه میرن و نمیدون ویزا نیست انجا هم کسی بهشون نمیگه میدونی چقدر از این کار درامد دارن؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-08 ساعت 14:21)Hassan2014 نوشته:  سلام
من با توجه به شرايط خاصم همونجا كيسمو چك كردن و گفتن پروسه شما هنوز تموم نشده و سايتو چك كنين
وگفت ويزا هست ولى محدود

یعنی شهیدتم با این خبری که دادی
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

(2014-09-08 ساعت 14:26)katanaser نوشته:  
وگفت ويزا هست ولى محدود

کدوم سفارت بودین؟؟؟
تشکر کنندگان: zzarin ، nedaba
وگفت ويزا هست ولى محدود

واقعا واقعا ممنون كه اطلاع رساني كرديد،ايشالللا هر چي صلاح تون هست براتون پيش بياد
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، abbas09 ، Sam2012 ، nedaba ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 14:28)hoda sebt نوشته:  
وگفت ويزا هست ولى محدود

کدوم سفارت بودین؟؟؟
مشخصه که دوستمون آنکارا بودن.... ولی فارق از این بحثها من هنوزم امیدوارم به تعداد دیگه ای از دوستان هم ویزا برسه....
(2014-09-08 ساعت 13:35)mizan نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:26)poni نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:20)mizan نوشته:  سلام دوستان . انکارا تا ساعت 11 که من بودم سفارت خبری نبود. امروز هم تعدادی رو آپدیت کردن. از جمله خودم که هفته بیش 2ام پاسو تحویل دادم. پست هم گفته ساعت 3 بیاین لیست جدید میدیم. منم که آپدیت شدم 2 ،3، 8 دسامبر هنوز ایشود نشدم. دم سفارت هم شلوغ بود یه سری اومده بودن همینجوری پاس بدن. چندتا کیس خانودگی هم که قبلا ایشود شده بودن و همسر مونده بود. تازه الان اومدن پاس بدن. خلاصه من اینارو دیدم و شنیدم.

از شما خواستن پاس ببری یا خودتون رفتید؟

من با توجه به نامه های آخرم و دوستانی که با من آبدیتشون تو یه تاریخ بود و ایشود شدن.(از جمله مامان خانم) رفتم. میخواستم تمدید مدیکال کنم که یهویی نشه. ولی سفارت که سر زدم خواستم که شماره منوچک کنن اگه لازمه پاس بزارم. که خانومه زنگ زد به آفیسر و بعد چند دقیقه گفتن که نگه دارین پاسشو. من مطمئن بودم که 31 جولای کلیر شدم.
ببخشید شما چند بار آپدیت شدین؟
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان