کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
خدارو شکر من که مطمینم تو این ۲ هفته خیلی هاتون ویزا میگیرید اون وقت ما هم می تونیم لذت بردنمونو ببریم و به کارامون برسیم
تشکر کنندگان: نیلان ، pari pariaaa ، abbas09 ، SabSor ، zaheri ، mohamad2014 ، nedaba ، morvarid65 ، َalikh ، milad 68
[quote='Sam2012' pid='547732' dateline='1410167930']
من امروز رفتم سفارت پاسمو تحویل دادم (آنکارا) .ویزا رو پرسیدم که تموم شده گفت خیر تموم نشده و کلا همه چی آروم بود.

احتمال 99.9 درصد هم سفید برام پست میکنن.

کلا 5 6 تا کیس لاتاری بیشتر ندیدم.

اگه سوالی بود در خدمتم.
[/quot

منظورتون از اینکه سفید براتون پست کنن چیه؟؟؟یعنی ویزا ندن؟برای چی پس ازتون پاستون رو گرفتند؟؟؟؟
تشکر کنندگان: nedaba
به خدا من هستم ها ویزا نگرفتم و تنهاتون نزاشتم داغونم .... دله لایک کردن ندارم Sad
سعی نکنید تحلیل کنید حرفهای سفارت هارو داوینچی کد نیست که حلش کنید !!!!!!!!!!!!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

11 كيس غيرلاتاري اعلام كرد ارمنستان
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: abbas09 ، milad.m1986 ، nedaba ، pari pariaaa ، m_nikparvaz ، NEURON ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 14:13)teacherm نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:10)hedilamar نوشته:  آیا واقعا لاتاری۲۰۱۴ فقط برای ایران تموم شده؟kcm 2014as9877امروز ایشود شده.

اولا برای ویزاهای یک ضرب سهمیه هست. چندبار از دیروز خودم نقل کردم. پس اینا ربطی به اتمام سهمیه سه سفارت معروف نداره. ضمنا اینقد ماجرارو به ازدحام ورفتن به سفارت ربط ندید. اگه خودشون دلشون نمیخواست نه پاس میگرفتن نه راه میدادن. چطور کسی جلو سفارت کانادا نمیره ازدحام. جلو سفارت المان نمیره. چرا سفارت دبی بدون وقت از در راهت نمیده. بعضی ها عشق تحلیل سازی هشتن. . نصف اعضای گروه د ا ع ش اروپایی ان بقیشم عرب هستن ولی تمام اون کشورا مث بنز ویزا میدن برن ام ر ی ک ا. در عرض بیست چهار ساعت کسی که اون خبرنگار کشت پیدا کردن ولی کلیرنس من که ده ساله تو اینترنتم و از همون اول فیسبوک بودن و کل زندگیم بارها برای پذیرش گرفتن ب خود آمریکا فرستادم پنج ماه طول میکشه .کدوم ایرانی مهاجر تو ام ری کا خرابکاری کرده که اینکا و با ما میکنن؟ همه میدونیم اینا بخاطر مساعل بین دولتهاس. فردا این مذاکرات جواب بده و رفیق شن میبینی ای پی هم نمیزنن سهمیه ام کم نمیاد. یکم....فقط یکم واقع بین باشید. من حس انکارایی هارو درک میکنم. اونا الان استرس وحشتناکی رو دارن که ما چندروز پیش داشتیم. امیدوارم هیچوقت این استرس به بغضی که گلوی بچه های دوتا سفارت دیگه رو گرفته تبدیل نشه ولی شما هم مراعات حال مارو بکنید سرکوفت نزنید. اگه خاطره ای میگیم برای اینه ک دم اخر هم بهتر بشناسیم. من که دلم میخاد داستان زندگی همتون بشنوم

من کاملا واقع بینم
تشکر کنندگان: a.rahaa ، mohamad2014 ، 20142ddc ، aaraam ، نسرین ظ ، NEURON
دوستان کیس 7065 از سفارت ایروان به تاریخ امروز 8 سپتامبر اپدیت شد اگه ویزا ندارند پس این اپدیت ها چه معنی میده.
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، nedaba ، pari pariaaa ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 14:21)Hassan2014 نوشته:  سلام
از سفارت ميام و همه پاسهارو ميگرفتن
حدودا ١٠ الى ١٥ كيس بودند
من با توجه به شرايط خاصم همونجا كيسمو چك كردن و گفتن پروسه شما هنوز تموم نشده و سايتو چك كنين
وگفت ويزا هست ولى محدود
دوستانى كه ميان سفارت اگه پروسشون تموم نشده باشه مثل من هزينه ااكى ميكنن
ممنون از اطلاع رسانیتون.. امیدوارم که خبرهای خوب براتون در راه باشه لطفآ میفرمایید آخرین آپدیت شما کی بوده و از کجا؟
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: nedaba ، hoda f ، pari pariaaa ، milad 68 ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 15:29)azadeh2014 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 14:21)Hassan2014 نوشته:  سلام
از سفارت ميام و همه پاسهارو ميگرفتن
حدودا ١٠ الى ١٥ كيس بودند
من با توجه به شرايط خاصم همونجا كيسمو چك كردن و گفتن پروسه شما هنوز تموم نشده و سايتو چك كنين
وگفت ويزا هست ولى محدود
دوستانى كه ميان سفارت اگه پروسشون تموم نشده باشه مثل من هزينه ااكى ميكنن
ممنون از اطلاع رسانیتون.. امیدوارم که خبرهای خوب براتون در راه باشه لطفآ میفرمایید آخرین آپدیت شما کی بوده و از کجا؟
خوب میپرسیدی دیگه وقتی نمونده پس کی میخواد کلیر بشیم؟ آخه من نمیدونم اینا دنبال چی هستن ..ما نه تروریستیم نه قاچاقچی نه درزد نه هر کوفت و زهر مار دیگه ای..
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، abbas09 ، nedaba ، r.bazargan ، pari pariaaa
(2013-10-05 ساعت 14:43)hamid_fs3 نوشته:  دوستان خوبم تو یه جمله میخوام عرض کنم که بهترین راه برای مصاحبه یه فرمول ساده است. و اونم اینه( اونی باشین که هستین ) Wink
البته خدمت بزرگان و صاحب نظران و مدیران محترم اصاعه ادب نشه. من نظر خودم و عنوان کردم و بس. Wink
ندید همتونو دوست دارم و آرزوی موفقیتتون رو دارم. Smile

(2014-09-08 ساعت 14:57)ibehnam نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 14:05)hoda sebt نوشته:  هیچی دیگه اینجا شده حموم زنونه!!!!!!!!!!!!!!!!

شما ظاهراْ دوست دارید حموم زنونه رو که بعد این پست گهر بارتون باز هم پست میدید و دنبال سنگ پا میگردید !!
نه دنبال خاطرات عبرت اموزم که بعضی از دوستان اینجا رو با خاطره سرا اشتباه گرفتن!!!!
تشکر کنندگان:
ایروان دروغ گو هیچی رو سایتش نزاشت ،این اولین دفعه است وقتی میفهمم یکی دروغ گفته اینقدر خوشحال میشم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
سلام
دوستان عزیز.پروسه لاتاری 2014 داره تموم میشه.تکلیف همه هم به نوعی تا 3 هفته دیگه معلومه.خواهشا برای همدیگه احترام قائل بشیم و فضا را ازاین حالت استرس بدتر نکنیم.
تا تمام شدن مصاحبه های سپتامبر در تمام دنیا برای ما ویزا در نظر نمیگیرند.
ویزای باقیمونده بستگی به رد شدن کیسها و همچنین عدم مراجعه برای مصاحبه آزاد میشه.
تمام این سهمیه هم مال ایران نیست.برای پروسه ادمین در کل دنیا حساب میشه.
با این تفاصیل میشه تخمین زد شاید حدود 120 تا 160 نفر در ایران بتونن ویزا بگیرند.
اما اگر از 5000 سهمیه اضافه بخوان استفاده کنند (بستگی تمام به اداره مهاجرت داره و با توجه به فرصت کم بعیده)اوضاع بهتر میشه.
پس این 3 هفته هم صبر میکنیم و کلا این قصه هم تموم میشه
اینکه روش انتخاب افراد چه جوری باشه در هاله ای از ابهام قرار داره(یا غربال نهایی یا ترتیب کیس یا تصادفی یا ...)

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

دوستان امسال ما قربانی کلیرنس های طولانی شش ماه به بالا شدیم یعنی همه ما ایرانی ها نیمی از زمان رو از دست دادیم
من و پری پری تو اکتبر مصاحبه شدیم وقتی اول ژانویه سیس راه افتاد اولین اپدیت ثبت شده من پنج روز بعد از مصاحبه بود که مال ارسال پرونده به واشنگتن هست و دیگه هیچ !
به اپدیتهای امضای من نگاه کنین 16 ژانویه بعدیشه
چرا سه ماه تمام به پرونده من و خیلی ها یه نگاه هم نکردن در حالیکه سارا گرو به ما گفت دو ماه دیگه سایت رو چک کنین ؟
عزیزان امسال اون مرجعهایی که پروسه کلیر شدن رو هدایت میکردن ما ایرانی ها رو معطل کردن نمیدونم تعداد چک های امنیتیشون زیاد بود یا هر برنامه دیگه ای
وقتی سفارت ابوظبی پاس اونهایی که کلیر شده بودند ولی به خود افراد اعلام نشده بود رو نگه داشته و کنسول ابوظبی گفته درخواست سهمیه ویزا کرده اما ندادن یعنی چی؟؟
شاید هیچوقت جواب این سوالها رو ندونیم اما حداقل خوب میدونیم تو لاتاری هیچ چیز قطعی نیست
تشکر کنندگان: nedaba ، milad.m1986 ، lighter ، r.bazargan ، pari pariaaa ، hamid.eng ، avayebahar ، 20142ddc ، NEURON ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 14:58)morvarid65 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:35)mizan نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:26)poni نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 13:20)mizan نوشته:  سلام دوستان . انکارا تا ساعت 11 که من بودم سفارت خبری نبود. امروز هم تعدادی رو آپدیت کردن. از جمله خودم که هفته بیش 2ام پاسو تحویل دادم. پست هم گفته ساعت 3 بیاین لیست جدید میدیم. منم که آپدیت شدم 2 ،3، 8 دسامبر هنوز ایشود نشدم. دم سفارت هم شلوغ بود یه سری اومده بودن همینجوری پاس بدن. چندتا کیس خانودگی هم که قبلا ایشود شده بودن و همسر مونده بود. تازه الان اومدن پاس بدن. خلاصه من اینارو دیدم و شنیدم.

از شما خواستن پاس ببری یا خودتون رفتید؟

من با توجه به نامه های آخرم و دوستانی که با من آبدیتشون تو یه تاریخ بود و ایشود شدن.(از جمله مامان خانم) رفتم. میخواستم تمدید مدیکال کنم که یهویی نشه. ولی سفارت که سر زدم خواستم که شماره منوچک کنن اگه لازمه پاس بزارم. که خانومه زنگ زد به آفیسر و بعد چند دقیقه گفتن که نگه دارین پاسشو. من مطمئن بودم که 31 جولای کلیر شدم.
ببخشید شما چند بار آپدیت شدین؟

دوست من به امضا من توجه کنید. علاوه بر این 3تا بعد تحویل پاس. که یکیش احتمالا جواب نامه بوده که آبدیت شدم.
کیس نامبر:3XXX/ فرمهای اولیه: فوریه- / مصاحبه: هفته اول می، انکارا ،کلیرنس، فرم 9 سوالی .cv / آپدیت ها: می،4 جون ،12جون ، 19جون ، 15 جولای، 25 جولای،31 جولای،22 آگوست، 28 آگوست( شاید با ایمیل؟)
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است
باز هم می‌خندم
آنقدر می‌خندم كه غم از روی رود…!
تشکر کنندگان: maryam_ros
ببینید دوستان توی هر اداره ای داغونی که بری هییییییییچ کارمندی حق نداره پاشو از چاچوب ضوابط رئیسش جلوتر بذاره ، درسته؟
حالا رئیسو بگیرید kcc و کارمندارو بگیرید تمام سفارتها تو تمام دنیا ، ok؟
وقتی تو سفارت آنکارا میگه ویزا هست یعنی هست ، گیریم کم یا زیاد
به نظر من اگه تو آنکارا ویزا هست پس تو سفارتای دیگه هم هست
این یعنی هنوز برای همه امید هست و میشه امیدوار بود ، حتی اگه بیان واسه این که ذهن همه رو آماده ی خبرایی کنن و بعدها ازدحام و شلوغی پیش نیاد نامه دست مردم بدن.....
این نظر منه، بد میگم؟
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
(2014-09-07 ساعت 19:17)me_u نوشته:  سلام.
دوستان واقعا نمیدونم چی بگم!اما باورتون نمیشه حس درونیه من میگه یک اتفاقاتی میوفته.مثل ماه قبل به بعضی از دوستان خبر رسانی خواهند کرد.
این دقیقا به اداره مهاجرت بستگی داره.
دوستان من نمیدونم چه جوری میشه باهاشون مکاتبه کرد.ولی بنظر من بهتره خیلی رسمی و بدون اعتراض شدید این مورد رو بگوش اداره مهاجرت برسونیم.(هر چند دقیقا از این موضوع باخبرند)
اونها این قدرت رو دارند که اجازه صدور ویزا رو بدن!پارسال هم از سقف 50000 تا بیشتر اعلام شد.
بیاین همفکری کنیم و یک متن برای اداره مهاجرت بفرستیم.23 روز باقی مونده.
حتی اگه اقدامی نکنند.ماسعی خودمونو کردیم.
موافقین دکمه تشکر را بزنند.

سرافراز باشید.مثل سرو

سلام
دوستان مواردی که تو نامه اداره مهاجرت باید بنویسیم به شرح زیر است:
1.طولانی شدن پروسه آدمین
2.شرایط نصفه نیمه در صدور ویزا برای برخی خانواده ها و عدم امکان همزمان مهاجرت برای آنها
3.خرابی سیستم صدور ویزا
دوستان شما هم اگه موردی به ذهنتون میرسه اعلام کنید.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان