کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من به دلیل مشغله برای آمادگی سفر خیلی وقت بود به سایت سر نزده بودم تا دیروز که اومدم واقعا شکه شدم...واقعا شورش و در اوردن یکسال وقت و پول و زندگی یه عده رو به بازی گرفتن...الان جریان دقیقا چیه؟ رسما اعلام کردن ویزا تموم شده؟؟هر کشوری که سهمیه خودشو داره ایرانی ها هم 90% کلیر خوردن! کی ویزا دادن که تموم شه!!!؟؟؟
کیس نامبر: 68xx/رویت قبولی: کللی دیر (August)/تعداد افراد کیس:3 /کارنت:April/مصاحبه: هفته اول جون/سفارت: ایروان/وضعیت: دریافت ویزای یک ضرب

تشکر کنندگان: a.rahaa ، pari pariaaa ، majid_eng ، milad 68
(2014-09-08 ساعت 15:42)mohamad2014 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 15:29)azadeh2014 نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 14:21)Hassan2014 نوشته:  سلام
از سفارت ميام و همه پاسهارو ميگرفتن
حدودا ١٠ الى ١٥ كيس بودند
من با توجه به شرايط خاصم همونجا كيسمو چك كردن و گفتن پروسه شما هنوز تموم نشده و سايتو چك كنين
وگفت ويزا هست ولى محدود
دوستانى كه ميان سفارت اگه پروسشون تموم نشده باشه مثل من هزينه ااكى ميكنن
ممنون از اطلاع رسانیتون.. امیدوارم که خبرهای خوب براتون در راه باشه لطفآ میفرمایید آخرین آپدیت شما کی بوده و از کجا؟
خوب میپرسیدی دیگه وقتی نمونده پس کی میخواد کلیر بشیم؟ آخه من نمیدونم اینا دنبال چی هستن ..ما نه تروریستیم نه قاچاقچی نه درزد نه هر کوفت و زهر مار دیگه ای..

پرسيدم ولى اظهار بى اطلاعى كرد
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: khalaf02 ، pari pariaaa ، pari pari
دوستان من واقعا به خودم شک کردم میشه سایت ابوظبی را که برای کلیری میخوایم چک کنیم رو ادرسشو بذارید ممنون.اخه من که میرم هیچ تغییری نمیبینم و مارو که مارچ رفتیم مصاحبه همچنان زده ready لطفا ادرسشو بدید.
case number:2014AS00004***
تاریخ رویت قبولی : 5 می
ارسال فرم ها : 16 می
افراد کیس : 3
مصاحبه : 24 مارچ
کنسولگری : ابوظبی
دریافت برگه ی آبی
تشکر کنندگان:
من همین الان اومدم از سفارت گفتن ویزا تموم شده ، پرسیدم چرا پس تو سایت اعلام نمی کنین که پا نشن بیان، گفتن نمی دونیم
اون ورقه کپی هم به منم دادن ، تمام
تشکر کنندگان: a.rahaa ، pari pariaaa ، babak12 ، sahar66 ، nedaba
سلام من موندم اين ويزاها موش خورده ٢٠١٢ دختر خاله من با كيس ٧٣٠٠٠ چك خوردن و بعدش بهش ويزا هم رسيد الان اين چجور كلير كردنيه كه از ٣٠٠٠ ببعد داره ريپ مي زنه اگه خلافكار باشيم اسمون همه جا ثبته اگه مشكله جسمي زهني داريم تو آزمايشا پزشكيه پي در پي معلومه پس اين ويزاهاي لاتاري ٢٠١٤ براي كيس ٣٠٠٠ به بعد كوو اصلا ميگيم اين كاره لاتاري كمك به يو ان هست پس چرا دلمونو مي شكنن مگه خونه زيره ٣٠٠٠ ريا رنگين تره از ٣٠٠٠ به بعد تو منتظرسرام يكي درميون كلير شده. لطفا ويزاي بچه هاي كوول ٢٠١٤ رو بدين ن ن مي خوان با انرژيه بالا بيان بتركونن ارواين ال اي فرام ايران .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: hoda sebt ، milad.m1986 ، hamid.eng ، alireza7 ، NEURON ، nedaba ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 17:01)alialialialiali نوشته:  من همین الان اومدم از سفارت گفتن ویزا تموم شده ، پرسیدم چرا پس تو سایت اعلام نمی کنین که پا نشن بیان، گفتن نمی دونیم

کدوم سفارت؟
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-08 ساعت 17:05)kaaren نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 17:01)alialialialiali نوشته:  من همین الان اومدم از سفارت گفتن ویزا تموم شده ، پرسیدم چرا پس تو سایت اعلام نمی کنین که پا نشن بیان، گفتن نمی دونیم

کدوم سفارت؟

ایروان...
تشکر کنندگان: zepehr ، afra198 ، nedaba
دوستان من مطمئن هستم ویزا هست وگرنه بدون هیچ معطلی تو سایتشون میزدند از هفته گذشته به همه گفتن ویزا تموم شده ولی امروز بعضی از کیس ها آپدیت شدند و همچنین کیس 2014AS9877 امروز ایشود شد چیزی که بیشتر نگران کننده هست اینه که ممکنه اینا دیگه نمیخوان بیشتر از این به ایرانی ها ویزا بدند این فرضیه ممکنه تا حدودی درست باشه بهمین خاطر فقط به دادن کاغذ معروف به ایرانی ها گفتن ویزا نداریم بخاطر همین جریان تموم شدن ویزا رو هر سه سفارت به سایتشون نکشوندند و فرضیه دوم هم میتونه این باشه که ظرفیت صدور ویزا هر سه سفارت به اتمام رسیده باشه . شما چه نظری دارید ؟
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: zepehr ، m_nikparvaz ، milad 68 ، nedaba ، pari pari
اينطوري که من متوجه شدم تصميمات از اداره مهاجرت آمريکا اتخاذ ميشه آيا کسي تا به حال به اونجا ايميلي زده ؟ ممکنه اگه راجع به کيس خودمون بپرسيم در جواب بگن اين قضيه مربوط به سفارت ميشه ولي اگر ازشون سوال کنيم در حاليکه اخباري مبني بر صدور ويزا به گوشمان ميرسد آيا افرادي که در انتظار تکميل پروسه اداري هستند شانس دريافت ويزا را پس از اتمام افراد مصاحبه شونده را دارند. شايد جواب بدهند.
چيزي که من شخصا استنباط کردم اينه که وقتي که سفارت ها از اعلام رسمي اتمام ويزا خود داري ميکنن علتش اين ميتونه باشه که سهميه ماه سپتامبر تا زمانيکه مصاحبه ها تموم نشه قابل پيشبيني نيست . حتي اگه فرض کنيم ٩٠ درصد کسايي که قراره مصاحبه بشن يکضرب ويزا بگيرن , بخاطر همون ١٠ درصد باقي مانده ، از همين الان نميشه پرونده لاتاري ٢٠١۴ رو تمام شده فرض کرد مگر اينکه وزارت امور خارجه سهميه هاي باقي مونده رو جاي ديگه خرج کنه که البته اينو بعيد ميدونم
دليل دادن برگه هاي سفيد مبني بر اتمام سهميه رو به علت هجوم به سفارت ها ميدونم ، چون وقتي فکر ميکنم حتي اگر قرار باشه به گروه اندکي ويزا تعلق بگيره وقتي سفارت با تجمع افرادي که همه ناراحت و پريشان هستند پشت درهاي سفارت مواجه ميشه و از طرفي هنوز هيچ اعلاميه رسمي نميتونه صادر کنه ..... شما جاي کنسول باشين چه تصميمي ميگيرين , مسلما نميتونين براي تک تک کيس ها پيگير باشين ولي ""مسلما کنسول تا زمان اعلام رسمي اتمام سهميه ها براي گرفتن سهميه سپتامبرتلاش خواهد کرد"" البته اين جمله آخر چيزي بود که به يکي از متقاضي هايي که در سفارت شديدا پيگير شده بود يکي گفته بودند
و البته به نظر من همه چيز ممکنه
ابوظبي کيس نامبر:حدود ۴٠٠٠ ، مصاحبه :مارچ
تشکر کنندگان: abbas09 ، pari pariaaa ، nazanin fatemi ، mohamad2014 ، m_nikparvaz ، nedaba ، pari pari
(2014-09-08 ساعت 17:14)alialialialiali نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 17:05)kaaren نوشته:  

کدوم سفارت؟

ایروان...

شما با هماهنگی رفته بودید یا بدون هماهنگی؟
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستان عزیز
ما امروز رفتیم سفارت با یک دوز کلکی رفتیم داخل پاسپورت یکی از اقایون لاتاری که پاسش اماده بود را گرفتم اقای م ص
بعد سوال کردم در مورد کیس خودم ایا کیس خودم کلیرنس شده؟
افیسر : در مورد لاتاری هیچی نمی تونم بگم اصلا نگفت تمام شده فقط از دوستان خواهش می کنم الکی مکرر نرید سفارت
و بحث و جدل نکنید گویا دیروز یکی دوتا از اقایان بیخودی بحث کردن و به افیسر گفتند شما نژاد پرستید دارید حق ما را می دید به کسای دیگه چرا به من هیچ برگه ای ندادن خیلی محترمانه با ناراحتی که توی چهره افیسر معلوم بود به من این جمله را گفت منم تشکر کردم امدم اقی عزیز چرا حق دیگران را خراب می کنید ؟یکبار محترمان به شما گفتن فعلا خبری نی ست چرا هر روز جلو درب سفارت جمه می شید که بخوان یک برگه ای که هیچ تاریخ و هیچ سر برگ سفارتی را نداره کپی بگیرن بدن دستتون؟ مگر روز اول به شما علام نشده که برنده شدن شما مبنی بر گرفتن ویزا نیست ؟ مگر علام نکردن تا ویزا دستتون نیست هیچ اقدام برا فروش اموالتو نکنید ؟ مگر شما طلب کارید که همچین کاری را انجام میدهید که بخ؟ان چنین بر خوردی با کسای دیگه بشه ؟ مطما باشید هنوز ویزا هست چون هم امرو مصاحبه لاتاری انجام شده و ویزای یکضرب گرفتن هم فردا صبح کیس لاتاری مصاحبه دارن من امیدوارم که واقعا اگر اینقدر برای شما این امریکا رفتن واجبه به هیچ وجه کیس من کلیر نشه حد اقل شما به ارزوتون برسی
دوستان اگر می بینید هر سال از تعداد افراد لاتاری ایران کم می شه به خاطر همین بر خورد هاست
موفق باشید به امید روزی که همه شما هارا در تاپیک اولین سفر برای امریکا ببینم نه خودم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
(2014-09-08 ساعت 16:07)lida55 نوشته:  دوستان امسال ما قربانی کلیرنس های طولانی شش ماه به بالا شدیم یعنی همه ما ایرانی ها نیمی از زمان رو از دست دادیم
من و پری پری تو اکتبر مصاحبه شدیم وقتی اول ژانویه سیس راه افتاد اولین اپدیت ثبت شده من پنج روز بعد از مصاحبه بود که مال ارسال پرونده به واشنگتن هست و دیگه هیچ !
به اپدیتهای امضای من نگاه کنین 16 ژانویه بعدیشه
چرا سه ماه تمام به پرونده من و خیلی ها یه نگاه هم نکردن در حالیکه سارا گرو به ما گفت دو ماه دیگه سایت رو چک کنین ؟
عزیزان امسال اون مرجعهایی که پروسه کلیر شدن رو هدایت میکردن ما ایرانی ها رو معطل کردن نمیدونم تعداد چک های امنیتیشون زیاد بود یا هر برنامه دیگه ای
وقتی سفارت ابوظبی پاس اونهایی که کلیر شده بودند ولی به خود افراد اعلام نشده بود رو نگه داشته و کنسول ابوظبی گفته درخواست سهمیه ویزا کرده اما ندادن یعنی چی؟؟
شاید هیچوقت جواب این سوالها رو ندونیم اما حداقل خوب میدونیم تو لاتاری هیچ چیز قطعی نیست

سارا دقیقا به من گفت! شما ویزا بهت تعلق میگیره اما یکسری مراحل اداری داره.دو یا سه هفته دیگه سایت را چک کن! و من خوشخیال اصلا حتی ایمیل نزدم تا دو ماه بعد که دیگه اواخر آگوست بود و هیچ خبری نبود . و هنوز هیچکدام از نامه های منو جواب نداده اند.
تشکر کنندگان: lida55 ، nedaba ، pari pari
دوستان سلام؛

بالاخره بعد از چند بار ایمیل زدن توی اوایل سپتامبر به ابوظبی امروز جواب دادند؛

Thank you for your electronic mail message of the diversity visa applications
Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas

We realize that the case has been undergoing required processing and that the extended time required for this work causes frustration to many individuals. The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.

We hope this information is useful in responding to your inquiry.

تشکر کنندگان: janatirad ، avayebahar ، hamid.eng ، nedaba ، pari pari
ويزا به خيليها ميرسه از هرسه سفارت///////
اين خط - اين نشون &
سرخوشم هستم ارهBig Grin
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
(2014-09-08 ساعت 18:36)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان سلام؛

بالاخره بعد از چند بار ایمیل زدن توی اوایل سپتامبر به ابوظبی امروز جواب دادند؛

Thank you for your electronic mail message of the diversity visa applications
Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve visas

We realize that the case has been undergoing required processing and that the extended time required for this work causes frustration to many individuals. The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.

We hope this information is useful in responding to your inquiry.
این خبر که از 3 آگوست توی سایتشونه...جدید نیست که
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: avayebahar ، ebi1988 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان