کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-09 ساعت 23:21)abbas09 نوشته:  دلم برای دامن قرمزی تنگ شده کلا دیگه مارو فراموش کرد یادش بخیییییر ایکاش اینجا میموند

برای شادی روحش صلوات بلند ختم کنید جونمرگ شد
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
چه سکوت پر معنا و غم باری
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
دوستان عزیز. داستان ما تموم شد. ولی بد نیست به سایتهای مختلف برید و داستانم بگیم. شتید 2015 ها وضعشون بهتر شخ. امروز دیدم ماجرای اون دختری که رتبه خوبی تو کنکور داشته ولی محروم ار تحصیل شده بطور وسیع در خبر من و تو و رادیو زمانه پخش شد. همه بچخ ها اینجارو ترک کردن. قبل از بسته شدن تاپیکاطلاع رسانی کنید .
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
ماجرای کسی که جوون مرگ شد چیه؟ ببخشید من خیلی پای ثابت این فروم نیستم.
تشکر کنندگان: nedaba ، khder
سلام به همه
لینک زیر موثق ترین اطلاعات و اخبار رو بهتون میده
http://iran.usembassy.gov/dv2014importantpoints.html
شماره کیس 2014as7###/ سفارت : ایروان/ 1 نفر /مصاحبه : هفته آخر جولای /کلیرنس هم خوردم مثل مرد /مقصد : دالاس / اگه خدا بخواد جور میشه ما هم میریم
تشکر کنندگان: manamilad ، nedaba
(2014-09-09 ساعت 22:15)rezasadeghi نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 21:57)meisamgh1362 نوشته:  میخوام به دوستان برنده شده تو لاتاری آتاری 2015 بگم که تو مصاحبشون همه چیز رو راست نگن کار کاملا اشتباهی هست ، صداقت = ریجکت ، ببخشید از تمامی مدیران ، من فکر میکردم که هر چی که میپرسن رو باید دقیق و مختصر جواب بدم که این کار رو کردم ولی رد شدم . دوست ندارم بقیه مثل من بشن. تو تاپیک های 2015 هم خواهم گذاشت
چه چیزی رو راست گفتی که الان پشیمونی ازش ؟؟
دوست عزيزم بگذار امروز ته دلتو خالي كنم وقتي قبول شدم به همسرم گفتم ما ٦٤٠٠ فقط تا ٦٠٢٧ تا كيسو بر مي داره امسال هم ٢٠١٥ تا ٤٢٠٠ تا بيشتر بر نمي داره اميد نداشته باش و به زندگيت ادامه بده
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: nedaba
نه من به نظرم خیلی ربطی به شماره کیس نداره، چه بسا من که زیر 3500 بودم اصلا کلیر نشدم و خیلی ها که حول حوش 6000 و 7000 بودن ویزاشون رو گرفتن. فقط بستگی به این داره که چک امنیتی بخوری یا نه، اگه چک نخوری حتی با شماره کیس بالا شانست بیشتره
وقتی چک نمی خوری که سربازی نرفته باشی، کار دولتی یا کار تخصصی حتی تو شرکت خصوصی نداشته باشی ( در مورد من اینطور بود)
شما همه کارتون رو رو نظم و برنامه انجام بدین و برای مصاحبه برین، امیدوار باشین، آخر آخرش اگه یه وقت خدایی نکرده، زبونم لال مثل ما موفق نشدین حداقل میگین من همه انرژی ها مو فرستادم و واقعا خواستم و کارهامو انجام دادم، خوب حالا که نشده حتماً خیری توش بوده!
من بیشتر از همه نگران اون خانواده هایی هستم که نصفه گرفتن، این لاتاری از هم جداشون کرد! الان گیج و مبهوتن که چی کار کنن، اونها از همه بیشتر بهشون ظلم شده!

(2014-09-10 ساعت 02:18)Aroma نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 22:15)rezasadeghi نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 21:57)meisamgh1362 نوشته:  میخوام به دوستان برنده شده تو لاتاری آتاری 2015 بگم که تو مصاحبشون همه چیز رو راست نگن کار کاملا اشتباهی هست ، صداقت = ریجکت ، ببخشید از تمامی مدیران ، من فکر میکردم که هر چی که میپرسن رو باید دقیق و مختصر جواب بدم که این کار رو کردم ولی رد شدم . دوست ندارم بقیه مثل من بشن. تو تاپیک های 2015 هم خواهم گذاشت
چه چیزی رو راست گفتی که الان پشیمونی ازش ؟؟
دوست عزيزم بگذار امروز ته دلتو خالي كنم وقتي قبول شدم به همسرم گفتم ما ٦٤٠٠ فقط تا ٦٠٢٧ تا كيسو بر مي داره امسال هم ٢٠١٥ تا ٤٢٠٠ تا بيشتر بر نمي داره اميد نداشته باش و به زندگيت ادامه بده
شماره کیس: **2014AS00035 سفارت: Ankara -->Abu Dhabi تعداد افراد کیس: 2 نفر ارسال اولین فرمها: 9 june ارسال فرمهای اصلاح شده: ایمیل در 21 july تاییدیه: 14 september تاریخ مصاحبه: 3 فوریه ابوذبی مقصد: هنوز نامعلوم
یادمه اون موقعا، یه چند ساعت که تاپیکو نمیخوندم، میومدم میدیدم بیست سی صفحه اضافه شده...الان وقتی میام میبینم که سه چهار صفحه اضافه شده...هیچ کی دیگه نا نداره حرف بزنه...
اومدم بگم کاش مملکت خودمون اونقدر پرچمش بالا بود که خودش لاتاری برگذار میکرد، دیدم یه دید هم اینه که خدا رو شکر تو یه جایی مثل سومالی و سودان و اونورا به دنیا نیومدیم...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
نامه رسان نامه من دیر شــــــد خون به رگ زال زمـــــــان شیر شد
کــــــــــودک ولگرد فلک پیر شد بـــــرده بیچاره ز جان سیـــــــر شد

نامه رسان بیــــن همه نامه ها سیل سرشک همه خامـــــــــه ها
نامه آزادی من کـــــــــــی رسد آخر خرداد رسد، دی رســـــــــــــد

دیده به در دوختـــــه ام قرن ها زآتش غم ســــــوختــه ام قرن هـا
چهره بر افروخته ام قــــــرن ها سوختـــــــه ام سوخته ام قرن هـا

نامه رســـان محض رضای خدا کـــــــــــی گذرت افـــتد بر کوی ما
عقده شــــــــود از جگر برده وا سلسله کی وا شود از دست و پا

ماه پــــــــی ماه فرا می رسد شــــــب پی شبها به صبا میرسد
خط سلیمـــان به سبا میرسد پس چه زمان نوبت ما می رســــد

نامه یوســـــف به زلیخا رسید دست خط قــــــیس به لیـلا رسید
قاصد وامـــــــق بر عذرا رسید نـــامه رسان جان به لب ما رسیـد

دم همــه دم دل طپد اندر برم کی به من آری خبــــــــــر از دلبرم
دلبر سنگین دل سنگین سرم کی به رخـــم خنــــــــده زند اخترم
:-(
سلام. صبح بخییییر. من رسیدم ایران. صبح قشنگیه. بعد از شونزده ماه اولین صبحیه که وقتی بیدار شدم دیگه مجبور نیستم اون دوتا سایت کابوس وار سیس و سفارت چک کنم. خواستم بگم خوشحالم که کابوس من تموم شد. چه بد که خیلی ها بدون خداحافظی رفتن. کاش بیان و خداحافظی کنن. امروز میخام برم دانشگاه و به همه بگم که بازم من برگشتم. پر انرژی تر و با یه عالمه برنامه. اقای محبت عمو شهریار خاله سارا کیانوش و بقبه بچه های گل. این اخرین پست من اینجاس. از همتون خداحافظی میکنم و امیدوارم زندگی جوری پیش بره که ده سال دیگه ار اینکه امسال نرفتین بی نهایت خوشحال باشین و زندگیتون پر از عشق

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی بساط عیش خودش جور میشود
گاهی دگر تهیه بدستور میشود
گه جور میشود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور میشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو میشود
گاهی برای خنده دلم تنگ میشود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود
گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود
گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود
از هرچه زندگیست دلت سیر میشود
گویی به خواب بود جوانی مان گذشت
گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود
کاری ندارم کجایی چه میکنی
بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
اقای مدیر خواهش میکنم بیا و یه لطفی کن و در این تاپیک رو ببند تا از شرش راحت بشیم.... اینقدر داغون و ناراحت هستم که الان که تو اداره نشستم منتظرم یکی یه چیزی بگه بزنم درب و داغونش کنم .... لعنت به این شانس گند.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
یادمه پارسال که داشتم تاپیک 2013 رو میخوندم اینروزا کلی برای اونا اشک ریختم ولی الان اینجا فقط پستها رو میخونم ولی اشکی برای خودمون ندارم یعنی چه بلایی سرم اومده چرا کارد میزنن خونم در نمیاد چرا مسخ و شوکه فقط به اینجا زول زدم باورم نمیشه دوستان یکی یکی خداحافظی میکنن انگار شوخیه یا دارم خواب میبینم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، babak12 ، sonyz2 ، milad.m1986 ، Touraj2014 ، shhak ، nedaba ، قصه گو ، salar5452 ، maryam_ros ، manamilad ، nedali
(2014-09-10 ساعت 08:44)abbas09 نوشته:  یادمه پارسال که داشتم تاپیک 2013 رو میخوندم اینروزا کلی برای اونا اشک ریختم ولی الان اینجا فقط پستها رو میخونم ولی اشکی برای خودمون ندارم یعنی چه بلایی سرم اومده چرا کارد میزنن خونم در نمیاد چرا مسخ و شوکه فقط به اینجا زول زدم باورم نمیشه دوستان یکی یکی خداحافظی میکنن انگار شوخیه یا دارم خواب میبینم

یادتونه وقتی بچه بودیم سیلی می خوردیم اول یکم با ناباوری پدر مادرمونو نگاه می کردیم بعد می زدیم زیر گریه!!! درد این سیلی آنچنان محکم بود و در ازای کار نکرده ای بود که تو شوکیم ! و من هنوز باورم نمی شه که چه بلایی سرم اومده!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

خوشبحال خانواده هایی که اصلا ویزا نگرفتند ، ما که نصف نیمه گرفتیم داریم زیر این فشار نابود می شیم ، ما لاتاری شرکت کردیم برای زندگی شاد تر نه که یک هفته است فقط دارم خون گریه می کنم با اشک میخوابم با اشک بیدار میشم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
این ایمیل امروز امود از سفارت آنکارا
Dear******;

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,

Consular Section

U.S. Embassy Ankara, Turkey
تشکر کنندگان: nedaba ، قصه گو ، maryam_ros ، nedali ، pari pari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان