کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
توصیه می کنم گوش کنید...
http://dl.taksedaclub.ir/download/1392/0...0[320].mp3
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: nedaba ، اسفند89 ، manamilad ، ali214
دیروز ایمیل زدم امروز جواب دادند
Thank you for your electronic mail message.

Unfortunately, this year’s Diversity Visa program has reached its worldwide annual numerical limit. More information can be found at http://abudhabi.usembassy.gov/diversityvisas.html. Because of this, we are not able to approve your visas at this time.
We realize that your case has been undergoing required processing since a long time and that the extended time required for this work causes frustration to many individuals. The U.S. Embassy in Abu Dhabi, like all U.S. embassies and consulates, must adjudicate visas in accordance with the provisions of the law, including the requirements that diversity visas to be issued to applicants as they become eligible to receive them and that the number of visas issued globally must not exceed the annual program limits.

We hope this information is useful in responding to your inquiry.

Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
تشکر کنندگان: nedaba ، maryam_ros ، pari pari ، آلیس-1980
نمیدونم چی بگم میدونم که هیچ حرفی نمیتونه تسکین این بی عدالتی بشه ما 20 مهر عازم هستیم یعنی 1 ماهه دیگه از 2 ماهه پیش که ویزا گرفتیم کار من شده گریه همش فکر میکنم ممکنه دیگه ادم هایی که خیلی دوستشون دارم و دارم ترکشون میکنم رو دیگه نتونم ببینم خیلی سخته من تو این 26 سال عمرم هنوز بیشتر از 1 ماه از خانواده ام دور نبودم حالا باید با شوهرم بریم دنبال یه سرنوشت نامعلوم . تنها ارزومون اینه که این همه سختی و تحمل دوری در نهایت نتیجه خوبی برامون داشته باشه و بقولی از چاله تو چاه نیفتیم
برای دوستان خوبم که ویزا نصیبشون نشد ارزو میکنم کنار خانواده هاشون خوش وخرم باشند و به دنبال ارزوهاشون
سختی مال خانواده هاییه که نصفه ویزا گرفتن باید ببینند صلاحشون تو جدا شدن و رفتنه یا کنار هم موندنو ادامه زندگی به روال عادی
برای دوستانی هم که ویزاشونو کامل گرفتند از خدا میخوام بهشون سخت تر از ایران نگذره و امریکا براشون ارزش این سختی ها رو داشته باشه
همتوونو به خدا میسپارم خواهر کوچیکتون ندا
♥ هنوزم هممون رویایی داریم رویای آزادی رویای یک روز بی وقفه از شادی ♥
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
[عکس: nedurubu.jpg]

66xx ankara 12 joun
(2014-09-10 ساعت 11:19)fa15 نوشته:  سلام
من از بچه های 2015 هستم واقعا متاسفم برای همچین اتفاقی که افتاذه اون از پارسال این هم از مال شماها 100% سال بعد مال 2015 ها هم یه چیزی تو همین شرایط باید باشه فقط امیدوارم که بدتر از امسال نباشه و یه خواهشی دارم از دوستان 2014 متاسفانه تعدادی از دوستان رفتن تو صفحه فیسبوک وزارت خارجه آمریکا و به جای اینکه با احترام اعتراض خودشونو نشون بدن با الفاض بد و حرفهای رکیک مطالب نوشتن و احتمالا اسمشو هم میذارن نامه اعتراض بطبع این کار به زرر همه بچه ای2015 و بقیه سالهای لاتاری ایران خواهد داشت اونها همیشه منتظر بهانه گرفتن از ما هستن چرا با این کار بهانه دستشون بدیم اخه این کار باعث میشه کلیر ماها طولانی تر بشه و اگه بخان باز سهمیه رو هم کم میکنند و بخان اینکار رو میکنند ...خوب ماها میدونیم یک سال و نیم انتظار کشیدن یعنی چی وواقعا سخته و بدتر از اون شرایط برای کسایی هست که زن و بچش ویزا گرفته ولی خودش نه واقعا من از بعضی کار های اینا سر در نمیارم.Sad[/size]
شاید من هم یکی از اونها باشم که نتونم ویزا بگیرم تمام سعی و تلاشم رو خواهم کرد تا از این فرصت استفاده کنم ولی خوب برای نگرفتن ویزا هم خودمو دارم اماده میکنم با این وضعیتی که برای شماها بوجود اومده. و ارزوی موفقیت و سلامتی دارم برای تک تکتون و از شماها میخام مارو هم دعا کنید.

دوستان 2014 که یا ویزا نگرفتید یا نصفه نیمه گرفتید.هر چند پایان خوشی نداشتیم اما لطفا اگه قصد اعتراض و یا هرگونه عکس العملی دارید خیلی محترمانه باشه..یادمون باشه امریکا همون کشوریه که الان داریم هنوز انتظار ویزاشو میکشیم و چون باور داشتیم که از همه لحاظ خوبه برای ویزاش اقدام کردیم... اگه به هر دلیلی ویزا نگرفتیم دلیل نمیشه با بی شخصیتی بریم توی فیس بوک یا شبکه های اجتماعی بهشون بی احترامی کنیم. خیلی از فامیل خواهر برادر و یا دوستانمو ن ویزا گرفتن و رفتن بیاید طوری برخورد نکنیم که اسم ایرانی هرجا میاید بگن بی منطق و خدای نکرده بی شخصیتن..من بعد 156 روز انتظار کلیرنس هنوز منتظرم و داره باورم میشه همه چی تموم شده تمتم برنامه های زندگی و امید و ارزوهامو از دست دادم. اما انصاف نیست حالا که خودمون نگرفتین راه را برای بقیه هموطنانمون سخت تر کنیم..شاید 2015 اقوام یا دوست یا یکی از خانواده خودمون باشه.
امیدوارم توی روزای باقیمونده حداقل یه عده ویزا بگیرن..بخدا من خوشحال میشم چون حال همتونو درک می کنم...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
این نیز بگذرد...
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: maryam_ros ، m_nikparvaz ، milad.m1986 ، smalijm ، pari pari ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 10:51)amohammadiazar نوشته:  سلام دوستاي گلم
همونطوريكه ميدونيد من خيلي كم پست ميزارم ولي در اين زمان بخصوص دوست دارم كمي با همه تون كمي گپ بزنم عزيزانم خدا رو شكر ميكنم كه همتون صحيح و سالم و تندرست هستيد البته اتفاقات اخير ميدونم كه ذهن زيباي اغلب شما را درگير و مكدر كرده است و خوب ميدونم چه احساسي داريد چون منم يكي از شماهام ولي با عنايت به اينكه چن صباحي از اغلب دوستان عزيزم مسن تر هستم خواستم مواردي رو اينجا در ميون بزارم اميدوارم كه كمي تسكين دل درد كشيده تون باشه
1- اين يه سال و خورده ايي برا همه مون واقعا در رويا و خواب و خيال گذشت من يادم مياد روي پل صدر تهران مهندس ناظر بودم اومدم تو كانكسم و رفتم سايت رو چك كردم وتا برنده شدنمونو ديدم رويا ها و خيالات من شروع شد مطمئنم خيلي از شما عزيزان حالت منو داشتيد
2-شروع كرديم به جمع آوري مدارك قديمي و بايگاني شده كه خودش داستاني بود بخدا بازديد از سايتهاي مهاجرتي و كاريابي و مسكن شروع شد غرق عوالم خودمون شديم از دوستاي قديمي كه اونور بودند ياري خواستيم در همين اثنا متوجه چيزي شدم
من دو تا از دوستام از طريق همين لاتاري رحل اقامت در ينگه دنيا انداخته بودند با پرس و جو و جستجوي زياد يافتمشون باور كنيد تعجب ميكنيد بگم كه هر دو تو ايران بودند
يكي فوق مكانيك و ديگري فوق عمران هر دو برگشته بودند بعد از اين جريان و اطلاعات بي قصد و غرضي كه از اين دوستاي خوبم گرفتم اولين زنگ هشدار تو ذهنم به صدا در اومد و بيشتر تحقيق و مطالعه كردم باور كنيد هر چه بيشتر مطالعه ميكردم و با اونوريها ارتباط برقرار ميكردم پاهام شل تر ميشد و اراده ام برا ادامه كار سستر تا اينكه عيد رفتيم مصاحبه با اينكه ميدونستم بگم يه مهندس ساده ام و بيابوني و بيكار ولي شعلمو كاملا توضييح دادم با اينكه ميدونستم ازقبل برگه ام آبيه ولي باز سرنوشت كارمو سپردم به جبر زمان و با خودم گفتم بهتره از اين فرصت كليرنسي برا تحقيق بيشتر و كاريابي و غيره استفاده كنم تا اينكه 3 ماه سپري شد و نامه ايي اومد كه همسر و پسرت بيان ويزا بگيرن
با همسر مهربان عزيز تر از جان نشستيم مشورت كردن از من اصرار از ايشان انكار خلاصه بازنده من بودم اصرارم نتيجه نداد چون ايشان به هيچ نحوي بدون من قصد سفرحتي تا دوبي رو هم نداشتند گفتند كه من كه تنها نخواهم رفت به هيچ وجه پس چرا ويزا رو حروم كنم شايد يه بنده خداي مجردي همين دو ويزا پسرومون و خودم به دردش بخوره نرفت كه نرفت و شد آگوست و پاشديم رفتيم ابوظبي و شنيدن سخنان نغز و گهر بارافيسر هموطن كه " آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا " خلاصه دست از پا درازتر برگشتيم به وطن و مرور خاطرات مواردي كه تو اين يه سال ديدم براتون ميگم اميدوارم آيندگان عبرت بگيرن
تيم ورك يا كار گروهي اغلب ما ضعيفه دوستايي بودن كه ميتوانستن با اطلاع رساني به موقع به داد بقيه رفقاشون برسند و اونا رو هم صاحب ويزا كنن ولي متاسفانه زيركي آني بعضيا به عقل و فراست و منطق ماندگارشون ميچربه در صورتيكه نميدونن كار تو آمريكا از يه سال و نيم پيش شروع شده و اين تمرين همان سيستم كاري تو ينگه دنياست اگه بر همين منوال آينده شونو اونور بسازن متاسفانه به جايي نخواهند رسيد و به بن بست كشيده خواهند شد
ديگر اينكه با ديدن احوال بعضي از دوستاي خوبم شاهد به هم ريختن آمال و آرزوهاشون شدم در تسكين دل اين عزيزان بگم كه زندگي همينه هميشه وفق مراد ما نيست عزيزان هر شكستي تجربه ايي گرانقيت است دنيا كه آخر نرسيده باور كنيد فرصتها بيشمارند طوري كه شمار آنها تو ذهنمون نمي گنجه ... دل قوي داريد از اين امتحان هم سرافراز گذر كنيد و دوباره شروع كنيد
هيچ موقع دير نيست تحقيق و مطالعه تونو افزايش بديد و تمركز كنيد رو اهدافتون مطمئنم موفق خواهيد شد هر جا كه باشيد

دوستدار همتون مهران 19 شهريور 93
سلام مهندس خیلی اقایی
وقتی حرفاتونو توی این پست خوندم که از ابتدای شنیدن خبر برنده شدنتون تا اخر و ویزا نگرفتنتون خوندم یاد خودم افتادم من واقعا افتخار می کنم از اینکه هموطنان فرهیخته ای همچون شما دارم..من از اعضای خانوادم امریکا هست و در جریان تمام امور اونور هستم راستش درسته منم ویزا نگرفتم ولی خیلی اطلاعاتی در مورد امریکا بدست اوردم وباید بگم دقیقا مثل شما این اواخر تمام انگیزمو برای رفتن از دست داده بودم ولی میدونید یه جمله میتونم بگم: ای کاش وطن جایی برای ماندن بود...واقعا ناراحت میشم اینهمه جوون تحصیلکرده و سالم و نرمال دارن میرن..میرن اونجارو بسازن..اونارو پولدارتر کنن..اونوقت وطن خودمون همچنان در خواب...نمی دونم بهتره دیگه چیزی نگم... امیدوارم اونهایی که رفتن شاد و موفق باشن و انهایی که موندن راههای بهتری برای تغییر و پیشرفتشون پیدا کنند.
(2014-09-10 ساعت 12:14)milad 68 نوشته:  عرض ادب خدمت دوستان...خبرها ی امید دهنده دارم...یادتونه دو روز پیش نوشتم اون دوستم که با من اومده بود مصاحبه 5 روزه پشت سر هم اپ میشه؟الان خوشبختانه چک کردم دیدم به تاریخ امروز یعنی 10 سپتامبر ایشود شده یعنی امروز...انکارا...هر کی هم حرفم رو قبول نداره بگه تا کیس نامبرشو بذارم...

سلام، ممكنه لطفا بكيد تاريخ مصاحبه أش كي بوده و CN رو هم بكذاريد

ممنونShy
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: manamilad ، Nooshinsalamat ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:14)milad 68 نوشته:  عرض ادب خدمت دوستان...خبرها ی امید دهنده دارم...یادتونه دو روز پیش نوشتم اون دوستم که با من اومده بود مصاحبه 5 روزه پشت سر هم اپ میشه؟الان خوشبختانه چک کردم دیدم به تاریخ امروز یعنی 10 سپتامبر ایشود شده یعنی امروز...انکارا...هر کی هم حرفم رو قبول نداره بگه تا کیس نامبرشو بذارم...

من دیگه به هیچی اطمینان ندارم ، با این که امیدوارم ولی دارم کم کم واقعیت رو باورمیکنم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: janatirad ، rezasadeghi ، nedaba

آره راست میگی، اینا اصلا حرفشون حساب کتاب نداره، خودشون هم نمی دونن دارن چی کار میکنن یه روز نامه و ایمیل میدن که متاسفیم و ویزا تموم شده و این حرفا، از اون ور فرداش چند نفر یهو ایشود میشن.
دوستان بابت این چیزا خودتون و اطرافیانتون رو ناراحت نکنید، بدونید که اگه شما عصبی و غمگین و دمق باشید عزیزانتون بیشتر از شما غصه میخورن، سرنوشت همه ما قبل از اینکه به این دنیا بیایم معلوم شده ، اینکه کی کجا و چطور باید زندگی کنه...پس بیخیال ...یه روز شاد و پر انرژی پر از خبر ها و اتفاقات عالی رو براتون از ته دلم آرزو میکنم...یه عالمه انرژی ++++++++برای شماSmile
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، manamilad ، 20142ddc ، pari pari ، sia 1306 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 11:46)nedali نوشته:  نمیدونم چی بگم میدونم که هیچ حرفی نمیتونه تسکین این بی عدالتی بشه ما 20 مهر عازم هستیم یعنی 1 ماهه دیگه از 2 ماهه پیش که ویزا گرفتیم کار من شده گریه همش فکر میکنم ممکنه دیگه ادم هایی که خیلی دوستشون دارم و دارم ترکشون میکنم رو دیگه نتونم ببینم خیلی سخته من تو این 26 سال عمرم هنوز بیشتر از 1 ماه از خانواده ام دور نبودم حالا باید با شوهرم بریم دنبال یه سرنوشت نامعلوم . تنها ارزومون اینه که این همه سختی و تحمل دوری در نهایت نتیجه خوبی برامون داشته باشه و بقولی از چاله تو چاه نیفتیم
برای دوستان خوبم که ویزا نصیبشون نشد ارزو میکنم کنار خانواده هاشون خوش وخرم باشند و به دنبال ارزوهاشون
سختی مال خانواده هاییه که نصفه ویزا گرفتن باید ببینند صلاحشون تو جدا شدن و رفتنه یا کنار هم موندنو ادامه زندگی به روال عادی
برای دوستانی هم که ویزاشونو کامل گرفتند از خدا میخوام بهشون سخت تر از ایران نگذره و آمریکا براشون ارزش این سختی ها رو داشته باشه
همتوونو به خدا میسپارم خواهر کوچیکتون ندا
♥ هنوزم هممون رویایی داریم رویای آزادی رویای یک روز بی وقفه از شادی ♥

خدا پشت و پناهت ما که هوز نتونستیم ویزا بگیریم علیرغم اینهمه حرف و حدیث اما هنوز امید دارم توکل به خودش کریم و بس
تشکر کنندگان: aaraam ، nedaba
دوستانی که برنده اصلی خانم هستند و ویزا گرفتن ولی همسرشون ویزا نگرفتن حاضرید یک نامه از آه و ناله بنویسیم و موضوع جداشدن خانواده ها رو توش توضیح بدیم و زیرش هم کیس نامبر رو بنویسیم و برای هر سه سفارت و کی سی سی بفرستیم اگر موافقید اعلام آمادگی کنیم تا نامه رو بنویسیم شاید این آخرین تلاش مون باشه
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:04)shiva.usa نوشته:  سلام دوستان عزیزم .خانمهای عزیز اگر مایل به رفتن هستید و وضعیتتان مانند من هست لطفا پیام بگذارید تا در وایبر شما را اد کنم که در این مدت با هم ارتباط داشته باشیم و یا اگر به توافق رسیدیم با هم این مرحله را شروع کنیم .مطمینا همه ما شرایطمان از لحاظ روحی و نگرانی اولیه مانند هم است .[/php]

سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام. پیشنهاد خیلی خوبی هست. همتون می تونید با هم باشید و کارارو با هم پیش ببرید. خانوم shiva us براتون پیغام گذاشتم چون همسر من هم همین شرایط رو داره. فقط برای رفتی به یه مکان به توافق برسید و بقیه هم یا می تونن آدرس دریافت گرین کارت رو تو فرودگاه عوض کنند یا بعدا از جایی که قرار به اون آدرس پست شه بگیرن. این فکر خیلی خوبی هست و همه با هم بودن از مشکلات کم می کنه!
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
تشکر کنندگان: zzarin ، Touraj2014 ، majid_eng ، manamilad ، milad 68 ، حاجی واشنگتن ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:33)zzarin نوشته:  دوستانی که برنده اصلی خانم هستند و ویزا گرفتن ولی همسرشون ویزا نگرفتن حاضرید یک نامه از آه و ناله بنویسیم و موضوع جداشدن خانواده ها رو توش توضیح بدیم و زیرش هم کیس نامبر رو بنویسیم و برای هر سه سفارت و کی سی سی بفرستیم اگر موافقید اعلام آمادگی کنیم تا نامه رو بنویسیم شاید این آخرین تلاش مون باشه
خانوم زرین خانوم من هم وضعیتش شبیه شماست! خاموم shiva us پیشنهاد خوبی دادن. به نظرم خیلی اینجوری بهتون راحت تر می گذره. پیغام خصوصی تون رو چک کنید.
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
تشکر کنندگان: manamilad ، l.ghalami@gmail.com ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:36)poni نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:04)shiva.usa نوشته:  سلام دوستان عزیزم .خانمهای عزیز اگر مایل به رفتن هستید و وضعیتتان مانند من هست لطفا پیام بگذارید تا در وایبر شما را اد کنم که در این مدت با هم ارتباط داشته باشیم و یا اگر به توافق رسیدیم با هم این مرحله را شروع کنیم .مطمینا همه ما شرایطمان از لحاظ روحی و نگرانی اولیه مانند هم است .[/php]

سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام. پیشنهاد خیلی خوبی هست. همتون می تونید با هم باشید و کارارو با هم پیش ببرید. خانوم shiva us براتون پیغام گذاشتم چون همسر من هم همین شرایط رو داره. فقط برای رفتی به یه مکان به توافق برسید و بقیه هم یا می تونن آدرس دریافت گرین کارت رو تو فرودگاه عوض کنند یا بعدا از جایی که قرار به اون آدرس پست شه بگیرن. این فکر خیلی خوبی هست و همه با هم بودن از مشکلات کم می کنه!
دوستان اگر کسی نگارش خوب هست نامه رو بنویسه وگرنه من امشب بدم استاد زبانم یک نامه علمی بنویشه در ضمن من تا شب کار نامه رو تموم میکنم هر کس که مایل هستش توی پیغام خصوصی شماره تلفن و یا کیس نامبر رو بده در ضمن من موبایل رو گم کردم و موبایل الانم وایبر نداره و اگر کسی خواست آدرس فیس بوک رو بهش بدم اما خواهش میکنم فقط خانم ها تماس بگیرند ممنون
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، MOHAMMADKHANI ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان