کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من هم موافق پیام خصوصی برای خانم shiv.usaگذاشتم ولی جوابی ندادند
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستان خوبم زرین وارشا جان من گروه وایبر رو تشکیل دادم تو پیام خصوصی برای ارشا فرستادم شمارمو اما باز اگر مایلید شماره وایبرتون رو بدید تا من ادتون کنم اسم گروه هست زنان موفق [/php]
خدایا چه بگویم .....
تشکر کنندگان: arenfard ، MOHAMMADKHANI ، babak12 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:41)zzarin نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 12:36)poni نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:04)shiva.usa نوشته:  سلام دوستان عزیزم .خانمهای عزیز اگر مایل به رفتن هستید و وضعیتتان مانند من هست لطفا پیام بگذارید تا در وایبر شما را اد کنم که در این مدت با هم ارتباط داشته باشیم و یا اگر به توافق رسیدیم با هم این مرحله را شروع کنیم .مطمینا همه ما شرایطمان از لحاظ روحی و نگرانی اولیه مانند هم است .[/php]

سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام. پیشنهاد خیلی خوبی هست. همتون می تونید با هم باشید و کارارو با هم پیش ببرید. خانوم shiva us براتون پیغام گذاشتم چون همسر من هم همین شرایط رو داره. فقط برای رفتی به یه مکان به توافق برسید و بقیه هم یا می تونن آدرس دریافت گرین کارت رو تو فرودگاه عوض کنند یا بعدا از جایی که قرار به اون آدرس پست شه بگیرن. این فکر خیلی خوبی هست و همه با هم بودن از مشکلات کم می کنه!
دوستان اگر کسی نگارش خوب هست نامه رو بنویسه وگرنه من امشب بدم استاد زبانم یک نامه علمی بنویشه در ضمن من تا شب کار نامه رو تموم میکنم هر کس که مایل هستش توی پیغام خصوصی شماره تلفن و یا کیس نامبر رو بده در ضمن من موبایل رو گم کردم و موبایل الانم وایبر نداره و اگر کسی خواست آدرس FB رو بهش بدم اما خواهش میکنم فقط خانم ها تماس بگیرند ممنون
من دلیل نوشتن نامه خصوصی رو نمی فهمم!! من خودم زبان خوندم و اگه لازم باشه این کار رو بعد از اینکه خانوما با هم آشنا شدن انجام می دهم. ما داریم هماهنگ می کنیم خانوما برن اونجا تنها نباشن شما تو این مدت کم باقیمانده دم از نامه نوشتن می زنی! خوشحالی ها! بعدش داشتن یه سری اطلاعات خصوصی افراد مثل کیس نامبر و شماره تلفن در یک نامه ی عام چه کمکی در نوشتن نامه می کنه؟! نکنه می خوای 1000 تا کیس نامبر تو نامه ذکر کنی!!
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
تشکر کنندگان: shiva.usa ، manamilad ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:14)milad 68 نوشته:  عرض ادب خدمت دوستان...خبرها ی امید دهنده دارم...یادتونه دو روز پیش نوشتم اون دوستم که با من اومده بود مصاحبه 5 روزه پشت سر هم اپ میشه؟الان خوشبختانه چک کردم دیدم به تاریخ امروز یعنی 10 سپتامبر ایشود شده یعنی امروز...انکارا...هر کی هم حرفم رو قبول نداره بگه تا کیس نامبرشو بذارم...

کی رفته بود مصاحبه؟ کلیرنس خورده بود؟
(2014-09-10 ساعت 11:46)nedali نوشته:  نمیدونم چی بگم میدونم که هیچ حرفی نمیتونه تسکین این بی عدالتی بشه ما 20 مهر عازم هستیم یعنی 1 ماهه دیگه از 2 ماهه پیش که ویزا گرفتیم کار من شده گریه همش فکر میکنم ممکنه دیگه ادم هایی که خیلی دوستشون دارم و دارم ترکشون میکنم رو دیگه نتونم ببینم خیلی سخته من تو این 26 سال عمرم هنوز بیشتر از 1 ماه از خانواده ام دور نبودم حالا باید با شوهرم بریم دنبال یه سرنوشت نامعلوم . تنها ارزومون اینه که این همه سختی و تحمل دوری در نهایت نتیجه خوبی برامون داشته باشه و بقولی از چاله تو چاه نیفتیم
برای دوستان خوبم که ویزا نصیبشون نشد ارزو میکنم کنار خانواده هاشون خوش وخرم باشند و به دنبال ارزوهاشون
سختی مال خانواده هاییه که نصفه ویزا گرفتن باید ببینند صلاحشون تو جدا شدن و رفتنه یا کنار هم موندنو ادامه زندگی به روال عادی
برای دوستانی هم که ویزاشونو کامل گرفتند از خدا میخوام بهشون سخت تر از ایران نگذره و آمریکا براشون ارزش این سختی ها رو داشته باشه
همتوونو به خدا میسپارم خواهر کوچیکتون ندا
♥ هنوزم هممون رویایی داریم رویای آزادی رویای یک روز بی وقفه از شادی ♥
ندا خانم دست به دل ما جدا شده ها نگذارید که از همش بدتره. خیلی سخته, خیلی خیلی, نمیتونم بگم چه مشکلاتی برای زن و بچه ها وجود داره بدون شوهر!!! خدا به خیر کنه
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، milad.m1986 ، manamilad ، avayebahar ، pari pari ، nedaba
دوست خوبم ارشا جان باید سلفونتون سیستمش اندروید باشه .بعد نرم افزار وایبر رو بگیرید و فعالش کنید باتشکر مهربانم
خدایا چه بگویم .....
تشکر کنندگان: manamilad ، babak12 ، nedaba ، wasterarcartuff
(2014-09-10 ساعت 12:14)milad 68 نوشته:  عرض ادب خدمت دوستان...خبرها ی امید دهنده دارم...یادتونه دو روز پیش نوشتم اون دوستم که با من اومده بود مصاحبه 5 روزه پشت سر هم اپ میشه؟الان خوشبختانه چک کردم دیدم به تاریخ امروز یعنی 10 سپتامبر ایشود شده یعنی امروز...انکارا...هر کی هم حرفم رو قبول نداره بگه تا کیس نامبرشو بذارم...

لطفا"بفرمایید که آیا دوستتون به صورت خودجوش رفتن آنکارا؟ تلفنی مطلع شدن؟چطور خبردار شدن که باید برن ویزاشونو بگیرن؟
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: manamilad ، maryam_ros ، Touraj2014 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 12:52)poni نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:04)shiva.usa نوشته:  سلام دوستان عزیزم .خانمهای عزیز اگر مایل به رفتن هستید و وضعیتتان مانند من هست لطفا پیام بگذارید تا در وایبر شما را اد کنم که در این مدت با هم ارتباط داشته باشیم و یا اگر به توافق رسیدیم با هم این مرحله را شروع کنیم .مطمینا همه ما شرایطمان از لحاظ روحی و نگرانی اولیه مانند هم است .[/php]

سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام. پیشنهاد خیلی خوبی هست. همتون می تونید با هم باشید و کارارو با هم پیش ببرید. خانوم shiva us براتون پیغام گذاشتم چون همسر من هم همین شرایط رو داره. فقط برای رفتی به یه مکان به توافق برسید و بقیه هم یا می تونن آدرس دریافت گرین کارت رو تو فرودگاه عوض کنند یا بعدا از جایی که قرار به اون آدرس پست شه بگیرن. این فکر خیلی خوبی هست و همه با هم بودن از مشکلات کم می کنه!
دوستان اگر کسی نگارش خوب هست نامه رو بنویسه وگرنه من امشب بدم استاد زبانم یک نامه علمی بنویشه در ضمن من تا شب کار نامه رو تموم میکنم هر کس که مایل هستش توی پیغام خصوصی شماره تلفن و یا کیس نامبر رو بده در ضمن من موبایل رو گم کردم و موبایل الانم وایبر نداره و اگر کسی خواست آدرس FB رو بهش بدم اما خواهش میکنم فقط خانم ها تماس بگیرند ممنون
من دلیل نوشتن نامه خصوصی رو نمی فهمم!! من خودم زبان خوندم و اگه لازم باشه این کار رو بعد از اینکه خانوما با هم آشنا شدن انجام می دهم. ما داریم هماهنگ می کنیم خانوما برن اونجا تنها نباشن شما تو این مدت کم باقیمانده دم از نامه نوشتن می زنی! خوشحالی ها! بعدش داشتن یه سری اطلاعات خصوصی افراد مثل کیس نامبر و شماره تلفن در یک نامه ی عام چه کمکی در نوشتن نامه می کنه؟! نکنه می خوای 1000 تا کیس نامبر تو نامه ذکر کنی!!

سلام دوستان من هم موافق نامه هستم و خودم معلم زبان هستم اگه کاری ازم برمیاد لطفا بهم بگید منهم همسرم چک خورده و باید تا یکماه دیگه برم امریکا
زندگی حس غریبیست که یک مرغ مهاجر دارد
بازمانده از لاتاری 2014، ورود به آمریکا 22 سپتامبر،ارسال مدارک همسر 3 اکتبر، pd همسر 6 اکتبر،اپروو 13مارچ
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، rezahoorjandi ، nedaba
[i][i][i]من اینجا بس دلم تنگــــــــ استـــــ ،
و هر سازی که می بینم بـــد آهنگـــــــ استــــــ ،
بیــــا ره توشه برداریم قــــدم در راه بی بـرگشتـــــــ بگذاریــــم ،
ببینیم آسمان هر کجـا آیـا همین رنگـــــ استــــــ
[/i][/i]SadSadSad[/i]
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: babak12 ، Sara_am57 ، manamilad ، mohamad2014 ، pari pari ، rezahoorjandi ، nedali ، nedaba
درود
عالي هست
سپاس
سال ٢٠١٤ تو آسيا ١٣٢خانواده از هم جدا شدن، ١١٧تاش ايراني هستن، يكيشم ما!
تشکر کنندگان:
(2014-09-10 ساعت 13:38)فریاد تنها نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام دوستان من هم موافق نامه هستم و خودم معلم زبان هستم اگه کاری ازم برمیاد لطفا بهم بگید منهم همسرم چک خورده و باید تا یکماه دیگه برم آمریکا

من هم شرایط مشابه دارم.با این تفاوت که پسرم هنوز 6 ماهشه و تنها ماندن و تنها بودن با یک بچه 6ماهه تقریبا محاله!!! نمی دونم چرا این چیزا را نمیفهمن این اجنبی ها
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: nedaba ، wasterarcartuff
(2014-09-08 ساعت 20:46)ارشا نوشته:  سلام دوست عزیزمن هم شرایط شما را دارم با این تفاوت که من دوتا بچه دارم چطور در وایبر ارتباط بگیرم

سلام دوستان من هم موافق نامه هستم و خودم معلم زبان هستم اگه کاری ازم برمیاد لطفا بهم بگید منهم همسرم چک خورده و باید تا یکماه دیگه برم آمریکا
بچه ها منم نامه رو پایه ام ولی به کجا نامه بفرستیم خیلی مهمه من به سیس و ابوظبی از این قبیل نامه ها فرستادم ولی جوابی نگرفتم باید به جایی نامه رو بفرستیم که خونده بشه ، بچه ها بیاید زود تر یه کاری بکنیم
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
(2014-09-10 ساعت 14:00)MOHAMMADKHANI نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 12:36)poni نوشته:  سلام. پیشنهاد خیلی خوبی هست. همتون می تونید با هم باشید و کارارو با هم پیش ببرید. خانوم shiva us براتون پیغام گذاشتم چون همسر من هم همین شرایط رو داره. فقط برای رفتی به یه مکان به توافق برسید و بقیه هم یا می تونن آدرس دریافت گرین کارت رو تو فرودگاه عوض کنند یا بعدا از جایی که قرار به اون آدرس پست شه بگیرن. این فکر خیلی خوبی هست و همه با هم بودن از مشکلات کم می کنه!

بچه ها منم نامه رو پایه ام ولی به کجا نامه بفرستیم خیلی مهمه من به سیس و ابوظبی از این قبیل نامه ها فرستادم ولی جوابی نگرفتم باید به جایی نامه رو بفرستیم که خونده بشه ، بچه ها بیاید زود تر یه کاری بکنیم

سلام تو وایبر اطلاع رسانی میکینم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
خانم های عزیزی که قصر دارن تنها برن اگر دوست دارن توی وایبر و فیس بوک به ما بپیوندد به شیوا و یا به من پیغام خصوصی بدم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: maryam_ros ، rezahoorjandi ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 14:19)zzarin نوشته:  خانم های عزیزی که قصر دارن تنها برن اگر دوست دارن توی وایبر و FB به ما بپیوندد به شیوا و یا به من پیغام خصوصی بدم

انشالله من کلیر بشم. بهم ویزا هم بدن میام قول میدم روزی 2 ساعت هم کمکتون بچه را نگه دارم!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinجدی میگم . سرگرم کردن بچه ها همه عمر کار من بوده.ذاتا هم مهربانم.ای خدا بخوان مرا که به شوق صدات برگردم!
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، MOHAMMADKHANI ، maryam_ros ، Touraj2014 ، omid2014 ، lighter ، rezahoorjandi ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان