کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-10 ساعت 15:18)ارشا نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 14:26)avayebahar نوشته:  [quote='zzarin' pid='548563' dateline='1410342549']
خانم های عزیزی که قصر دارن تنها برن اگر دوست دارن توی وایبر و FB به ما بپیوندد به شیوا و یا به من پیغام خصوصی بدم

انشالله من کلیر بشم. بهم ویزا هم بدن میام قول میدم روزی 2 ساعت هم کمکتون بچه را نگه دارم!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinجدی میگم . سرگرم کردن بچه ها همه عمر کار من بوده.ذاتا هم مهربانم.ای خدا بخوان مرا که به شوق صدات
سلام چجوری پیام خصوصی بدیم .چون پیام دادم کسی جواب نداد شاید اشتباه دادم لطفا یکی جواب بده
تشکر کنندگان:
دوستانی که همسرشان موفق به گرفتن ویزا نشده اند.و بقیه افراد ویزا دارند در صورتیکه مایل به اقدام خانوادگی هستند برای راهنمایی به تاپیک*کمک به باز ماندگان لاتاری* در قسمت ویزا خانوادگی مراجعه بفرمایند.ببخشید که این مطلب ربطی به این تاریک نداشت.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
ببخشيد قاطي كرد
تشکر کنندگان:
ايميل من راجع به تغير وضعيت كيسمون بود كه من باردارم.گفتم با توجه به اينكه من و همسرم بعد لاتاري ازدواج كرديم شايد تاثير داشته باشه چون روز مصاحبه منو خيلي راجع به رابطمون سوال پيچ كرد.
اينم جوابشون و معلوم بود كه اصلا ايميلممو نخوندن زير ٣٠ دقيقه جواب دادن

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.
The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,
Consular Section
U.S. Embassy Ankara, Turkey

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: abbas09 ، pari pari ، Touraj2014 ، nedaba
اولين بار بود كه واقعا از ته دل نا اميد شدم و اشك ريختم.

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: abbas09 ، lighter ، afra198 ، قصه گو ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 14:49)reza16 نوشته:  من شنیدم که توی فرودگاه دارن گیر میدهند لطفا جو را بیشتر از این اشفته نکنیم و فقط به هم کمک کنیم

ببخشید،تو فرودگاه آ م ر ی ک ا ؟؟ به چی گیر میدن؟ ویزا ها ؟
تشکر کنندگان: maryam_ros ، aaraam ، nedaba
ما امروز 10 سپتامبر Up شدیم.
TongueSadSadSadTongue
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
ما هم آپ شديم فكر كنم واسه ايميل

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، Touraj2014 ، قصه گو ، nedaba
ارشا جان سلام خیلی برات پیام خصوصی فرستادم لطفا با این شماره فقط پیام بده شمارتو در وایبر سیو کنم این ایرانسله و کار ندارم باهاش فقط اینترنتشو استفاده میکنم زنگ خور نداره پیام بدی میاد ۰۹۳۷۵۰۱۴۲۵۰ با تشکر
خدایا چه بگویم .....
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba
دوستان عزيز و گلم . سلام .
راستش من اصلا برنده نشدم ولي بنا به دلايلي شايد علاقه به اين موضوع و يا براي كسب تجربه ، موضوعات اين سايت را دنبال مي كنم .
باور كنيد منم الان با حال و هوايي كه اينجا هست ، بسيار دلتنگ و غمگينم .
براي همين وظيفه ي خودم ميدونم كه نقشي هرچند اندك براي تغيير حال و هواي دوستاي گلم داشته باشم .
البته براي دوستايي هم كه ويزا گرفتند و عازم هستند آرزوي سلامتي و شادي مي كنم .

اگر قبلا ديديد دوباره ببينيد و يا لااقل بهش فكر كنيد و اگر نديديد خواهش ميكنم فيلم " رهايي از شاوشنگ " از فرانك دارابونت رو ببينيد .
اين فيلم داستان يه زندان هست كه محكومين حبس ابد رو نگهداري ميكنن .
شخصيت اصلي فيلم كه ناعادلانه محكوم شده و زنداني اونجاست از شرايطي كه به اجبار توش افتاده در كمال اميدواري استفاده ميكنه و ......

همه تونا دوست دارم . خواهش ميكنم خودتونا اذيت نكنيد .
باز هم اين فرمايش حضرت اميرالمومنين رو تكرار مي كنم :
در آنچه اميد نداري اميدوارتر باش از آنچه انتظارش را داري
چرا كه موسي رفت براي خاندانش آتش بياورد ، خدا با او سخن گفت .

برادر همه ي شما ، رضا
چقدر بی در و پیکرن واقعا این سفارتا. به من دیروز نامه دادن برو پاستو از پست بگیر. من رفتم گرفتم. دوباره امروز نامه زدن برو پاستو بگیر. معلوم نیست چه خبره . والاااااااااااااا Smile Smile))))))
کیس نامبر:3XXX/ فرمهای اولیه: فوریه- / مصاحبه: هفته اول می، انکارا ،کلیرنس، فرم 9 سوالی .cv / آپدیت ها: می،4 جون ،12جون ، 19جون ، 15 جولای، 25 جولای،31 جولای،22 آگوست، 28 آگوست( شاید با ایمیل؟)
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست
و دلم بس تنگ است
باز هم می‌خندم
آنقدر می‌خندم كه غم از روی رود…!
تشکر کنندگان: abbas09 ، pari pari ، milad.m1986 ، اسفند89 ، maryam_ros ، Nooshinsalamat ، nedaba
سلام کجا چک میکنین که آپ شدین؟
2014as79## اعضای کیس خودم
ابوظبی
مصاحبه 24 جولای
آپدیت 31 جولای 19 اگوست
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-10 ساعت 16:11)mizan نوشته:  چقدر بی در و پیکرن واقعا این سفارتا. به من دیروز نامه دادن برو پاستو از پست بگیر. من رفتم گرفتم. دوباره امروز نامه زدن برو پاستو بگیر. معلوم نیست چه خبره . والاااااااااااااا Smile Smile))))))

برای منم مجدد فرستاده بودن!!!!
من برمیگردم ولی باور کنید تا موقعی که رسما روی سایت اعلام نشه که پرونده 2014 بسته شده، توصیه میکنم هنوز گوش به زنگ باشید
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
(2014-09-10 ساعت 15:55)Touraj2014 نوشته:  ما امروز 10 سپتامبر Up شدیم.
TongueSadSadSadTongue

دوست عزیز آیا ایمیل زده بودید یا خودشون آپ کردند؟
تشکر کنندگان: milad 68 ، nedaba
دوستان عزیز و گلم
خیلی فکر کردم که چی میتونم بگم تو این شرایط ... همیشه سعی کردم انرژی مثبت و امید و شادی رو به شما منتقل کنم ...

توی این وضع تکرار اشتباهات خود ما ایرانی ها برای دیر گرفتن ویزا ها دردی رو دوا نمیکنه . هر چند که باید درسی باشه برای 2015 ی ها . ولی نمیشه ! چون ما ایرانی ها متحد نیستیم ! این رو به وضوح داریم توی ممکلتمون میبینیم . همه از دیگری به عنوان نردبان پیشرفت و ادامه زندگی استفاده میکنند . شرایط رو جوری کردند که این طور باشیم !! وگرنه مردم ما مهربان ترین مردم دنیا هستند ... نمیشه این عادت و فرهنگ غلط رو اصلاح کرد ، مگر اینکه شرایط رو اصلاح کرد.

توی این شرایط سخت یه واقعیتی وجود داره که غیر قابل انکاره :
اینکه پروسه لاتاری 2014 با دادن نامه دست معتکفان سفارت تمام نشده و تا ساعت 23:59 30 سپتامبر به وقت شرق US این پروسه ادامه داره .
نمیخوام امید واهی بدم ، چون شرایط خوب نیست . اما این کاملاً واضحه که به تعداد خیلی محدودی ویزا خواهد رسید از کسانی که مصاحبه نخواهند رفت یا ریجکت خواهند شد.
بهتره به این فکر کنید که میتونه این تعداد محدود ویزا به شما تعلق بگیره . با تمام وجودتون بخواید و با تمام وجودتون انرژی مثبت بدید . تا آخرین روز سپتامبر این انرژی رو داشته باشید .

یه چیزی رو در مورد انرژی من عرض کنم خدمت دوستان . من 100% به این قضیه ایمان دارم و از زمان ثبت نامم که اولین بار بود و تا گرفتن ویزام که غیر قابل باور بود این انرژی رو داشتم . انرژی مثبت تلقین پوچ نیست . باور و ایمان با تمام وجود برای به دست آوردن اون چیزیه که میخوای . حالا شاید بگید یکی مثل فرشاد که کلاً انرژی منفی بود چطور ویزا گرفت . درسته . قرار نیست فقط کسانی که انرژی مثبت دادن به اون چیزی که میخوان برسن ، اما شک نکنید که کسی که انرژی مثبت میده و باور و ایمان داره برای به دست آوردن هدفش توی اون راه 100% موفق خواهد بود ، حتی تو این شرایط سخت . و اگر 2 تا ویزا باقی مونده باشه با خواست تو میتونه یکیش مال تو باشه ...
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان