کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-10 ساعت 16:11)mizan نوشته:  چقدر بی در و پیکرن واقعا این سفارتا. به من دیروز نامه دادن برو پاستو از پست بگیر. من رفتم گرفتم. دوباره امروز نامه زدن برو پاستو بگیر. معلوم نیست چه خبره . والاااااااااااااا Smile Smile))))))

اي بابا.
عزيزم ويزاتو دادن؟
تشکر کنندگان: mizan ، nedaba
مرسي آقا بهنام و آقا رضا و بقيه عزيزان كه اميد ميدين.....
برامون دعا كنين

66xx ankara 12 joun
تشکر کنندگان: ibehnam ، lighter ، Nooshinsalamat ، mehman2015 ، قصه گو ، mizan ، nedaba
دوستان 2014
اگر ممکن است به سوالات ذیل پاسخ دهید
1- تعداد برندگان اعلامی اولیه؟
2- تعداد کیسهای ویزا گرفته؟
3- تعداد افراد ویزا گرفته ؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: asdifi ، nedaba
دوستانی که سفارتشون ابوظبی بوده می شه لطفا کیسشون چک کنن با سایت خود ابوظبی بگن در در جواب چی نوشته
مال من گویا با روزهای قبل فرق کرده ممنون می شم خبر بدین
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: amohammadiazar ، قصه گو ، pari pari ، nedaba
سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html
تشکر کنندگان: قصه گو ، arashmanteghi ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 17:19)spv نوشته:  دوستانی که سفارتشون ابوظبی بوده می شه لطفا کیسشون چک کنن با سایت خود ابوظبی بگن در در جواب چی نوشته

من چک کردم !!
فرقی نکرده!!
برای شما چطور بوده؟
3xxx - ابوظبی / مصاحبه: 25 فوریه / کلیرنس , برگه آبی / مقصد: دالاس شایدم میشیگان آپدیت ها: 20 مارچ + 4جون + 9جون + 10 جون ، کلیر بعد از 105 روز ، شغل خصوصی ، خدمت ارتش
به خود فکر کن ، و درست که بیندیشی.... تنها دیگران را می بینی........................................................................... http://mahak.org
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 17:19)spv نوشته:  دوستانی که سفارتشون ابوظبی بوده می شه لطفا کیسشون چک کنن با سایت خود ابوظبی بگن در در جواب چی نوشته

مگه چي نوشته اگه فك ميكني عوض شده متن نوشته رو كپي پيست كن همينجا ... برا ما همونه چيزي تغيير نيافته
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست

همون نوشته تکراری و بیزار کننده همیشگی بود
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing.
کیس: **68 - - مصاحبه:Abu Dhabi- تعداد افراد کیس :2 نفر- خودم و بانوی گرامی --ارسال فرمها: با ایمیل - مصاحبه:هفته اول جون -آپدیت:2،3،4، و 9 جون،8 جولای و 8 آگوست-شغل:خصوصی-سربازی:ارتش --AP:بله -- ویزا:؟؟؟؟؟ --مقصد: ایالت واشنگتن- ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟ - گرین کارت: ؟؟؟؟؟
(2014-09-10 ساعت 17:25)parsab نوشته:  سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

این متن مگه قبلا نبود؟؟؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-10 ساعت 17:28)mortezash نوشته:  

همون نوشته تکراری و بیزار کننده همیشگی بود
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing.
می شه تیتره کامل را بزارید من ببینم چون مال من نوشته اگر نیاز باشه با ایمیل و یا تلفنی به شما خبر داده می شه تیتره قبلی 5 تیتر ب؟د اما الان 2تیتر شده
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
(2014-09-10 ساعت 14:49)reza16 نوشته:  من شنیدم که توی فرودگاه دارن گیر میدهند لطفا جو را بیشتر از این اشفته نکنیم و فقط به هم کمک کنیم

ببخشید کدوم فرودگاه؟ ایران یا آمریکا؟
-----------------------------------------------------------------------------------
2014AS3xxx, 2 persons, PhD, sending CV in July 15, Interview: August 5, Post: Stockholm, Update: August (11, 28 by email), August 29, September 2, September 3, Issued: September 3
(2014-09-10 ساعت 17:25)parsab نوشته:  سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

پس یعنی روی سایت اعلام کردن؟ شاید روشون نمیشه به این همه ادم منتظر و مظلوم قطعا بگن خجالت میکشن واقعا خجالت هم داره بلد نبودن یه امار درست از ویزا دربیارن این همه ادمو زجر ندن مگه کاری داشت شمارش ادما با ویزا ها؟؟؟؟
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: MOHAMMADKHANI ، nedaba
"حقوق بشر در رابطه با گروهی از برندگان ایرانی در لاتاری نقض گردیده است" اگر صاحب قلم هستید، لطفا مطلب بنویسید. ترجمه آن ، ارسال به کلیه سناتور های کنگره و ارسال به بزرگترین گروه های حافظ حقوق بشر در امریکا به عهده من
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، MOHAMMADKHANI ، omid2014 ، avayebahar ، janatirad ، m.ghoreishi ، k.shiari ، milad 68 ، smpf ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 17:38)abbas09 نوشته:  

پس یعنی روی سایت اعلام کردن؟ شاید روشون نمیشه به این همه ادم منتظر و مظلوم قطعا بگن خجالت میکشن واقعا خجالت هم داره بلد نبودن یه امار درست از ویزا دربیارن این همه ادمو زجر ندن مگه کاری داشت شمارش ادما با ویزا ها؟؟؟؟

خودشون هم تو کار خودشون موندن
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 09:41)zzarin نوشته:  خوشبحال خانواده هایی که اصلا ویزا نگرفتند ، ما که نصف نیمه گرفتیم داریم زیر این فشار نابود می شیم ، ما لاتاری شرکت کردیم برای زندگی شاد تر نه که یک هفته است فقط دارم خون گریه می کنم با اشک میخوابم با اشک بیدار میشم

دوست عزیز منم شرایطم مثل شماست 1 ماه دیگه عروسیمه قرار بود بعدش باهم بریم شوهرمم سفره اصلا خبر نداره انقدر حالم بده که دل و دماغی واسه مراسمم نداره واقعا خدا کمکمون کنه چیکار باید بکنیم؟
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، بهنامي ، majid_eng ، smpf ، kian kian ، pari pari ، milad 68 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان