کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-10 ساعت 20:01)meisam_civil82 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 14:31)spv نوشته:  سلام دوستانی که دبی هستن با شماره من تماس بگیرن 0564824210 من تنها هستم
یک پذیرای ازشون بکنم تعارف نکنید زنگ بزنید من تنها هستم
سلام بر مرد بزرگ.
من هم خونتم بزرگوار.
من ساعت 5 رسیدم خونه.
ممنون از پذیرایی گرمت.
این چند روز پیش شما با وجود نگرفتن ویزا خوب بود.
دوستانی که دوبی هستن حتماً یه سری به دوست عزیزمون بزنن.
جای من رو هم خالی کن.
ایشالله سفرت هم بی خطر باشه.
سلام
رسیدن بخیر جیگر هیچکس پیدا نشد با ما پا بشه جاد خالی نشستم تنها میزنم به سلامتی تمام دوستانی که در هر نقطه ایران منتظر خبر خوب هستن برای من مهم نیست امیده من سلامتی خودتون و خانوادتون هست این به سلامتی کسای که دبی هستن می ترسن به ما زنگ بزنن
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، pari pari ، zepehr ، azadeh2014 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 20:54)spv نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 20:01)meisam_civil82 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 14:31)spv نوشته:  سلام دوستانی که دبی هستن با شماره من تماس بگیرن 0564824210 من تنها هستم
یک پذیرای ازشون بکنم تعارف نکنید زنگ بزنید من تنها هستم
سلام بر مرد بزرگ.
من هم خونتم بزرگوار.
من ساعت 5 رسیدم خونه.
ممنون از پذیرایی گرمت.
این چند روز پیش شما با وجود نگرفتن ویزا خوب بود.
دوستانی که دوبی هستن حتماً یه سری به دوست عزیزمون بزنن.
جای من رو هم خالی کن.
ایشالله سفرت هم بی خطر باشه.
سلام
رسیدن بخیر جیگر هیچکس پیدا نشد با ما پا بشه جاد خالی نشستم تنها میزنم به سلامتی تمام دوستانی که در هر نقطه ایران منتظر خبر خوب هستن برای من مهم نیست امیده من سلامتی خودتون و خانوادتون هست این به سلامتی کسای که دبی هستن می ترسن به ما زنگ بزنن
سلام اسماعیلی جان.بخدا از خدام بود که باهم بودیم و به سلامتی میزدیم امروزم به گوشیت زنگ زدم گفتی دبی هستی.اونجام که بودم فکر کردم بخاطر اخبار منفی نمیای منم دیگه کاری نداشتم والا خیلی دوست داشتم از نزدیک ببینمت.بهرحال بهت خوش بگذره دوست خوبم.هر خبری شد برام پیام خصوصی بذار ممنون میشم ازت.
کیس نامبر:***5،مصاحبه:27APRIL،ابوظبی
;ایکاش پرنده بودم و بدون هیچ گونه محدودیتی هر جا میخواستم مهاجرت میکردم.
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-10 ساعت 18:27)parsab نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:33)سعید پ نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:25)parsab نوشته:  سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html

این متن مگه قبلا نبود؟؟؟

والا من امروز دیدم. خبر ندارم قبلا هم بوده یا نه. بهرحال چیز جدیدی هم نیست متنش ولی خب رسما روی سایت گذاشتن

عین این متن 2 ماه پیش در سفارت مجازی امریکا در ایران تحت عنوان خبر مهم گذاشته شده بود و کلی هم در ایجا بر سر تموم شدن سقف ویزا در 6 منطقه بحث شد. متن جدیدی نیست .SadSad
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، maryam_ros ، ebi1988 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 21:18)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 18:27)parsab نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:33)سعید پ نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:25)parsab نوشته:  سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html

این متن مگه قبلا نبود؟؟؟

والا من امروز دیدم. خبر ندارم قبلا هم بوده یا نه. بهرحال چیز جدیدی هم نیست متنش ولی خب رسما روی سایت گذاشتن

عین این متن 2 ماه پیش در سفارت مجازی آمریکا در ایران تحت عنوان خبر مهم گذاشته شده بود و کلی هم در ایجا بر سر تموم شدن سقف ویزا در 6 منطقه بحث شد. متن جدیدی نیست .SadSad
دوستان یه دوستی که هنر نامه نگاریه خوبی به زبان انگلیسی داره یه نامه کلی که شرایط همه رو در نظر گرفته باشه(منظورم کیسهای زن و شوهر،مجرد) و جامع باشه تهیه کنه و رو سایت بذاره هممون همون نامه رو تک تک ایمیل میزنیم(منظورم آدرس کاخ سفید)وقتی تعداد ایمیلها از یه حدی بیشتر بشه و همشم یه جور باشه قطعا توجه کاخ سفید رو بخودش جلب میکنه دوستان زودتر تصمیم بگیرید.
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، گلپری ، meisamgh1362 ، k.shiari ، nedaba
زندگی شوخی بدی با این لاتاری با ما کرد
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، alireza7 ، pari pari ، abbas09 ، sce ، meisamgh1362 ، arash1392 ، m_nikparvaz ، ebi1988 ، nedaba
دوستان من یه همچین متنی هرچند همراه با غلط برای ک.ا.خ س.ف.ی.د فرستادم.
امیدوارم دوستان هم همکاری کنن و شاهد نتیجه باشیم.
کد:
Dears,
You run the DV plan for certain reasons, but the goals may never correctly meets by this way.

I am one of victims of your immigration offices' Human Rights Violations and Racism that our Administrative process of accepting visa takes more than normal time.

As you know about Iranian experts' situation, and barriers ahead of their improvement, they all want to immigrate.
And I know you have full knowledge about their success for destination country after immigration.
It's not beseem for you that professional and powerful persons who could more help the US improvement, meet long time waiting for this process.

We are not able to immigrate after september by your law and in other hand, visa annual availability is going to be finished.
Please consider to iranians that never could claim and follow their rights trampled by your immigration officers.
Please find a way and give us the trampled rights.

Sincerely Yours
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان: bobo_ir ، meisamgh1362 ، ebi1988 ، milad 68 ، nedaba
سلام دوستان اين كمپين و چطوري بايد عضو شد هر كاري ميخواهيد بكنيد ما هم هستيم
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، ebi1988 ، milad 68 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 22:02)alireza7 نوشته:  دوستان من یه همچین متنی هرچند همراه با غلط برای ک.ا.خ س.ف.ی.د فرستادم.
امیدوارم دوستان هم همکاری کنن و شاهد نتیجه باشیم.
کد:
Dears,
You run the DV plan for certain reasons, but the goals may never correctly meets by this way.

I am one of victims of your immigration offices' Human Rights Violations and Racism that our Administrative process of accepting visa takes more than normal time.

As you know about Iranian experts' situation, and barriers ahead of their improvement, they all want to immigrate.
And I know you have full knowledge about their success for destination country after immigration.
It's not beseem for you that professional and powerful persons who could more help the US improvement, meet long time waiting for this process.

We are not able to immigrate after september by your law and in other hand, visa annual availability is going to be finished.
Please consider to iranians that never could claim and follow their rights trampled by your immigration officers.
Please find a way and give us the trampled rights.

Sincerely Yours
دوست عزیز نامه بدی نیست البته من تخصصم زبان انگلیسی نیست ولی به نظرم میتونه نگارش بهتری داشته باشه البته منم دارم مشورت میگیرم و روش فکر میکنم.بازم باید دوستان متخصص بیان و اصلاحش کنن و یه نامه جامع تر تهیه کنن.برای شروع خوبه.
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، nedaba
بعد از این که یک متن جون و آب دار برای وزارت خارجه امریکا فرستادم این جواب رو برام فرستاد البته باز یک متن جون دار تر گذاشتم
دوست عزیز،

از اینکه با ما تماس گرفته اید سپاسگزاریم. برا ساس قوانین، ۵٠ هزار روادید برای قرعه کشی صادر می شود، اما از آنجاییکه این احتمال وجود دارد که برخی از کسانی که جزو ۵٠ هزار نفر اول انتخاب شده اند، واجد شرایط لازم برای دریافت روادید نبوده و یا خود پروسه دریافت روادیدیشان را دنبال نکنند تعداد انتخاب شدگان به بیش از رقم ۵٠هزار نفر برسد. این بدان معنی است که اعلام شماره تاییدیه به معنی وجود روادید نیست و ممکن است تعداد پنجاه هزار ویزای اقامتی دائم به انتها برسد.

همچنین در هر ماه با توجه به محدودیت شماره های روادید، برای متقاضیانی که در آن ماه آماده دریافت روادید باشند، روادید صادر می شود. پس از صدور تمامی۵٠ هزار روادید، برنامه قرعه کشی آن سال به پایان میرسد. عموماً صدور روادیدها تا پیش از سپتامبر پایان می پذیرد. تحت هیچ شرایطی پس از نیمه شب ٣٠ سپتامبر به وقت شرق آمریکا هیچگونه روادیدی برای برنامه قرعه کشی صادر نخواهد شد.متقاضیانی در قرعه کشی برنده میشوند بایستی آماده باشند تا در اسرع وقت برای شروع فرآیند اخذ روادید اقدام نمایند. انتخاب به قید قرعه، تضمینی برای دریافت روادید توسط شما نخواهد بود. این انتخاب فقط به آن معنا است که شما داری شرایط تقاضا برای ویزای قرعه کشی هستید و اگر واجد شرایط شناخته بشوید به شما ویزا تعلق خواهد گرفت. فقط ۵٠هزار نفر اولی که در قرعه کشی برنده و واجد شرایط شناخته شده باشند ویزا دریافت خواهند کرد.

امیدواریم این مطالب بتواند پاسخگوی پرسشتان باشد.

موفق باشید.
سفارت مجازی تهران
وزارت امور خارجه ایالات متحده
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، meisamgh1362 ، حاجی واشنگتن ، sia 1306 ، pari pari ، nedaba
سلام كسى هست كه دبى باشه؟ كسى تونسته كارى بكنه؟!؟سفارت هنوز پاسارو نميگيره؟!
[quote]تاريخ مصاحبه: ١٨ مارچ
تعداد : ٢ نفر
آپديت : ٩ جولاى -آپديت دوم: ٧ اگوست آپديت سوم: ٨ سپتامر
سفارت ابوظبى
2014as39**
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-10 ساعت 18:33)mortezash نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:34)spv نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:28)mortezash نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:19)spv نوشته:  دوستانی که سفارتشون ابوظبی بوده می شه لطفا کیسشون چک کنن با سایت خود ابوظبی بگن در در جواب چی نوشته
مال من گویا با روزهای قبل فرق کرده ممنون می شم خبر بدین

همون نوشته تکراری و بیزار کننده همیشگی بود
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing.
می شه تیتره کامل را بزارید من ببینم چون مال من نوشته اگر نیاز باشه با ایمیل و یا تلفنی به شما خبر داده می شه تیتره قبلی 5 تیتر ب؟د اما الان 2تیتر شده
[/align]

Check Your Case Status

Dear ********,

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

نه عزیز.فقط شما اینبار دقتت بالاتر رفته
تشکر کنندگان: kian kian ، nedaba
رسیدیم به صفحه 2400.......

:-(
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان: kian kian ، pari pari ، nedaba
اقایون و خانمهای عزیز لاتاری چندتا محدودیت داره که هر کدام زودتر فرا برسه لاتاری اون سال تمام میشه یکیش 50000 ویزای دنیاست یکی 10000 ویزای اسیاست یکی 7درصد سقف هر کشوره ودیگری محدودیت زمانی 30 سپتامبره پارسال سقف ویزای ایران پر شد و برنامه خاتمه یافت امسال اینطور که میگن سقف ویزای دنیا رسیده برنامه تمام شده آخهکمپین واسه چی تشکیل بدید؟نامه واسه چی بنویسید؟بی قانونی رخ نداده که .توی دنیا 50000ویزا دادن و تمام شده این چیزی هست که نامه سفارتها میگه.اینو قبول کنید و به زندگی برگردید.اگرم میخاید چیزی رو چک کنید یکی بره از روی فایلهای سیس کل ویزاهای صادر ه رو جمع بزنه ببینه میشه 50000؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
اصلا" دلم نمیاد برم تو تاپیک 2015 اون روزای پراز امید و استرس رو یادم میاره
همیشه یه نگاهی به تاپیکش میکنم و .................
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: ebi1988 ، nedaba
(2013-10-01 ساعت 15:13)soli asali نوشته:  [font=Courier]امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک کلرنس بچه های 2013 نشه .... Smile با آرزوی موفقیت برای همه... Smile[/font]

این پست را صفحه اول همین تاپیک دیدم
حالم گرفته شد..............Sad
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: ebi1988 ، kian kian ، babak12 ، aaraam ، milad 68 ، mizan ، Nooshinsalamat ، قصه گو ، pari pari ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان