کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان خواهشا این پست من رو که از همین موضوع میترسید م رو بخونید.بعدشم برخوردهای دوستان رو بخونید که دوباره مثل همیشه .......
این مال دسامبره

http://www.mohajersara.com/thread-6455-p...#pid447353
دقیقا همون چیزی که اون موقع میترسیدم الان اتفاق افتاد
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: اسفند89 ، ebi1988 ، kian kian ، mizan ، kami_kami ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:32)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 23:11)alimomen نوشته:  اقایون و خانمهای عزیز لاتاری چندتا محدودیت داره که هر کدام زودتر فرا برسه لاتاری اون سال تمام میشه یکیش 50000 ویزای دنیاست یکی 10000 ویزای
سلام علی جان ، دوست من دوستان حساب کردن 1800 تا باقی مونده ، من نمیخوام بگم که حتما نتیجه میگیریم ها کسی دلشو خوش نکنه ولی گفتم که هر کاری که بتونم انجام میدم که فردا پس فردا نگم که میتونستم این کار رو بکنم ولی نکردم ، هر کاری هم که از این به بعد بتونم انجام میدم . فکر هم نکنید که این کار رو میکنم که همه ویزا بگیرن ها این کار رو میکنم که اگر یک هزارم درصد بتونم ویزا بگیرم . به فکر خودم هستم و بعضی از آقایونی که گریه هاشون رو دیدم تو محفل های خصوصی ایروان ، دلم داره میسوزه نمیدونم چرا کسی که کلیر شده نتونه ویزا بگیره. هر کی دوست داره وارد بشه ، من تبلیغات نمیکنم فقط اطلاع رسانی میکنم.

دوست عزیز امیدوارم که ویزات رو بگیری
اما دیگه کم کم باید باور کنیم که تموم شد شما هم این رو بپذیرید.
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:37)اسفند89 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 15:13)soli asali نوشته:  [font=Courier]امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک کلرنس بچه های 2013 نشه .... Smile با آرزوی موفقیت برای همه... Smile[/font]

این پست را صفحه اول همین تاپیک دیدم
حالم گرفته شد..............Sad

سلام دوست عزیز
هنوز آنکارا هستی؟؟؟
چه خبر؟؟؟؟؟
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:43)kian kian نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 15:13)soli asali نوشته:  [font=Courier]امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک کلرنس بچه های 2013 نشه .... Smile با آرزوی موفقیت برای همه... Smile[/font]

سلام دوست عزیز
هنوز آنکارا هستی؟؟؟
چه خبر؟؟؟؟؟
دوستان عزیز مگه تلاش کردن ایراده داره حتی اگه به نظر بیهوده بیاد بجاش هر کی هر تلاشی میکنه ارج بذارید و همکاری کنید مگه چه ایرادی داره؟چی ازتون کم میشه؟من که تا آخرین لحظه هر تلاشی رو حمایت میکنم و هر کمپینی باشه لایک میکنم.

(2014-09-10 ساعت 23:43)kian kian نوشته:  

سلام دوست عزیز
هنوز آنکارا هستی؟؟؟
چه خبر؟؟؟؟؟
دوستان عزیز مگه تلاش کردن ایراده داره حتی اگه به نظر بیهوده بیاد بجاش هر کی هر تلاشی میکنه ارج بذارید و همکاری کنید مگه چه ایرادی داره؟چی ازتون کم میشه؟من که تا آخرین لحظه هر تلاشی رو حمایت میکنم و هر کمپینی باشه لایک میکنم.
کیس نامبر:***5،مصاحبه:27APRIL،ابوظبی
;ایکاش پرنده بودم و بدون هیچ گونه محدودیتی هر جا میخواستم مهاجرت میکردم.
تشکر کنندگان: kian kian ، m_nikparvaz ، nedaba
***جهت اطلاع همه دوستان ***
یکی از دوستان من که برنده لاتاری ۲۰۱۴ است روز گذشته به مصاحبه در سفارت ورشو - لهستان دعوت شده بود٬البته کیس نامبر ایشون جز آخرین گروه ها بود٬کنسول پس از بررسی مدارک گفته که سهمیه اروپا در آخرین روز آگوست تموم شده و متاسفانه علی رغم حایز شرایط بودن امکان صدور ویزا نداریم و مدارک را مجددا بهش پس داده...البته این رو هم بگم که در اروپا معمولا فردای روزی که به مصاحبه میرید بعد از ساعت ۱۵.۰۰ ویزا آمده است و تنها در شرایط خاص شغلی (شغل های امنیتی ) ممکن هست یکماهی این قضیه کنترل چک طول بکشه ....البته اینجا برای هر نفر بین ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار داخل کارت اعتباری کفایت می کنه و خیلی وقت ها هم اصلا مدارک بانکی را دریافت نمی کنند.
این رو نوشتم تا دوستان فکر نکنن موضوع عدم صدور ویزا فقط مختص ایرانی ها است ٬البته امیدوارم که تا آخر ماه باز هم ویزا برای همه منتظران ایرانی صادر بشه اما باور کنید به جای ایجاد ترافیک اضافی روی این سایت و نوشتن خاطرات اجازه بدین سایت مهاجرسرا سایتی جهت اطلاع رسانی باشه و صفحه ای در فیسبوک راه بیاندازین و دلنوشته هاتون رو اونجا بنویسین٬امیدوارم مدیران سایت فکری بکنن و صفحات اضافی رو پاک بکنن تا مطالب مورد نیاز متقاضیان به راحتی قابل دسترسی باشه ....فراموش نکنیم لاتاری یک شانسه و شاید لطفی از سوی امریکا برای علاقه مندان زندگی در این کشور پس الکی نه توقع خودتون رو بالا ببرید و نه رفتارهای خارج از ادب و اخلاق ایرانی نشون بدین که ضررش بیشتر از منفعتش برای همه است .....
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، ebi1988 ، shahriar2002 ، mizan ، kami_kami ، pari pari ، nedaba
دوباره من به KCC ایمیل زدم و دوباره همون جواب قبل رو دادند، یه جورایی بین سفارت و KCC "خرس وسط" شدیم جون حاجی...!!!

Thank you for your inquiry.

Your case has been forwarded to the American Consulate/Embassy of Abu Dhabi.
Any further inquiries regarding this case must be
directed to them.

تشکر کنندگان: ebi1988 ، قصه گو ، abbas09 ، pari pari ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:11)alimomen نوشته:  اقایون و خانمهای عزیز لاتاری چندتا محدودیت داره که هر کدام زودتر فرا برسه لاتاری اون سال تمام میشه یکیش 50000 ویزای دنیاست یکی 10000 ویزای
سلام علی جان ، دوست من دوستان حساب کردن 1800 تا باقی مونده ، من نمیخوام بگم که حتما نتیجه میگیریم ها کسی دلشو خوش نکنه ولی گفتم که هر کاری که بتونم انجام میدم که فردا پس فردا نگم که میتونستم این کار رو بکنم ولی نکردم ، هر کاری هم که از این به بعد بتونم انجام میدم . فکر هم نکنید که این کار رو میکنم که همه ویزا بگیرن ها این کار رو میکنم که اگر یک هزارم درصد بتونم ویزا بگیرم . به فکر خودم هستم و بعضی از آقایونی که گریه هاشون رو دیدم تو محفل های خصوصی ایروان ، دلم داره میسوزه نمیدونم چرا کسی که کلیر شده نتونه ویزا بگیره. هر کی دوست داره وارد بشه ، من تبلیغات نمیکنم فقط اطلاع رسانی میکنم. ضمن اینکه اگر من میخواستم با گفته های سفارتخانه ها عمل میکردم باید میشستم خونه و فقط کارای خودم رو انجام میدادم و هیچ و هیچ ، سفارت از بعد از 5 جولای تمام اسامی درخواست کننده ها رو که کلیر شده بودن رو برداشت و به همه داشت اعلام میکرد که لاتاری داره به پایان میرسه ولی از طرفی 1000 تا 1000 تا نپال رو داشت ایشو میکرد و به ایرانی ها میگفت که ویزا نداره . این عدالت نیست قرار بود این فرصت برابر برای همه مردم باشه ولی نشد . الان باید خودشون درست کنن و 1800 تا رو ایشو کنن میمونه تقریبا 200 نفر از ایرانی ها

این خیلی سادست نمیدونم چرا کسی توجه نمیکنه اون 1800تایا 2200 تا یا هرچی که مونده از سقف سهمیه ایران ه در صورتي که سقف ویزای دنیا یعنی50000تا پر شده و اون حکم میکنه نه 3500تا سقف ویزای ایران
گر قبلا ریاضی جدید خونده بودی جملاتی که با یا جدا میشن وقتی کلش درسته که حداقل یکیش درسته و اینم همونه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: Hassan2014 ، morteza88 ، 2014families lottery winners ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:38)alimomen نوشته:  دوستان خواهشا این پست من رو که از همین موضوع میترسید م رو بخونید.بعدشم برخوردهای دوستان رو بخونید که دوباره مثل همیشه .......
این مال دسامبره

http://www.mohajersara.com/thread-6455-p...#pid447353
دقیقا همون چیزی که اون موقع میترسیدم الان اتفاق افتاد

دوست عزیز
موضوع اصلی مورد شکایت ما این ها نیست. بلکه طولانی شدن پروسه AP هستش. این موضوع ناتوانی وکم کاری اونهاست. شاید هم عمدی باشه!
ولی نکته اینجاست که با توجه به محدود بودن زمان برندگان لاتاری، همیشه پلیس چک این دسته رو طبق قانون باید در اولویت بذارن.
موضوع دیگه اینه که اگه تعداد افراد کم باشه میشه دلیل منطقی از اونا رو قبول کرد ولی با این آمار حدود 1500 نفر بازمانده فقط از یک کشور، پذیرفتن اینکه کارشون طبق قانونه تقریبا محاله.
این نظر منه البته
2014AS62XX ، تعداد: 2نفر ، مقصد: سن هوزه ، مصاحبه : 19 می 2014 ، نتیجه : کلیرنس
خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، m_nikparvaz ، arenfard ، k.shiari ، nedaba
دوستان عزیز صاحب قلم یه سری به سایت Human and Civil Rights Organizations of America بزنید و در آدرس : http://www.hcr.org/contact-us.html دفاعیه خودتان را بنویسید. آیا درست است با فرض اینکه من به واسطه قدرتی که دارم بازی گلادیاتوری راه بندازم و وقت و عمر و انرژی و پول و اعصاب شما را درگیر بازی خودم و قوانین خودم بکنم و نهایتا خودم را توجیه کنم که از ابتدا شرط کرده بودم و قرار گذاشته بودیم که در این بازی گلادیاتوری فقط عده کوچکی برنده هستند و باقیمانده افراد محکوم به فنا !!! آیا این موضوع حقوق بشر را در مورد شما ضایع نمی کند. آیا به صرف اینکه من قوی هستم و شما دارای مشکلات هستید، اجازه دارم برای شما بازی گلادیاتوری ترتیب بدهم!!!
دوستان عزیز مسئله را بولد نمائید و به آدرس سناتورهای امریکایی بفرستید. آنها حتما برای فعالیتهای حزبی و لکه دار کردن دامن رقبای سیاسی خود از مطلب شما بهره خواهند گرفت و در نتیجه ما هم به هدف خود که رساندن صدایمان به گوش جهان است، نائل میشویم!! آدرس ایمیل تمامی سناتورهای امریکا در اینجا آمده است: http://www.senate.gov/general/contact_in...rs_cfm.cfm قاعدتا عده ای از آنها که موافق با متضرر شدن شما هستند نوشته شما را نادیده میگیرند و عده ای که در جناح مخالف هستند موضوع را بزرگ نمایی می کنند و بر علیه جناح مخالف خود از آن استفاده می کنند. در این بین مطرح شدن مسئله ایران در محافل عمومی چشمان نظاره گر مردم امریکا و محافل حقوق بشری را معطوف به ما خواهد ساخت! نتیجه نهایی یا احقاق حق و دریافت ویزا است و یا دریافت غرامت!!
عزمتان را جزم کنید و هر کس به تنهایی اقدام کند و تیتر و محوریت مسئله را بر مبنای تضییع human right برای خود مطرح کنید و از همین مثال بازی کثیف گلادیاتوری بهره بگیرید. چشم امیدم به قلم شما ست.
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، m_nikparvaz ، sahar66 ، nedaba
علی جان چشم چک میکنم ببینم کلا 50000 تا کامل شده یا نه یه سوال هم برام پیش اومده که این 50000 تاست یا 55000 تاست ؟
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

(2014-09-10 ساعت 23:57)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 23:40)kian kian نوشته:  
سلام علی جان ، دوست من دوستان حساب کردن 1800 تا باقی مونده ، من

من بالا هم گفتم که کمتر از یک درصد امیدوارم ولی کارم رو تا آخر میکنم ، همین چیز رو هم برای آفیسر ایروان نوشتم . نوشتم مشکل ویزا بمشکل شماست من به موقع پروندم رو دادم و به موقع به مصاحبه اومدم و الان هم کلیر شدم و مثل همه افرادی هستم که باید ویزا میگرفتم اینکه شما نتونستید متوجه صلاحیت من بشید و زمان نیاز داشتید به من ربطی نداره Big Grin اونا هم هیچ جوابی بهم ندادن Tongue میدونم آدم های دلسوزی هستن ولی نمیتونن دیگه کاری بکنن چون یه کاری کردن که برگشت نداره ، وضعیت ما هم اینطوریه دیگه تا آخرش میرم تا دیگه تموم بشه بره بعد از اون هم دیگه دور کشور آمریکا که عاشق رفتن بودم رو خط قرمز میکشم و اگر هم روزی توانایی رفتن رو داشته باشم سعی میکنم که این روز ها رو و به خصوص روزی رو که پاسم رو تو سفید تو مصاحبه دادن رو یادم بیارم و این کار رو نکنم. اگر دوستان دوست ندارن که پیغام بزارم بگن دیگه از این پیج میرم بیرون. Sad
دوست عزیز با نظرت کاملا موافقم و تا آخرین لحظه مثل شما در تلاشم.اگه نظر خاصی داشتی ممنون میشم برام پیام خصوصی بذاری.
(2014-09-10 ساعت 22:56)candle123 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 18:33)mortezash نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:34)spv نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:28)mortezash نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:19)spv نوشته:  دوستانی که سفارتشون ابوظبی بوده می شه لطفا کیسشون چک کنن با سایت خود ابوظبی بگن در در جواب چی نوشته
مال من گویا با روزهای قبل فرق کرده ممنون می شم خبر بدین

همون نوشته تکراری و بیزار کننده همیشگی بود
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing.
می شه تیتره کامل را بزارید من ببینم چون مال من نوشته اگر نیاز باشه با ایمیل و یا تلفنی به شما خبر داده می شه تیتره قبلی 5 تیتر ب؟د اما الان 2تیتر شده
[/align]

Check Your Case Status

Dear ********,

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

نه عزیز.فقط شما اینبار دقتت بالاتر رفته
خدمت دوستان عرض کنم من ویزا گرفتم ولی روی سایت ابوظبی کماکان همین چیزی رو که برای شما مینویسه برام میاره پس زیاد توجه نکنیدوازروی سایت سیس آپ هاروچک کنید ونگران نباشیدهمچنان امیدوارباشید ومن مطمئن هستم هنوزویزاصادرمیشود
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
تشکر کنندگان: us2015 ، Nooshinsalamat ، 20142ddc ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:57)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 23:40)kian kian نوشته:  
سلام علی جان ، دوست من دوستان حساب کردن 1800 تا باقی مونده ، من

من بالا هم گفتم که کمتر از یک درصد امیدوارم ولی کارم رو تا آخر میکنم ، همین چیز رو هم برای آفیسر ایروان نوشتم . نوشتم مشکل ویزا بمشکل شماست من به موقع پروندم رو دادم و به موقع به مصاحبه اومدم و الان هم کلیر شدم و مثل همه افرادی هستم که باید ویزا میگرفتم اینکه شما نتونستید متوجه صلاحیت من بشید و زمان نیاز داشتید به من ربطی نداره Big Grin اونا هم هیچ جوابی بهم ندادن Tongue میدونم آدم های دلسوزی هستن ولی نمیتونن دیگه کاری بکنن چون یه کاری کردن که برگشت نداره ، وضعیت ما هم اینطوریه دیگه تا آخرش میرم تا دیگه تموم بشه بره بعد از اون هم دیگه دور کشور آمریکا که عاشق رفتن بودم رو خط قرمز میکشم و اگر هم روزی توانایی رفتن رو داشته باشم سعی میکنم که این روز ها رو و به خصوص روزی رو که پاسم رو تو سفید تو مصاحبه دادن رو یادم بیارم و این کار رو نکنم. اگر دوستان دوست ندارن که پیغام بزارم بگن دیگه از این پیج میرم بیرون. Sad
دوست عزیز با نظرت کاملا موافقم و تا آخرین لحظه مثل شما در تلاشم.اگه نظر خاصی داشتی ممنون میشم برام پیام خصوصی بذاری.
(2014-09-11 ساعت 00:05)bobo_ir نوشته:  دوستان عزیز صاحب قلم یه سری به سایت Human and Civil Rights Organizations of America بزنید و در آدرس : http://www.hcr.org/contact-us.html دفاعیه خودتان را بنویسید. آیا درست است با فرض اینکه من به

مرسی از اطلاع رسانیتون من حتما این کار رو میکنم
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 23:59)alimomen نوشته:  
سلام علی جان ، دوست من دوستان حساب کردن 1800 تا باقی مونده ، من نمیخوام بگم که حتما نتیجه میگیریم ها کسی دلشو خوش نکنه ولی گفتم که هر کاری که بتونم انجام میدم که فردا پس فردا نگم که میتونستم این کار رو بکنم ولی نکردم ، هر کاری هم که از این به بعد بتونم انجام میدم . فکر هم نکنید که این کار رو میکنم که همه ویزا بگیرن ها این کار رو میکنم که اگر یک هزارم درصد بتونم ویزا بگیرم . به فکر خودم هستم و بعضی از آقایونی که گریه هاشون رو دیدم تو محفل های خصوصی ایروان ، دلم داره میسوزه نمیدونم چرا کسی که کلیر شده نتونه ویزا بگیره. هر کی دوست داره وارد بشه ، من تبلیغات نمیکنم فقط اطلاع رسانی میکنم. ضمن اینکه اگر من میخواستم با گفته های سفارتخانه ها عمل میکردم باید میشستم خونه و فقط کارای خودم رو انجام میدادم و هیچ و هیچ ، سفارت از بعد از 5 جولای تمام اسامی درخواست کننده ها رو که کلیر شده بودن رو برداشت و به همه داشت اعلام میکرد که لاتاری داره به پایان میرسه ولی از طرفی 1000 تا 1000 تا نپال رو داشت ایشو میکرد و به ایرانی ها میگفت که ویزا نداره . این عدالت نیست قرار بود این فرصت برابر برای همه مردم باشه ولی نشد . الان باید خودشون درست کنن و 1800 تا رو ایشو کنن میمونه تقریبا 200 نفر از ایرانی ها

این خیلی سادست نمیدونم چرا کسی توجه نمیکنه اون 1800تایا 2200 تا یا هرچی که مونده از سقف سهمیه ایران ه در صورتي که سقف ویزای دنیا یعنی50000تا پر شده و اون حکم میکنه نه 3500تا سقف ویزای ایران
گر قبلا ریاضی جدید خونده بودی جملاتی که با یا جدا میشن وقتی کلش درسته که حداقل یکیش درسته و اینم همونه

این حسابی که کرده اند متقاضی هایی که از داخل خود آمریکا ویزای لاتاری می گیرند رو منظور کرده؟ چون اونها آمارشون توی سایت سیس نمیاد. فکر کنم اون دوهزارتایی که می گن همون ها باشند.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان