کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
از ته قلبم ناراحتم. براي انهايي كه خانم وينر بوده با بچه هاش ويزا گرفته و همسرش ويزا نگرفته. تا چند روز پيش من هم وضعيتم مثل بقيه بود. اما به لطف خدا ايميل زدند كه ويزا همسرم اماده است از خوشحالي اشك ميريختم. چون تاريخ ويزاهامون داشت تموم ميشد. مجبور شدم با بچه هام بيام امريكا. خيلي شرايط سختيه. دعا ميكنم واقعا معجزه اي اتفاق بيفته. و همه دوستاني كه شرايط مثل من بوده. يه دفعه ايميل بزنن وبگن ويزاشون اماده است. دعا ميكنم. دعا تنها كاري كه از دستم بر مياد [emoji17]

(2014-09-11 ساعت 05:00)s_vatan نوشته:  از ته قلبم ناراحتم. براي انهايي كه خانم وينر بوده با بچه هاش ويزا گرفته و همسرش ويزا نگرفته. تا چند روز پيش من هم وضعيتم مثل بقيه بود. اما به لطف خدا ايميل زدند كه ويزا همسرم اماده است از خوشحالي اشك ميريختم. چون تاريخ ويزاهامون داشت تموم ميشد. مجبور شدم با بچه هام بيام امريكا. خيلي شرايط سختيه. دعا ميكنم واقعا معجزه اي اتفاق بيفته. و همه دوستاني كه شرايط مثل من بوده. يه دفعه ايميل بزنن وبگن ويزاشون اماده است. دعا ميكنم. دعا تنها كاري كه از دستم بر مياد [emoji17]

سلام تبریک می گم
میشه خواهش کنم کیس نامبر و سفارتتون رو بگید و اینکه کی ویزا همسرتون ایشود شد ؟
ممنون میشم زود جواب بدید خیلی مهم هست
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، maryam_ros ، Nooshinsalamat ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 14:51)avayebahar نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 14:41)zzarin نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 14:28)avayebahar نوشته:  
[quote='MOHAMMADKHANI' pid='548560' dateline='1410341445']
[quote='فریاد تنها' pid='548554' dateline='1410340088']
[quote='poni' pid='548537' dateline='1410337356']
[quote='zzarin' pid='548533' dateline='1410336671']

بچه ها منم نامه رو پایه ام ولی به کجا نامه بفرستیم خیلی مهمه من به سیس و ابوظبی از این قبیل نامه ها فرستادم ولی جوابی نگرفتم باید به جایی نامه رو بفرستیم که خونده بشه ، بچه ها بیاید زود تر یه کاری بکنیم
بفرستید دفتر بانوی اول آمریکا همسر اوباما! اصلا تاپیک مخصوص مشکلات زنان داره.بفرستید اونجا. خودشات توی سایت نوشته اند 24 ساعته جواب می دهند.
[/quot
منم تو همین فکر بودم اگر شما آدرس ایمیل رو دارید لطفا بزارید ممنون

کاخ سفید! withe house شما می توانید برای اوباما همسرش و نماینده یا جانشینش و همسرش یا مشاورش هست دقیق نمی دانم . برای این 4 تا می توانید نامه بگذارید.این هم آدرس FB کاخ سفیدhttps://www.facebook.com/WhiteHouse?fref=nfهرکس جدا جدا. مشخصات شخصی می پرسد یه قالب و فرم داره نامه را هم اونجا می گذارید. بنظرم متونتون از 2700 آیتم بیشتر نباید باشد.و از طرفی خانم ابوماها در FB هم صفحه داره.
https://www.facebook.com/michelleobama
البته کاخ سفید سایت داره. اون فرمت نامه را در سایت اصلی تلفن و نامه باید پیدا کنید. تلفن هم میشه زد
دوست عزیز من هر چقدر تلاشس میکنم نمی تونم محلی که باید پیغام بزارم رو پیدا کنم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: spv ، nedaba
چقدر سوت و کوره اینجا. کی فکرشو میکرد امسال اینجوری بشه. از اون همه کاربر فقط اینا موندن :
alimomen، atriana، gallafan، kamranh، katanaser، s1367salehi، sbh، آنا پورایمانی، 2 کاربر مخفی، 5 مهمان
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: majid_eng ، قصه گو ، maryam_ros ، pari pari ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 09:22)katanaser نوشته:  چقدر سوت و کوره اینجا. کی فکرشو میکرد امسال اینجوری بشه. از اون همه کاربر فقط اینا موندن :
alimomen، atriana، gallafan، kamranh، katanaser، s1367salehi، sbh، آنا پورایمانی، 2 کاربر مخفی، 5 مهمان

عمو نوروز تا قفل شدن تاپیک باهاتون میمونه...
(2014-09-11 ساعت 05:00)s_vatan نوشته:  از ته قلبم ناراحتم. براي انهايي كه خانم وينر بوده با بچه هاش ويزا گرفته و همسرش ويزا نگرفته. تا چند روز پيش من هم وضعيتم مثل بقيه بود. اما به لطف خدا ايميل زدند كه ويزا همسرم اماده است از خوشحالي اشك ميريختم. چون تاريخ ويزاهامون داشت تموم ميشد. مجبور شدم با بچه هام بيام امريكا. خيلي شرايط سختيه. دعا ميكنم واقعا معجزه اي اتفاق بيفته. و همه دوستاني كه شرايط مثل من بوده. يه دفعه ايميل بزنن وبگن ويزاشون اماده است. دعا ميكنم. دعا تنها كاري كه از دستم بر مياد [emoji17]

دوست عزیز تبریک میگم
از ته قلب خوشحالم واستون
همسر و پسرهای من هم دو ماهه رفتن و واقعا شرایط سختیه بدون من واسشون. خیلی ناراحتن.
من دعا میکنم ویزای هممون بیاد. شما هم دعا کنید.
امیدمون فقط به قادر یکتاست, اونه که میتونه سرنوشت همه رو رقم بزنه.
خدا یا سرنوشت مارو خوب رقم بزن تا در کنار خانواده هامون باشیم.
شاد باشید Smile
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
ببخشید که این پست رو این جا می گذارم
از خانوم هایی که قراره تنها برن می خوام
اگر تمایل داشتن فورا به من پیام بدن من همین روزا دارم بلیطمو ok می کنم و تا 5 اکتبر هم باید برم . مقصد هم لس آنجلسه ...!
اگر دوست داشته باشید می تونیم با هم همسفر شیم ....
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
کاربران در حال بازدید این موضوع: hamid24، himmlisch، I2AFSHIN، khapaleh، MOHAMMADKHANI، Nooshinsalamat، SabSor، sm2015، sonyz2، قصه گو، zzarin، برسام٤، 3 کاربر مخفی، 9 مهمان

نه تا مهمون.... بفرماييد تو ، دم در بده!!! يادش بخير فكر كنم نسيم اينو مي گفت!!
عمو نوروز عزيز حقيقتش منم شبانه روز اينجام، نمي تونم ول كنم برم سراغ زندگي جديد بدون دوستاي قديمي، خانواده شاكي شدن حسابي ، اما دست خودم نيست ، شما درك مي كنيد كه چي مي گم.....نمي تونم.
هر روز و هر لحظه تكرار مي كنم از اين ستون تا اون ستون فرجه.اميدم رو نمي خوام از دست بدم و تا آخرين روز با اين تاپيك مي مونم تا صداي هورا و شادي دوباره طنين انداز بشه . يه جورايي حق آب و گل دارم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
درود
سکوت غمباری توی سایته
خبری از مدیرهای محترم نیست, بخصوص جناب محبت؟ نیاز به انرژی داریم!!!؟؟؟
جناب محبت شما هنوز ایروان تشریف دارید؟ تورو خدا یه خبر خوبی بدید لطفاً.
قلبم داره از جا کنده میشه.
خدایا این سکوت را با شادی بشکن.
بجا مانده از لاتاری 2014
سارا جونم.....چه خبر؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، abbas09 ، ebi1988 ، آلیس-1980 ، maryam_ros ، nedaba ، lighter ، pari pari
ممنون از قصه گو و مامان خانوم و همه دوستان خوبی که من اسمشونو خاطرم نیست و ویزا گرفتن ولی هنوز با ما هم راهی میکنن این معرفت و مهربونی اوناست و کار هر کسی نیست جز انسانهای خوش نیت و پاک چه بسیار هم بودن دوستانی که تا رنگ ویزارو دیدن حتی نیم نظری هم به اینجا نداشتن خیلیا بودن که حتی به حرمت چند ماهی که اینجا بودن حتی خداحافظی هم با دوستاشون نکردن. انگار نه انگار خودشون روزی از ما بودن به هر حال که دم شما مهربونها گرم
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
دوستان من برای ایروان نامه نوشتم ، مطمئن هستم نامه من رو خوندن چون دقیق جواب دادن وگفتن متاسفانه ویزا تمام شده و دیگه اصلا نداریم ولی شما از طریق خانوادگی برای همسرتون اقدام کنید زمان زیادی از هم دور نمی مانید . واقعا ایمیل رو خونده بودن
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-11 ساعت 11:24)zzarin نوشته:  دوستان من برای ایروان نامه نوشتم ، مطمئن هستم نامه من رو خوندن چون دقیق جواب دادن وگفتن متاسفانه ویزا تمام شده و دیگه اصلا نداریم ولی شما از طریق خانوادگی برای همسرتون اقدام کنید زمان زیادی از هم دور نمی مانید . واقعا ایمیل رو خونده بودن

من رضا هستم شما ميتونيد بعد از ورود به امريكا درخواست بدين و همزمان درخواست پاس سفيد هم بكنيد و برگرديد ايران و پيش همسرتون باشين تا برنامه همسرتون اوكي بشه
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi ، maryam_ros ، nedaba ، MOHAMMADKHANI
(2014-09-11 ساعت 11:32)reza16 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 11:24)zzarin نوشته:  دوستان من برای ایروان نامه نوشتم ، مطمئن هستم نامه من رو خوندن چون دقیق جواب دادن وگفتن متاسفانه ویزا تمام شده و دیگه اصلا نداریم ولی شما از طریق خانوادگی برای همسرتون اقدام کنید زمان زیادی از هم دور نمی مانید . واقعا ایمیل رو خونده بودن

من رضا هستم شما ميتونيد بعد از ورود به امريكا درخواست بدين و همزمان درخواست پاس سفيد هم بكنيد و برگرديد ايران و پيش همسرتون باشين تا برنامه همسرتون اوكي بشه

خوب دوست من، این پروسه میگن ۴ تا ۶ ماه طول میکشه :-(
جامانده از لاتاري ٢٠١٤، F2A، تاريخ اولویت: سپتامبر 2014، تاریخ اپروو 9 مارس 2015، ۲۰۱۵/07/31= DS261+120$ ، تاریخ مصاحبه 5 می 2016، نتیجه: AP
واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش...صلوات بفرست...
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: قصه گو ، maryam_ros ، nedaba ، MOHAMMADKHANI
چی میگن اینا" زمان زیادی از هم دور نمی مانید؟؟؟"
زرین خانم اینطوری که من دارم میخونم و فهمیدم, پروسش بیش از 2 سال طول میکشه!!!؟؟؟ و در ضمن حتماً حتماً اسپانسر میخواد که باید 3 سال اخیر مالیات به دولت یو اس داده باشه. حالا تو این حیری ویری اسپانسرو کجای دلم بزارم؟؟؟
بجا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: zzarin ، قصه گو ، maryam_ros ، nedaba ، reza_norouzi ، MOHAMMADKHANI ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان