کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
اي كاش يكي از بازمانده هاي لاتاري ٢٠١٣بياد بگه كه ايابعد گذشت يك سال تونسته با اين مسأله كنار بياد يا نه؟؟؟ايا به زندگي عادي برگشته يا نه؟؟؟ايا ما هم ساله ديگه اين موقع ارامش قبلمون را خواهيم داشت؟؟؟من راجع به خودم اينطور فكر نميكنم....با وجودي كه خيلي سعي ميكنم و دائم مطالب مثبت ميخونم و براي خودم تو ذهنم تكرارشون ميكنم ولي حس ميكنم تا به حال اصلا موفق نبودم.همسرم كه خيلي خونسرده ميگه اين حالتت تا٣٠سپتمبره و بعدش درست ميشي....اميدوارم همينطور كه ميگه باشه...اميدوارم
تشکر کنندگان: behdist ، abbas09 ، m.mirzaee ، parsab ، pari pari ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedali ، nedaba
(2014-09-10 ساعت 18:27)parsab نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:33)سعید پ نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 17:25)parsab نوشته:  سفارت ایروان یه چیزایی دوپهلو گفته ولی صریحا ذکر نکرده که ویزا تموم شده

http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html

این متن مگه قبلا نبود؟؟؟

والا من امروز دیدم. خبر ندارم قبلا هم بوده یا نه. بهرحال چیز جدیدی هم نیست متنش ولی خب رسما روی سایت گذاشتن

این متن قبلا هم بود...قبل از داستانهای سفارت خونه ها...هیچ چیز خاصی هم ننوشته در واقع آخرش این میشه که به تعداد ویزاهامون قرار مصاحبه تنظیم شده. اون متنی که تو سفارت دست بچه ها دادن نوشته بود دیگه ویزا نمیدیم!
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: nedaba
دوستای گلم امروز بعد از مدتها و با نزدیک شدن با پایان تاریخ صدور ویزا اینجا اومدم که مطمئن بشم همه دوستای گلم ویزا گرفتن یا می گیرن متاسفانه خبرای خوبی ندیدم. ولی من که ناامید نیستم هنوز هم امیدوارم همه تون ویزا بگیرین و سبز بشین. راستی وقتی رفتم منتظر سرا رو ببینم دیگه فایلش باز نمی شه . کسی میدونه چطوری میشه آخرین اپدیتش رو دید؟ دلم میخواد ببینم که همه دوستان ویزا گرفتن و همه آخر سپتامبر گل از گلشون می شکفه.
کیس نامبر **23 / ارسال مدارک 7 جولای/ کارنت اکتبر/ دریافت نامه دوم 20 نوامبر/ تاریخ مصاحبه: هفته اول ژانویه/ آپدیتها: 7 ژانویه ، 26 ژانویه ، 10 فوریه، 28 می و 30 می / کلییر 1 جون/ اخذ ویزا 17 جون.
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، meisamgh1362 ، abbas09 ، pari pari ، avayebahar ، sia 1306 ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 13:10)azad229 نوشته:  دوستان برای امضای این پتیشن حتما باید یک‌ایمیل معتبر بدید بعد یک ایمیل براتون میاد از سایت پتیشن باید آنرا کانفرم کنید
(2014-09-11 ساعت 12:26)marsein نوشته:  سلام دوستان
من و آقای علی مومن با هم یک Petition تهیه کردیم لینکشو براتون میزارم خواهش میکنم امضاش کنید. http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
سمت راست صفحه شما فقط کافیه که Register کنید و بعد دگمه Sign بزنید فقط خواهش میکنم هر کس یکبار امضا کنه و لطفا خیلی سریع اینکارو انجام بدین تا لینکو توی چندتا پیج قرار بدیم و ایمیل کنیم. ممکنه!!!! فقط با یک درصد احتمال شاید جواب بده
من امضا کردم.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
توي اين petitionميشه همه افراد يك كيس sign كنن كه تعداد بيشتر بشه ؟؟؟يا فقط يك نفر بايد اينكارو بكنه؟؟
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 12:07)MOHAMMADKHANI نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 11:43)imanbaraty نوشته:  این آنکارا لعنتی همیشه 5 شنبه ها آپدیت میشد پس چرا خبری نیست؟ دوستان من 3 بار تا حالا بهشون ایمیل زدم و اونها همیشه واقعا" ایمیلم رو خوندن و جواب دادن که کیس شما در حال بررسیه منتظر باشید بهتون خبر میدیم! به نظرتون هنوزم بعد از 3 ماه گذشتن از تاریخ مصاحبه میتونم امیدوار باشم؟
راستی اگه کسی مثلا" آخروین روز سپتامبر issued بشه تکلیفش چیه؟ اگه روز 1 اکتبر بره برای تحویل پاسپورت دیگه بهش ویزا نمیدن؟
تو آگوست هم به خیلیا زنگ زدن ولی یه هفته قبل از پایان آگوست بود
ولی همچین بعید هم نیست که یه همچین کاری بکنن
خیلی خنده دار می شه Big Grin فک کن... آخرین روز خبر بدن که بیاید بگیرید اگه نیاید گربه می بره
واقعا" که از این جماعت بی خیال هرچی بگی بر میاد...Tongue
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
(2014-09-11 ساعت 14:00)sksara نوشته:  دوستای گلم امروز بعد از مدتها و با نزدیک شدن با پایان تاریخ صدور ویزا اینجا اومدم که مطمئن بشم همه دوستای گلم ویزا گرفتن یا می گیرن متاسفانه خبرای خوبی ندیدم. ولی من که ناامید نیستم هنوز هم امیدوارم همه تون ویزا بگیرین
دوست عزیز 2000 نفر ویزا نگرفتن
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: afra198 ، قصه گو ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 13:44)meisamgh1362 نوشته:  
من و آقای علی مومن با هم یک Petition تهیه کردیم لینکشو براتون میزارم خواهش میکنم امضاش کنید. http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
سمت راست صفحه شما فقط کافیه که Register کنید و بعد دگمه Sign بزنید فقط خواهش میکنم هر کس یکبار امضا کنه و لطفا خیلی سریع اینکارو انجام بدین تا لینکو توی چندتا پیج قرار بدیم و ایمیل کنیم. ممکنه!!!! فقط با یک درصد احتمال شاید جواب بده
منم امضا کردم
من هم امضا کردم.
-----------------------------------------------------------------------------------
2014AS3xxx, 2 persons, PhD, sending CV in July 15, Interview: August 5, Post: Stockholm, Update: August (11, 28 by email), August 29, September 2, September 3, Issued: September 3
تشکر کنندگان: بهنامي ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 13:25)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 13:17)reza.aa نوشته:  از اونجایی که این شتر قراره در خونه ما 2015ی ها هم بخوابه ، نیاز هست که ما هم ثبت نام کنیم .؟؟؟؟
اگه 7% ما ایارنی ها تمام شده که بعید میدونم باید میگفتن تمام شده ،فک نکم کسی شاکی میشد .
واقعا بدتر از انتظار چیزی نیست.
ما هیچ چیز نمی خوایم جز شفافیت . رو راست بگن سهمیه تمام شده چرا انقدر طولش میدن من موندم .اگر هم نشده خوب ویزا بدن بچه ها از این انتظار خلاص بشن

سلام دوست من
امسال رویه سفارتا کلا فرق کرده. ایشالا واسه شما برگرده به همون روال سابق.
یه سوال: شما تو امضاتون نوشتین اولین آپدیت 1 می 2014. این ینی تو سیس آپدیت شدین اونم اولین روز اعلام قبولی ها؟؟؟
نه منظور همون اولین نامه قبولیه که تویه www.dvlottery.state.gov برام گزاشتن . تا جایی که من متوجه شدم تو همین لینک آپدیت میشه
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-09-11 ساعت 14:58)Lucy.GH نوشته:  
منم امضا کردم
من هم امضا کردم.
امضا شد .
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
منم امضا کردم
من هم امضا کردم.

من هم امضا كردم دوست من
**٥٦ مصاحبه ٢٢ مي آنكارا - شغل خصوصي - سربازي س پ - آپ بعد از مصاحبه ١٤ بار
من به عشق تو خوشم آمليكا Wink تو به عشق هر كه هستي خوش باشBig Grin
درود
امروز ابوظبی ایمیل من رو جواب داد دوستان این خیلی مشکوک میزنه چیزی از تموم شدن بهم نگفتن فقط اشاره کرده هنوز پروسه ap ادامه داره و مشخص نیست چقدر طول میکشه . شما چه نظری دارید
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing administrative review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website.
Thank you
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
(2014-09-11 ساعت 15:18)بهنامي نوشته:  
منم امضا کردم
من هم امضا کردم.

من هم امضا كردم دوست من

امضا شد دوستان Wink

تشکر کنندگان: بهنامي ، nedaba
بچه ها منم پتیشن و امضا کردم. ولی کاش اینکه 6000 نفر و برنده اعلام کردن و 2000 و خورده ای نفر ویزا گرفتن و بهش اشاره میکردید توی متنش.چون به هر حال اونا (اداره مهاجرت و سفارتا) میتونن ادعا کنن که کارشون مطابق قانون بوده. همینطور میشد به جوابای بی ربطی که سفارتا ( خصوصاً ایروان) طی 2-3 ماه گذشته به میل هامون دادن و اشاره میکردیم . مرسی
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: afra198 ، meisamgh1362 ، بهنامي ، nedaba
دوستان لطفا به بقیه کسانی که باهاشون در ارتباطین بگین امضا کنن زودتر لیتکشو پخش کنیم. از هر کیس اشکالی نداره اگه اعضا هم امضا کنن
Case Number: 39** . Embassy:Abudhabi . Interview: March . and now... I'm Waiting
Updates: 11March,8July,9Aug,17Aug
9July,10Aug with Email
و هنوز زندگی جریان دارد
تشکر کنندگان: برسام٤ ، sonyz2 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان