کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-11 ساعت 11:32)reza16 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 11:24)zzarin نوشته:  دوستان من برای ایروان نامه نوشتم ، مطمئن هستم نامه من رو خوندن چون دقیق جواب دادن وگفتن متاسفانه ویزا تمام شده و دیگه اصلا نداریم ولی شما از طریق خانوادگی برای همسرتون اقدام کنید زمان زیادی از هم دور نمی مانید . واقعا ایمیل رو خونده بودن

من رضا هستم شما ميتونيد بعد از ورود به امريكا درخواست بدين و همزمان درخواست پاس سفيد هم بكنيد و برگرديد ايران و پيش همسرتون باشين تا برنامه همسرتون اوكي بشه
آقا رضا گل,
واسه کسی مثل من که بچه هاش اونجا مدرسه رفتن که جور در نمیاد. ساده نیست این قضیه!!؟؟؟ اینا یه چی میگن واسه خودشون
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: قصه گو ، maryam_ros ، nedaba ، آلیس-1980
این هم ایمیلی که برام فرستادن پاگراف اول و آخرش جدید هستش
Dear Applicant

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

The regional limits in all six regions have been reached. All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

PS. You can file a petition in USCIS for your husband.

Sincerely,

Consular Section

U.S. Embassy Yerevan, Armenia

-----Original Message-----
توی ایمیل دیگه پرسیدم چقدر طول میکشه گفت طولانی نیست
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: قصه گو ، maryam_ros ، nedaba ، reza_norouzi ، rezahoorjandi ، pari pari
این آنکارا لعنتی همیشه 5 شنبه ها آپدیت میشد پس چرا خبری نیست؟ دوستان من 3 بار تا حالا بهشون ایمیل زدم و اونها همیشه واقعا" ایمیلم رو خوندن و جواب دادن که کیس شما در حال بررسیه منتظر باشید بهتون خبر میدیم! به نظرتون هنوزم بعد از 3 ماه گذشتن از تاریخ مصاحبه میتونم امیدوار باشم؟
راستی اگه کسی مثلا" آخروین روز سپتامبر issued بشه تکلیفش چیه؟ اگه روز 1 اکتبر بره برای تحویل پاسپورت دیگه بهش ویزا نمیدن؟
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba
یعنی از بچه های آنکارا هیشکی نیست اینجا؟
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
تشکر کنندگان: milad 68 ، nedaba
یک نامه هم برای kcc زدم این جوابش بود
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، meisamgh1362 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:43)imanbaraty نوشته:  این آنکارا لعنتی همیشه 5 شنبه ها آپدیت میشد پس چرا خبری نیست؟ دوستان من 3 بار تا حالا بهشون ایمیل زدم و اونها همیشه واقعا" ایمیلم رو خوندن و جواب دادن که کیس شما در حال بررسیه منتظر باشید بهتون خبر میدیم! به نظرتون هنوزم بعد از 3 ماه گذشتن از تاریخ مصاحبه میتونم امیدوار باشم؟
راستی اگه کسی مثلا" آخروین روز سپتامبر issued بشه تکلیفش چیه؟ اگه روز 1 اکتبر بره برای تحویل پاسپورت دیگه بهش ویزا نمیدن؟

سلام دوست من
واقعاً برای امیدواریتون تبریک میگم بهتون. همه ناامید شدن و شما هنوز امیدوارین مثل من!
فعلاً جز صبر کار دیگه ای ازمون بر نمیاد. هر وقت 30 سپتامبر کلیر شدین به نظرم حتماً باید ازشون بپرسین هرچند تا حالا کلیر شدنا و کلا پایان پروسه تا 30 سپتامبر طول نکشیده که کسی جواب این سوال شما رو بدونه!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: maryam_ros ، ebi1988 ، Nooshinsalamat ، pari pari ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:13)abbas09 نوشته:  ممنون از قصه گو و مامان خانوم و همه دوستان خوبی که من اسمشونو خاطرم نیست و ویزا گرفتن ولی هنوز با ما هم راهی میکنن این معرفت و مهربونی اوناست و کار هر کسی نیست جز انسانهای خوش نیت و پاک چه بسیار هم بودن دوستانی که تا رنگ ویزارو دیدن حتی نیم نظری هم به اینجا نداشتن خیلیا بودن که حتی به حرمت چند ماهی که اینجا بودن حتی خداحافظی هم با دوستاشون نکردن. انگار نه انگار خودشون روزی از ما بودن به هر حال که دم شما مهربونها گرم

دوست عزیزم منم تازه هفته پیش ویزا گرفتم و تا قبل از اون استس داشتم الان هم مطلب نمینویسم چون درک میکنم حال همه اونایی که تا حالا ویزا نگرفتن خدا شاهده برای همه همیشه سر نماز دعا میکنم همانطور که دل ما شاد شد دل همه شاد بشه الان هم با این همه کار همیشه میام مهاجر سرا تا انشاالله خبرای خوب ببینم وبعد تبریک بگم
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
(2014-09-11 ساعت 11:24)zzarin نوشته:  دوستان من برای ایروان نامه نوشتم ، مطمئن هستم نامه من رو خوندن چون دقیق جواب دادن وگفتن متاسفانه ویزا تمام شده و دیگه اصلا نداریم ولی شما از طریق خانوادگی برای همسرتون اقدام کنید زمان زیادی از هم دور نمی مانید . واقعا ایمیل رو خونده بودن
خسته نباشن, بالاخره یه ایمیلی خوندن و جواب دادن!!!؟؟؟
دوستان من میخوام مبلغ اضافه کاریه این ماهمو بدم به کارمندای سفارت ایروان, از
بس که اینا دارن کار میکنن بنده خدا ها خسته شدن خب!!!؟؟؟
بجا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: zzarin ، maryam_ros ، afra198 ، lighter ، khder ، meisamgh1362 ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:57)rezahoorjandi نوشته:  
خسته نباشن, بالاخره یه ایمیلی خوندن و جواب دادن!!!؟؟؟
دوستان من میخوام مبلغ اضافه کاریه این ماهمو بدم به کارمندای سفارت ایروان, از
بس که اینا دارن کار میکنن بنده خدا ها خسته شدن خب!!!؟؟؟
بدترین سفارت ایروان بود ایمیل من رو هم خوندن چون گولشن زدم نفهمیدن لاتاری هستم وگرنه همو ن جواب همیشگر رو میفرستادن
تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، afra198 ، sia 1306 ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:43)imanbaraty نوشته:  این آنکارا لعنتی همیشه 5 شنبه ها آپدیت میشد پس چرا خبری نیست؟ دوستان من 3 بار تا حالا بهشون ایمیل زدم و اونها همیشه واقعا" ایمیلم رو خوندن و جواب دادن که کیس شما در حال بررسیه منتظر باشید بهتون خبر میدیم! به نظرتون هنوزم بعد از 3 ماه گذشتن از تاریخ مصاحبه میتونم امیدوار باشم؟
تو آگوست هم به خیلیا زنگ زدن ولی یه هفته قبل از پایان آگوست بود
ولی همچین بعید هم نیست که یه همچین کاری بکنن
خیلی خنده دار می شه Big Grin فک کن... آخرین روز خبر بدن که بیاید بگیرید اگه نیاید گربه می بره
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
(2014-09-11 ساعت 11:41)zzarin نوشته:  این هم ایمیلی که برام فرستادن پاگراف اول و آخرش جدید هستش
Dear Applicant

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

PS. You can file a petition in USCIS for your husband.

U.S. Embassy Yerevan, Armenia

-----Original Message-----
توی ایمیل دیگه پرسیدم چقدر طول میکشه گفت طولانی نیست
به راحتی میگه "You can file a petition in USCIS for your husband"
نمیگه 2 سال طول میکشه, هزینه داره و اسپانسر تپل میخواد.
فکر نمیکنن زن و بچه ها چیکار باید بکنن با هزاران مشکل!!! ادعای دفاع از حقوق خانواده, زنان و بچه ها رو هم دارن.
بجا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: MOHAMMADKHANI ، milad.m1986 ، majid_eng ، pari pari ، قصه گو ، nedaba
سلام.
دوستان نامه تنظیم شده برای مراجع مربوطه ارسال شد.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-11 ساعت 10:41)قصه گو نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: hamid24، himmlisch، I2AFSHIN، khapaleh، MOHAMMADKHANI، Nooshinsalamat، SabSor، sm2015، sonyz2، قصه گو، zzarin، برسام٤، 3 کاربر مخفی، 9 مهمان

نه تا مهمون.... بفرماييد تو ، دم در بده!!! يادش بخير فكر كنم نسيم اينو مي گفت!!
عمو نوروز عزيز حقيقتش منم شبانه روز اينجام، نمي تونم ول كنم برم سراغ زندگي جديد بدون دوستاي قديمي، خانواده شاكي شدن حسابي ، اما دست خودم نيست ، شما درك مي كنيد كه چي مي گم.....نمي تونم.
هر روز و هر لحظه تكرار مي كنم از اين ستون تا اون ستون فرجه.اميدم رو نمي خوام از دست بدم و تا آخرين روز با اين تاپيك مي مونم تا صداي هورا و شادي دوباره طنين انداز بشه . يه جورايي حق آب و گل دارم.

مرسي بانو... شماها كه كارتون درست شده و مارو تنها نذاشتين خيلي ماهين از خدا هر چي ميخواين بهتون بده دعاهاي خير ما بدرقه راه همگيتون : )

66xx ankara 12 joun
سلام دوستان
من و آقای علی مومن با هم یک Petition تهیه کردیم لینکشو براتون میزارم خواهش میکنم امضاش کنید. http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
سمت راست صفحه شما فقط کافیه که Register کنید و بعد دگمه Sign بزنید فقط خواهش میکنم هر کس یکبار امضا کنه و لطفا خیلی سریع اینکارو انجام بدین تا لینکو توی چندتا پیج قرار بدیم و ایمیل کنیم. ممکنه!!!! فقط با یک درصد احتمال شاید جواب بده
Case Number: 39** . Embassy:Abudhabi . Interview: March . and now... I'm Waiting
Updates: 11March,8July,9Aug,17Aug
9July,10Aug with Email
و هنوز زندگی جریان دارد
سلام.
من نامه رو هم زدم و تلاشم رو کردم.از قدیم میگن از تو حرکت از خدا برکت. اینجا به بعدش میشه لطف و حکمت خدا.
اگر صلاح هر کدام ازما رفتن باشه خودش وسایلشو برامون جور میکنه.

تا 30 سپتامبر 19 روز مونده.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان