کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-11 ساعت 12:26)marsein نوشته:  سلام دوستان
من و آقای علی مومن با هم یک Petition تهیه کردیم لینکشو براتون میزارم خواهش میکنم امضاش کنید. http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
سمت راست صفحه شما فقط کافیه که Register کنید و بعد دگمه Sign بزنید فقط خواهش میکنم هر کس یکبار امضا کنه و لطفا خیلی سریع اینکارو انجام بدین تا لینکو توی چندتا پیج قرار بدیم و ایمیل کنیم. ممکنه!!!! فقط با یک درصد احتمال شاید جواب بده

من امضا کردم. امیدوارم جواب بده
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: ebi1988 ، nedaba
سلام دوستان
امیدوارم همه شما منتظران هر چه زود تر کلیر شوید
کیس دو نفر(پدر و پسر)-ایروان -مصاحبه 12-11-2013
(2014-09-11 ساعت 12:37)afra198 نوشته:  
من و آقای علی مومن با هم یک Petition تهیه کردیم لینکشو براتون میزارم خواهش میکنم امضاش کنید. http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
سمت راست صفحه شما فقط کافیه که Register کنید و بعد دگمه Sign بزنید فقط خواهش میکنم هر کس یکبار امضا کنه و لطفا خیلی سریع اینکارو انجام بدین تا لینکو توی چندتا پیج قرار بدیم و ایمیل کنیم. ممکنه!!!! فقط با یک درصد احتمال شاید جواب بده

من امضا کردم. امیدوارم جواب بده

لطفا اگر توی شبکه هایی مثل Whats up یا viber عضو هستید لینکو برای کسانی که اونجا هستند بزارین تا امضا کنن. ما خیلی وقت نداریم. ممنون میشم
Case Number: 39** . Embassy:Abudhabi . Interview: March . and now... I'm Waiting
Updates: 11March,8July,9Aug,17Aug
9July,10Aug with Email
و هنوز زندگی جریان دارد
تشکر کنندگان: ebi1988 ، sahar66 ، nedaba
[quote='afra198' pid='548861' dateline='1410422860']
[quote='marsein' pid='548855' dateline='1410422164']
سلام دوستان
[/quo
تشکر کنندگان:
دوستان برای امضای این پتیشن حتما باید یک‌ایمیل معتبر بدید بعد یک ایمیل براتون میاد از سایت پتیشن باید آنرا کانفرم کنید
تشکر کنندگان: ebi1988 ، manamilad ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:55)اصان نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 11:13)abbas09 نوشته:  ممنون از قصه گو و مامان خانوم و همه دوستان خوبی که من اسمشونو خاطرم نیست و ویزا گرفتن ولی هنوز با ما هم راهی میکنن این معرفت و مهربونی اوناست و کار هر کسی نیست جز انسانهای خوش نیت و پاک چه بسیار هم بودن دوستانی که تا رنگ ویزارو دیدن حتی نیم نظری هم به اینجا نداشتن خیلیا بودن که حتی به حرمت چند ماهی که اینجا بودن حتی خداحافظی هم با دوستاشون نکردن. انگار نه انگار خودشون روزی از ما بودن به هر حال که دم شما مهربونها گرم

دوست عزیزم منم تازه هفته پیش ویزا گرفتم و تا قبل از اون استس داشتم الان هم مطلب نمینویسم چون درک میکنم حال همه اونایی که تا حالا ویزا نگرفتن خدا شاهده برای همه همیشه سر نماز دعا میکنم همانطور که دل ما شاد شد دل همه شاد بشه الان هم با این همه کار همیشه میام مهاجر سرا تا انشاالله خبرای خوب ببینم وبعد تبریک بگم

اقای اصان اسم شما جزو اون دوستان مهربون هست چون ایدی شما رو همیشه اینجا میبینم منظور من به مطلب گذاشتن تو این تاپیک نیست همین که گه گداری اون پایین هستین برای ما کافیه منظورم خیلی از دوستان که اصلا اینجا دیگه یک سر کوچیک هم نمیزنن و حالی از دوستان قدیمی با حضورشون نمیپرسن بود البته توقعی نداریم بالاخره شاید اونها دیگه کارشون از این تاپیک گذشته.این دوستانی که 9 ماه یا بیشتر با هم بودن فقط براشون افراد مجازی بودن و دیگه کاری به سرنوشت این تاپیک ندارن نمونشو خیلی داریم این نشون میده ما جامعه ای هستیم که کم کم داره خیلی چیزا بینمون کمرنگ میشه
شماره کیس :##46 / تعداد 2 نفر/سفارت انکارا هفته دوم اپریل/ وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 27 اگوست
من و همسرم با هم از این ای دی استفاده میکنیم.Rolleyes البته همیشه خانمم نویسنده هستند
ویزااااااا بی ویزاااا. فعلا در ایران موندنی شدیم
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، alitab ، اصان ، manamilad ، majid_eng ، Nooshinsalamat ، aaraam ، قصه گو ، آلیس-1980 ، mizan ، nedaba
سلام دوستان
ىکى به داد من برسه اواىل اگوست رفتم مصاحبه سهمىه اروپا هستم
امىدى هست؟خواهش مى کنم زود جوابم رو بدىن
اصلا افسرده شدم فکرشم نمى کردم مشه
2014eu36000
ankara
تشکر کنندگان: ebi1988 ، alitab ، قصه گو ، nedaba
از اونجایی که این شتر قراره در خونه ما 2015ی ها هم بخوابه ، نیاز هست که ما هم ثبت نام کنیم .؟؟؟؟
اگه 7% ما ایارنی ها تمام شده که بعید میدونم باید میگفتن تمام شده ،فک نکم کسی شاکی میشد .
واقعا بدتر از انتظار چیزی نیست.
ما هیچ چیز نمی خوایم جز شفافیت . رو راست بگن سهمیه تمام شده چرا انقدر طولش میدن من موندم .اگر هم نشده خوب ویزا بدن بچه ها از این انتظار خلاص بشن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ebi1988 ، abbas09 ، sonyz2 ، milad.m1986 ، قصه گو ، nedaba
سلام
بچه ها من و همسرم دوبی هستیم
عصر قراره بریم مدیکال چک
ویزای یکی دیگه از دوستان مهاجرسرا و دوستانم رو با خودم آوردم
با یک کیس دیگه قراره یکشنبه ابوظبی باشیم
روی هم 2نفر+4نفر+1نفر ویزا در راهههههههههههههههههههههه
Big GrinCoolWinkSmileTongueRolleyesShySad
تشکر کنندگان: alitab ، manamilad ، Nooshinsalamat ، azadeh2014 ، Lucy.GH ، pari pari ، sia 1306 ، قصه گو ، آلیس-1980 ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 13:17)reza.aa نوشته:  از اونجایی که این شتر قراره در خونه ما 2015ی ها هم بخوابه ، نیاز هست که ما هم ثبت نام کنیم .؟؟؟؟
اگه 7% ما ایارنی ها تمام شده که بعید میدونم باید میگفتن تمام شده ،فک نکم کسی شاکی میشد .
واقعا بدتر از انتظار چیزی نیست.
ما هیچ چیز نمی خوایم جز شفافیت . رو راست بگن سهمیه تمام شده چرا انقدر طولش میدن من موندم .اگر هم نشده خوب ویزا بدن بچه ها از این انتظار خلاص بشن

سلام دوست من
امسال رویه سفارتا کلا فرق کرده. ایشالا واسه شما برگرده به همون روال سابق.
یه سوال: شما تو امضاتون نوشتین اولین آپدیت 1 می 2014. این ینی تو سیس آپدیت شدین اونم اولین روز اعلام قبولی ها؟؟؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، nedaba
چقدر آدم خودشو بزنه به بیخیالی و اینکه بخاطر عزیزانش خودش را ناراحت نشون نده
همش بگه درست میشه اینجا هم میشه زندگی به معنای واقعی کلمه کرد و هی سر خودت را گول بزنی
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: abbas09 ، avayebahar ، قصه گو ، nedali ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 11:48)imanbaraty نوشته:  یعنی از بچه های آنکارا هیشکی نیست اینجا؟
منم 6 می مصاحبه داشتم ولی خبری نیست
تشکر کنندگان: قصه گو ، mizan ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 13:10)azad229 نوشته:  دوستان برای امضای این پتیشن حتما باید یک‌ایمیل معتبر بدید بعد یک ایمیل براتون میاد از سایت پتیشن باید آنرا کانفرم کنید
دمتون گرم بالاخره یکی یه کار درست کرد ایشالا سالای دیگه این اطفاق برای هیچ ایرانی نیوفته
جا مانده بعد از کلیر
کیس نامبر:2014as2###
تاریخ مصاحبه:21december (برگه آبی)
تاریخ رویت کیس در بولتن:5june
تاریخ مراجعه به سفارت:15july
آپدیت ها: 30می،15جولای،30می!!!،7آگوست
ISSUED
تشکر کنندگان: nedaba
منم امضا کردم
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: nedaba
يه كيس ابوظبي امروز ابديت شده
شايد ميل زده
3968
2014AS000050XX شماره کیس:
دو نفر
ارسال مدارک می.
آنکارا
کارنت فوریه
نامه دوم: 12 فوریه- مصاحبه: آنکارا به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: هفته دوم آپریل
Cool