کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-11 ساعت 20:58)NarCssuS نوشته:  این پتیشنه رو ۴۹ مونده ها.... یه نفر نیست به عنوان آخرین نفر ساین کنه؟
http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
Goal reached !Big GrinBig GrinBig Grin
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، sonyz2 ، avayebahar ، NarCssuS ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 15:18)morteza-dm نوشته:  درود
امروز ابوظبی ایمیل من رو جواب داد دوستان این خیلی مشکوک میزنه چیزی از تموم شدن بهم نگفتن فقط اشاره کرده هنوز پروسه ap ادامه داره و مشخص نیست چقدر طول میکشه . شما چه نظری دارید
Thank you for your email. We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing administrative review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes. For further processing, please keep checking our website.
Thank you
فکر کنم این کسی که اینو براتون فرستاده خواب بوده یه دفعه ای آفیسره اومده بالا سرش اینم هول کرده یکی از این جواب ها رو همینجوری گرفته کپی پیست کرده ، ولی گذشته از شوخی این خبر خبر خوبی بود یه خورده امیدوار شدم Big Grin مرسی Tongue انرژی گرفتم ++++ زیاد نزدم که فکر نکنید خیلی امید دارم ها Cool
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: afra198 ، maryam_ros ، rezahoorjandi ، قصه گو ، lighter ، nedaba ، pari pari
من سواد اینترنتم کمه. این کجا سیس را پیدا کنم؟
این آدرس هایی که دادید یکیش که کامل آفریقاست. یکیش هم اصلا این جدول نیس. چطور باید پیدا کرد جدول را؟من جدول آسیا می خوام
تشکر کنندگان: قصه گو ، omid05 ، nedaba
من سواد اینترنتم کمه. این کجا سیس را پیدا کنم؟
این آدرس هایی که دادید یکیش که کامل آفریقاست. یکیش هم اصلا این جدول نیس. چطور باید پیدا کرد جدول را؟من جدول آسیا می خوام
تشکر کنندگان:
سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، farhad9000 ، meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، zepehr ، nedaba
سلام. دوستان لطفا به من بگید توی این آدرس ها چطور فایل سیس آسیا پیدا کنم. لطفا راهنمایی. سپاس
تشکر کنندگان:
پتیشن را اگر توسط ایمیلی که از سایت پتیشن میاد وریفای نکنید امضاتون اعتبار و فایده نداره
تشکر کنندگان: nedaba
پتیشن را اگر توسط ایمیلی که از سایت پتیشن میاد وریفای نکنید امضاتون اعتبار و فایده نداره

بهتر بود تو پتیشن در مورد اینکه ایران بدلیل ادمین پروسس بالا نتونست از حداکثر ظرفیتش استفاده کنه میگفتید
تشکر کنندگان: ebi1988 ، rezahoorjandi ، nedaba
آقا من 4 بار ثبت پتیشن رو امضا کردم... حالا که رسیده به 51 قرار مرحله بعد چی باشه
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: nedaba
یه سری از بچه هایی که امضا کردن وریفای نشده امضاهاشون اگر میشه برن تو ایمیل هاشون و لینک تاییدیه نهایی رو امضا کنن.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان: nedaba ، pari pari
(2014-09-11 ساعت 21:34)avayebahar نوشته:  من سواد اینترنتم کمه. این کجا سیس را پیدا کنم؟

دوست عزیز پایین صفحه برید روی AS چند تا صفحه هست
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: avayebahar ، nedaba
سلام بچه ها تنها نيستيد ما هم نوشته هاتون را مي خونيم
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: afra198 ، قصه گو ، parsy631 ، milad.m1986 ، nedaba ، pari pari
دوستان همونطوری که سایت فایل سیس نشون میده 7873 تا ویزا صادر شده برای آسیا برای آفریقا 19612 برای اروپا 17837 و برای قاره sa که نمیدونم کجاست 1353 و برای OC هم 649 تا صادر شده تا حالا ، خوب مطابق محاسبات نجومی من کلا 47124 ویزا صادر شده که 2876 ویزا مونده از آسیا هم 2127 ویزا مونده بقیه رو هم نمیدونم چه جوری هست وضعیتشون Smile به نظرم باید به همه بدن نمیدونم دارن چه کار میکنن ویزا تموم نشده آخه . یکی بد ترین شرایط رو تحلیل کنه ببینیم منطقی هست یا نه؟
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

(2014-09-11 ساعت 23:24)meisamgh1362 نوشته:  دوستان همونطوری که سایت فایل سیس نشون میده 7873 تا ویزا صادر شده برای آسیا برای آفریقا 19612 برای اروپا 17837 و برای قاره sa که نمیدونم کجاست 1353 و برای OC هم 649 تا صادر شده تا حالا ، خوب مطابق محاسبات نجومی من کلا 47124 ویزا صادر شده که 2876 ویزا مونده از آسیا هم 2127 ویزا مونده بقیه رو هم نمیدونم چه جوری هست وضعیتشون Smile به نظرم باید به همه بدن نمیدونم دارن چه کار میکنن ویزا تموم نشده آخه . یکی بد ترین شرایط رو تحلیل کنه ببینیم منطقی هست یا نه؟

دوست عزیز ویزا هست فقط انگار قصد ویزا دادن ندارن Sad متاسفانه مخصوصا به ایرانی ها!!! و مخصوصا "ایروان" لعنتی
شایدم واسه اونایی که تازه الان دارن می رن مصاحبه نگه داشتن
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، قصه گو ، ebi1988 ، milad.m1986 ، zepehr ، nedaba ، mizan
اينجا انكارا
هوا عالى
ولى حال گرفته
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: miyu ، اسفند89 ، abbas09 ، Nooshinsalamat ، قصه گو ، arash1392 ، ebi1988 ، lighter ، zepehr ، pari pari ، nedaba ، آلیس-1980 ، mizan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان