کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-11 ساعت 23:24)meisamgh1362 نوشته:  دوستان همونطوری که سایت فایل سیس نشون میده 7873 تا ویزا صادر شده برای آسیا برای آفریقا 19612 برای اروپا 17837 و برای قاره sa که نمیدونم کجاست 1353 و برای OC هم 649 تا صادر شده تا حالا ، خوب مطابق محاسبات نجومی من کلا 47124 ویزا صادر شده که 2876 ویزا مونده از آسیا هم 2127 ویزا مونده بقیه رو هم نمیدونم چه جوری هست وضعیتشون Smile به نظرم باید به همه بدن نمیدونم دارن چه کار میکنن ویزا تموم نشده آخه . یکی بد ترین شرایط رو تحلیل کنه ببینیم منطقی هست یا نه؟

sa همون South America ست دیگه آمریکای جنوبیSmile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: miyu ، meisamgh1362 ، avayebahar ، قصه گو ، ebi1988 ، milad.m1986 ، zepehr ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 23:40)afra198 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 23:24)meisamgh1362 نوشته:  دوستان همونطوری که سایت فایل سیس نشون میده 7873 تا ویزا صادر

دوست عزیز ویزا هست فقط انگار قصد ویزا دادن ندارن Sad متاسفانه مخصوصا به ایرانی ها!!! و مخصوصا "ایروان" لعنتی
شایدم واسه اونایی که تازه الان دارن می رن مصاحبه نگه داشتن

من فکر کنم میخوان سورپرایزمون کنن یه دفعه ای بگن بابا شوخی کردیم بیاید بگیرید گریه نکنید . بعدش هم به هر کی یه ویزا اضافی بدن بگن برا فامیلاتون هست ، ولی خدایی کجا میتونن مهندسینی مثل مهندسین ایرانی پیدا کنن کجا میتونن بچه های به این خوبی پیدا کنن ، واقعا به ضررشون هست اگه ایران رو بزارن کنار .
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، قصه گو ، smpf ، ebi1988 ، maryam_ros ، milad.m1986 ، pari pari ، nedaba ، Hassan2014 ، a.rahaa
عرض ادب
اقا ما با اجازتون امروز برگشتیم وطن
دیروز مجدد ایمیل ارسال محموله به پست برام اومده بود ولی با همون کد مرسوله و تکراری بود و منم دیگه پست نرفتم.
حالا عذاب وجدان گرفتم که نکنه مدارکی از پرونده را بعد از پاس عودت داده باشن.
از دوستان عزیز اگر کسی شرایط من را داشته و دوبار براش ایمیل اومده و احیانا مجدد سر زده پست و خبری بوده یانه، لطفا به منم اطلاع بدین
ضمن اینکه برگه صورتی را به من عودت داده نشد ولی یکی از دوستان ظاهرا گفته بود که بهش برگردوندن.
حضوری توی سفارت بهتون دادن یا با پست امد؟

ممنونم دوستان راهنمایی کنن
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، قصه گو ، smpf ، ebi1988 ، maryam_ros ، salar5452 ، Hassan2014 ، pari pari ، nedaba ، سعید پ
(2014-09-11 ساعت 21:17)zar_arian نوشته:  سلام بچه ها من از كجا مي تونم ببينم كه پاس من تحويل پست داده شده يا نه سايت Csc رفتم پيام نكردم كجاش بايد برم
دوست گرامی
پس از ارسال پاسپورت به PPt سفارت به شما یک میل ارسال میکنه که حاوی شماره بارنامه و آدرس دفتر پستی گه قبلا از csc انتخاب کردید میباشد.

موفق باشید. ایشاالله میرید که ویزاتونو تحویل بگیرید ؟
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: abbas09 ، قصه گو ، smpf ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 21:37)kamranh نوشته:  سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟

منم هستم داش كامران.....
تشکر کنندگان: smpf ، ebi1988 ، milad.m1986 ، kamranh ، nedaba
(2014-09-11 ساعت 20:07)nedali نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 13:01)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 11:46)nedali نوشته:  نمیدونم چی بگم میدونم که هیچ حرفی نمیتونه تسکین این بی عدالتی بشه ما 20 مهر عازم هستیم یعنی 1 ماهه دیگه از 2 ماهه پیش که ویزا گرفتیم کار من شده گریه همش فکر میکنم ممکنه دیگه ادم هایی که خیلی دوستشون دارم و دارم ترکشون میکنم رو دیگه نتونم ببینم خیلی سخته من تو این 26 سال عمرم هنوز بیشتر از 1 ماه از خانواده ام دور نبودم حالا باید با شوهرم بریم دنبال یه سرنوشت نامعلوم . تنها ارزومون اینه که این همه سختی و تحمل دوری در نهایت نتیجه خوبی برامون داشته باشه و بقولی از چاله تو چاه نیفتیم
برای دوستان خوبم که ویزا نصیبشون نشد ارزو میکنم کنار خانواده هاشون خوش وخرم باشند و به دنبال ارزوهاشون
سختی مال خانواده هاییه که نصفه ویزا گرفتن باید ببینند صلاحشون تو جدا شدن و رفتنه یا کنار هم موندنو ادامه زندگی به روال عادی
برای دوستانی هم که ویزاشونو کامل گرفتند از خدا میخوام بهشون سخت تر از ایران نگذره و آمریکا براشون ارزش این سختی ها رو داشته باشه
همتوونو به خدا میسپارم خواهر کوچیکتون ندا
♥ هنوزم هممون رویایی داریم رویای آزادی رویای یک روز بی وقفه از شادی ♥
ندا خانم دست به دل ما جدا شده ها نگذارید که از همش بدتره. خیلی سخته, خیلی خیلی, نمیتونم بگم چه مشکلاتی برای زن و بچه ها وجود داره بدون شوهر!!! خدا به خیر کنه
آقا رضا من خیلی هم خوب میفهمم منم 6 ماه انتظار کشیدم و زود تر از همسرم کلیر شدم تا همسرم کلیر شدم چه شب و روزایی گذروندم خلاصه کلام ما مقصدمون فعلا سریتوس در لس انجلس کانتی هست و اوایل مهمان فامیل هستیم اگر مقضد خانوادتون به ما نزدیکه میتونید روی ما حساب کنید منم به عنوان یه زن درک میکنم نبودن همسر در غربت چقدر میتونه سخت باشه

ای بابا شما که کامل همتون گرفتید 2 ماهه کارتون گریه است . اونایی گه نصفه گرفتن هم کارشون آه و ناه است . ما بدختا هم که کارمون زاری و آه و فغان است . پس چه کسی این وسط خوشحاله ؟ ای کاش میشد این ویزاهارو برد و مجضر به نام کس دیگه زد که اونوقت خریدار زیاد داشت .........Big GrinBig Grin
موفق باشید . مزاح بود. SmileSmile
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، smpf ، nedali ، ebi1988 ، lighter ، nedaba
دوستان
جای خالی آقا شهریار و خاله سارا و آقا محبت و ی سری دیگه که الان حضور ذهن ندارم خیییییییییییییلی خالیه!!
تو این شرایط مارو تنها گذاشتن!!Sad
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
(2014-09-11 ساعت 17:48)shhak نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 17:26)poni نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 17:17)shhak نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 17:03)poni نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 16:27)shhak نوشته:  من دوشنبه سفارت آنکارا رفتم ۲ بار آپدیت شدم و دیروز به من ایمیل زدن که مدارک ptt پست شد .مدارک شامل پاس بدون ویزا و برگه کذایی که سهمیه پر شده و ویزا نداریم بود.الان کیسهای زیر کیس خودم (**۴۴) رو چک کردم ،به تاریخ ۱۰ سپتامبر ویزا گرفتن!!!!!
۱۱۰۹ /۳۰۹۸ / ۳۶۶۰ /۳۷۵۵ یعنی واقعا چه خبره؟؟؟؟

موقع تحویل پاس چیزی نگفتن به شما؟!
به همه ما گفتن ۵-۳ روز دیگه سایت رو چک کنید، چیزی از اتمام ویزا نگفتن
برگه صورتی رو هم گرفتن پس ندادن؟

(2014-09-11 ساعت 17:26)poni نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 17:17)shhak نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 17:03)poni نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 16:27)shhak نوشته:  من دوشنبه سفارت آنکارا رفتم ۲ بار آپدیت شدم و دیروز به من ایمیل زدن که مدارک ptt پست شد .مدارک شامل پاس بدون ویزا و برگه کذایی که سهمیه پر شده و ویزا نداریم بود.الان کیسهای زیر کیس خودم (**۴۴) رو چک کردم ،به تاریخ ۱۰ سپتامبر ویزا گرفتن!!!!!
۱۱۰۹ /۳۰۹۸ / ۳۶۶۰ /۳۷۵۵ یعنی واقعا چه خبره؟؟؟؟

موقع تحویل پاس چیزی نگفتن به شما؟!
به همه ما گفتن ۵-۳ روز دیگه سایت رو چک کنید، چیزی از اتمام ویزا نگفتن
برگه صورتی رو هم گرفتن پس ندادن؟

چرا پس دادن

پس مجددا پس از دریافت پاسهای سفید به سفارت مراجعه کردید و برگه صورتی را پس گرفتید؟ چون در مرجله قبل هنگام گرفتن پاسپورت برگه صورتی را میگیرن و پاسها را با پست برمیگردونن و برگه صورتی در سفارت میمونه . درسته ؟
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
سلام دوستان
منهم امضا کردم ولی تو ایمبل زده بود سایت مربوط به کانادا هست!
موارد عمه ریکا رو هم پیگیری میکنه؟

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: smpf ، ebi1988 ، maryam_ros ، salar5452 ، milad.m1986 ، pari pari ، nedaba
دوستان كسي دو شنبه مياد دوبي يه كاري برام انجام بده ممنون ميشم مسيج بده بهم
کیس ازدواج با گرین کارتی ارسال مدارک اخر اکتبر 2014,اپرو ٢٥ مارچ ،١٥اگوست گرفتن كيس نامبر واينويس نامبر از طريق تلفن،پركردن فرم ٢٦١اخر اگوست،
تشکر کنندگان: smpf ، ebi1988 ، ali_yari5 ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 00:23)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 20:07)nedali نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 13:01)rezahoorjandi نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 11:46)nedali نوشته:  نمیدونم چی بگم میدونم که هیچ حرفی نمیتونه تسکین این بی عدالتی بشه ما 20 مهر عازم هستیم یعنی 1 ماهه دیگه از 2 ماهه پیش که ویزا گرفتیم کار من شده گریه همش فکر میکنم ممکنه دیگه ادم هایی که خیلی دوستشون دارم و دارم ترکشون میکنم رو دیگه نتونم ببینم خیلی سخته من تو این 26 سال عمرم هنوز بیشتر از 1 ماه از خانواده ام دور نبودم حالا باید با شوهرم بریم دنبال یه سرنوشت نامعلوم . تنها ارزومون اینه که این همه سختی و تحمل دوری در نهایت نتیجه خوبی برامون داشته باشه و بقولی از چاله تو چاه نیفتیم
برای دوستان خوبم که ویزا نصیبشون نشد ارزو میکنم کنار خانواده هاشون خوش وخرم باشند و به دنبال ارزوهاشون
سختی مال خانواده هاییه که نصفه ویزا گرفتن باید ببینند صلاحشون تو جدا شدن و رفتنه یا کنار هم موندنو ادامه زندگی به روال عادی
برای دوستانی هم که ویزاشونو کامل گرفتند از خدا میخوام بهشون سخت تر از ایران نگذره و آمریکا براشون ارزش این سختی ها رو داشته باشه
همتوونو به خدا میسپارم خواهر کوچیکتون ندا
♥ هنوزم هممون رویایی داریم رویای آزادی رویای یک روز بی وقفه از شادی ♥
ندا خانم دست به دل ما جدا شده ها نگذارید که از همش بدتره. خیلی سخته, خیلی خیلی, نمیتونم بگم چه مشکلاتی برای زن و بچه ها وجود داره بدون شوهر!!! خدا به خیر کنه
آقا رضا من خیلی هم خوب میفهمم منم 6 ماه انتظار کشیدم و زود تر از همسرم کلیر شدم تا همسرم کلیر شدم چه شب و روزایی گذروندم خلاصه کلام ما مقصدمون فعلا سریتوس در لس انجلس کانتی هست و اوایل مهمان فامیل هستیم اگر مقضد خانوادتون به ما نزدیکه میتونید روی ما حساب کنید منم به عنوان یه زن درک میکنم نبودن همسر در غربت چقدر میتونه سخت باشه

ای بابا شما که کامل همتون گرفتید 2 ماهه کارتون گریه است . اونایی گه نصفه گرفتن هم کارشون آه و ناه است . ما بدختا هم که کارمون زاری و آه و فغان است . پس چه کسی این وسط خوشحاله ؟ ای کاش میشد این ویزاهارو برد و مجضر به نام کس دیگه زد که اونوقت خریدار زیاد داشت .........Big GrinBig Grin
موفق باشید . مزاح بود. SmileSmile

ای بابا شما هم به ما خورده بگیر اقا تورج ناراحت نیستم خوشحالم که بلاخره زندگیم داره به یه سمتی میره ناراحتیم هم بخاطر وابسته بودن بیش از حدمه که اونم امیدوارم خدا کمکم کنه و صبر بهم بده اما الان ناراحتیم بیشتر واسه دوستان خوبمه چون همیشه واسشون از خدا میخواستم زود تر از این بلاتکلیفی در بیان اما نمیدونم چرا اینجوری شد Sad در هر صورت برای هممتون ارزوی بهترینها رو دارم
case number : 2014as000015xx / abu dhabi / interview : 2nd week of december ]
apdates : 12Dec 10Feb 20Apr 28;29may 01;02;03jun / clear : me 02 jun and my husband 17 jun ( after 190 days )
my dear god I ♥ u & thank u
تشکر کنندگان: ebi1988 ، قصه گو ، milad.m1986 ، lighter ، pari pari ، nedaba ، smpf
امروز با یکی دوستام که در استانبول هست صحبت میکردم ایشون کارش ویزای ازدواجی هست و کارهای مربوط به ویزاهای ازدواجی رو انجام میده و به سفارت رفت و آمد داره ایشون هم نظرش اینه که به ایرانیها نمیخوان ویزا بدند
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: ebi1988 ، بهنامي ، nedaba ، afra198 ، smpf
(2014-09-12 ساعت 01:20)morteza-dm نوشته:  امروز با یکی دوستام که در استانبول هست صحبت میکردم ایشون کارش ویزای ازدواجی هست و کارهای مربوط به ویزاهای ازدواجی رو انجام میده و به سفارت رفت و آمد داره ایشون هم نظرش اینه که به ایرانیها نمیخوان ویزا بدند

اتفاقا ماجرا همين فقط به ايراني ها نمي خوان مثل قبل ويزا بدن حالا چرا نمي دونم اي كاش اين حدس اشتباه باشه و به زودي همه را غافلگير كنند من هنوز اميدوارم
اگه خدا با ماست پس كي با اوناس :-(
**٥٦ مصاحبه ٢٢ مي آنكارا - شغل خصوصي - سربازي س پ - آپ بعد از مصاحبه ١٤ بار
من به عشق تو خوشم آمليكا Wink تو به عشق هر كه هستي خوش باشBig Grin
تشکر کنندگان: ebi1988 ، ماتیتی ، sonyz2 ، nedaba ، smpf
ای کاش مدیران مهاجرسرا یه پرسشنامه طراحی می کردن که حتی برای کلیر شده ها و ویزا گرفته ها هم که الان رفتن امریکا و دیگه به فرومهای مهاجرسرا سر نمی زنن ایمیل می شد و ازشون درخواست می شد یه سری اطلاعات رو پر می کردن.
مثلاً سربازی، تاریخ مصاحبه، میزان تحصیلات، کار دولتی یا خصوصی یا بیکار و .....
اینطوری می شد فهمید که میشه ارتباطی بین این موارد و گرفتن ویزا پیدا کرد یا خیر، چون اینطور که مشخصه هنوز یه سری دارن ویزا می گیرن و کامل کامل ویزاها تموم نشده، ولی بر چه اساسی؟ نمی دونیم، من تاحالا که فهمیدم هیچ ربطی به شماره کیس نداره. من که 3xxx هستم و خیلی ها هم با 1xxx هنوز منتظرن!
حداقل برای برندگان سالهای بعد مفید بود!
شماره کیس: **2014AS00035 سفارت: Ankara -->Abu Dhabi تعداد افراد کیس: 2 نفر ارسال اولین فرمها: 9 june ارسال فرمهای اصلاح شده: ایمیل در 21 july تاییدیه: 14 september تاریخ مصاحبه: 3 فوریه ابوذبی مقصد: هنوز نامعلوم
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، ebi1988 ، lighter ، برسام٤ ، nedaba ، Shahram914 ، smpf
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 21:37)kamranh نوشته:  سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟

منم هستم داش كامران.....

سلام رفیق منم هستم. کیس نامبرم 5800 هست حدودا و مساحبه رفتم و تو انتظار جواب fbi دارم میمیرم
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba ، ebi1988 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان