کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان کسی تو این هفته مراجعه حضوری به سفارت تو ایروان داشته؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: nedaba ، ebi1988 ، smpf
(2014-09-12 ساعت 02:29)بهنامي نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 01:20)morteza-dm نوشته:  امروز با یکی دوستام که در استانبول هست صحبت میکردم ایشون کارش ویزای ازدواجی هست و کارهای مربوط به ویزاهای ازدواجی رو انجام میده و به سفارت رفت و آمد داره ایشون هم نظرش اینه که به ایرانیها نمیخوان ویزا بدند

اتفاقا ماجرا همين فقط به ايراني ها نمي خوان مثل قبل ويزا بدن حالا چرا نمي دونم اي كاش اين حدس اشتباه باشه و به زودي همه را غافلگير كنند من هنوز اميدوارم
اگه خدا با ماست پس كي با اوناس :-(

من نمیدونم ما چرا اینقدر مقاومت میکنیم و نمیخواهیم آنچه میبینیم را قبول کنیم. آنها از ما متنفرند. کینه ای یکنواخت عمیق بی رحمانه و دائمی. حالا دلیلش چیست هر چه هست. از ما بدشان میاید. خوب نیست ولی هست. مقصرش هم من و ما نیستیم. متاسفم که اینجوریند ولی اینطوریند. این را ماهها قبل هم گفتم این روز را هم گفته بودم که خواهیم دید آنروز عده ای ریختند سرم. من نگران رخدادهای آتیم.وقتی رحم و انصاف جایش را به کینه و قصاوت و بیشرفی بدهد متوقع هر نتیجه و رفتاری باید باشیم.Cool
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، nedaba ، بهنامي ، farhad9000
(2014-09-12 ساعت 00:28)farhad9000 نوشته:  دوستان
جای خالی آقا شهریار و خاله سارا و آقا محبت و ی سری دیگه که الان حضور ذهن ندارم خیییییییییییییلی خالیه!!
تو این شرایط مارو تنها گذاشتن!!Sad

سلام عزیز دل
ما تنهاتون نزاشتیم من اکثر پستها رو میخونم ولی متاسفانه کمکی نمیتونم بکنم و راه حلی رو هم که واقعا کار ساز باشه سراغ ندارم ...دوست ندارم دلی الکی خوش باشه ...بیشتر این راه ها رو بجه های 2013 رفتن و هیج نتیجه ای نداده....بارها گفتم من اینجوریم که اگه نتونم باری از دوش کسی بردارم باری هم به دوشش اضافه نمی کنم
متاسفانه نشد،
بابا چقدر دلگیر شده اینجا. داش علی مومن شما یه چیزی بنویس
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-11 ساعت 20:26)zar_arian نوشته:  با ايميل أعلام كردن بچه يك خانمي هم أمده بود از بچه هاي مهاجر بود پاسشو داد بگردوندند همين جوري نيايد هزينه الكي هست بهشون ايميل بزنيد و در ايميل هم به پاسخ KCC هم اشاره كنيد من هم همين كارو كردم گفتم KCC پاسخ آش اين بوده شما چه ميگيد

سلام. منظورتون از " به پاسخ KCC هم اشاره كنيد" چیه؟
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

(2014-09-12 ساعت 10:27)katanaser نوشته:  بابا چقدر دلگیر شده اینجا. داش علی مومن شما یه چیزی بنویس

والا چیزی نیست بنویسم هنوز شوکه هستم ودستم هم از همه جا کوتاه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: pari pari ، maryam_ros ، nedaba ، sonyz2 ، majid_eng ، lida55 ، آلیس-1980 ، ariyo 2014 ، قصه گو
یعنی این تاپیک 30 سپتامبر بسته می شه ؟؟؟ چقدر ناراحت کننده است .. چرا امسال اینجوری شد خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba ، pari pari
بچه ها سلام. امیدوارم وقتی این سوال رو میخونید شاد باشید. این دانشجوی دکتری بودن به معنای کلیرنسه یا همیشه این طوری نیست؟ رشته هنر...
(2014-09-12 ساعت 10:42)hesam427 نوشته:  بچه ها سلام. امیدوارم وقتی این سوال رو میخونید شاد باشید. این دانشجوی دکتری بودن به معنای کلیرنسه یا همیشه این طوری نیست؟ رشته هنر...

هر جيزي إمكان بذيره! بيشنهاد مي كنم زياد به اين لاتاري دل خوش نباشيد، شانس براي إيراني ها خيلي زياد نيست، شما برخوردها ها را با ايرانيها در سفارت امريكا به سلامتي خواهيد ديد ، بعدا خودتان قضاؤت كنيد.
شاد باشيدBig Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
(2014-09-12 ساعت 11:02)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 10:42)hesam427 نوشته:  بچه ها سلام. امیدوارم وقتی این سوال رو میخونید شاد باشید. این دانشجوی دکتری بودن به معنای کلیرنسه یا همیشه این طوری نیست؟ رشته هنر...

هر جيزي إمكان بذيره! بيشنهاد مي كنم زياد به اين لاتاري دل خوش نباشيد، شانس براي إيراني ها خيلي زياد نيست، شما برخوردها ها را با ايرانيها در سفارت امريكا به سلامتي خواهيد ديد ، بعدا خودتان قضاؤت كنيد.
شاد باشيدBig Grin
آقا تورج ممنون از پاسختون.
تشکر کنندگان: nedaba ، Touraj2014
(2014-09-12 ساعت 08:57)nimaehdaei نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 21:37)kamranh نوشته:  سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟

منم هستم داش كامران.....

سلام رفیق منم هستم. کیس نامبرم 5800 هست حدودا و مساحبه رفتم و تو انتظار جواب fbi دارم میمیرم

همسر من هم هست دوستان
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی
کیس نامبر:47xx
مصاحبه:7 آبریل
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ قبولی:2 می
برگه کلیرانس آبی
مقصد :اگه خدا بخواد لس آنجلس
تشکر کنندگان: nedaba ، ebi1988 ، pari pari

شاد باشيدBig Grin

اگر مدرک لیساسنت رو میدادی و حرفی از دکتری نمیزدی شاید بهتر بود
(2014-09-12 ساعت 11:53)m.mirzaee نوشته:  

شاد باشيدBig Grin

رشتم هنره. خب ارشد و لیسانس هم هنر بودم

(2014-09-12 ساعت 11:53)m.mirzaee نوشته:  

شاد باشيدBig Grin

رشتم هنره. خب ارشد و لیسانس هم هنر بودم
(2014-09-12 ساعت 11:15)esmail_babadi_0611 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی

دوست عزيز يا ايميل زدن يا پاس تحويل دادن
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: nedaba ، esmail_babadi_0611 ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان