کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-12 ساعت 10:23)shahryar7021 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:28)farhad9000 نوشته:  دوستان
جای خالی آقا شهریار و خاله سارا و آقا محبت و ی سری دیگه که الان حضور ذهن ندارم خیییییییییییییلی خالیه!!
تو این شرایط مارو تنها گذاشتن!!Sad

سلام عزیز دل
ما تنهاتون نزاشتیم من اکثر پستها رو میخونم ولی متاسفانه کمکی نمیتونم بکنم و راه حلی رو هم که واقعا کار ساز باشه سراغ ندارم ...دوست ندارم دلی الکی خوش باشه ...بیشتر این راه ها رو بجه های 2013 رفتن و هیج نتیجه ای نداده....بارها گفتم من اینجوریم که اگه نتونم باری از دوش کسی بردارم باری هم به دوشش اضافه نمی کنم
ممنون آقا شهریار. زنده باشید.
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
تشکر کنندگان: manamilad ، maryam_ros ، قصه گو ، nedaba ، shahryar7021
دوستان ما با كيز ٣٥٠٠. ايروان. سه نفر. كه دو نفرمون كليرنس خورديم بعد ٥.٥ ماه كلير شديم كه ويزا بهمون نرسيد وقتي با سالهاي گذشته مقايسه ميكنم اينو به حساب كم كاري سفارت ايروان ميذارم چون اسفند مصاحبه شديم و كليرنس بدليل. سربازي شغل خصوصي همسرم. شغل دولتي خودم بود. و اي كاش سفارتةارمنستان نمي افتاديم چون خيلي بي برنامه بود و به نظرم يه سرس ويزا ها رو فروخته كه اينو از يه فردي شنيدم تو تو ايروان كه كار پيك اف رو برا سفارت انجام ميداد. باز خدا داند. قسمت نبود و حكمتشم نميدونم
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba
منم مثل برخی از دوستا فک میکنم سهمیه امسال لاتاری را به کیس های دیگر مهاجرت اختصاص داده اند پس خیلی بی برنامه هم نبوده اند فقط نخواستند اعلام عمومی کنند
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: ebi1988 ، nedaba ، milad 68
سلام.
دوستان طبق آخرین جدول سیس
تعداد کل ویزاهای صادر شده 47324 میباشد
2676 ویزا برای کل جهان مونده اگر حداکثر 50000 ویزا رو در نظر بگیرند.
در کل آسیا 1744 نفر در مرحله ادمین هستند.و درکل دنیا 5239 نفر .
تعداد نفرات ready در سراسر دنیا حدود 18706 نفر است
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-12 ساعت 15:23)زری وحدتی نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 14:16)k.shiary نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 14:05)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:15)esmail_babadi_0611 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی

فکر میکنم این آپدیت بعضی وقتا یه چیز روتین هست چون اگر به کیسهای پارسال سری بزنید متوجه میشید با اینکه 18 سپتامبراعلام کردن که تموم شده ولی آپدیت 27 سپتامبر هم داشتن
موفق باشید

دوست عزیز یکی از دوستان ما سال گذشته27سپتامبر ویزاشو گرفت

سلام
آیا شما مطمتنید ؟؟ از کسی شنیدید ؟ یا خودتون بی واسطه این فرد رو میشناسید؟
لطفا شماره کیس ایشون رو بدید تا در سیس چک کنیم . ایا ایشون کتگوریشون لاتاری بود؟ئ از کدوم فارت ویزا دربافت کردن؟
ببینید دوست من سال گدشته ا 21 سپتامبر به بعد هیج ویزایی در سه سفارت ایروان و انکارا و ابوظبی ضادر نشد . اگر ایشون واقعا گرفته باشه ویزاشو !! شاید بتونه یه توضیحی بده چطور ممکن شده !! ؟؟
بله کاملا مطمین هستم.ایشون دوست خانم بنده هستن که دقیقا از 15 سپتامبر رفتن انکارا موندن و27 سپتامبر گرفتن و الانم خیلی وقته امریکا هستن و با خانم من هم در ارتباط هستن.کاتاگوریشون هم لاتاری بود و تنها
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Nooshinsalamat ، nedaba ، milad 68
تو ایروان جلوی در سفارت قبل از 5 سپتامبر دعوا شد شاید لج کردن عمدا ندادن. کاش سفارت رو از انکارا به ایروان تغییر نداده بودم

تشکر کنندگان: amohammadiazar ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 16:43)sonnnna نوشته:  تو ایروان جلوی در سفارت قبل از 5 سپتامبر دعوا شد شاید لج کردن عمدا ندادن. کاش سفارت رو از انکارا به ایروان تغییر نداده بودم

ببخشید میشه توضییح بدید دعوای چی و با کی ... آیا با گاردا دعوا کردن یا با خودشون ؟
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-12 ساعت 16:37)me_u نوشته:  سلام.
دوستان طبق آخرین جدول سیس
تعداد کل ویزاهای صادر شده 47324 میباشد
2676 ویزا برای کل جهان مونده اگر حداکثر 50000 ویزا رو در نظر بگیرند.
در کل آسیا 1744 نفر در مرحله ادمین هستند.و درکل دنیا 5239 نفر .
تعداد نفرات ready در سراسر دنیا حدود 18706 نفر است
اقا من الان همین آمار را برای سایت مجازی سفارت در فیس بوک می فرستم ببینم چی کار می کنن
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، azadeh2014 ، sonyz2 ، pari pari ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 16:46)amohammadiazar نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 16:43)sonnnna نوشته:  تو ایروان جلوی در سفارت قبل از 5 سپتامبر دعوا شد شاید لج کردن عمدا ندادن. کاش سفارت رو از انکارا به ایروان تغییر نداده بودم

ببخشید میشه توضییح بدید دعوای چی و با کی ... آیا با گاردا دعوا کردن یا با خودشون ؟
شایعه شده بود که سفارت ایروان یه سری ویزا به انکارا هدیه داده( به دولت اردوان) ایرانیها بد از شنیدن این خبر بد قاطی کردن زد و خورد شد حتی پلیس اومدSad 5 سپتامبر هم گفتن ویزا نداریم، مردم که پاسشونو میگرفتن به گاردهای دم سفارت توهین میکردند حتی یکی از گاردهای دم در گفت این رفتار شما پیگرد قانونی داره. خلاصه جهنمی بود اون روز

تشکر کنندگان: afra198 ، ماتیتی ، nedaba ، milad 68
نه قضيه دعوا نيست. امسالةايروان كاملا توهين اميز از ٥ جولاي اسامي لاتاري رو كه ايراني بودنند از رو سايت برداشت و اطلاع رسانيش غلط بود از تير ماه ميگفت ويزا نامبر نداريم در حالي كه تو اگوست ١١٧ نفر ايشو شدن به عبارتي تو روز روشن دروغ مي گفت و نخواستن همكاري كنند ميتونست ايميل بزنه با الويت جلو بره واقعا سفارت مزخرفيه حالم از ارمنستان بهم ميخوره خاطره بدي برام گذاشت كارمنداشم بسيار تنبل و كم كارن و ايميل ها رو سرسري جواب ميدن ضمن اينكه دو كلمه انگليسي بلد نيستن
تشکر کنندگان: mahssa ، Touraj2014 ، afra198 ، ماتیتی ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 16:57)sonnnna نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 16:46)amohammadiazar نوشته:  

شایعه شده بود که سفارت ایروان یه سری ویزا به انکارا هدیه داده( به دولت اردوان) ایرانیها بد از شنیدن این خبر بد قاطی کردن زد و خورد شد حتی پلیس اومدSad 5 سپتامبر هم گفتن ویزا نداریم، مردم که پاسشونو میگرفتن به گاردهای دم سفارت توهین میکردند حتی یکی از گاردهای دم در گفت این رفتار شما پیگرد قانونی داره. خلاصه جهنمی بود اون روز
تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 15:33)bobo_ir نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 13:39)سعید پ نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 13:33)rahi_78 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:07)tina alin نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 08:57)nimaehdaei نوشته:  سلام رفیق منم هستم. کیس نامبرم 5800 هست حدودا و مساحبه رفتم و تو انتظار جواب fbi دارم میمیرم

همسر من هم هست دوستان
منم هستم کیسم 74 هست 3 نفریم...تنها نیستی

منم هستم برادر...نه چندان امیدوار اما نه کاملا نا امید...

تنها نیستی عزیز

از بچه هایی که الان ایروانید کدوم شما میتونین به من کمک کنید و مدارکم رو از سفارت بگیرید من از لاتا ری ناامید شدم و میدونم با این روند کلیر نمیشم سفارت هم گفته مدرکی رو که میخوام بهم پس میده اگه هرکدومتون میتونین بهم کمک کنید لطفا پیام خصوصی بدین.
دوستان کسی هست که توی این چند روز به ایروان ایمیل زده باشه ، آیا آپدیت شدید یانه من به تابرخ 11 سپتامبر آپدیت شدم ، همسرم میگه به خاطر ایمیل هستش ، لطفا اگر برای کسی دیگه هم این اتفاق افتاد اطلاع دهد
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
ما كه قربني شديم ولي برندگان لاتاري سال هاي بعد ارمنستان رو انتخاب نكنند و اگر ايراني ها توهين كردنند حقشون بوده يك سال و نيمه ما رو سر كار گذاشتند دم از قانون و نظم و انسان دوستي ميزنند. تازه فهميدم اواز دهل شنيدن از دور خوشست
تشکر کنندگان: ماتیتی ، nedaba ، sonnnna
(2014-09-12 ساعت 12:57)mahssa نوشته:  دوستان از بچه های ایروان کسی هست ک پاسپورتشو تحویل داده باشه و قصد داشته باشه تا اخر سپتامبر بمونه؟

دوستان چرا کسی جواب نمیده؟ Sad
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba ، milad 68 ، farsan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان