کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
والا من اطلاعی ندارم که باچی بوده.چون کیس نامبرش رو داشتم و آپدیت قبلیش هم 1 سپتامبر بوده.بخاطر همین پیگیرش شدم.
کیس نامبر:47xx
مصاحبه:7 آبریل
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ قبولی:2 می
برگه کلیرانس آبی
مقصد :اگه خدا بخواد لس آنجلس
تشکر کنندگان: nedaba ، زری وحدتی ، manamilad ، pari pari
(2014-09-12 ساعت 12:00)hesam427 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:53)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:02)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 10:42)hesam427 نوشته:  بچه ها سلام. امیدوارم وقتی این سوال رو میخونید شاد باشید. این دانشجوی دکتری بودن به معنای کلیرنسه یا همیشه این طوری نیست؟ رشته هنر...

هر جيزي إمكان بذيره! بيشنهاد مي كنم زياد به اين لاتاري دل خوش نباشيد، شانس براي إيراني ها خيلي زياد نيست، شما برخوردها ها را با ايرانيها در سفارت امريكا به سلامتي خواهيد ديد ، بعدا خودتان قضاؤت كنيد.
شاد باشيدBig Grin

اگر مدرک لیساسنت رو میدادی و حرفی از دکتری نمیزدی شاید بهتر بود
رشتم هنره. خب ارشد و لیسانس هم هنر بودم

(2014-09-12 ساعت 10:42)hesam427 نوشته:  بچه ها سلام. امیدوارم وقتی این سوال رو میخونید شاد باشید. این دانشجوی دکتری بودن به معنای کلیرنسه یا همیشه این طوری نیست؟ رشته هنر...

هر جيزي إمكان بذيره! بيشنهاد مي كنم زياد به اين لاتاري دل خوش نباشيد، شانس براي إيراني ها خيلي زياد نيست، شما برخوردها ها را با ايرانيها در سفارت امريكا به سلامتي خواهيد ديد ، بعدا خودتان قضاؤت كنيد.
شاد باشيدBig Grin

خوب رشته شما حساس نیست اما ایرانیها 95 درصد کلیرنس میخورن و امسال کلیرشدن اغلب به بیش از 6 ماه زمان نیاز داشت اگر چند ماه اول مصاحبه بشید خوب امیدی هست اما اگر مثل امسال باشه بهتره واقع بین باشین خیلی ها با دکتری ویزا گرفتن اما با شماره کیس پایین و زود مصاحبه رفتن
راستی تو نامه برنده شدنتون چند نفر در دنیا امسال برندن ؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، nedaba

شاد باشيدBig Grin

شاد باشيدBig Grin

با سلام خدمت همه دوستان و با احترام به همه نظرات
من برخورد بدی تو 2 دفعه که رفتم سفارت ندیدم و خیلی با احترام ولی قانونی برخورد میکردند وبعد از ورود به سفارت استرسم خیلی کم شد
در مورد دکنتری هم به نظر من ایراد نداره و خوب کاری کریدید که راستشو گفتید چون یکی از دوستان من در مورد کار گفته بود که بیکاره ولی اونا آماره دقیق کارشو داده بودن بهشون و جالب بدونید که بخش زیادی از تحقیقاتشون قبل از مصاحبه با شما انحام شده و گیرشون بشتر تحصیلات عالی در رشته های فنی هستش و کمتر رو رشته های علوم انسانی و هنر ( البته این برداشت شخصی از تجربیات دوستان )
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، NarCssuS ، nedaba ، قصه گو
(2014-09-12 ساعت 12:29)lida55 نوشته:  

شاد باشيدBig Grin

شاد باشيدBig Grin

خوب رشته شما حساس نیست اما ایرانیها 95 درصد کلیرنس میخورن و امسال کلیرشدن اغلب به بیش از 6 ماه زمان نیاز داشت اگر چند ماه اول مصاحبه بشید خوب امیدی هست اما اگر مثل امسال باشه بهتره واقع بین باشین خیلی ها با دکتری ویزا گرفتن اما با شماره کیس پایین و زود مصاحبه رفتن
راستی تو نامه برنده شدنتون چند نفر در دنیا امسال برندن ؟
تو نامه چیزی از اینکه چند نفر برنده شدن وجود نداره. ولی تعداد ویزاها 50000 تاست
تشکر کنندگان: lida55 ، nedaba
دوستان از بچه های ایروان کسی هست ک پاسپورتشو تحویل داده باشه و قصد داشته باشه تا اخر سپتامبر بمونه؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: afra198 ، sonnnna ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 11:07)tina alin نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 08:57)nimaehdaei نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 21:37)kamranh نوشته:  سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟

منم هستم داش كامران.....

سلام رفیق منم هستم. کیس نامبرم 5800 هست حدودا و مساحبه رفتم و تو انتظار جواب fbi دارم میمیرم

همسر من هم هست دوستان
منم هستم کیسم 74 هست 3 نفریم...تنها نیستی
تشکر کنندگان: kamranh ، زری وحدتی ، sonnnna ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 13:33)rahi_78 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 21:37)kamranh نوشته:  سلام فقط از دوستان ایروان من اینجا موندم پس بقیه کجان ؟؟

منم هستم داش كامران.....

سلام رفیق منم هستم. کیس نامبرم 5800 هست حدودا و مساحبه رفتم و تو انتظار جواب fbi دارم میمیرم

همسر من هم هست دوستان

منم هستم برادر...نه چندان امیدوار اما نه کاملا نا امید...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: lida55 ، milad.m1986 ، kamranh ، زری وحدتی ، sonyz2 ، nedaba
یک سوال ساده و یک جواب مایوس کننده از سفارت
دیشب فرستادم
امروز صبح جواب دادند
از بابت این ایمیل یه آپدیت هم خوردم
ظاهرا همچین کپی پیست الکی هم نمیکنند
یه چیزی میخونند و یه جوابی میدند و بعدش هم اون متن کذایی رو مینویسند

To whom it may concern,

This is Bxxx Sxxx with the case number 2014AS00007xxx. Having checked the website (https://ceac.state.gov/CEACStatTracker), I noticed that the administrative process for my friend's case (2014AS00003755) is finished on September 10th and their visas are issued. This means that there are still available visa numbers; however, no lottery case has been announced on the embassy's website (http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html) for a long time. Would you please explain how the embassy notifies the selectees since the updated lists no longer contain the lottery cases since July 15th?

I wonder if I could come to the embassy and drop my passport for issuing the visa. I am looking forward to hear from you soon

Dear Sxxx, Bxxx;

It is not possible for you to drop your passport to our Embassy.

We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.

All DVs must be issued by the end of the fiscal year (September 30) and it is not uncommon for the allotment of DVs to be exhausted earlier than expected. We strongly encourage you not to finalize arrangements for travel to the United States, dispose of properties, or resign from your job until a visa has been issued and delivered to you.

Selectees for DV 2014 who do not receive a visa prior to September 30 may enroll again for the DV 2016 program in the fall of 2014. In order to be qualified to enter the DV Lottery, you must have either a high school education or its equivalent, defined as successful completion of a 12-year course of elementary and secondary education; OR two years of work experience within the past five years in an occupation requiring at least two years of training or experience to perform. You must also be a native of a qualifying country for that year. The list of countries whose natives qualify for DV Lottery participation changes every year. To be eligible for a visa, it is essential that the instructions for entry are followed exactly.

All nationalities participating in the Diversity Visa (DV) program are subject to the same guidelines and issuance limitations codified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA).

Sincerely,
Consular Section
U.S. Embassy Ankara, Turkey
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، afra198 ، pari pari ، nedaba
(2014-09-12 ساعت 11:15)esmail_babadi_0611 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی

فکر میکنم این آپدیت بعضی وقتا یه چیز روتین هست چون اگر به کیسهای پارسال سری بزنید متوجه میشید با اینکه 18 سپتامبراعلام کردن که تموم شده ولی آپدیت 27 سپتامبر هم داشتن
موفق باشید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، maryam_ros ، زری وحدتی ، pari pari ، nedaba
مگه نه اینکه میگن سقف ویزای دنیا پر شده خوب به نظر من از ایران بیشتر کیسها به موقع برای مصاحبه اقدام کردن و اینکه مشکل از خودشون بوده یکماه تعطیلی - کارنت کردن خیلی کمی (که یک ماه حتی 300 تا اعلام کردن )- کلیر کردن به فاصله زمانی خیلی زیاد - نقص سیستم صدور ویزا
همه اینها گریبانگیر ما شد البته ناگفته نماند که بعضی از دوستان با وجود اینکه ویزاشون اماده بود خیلی دیر اقدام کردن
یعنی کلی سوال تو ذهنم بدون جواب باقیمانده
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: maryam_ros ، milad.m1986 ، زری وحدتی ، afra198 ، Hassan2014 ، nedaba ، mizan
(2014-09-12 ساعت 14:05)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:15)esmail_babadi_0611 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی

فکر میکنم این آپدیت بعضی وقتا یه چیز روتین هست چون اگر به کیسهای پارسال سری بزنید متوجه میشید با اینکه 18 سپتامبراعلام کردن که تموم شده ولی آپدیت 27 سپتامبر هم داشتن
موفق باشید

دوست عزیز یکی از دوستان ما سال گذشته27سپتامبر ویزاشو گرفت
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: afra198 ، nedaba
سلام.
متن نامه ارسالی اگه دوستان میخوان ازش استفاده کنند.
اسم سفارت رو میتونیدجای خط چین بنویسید.------

I am writing to inform you of our situation as a group of Iranian DV lottery winners of 2014 . We are a group of Iranian participants who have been selected as winners , have submitted all the required documents
------ and have been interviewed by the U.S. immigration officers in
However, although our files are complete , we have not received any response yet . On the other hand we are approaching the 30th of September, which is the last day to issue an immigration visa for 2014 winners .

As you know, immigrating to the United States of America is a dream for millions of people around the world and out of all those hopefuls ,only 50 thousand lucky and qualified ones are selected.
After we realized about our selection we strongly felt that our dream is coming true and prepared ourselves for a productive and fruitful life in the United States of America.

However, Unfortunately , we are strongly under the impression that we have been discriminated by the immigration officers only because of our place of birth which is Iran. To defend this claim we would like to bring it to your attention that most of the non Iranian applicants can get their visas immediately after their interview and the the website of U.S. Citizenship and Immigration Services clearly states that this process does not take longer than 60 days , but in practice for Iranian winners this stage takes at least 180 days . Therefore ,due to such a lengthy procedure we Iranians lose our chance to get the immigration visa before reaching the deadline. In other words our competition with other group of applicants is not on equal ground and we are systematically discriminated.

.Furthermore , while we have been told that the number of available visas for winners of 2014 are completed , the American Embassies are still issuing visa for winners in other countries .

, you are certainly aware that this can damage the reputation of the United States of America as the land of equal opportunity for people,regardless of their ethnicity , religion or race.

I really appreciate it if you look into this issue and look forward to hear from you or the responsible officials in your administration.

Sincerely ,

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-12 ساعت 13:39)سعید پ نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  منم هستم داش كامران.....

همسر من هم هست دوستان

سو دو آیی :-)
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-12 ساعت 14:16)k.shiary نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 14:05)m_nikparvaz نوشته:  
مرسی

موفق باشید

دوست عزیز یکی از دوستان ما سال گذشته27سپتامبر ویزاشو گرفت

سلام
آیا شما مطمتنید ؟؟ از کسی شنیدید ؟ یا خودتون بی واسطه این فرد رو میشناسید؟
لطفا شماره کیس ایشون رو بدید تا در سیس چک کنیم . ایا ایشون کتگوریشون لاتاری بود؟ئ از کدوم فارت ویزا دربافت کردن؟
ببینید دوست من سال گدشته ا 21 سپتامبر به بعد هیج ویزایی در سه سفارت ایروان و انکارا و ابوظبی ضادر نشد . اگر ایشون واقعا گرفته باشه ویزاشو !! شاید بتونه یه توضیحی بده چطور ممکن شده !! ؟؟
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: manamilad ، Hassan2014 ، aaraam ، nedaba ، mizan
(2014-09-12 ساعت 13:39)سعید پ نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 00:08)ghasoo نوشته:  منم هستم داش كامران.....

همسر من هم هست دوستان

تنها نیستی عزیز
PD: Oct, 27, 2014
Documents arrived on Feb, 2nd, 2016 to NVC
Wait for NVC complete letter
(F2a category)
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان