کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-13 ساعت 15:31).mohajer نوشته:  دوستان ویزا گرفته لطفا توصیه ها و تجارب رو ببرین تو تاپیک 2015 ها و باز باب بگو و مگو و کشمکش رو تو این تاپیک باز نکنید

نظر بنده هم به نظر شما نزدیک است!
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: zzarin ، r.bazargan ، afra198 ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 15:32)Shahabm58 نوشته:  من دیروز 13 اپدیت شدم، اینا معنیش بستن کیس محسوب میشه؟

من هم 12 سپتامبر آپ شدم!
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

تشکر کنندگان: pari pari ، maryam_ros ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 16:10)سعید پ نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 15:32)Shahabm58 نوشته:  من دیروز 13 اپدیت شدم، اینا معنیش بستن کیس محسوب میشه؟

من هم 12 سپتامبر آپ شدم!

دارن برای دفعه آخر پرونده مون رو باز میکنند و عکس ها مون رو نگاه میکنند و بهمون میخندد که چه حالی ازشون گرفتیم نفرین به ایروان
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، سعید پ ، us2015 ، mahssa ، meisamgh1362 ، nedaba

من هم 12 سپتامبر آپ شدم!

ببخشید 12
فک کنم به تعبیر دوستمون دارن به ریشمون می خندند 1500 نفر رو چطور 1سال و نیم سرکار گذاشتیم
**2014AS00056
مصاحبه 8 می ایروان
اپدیت 13و 14 می، 4 اوت با ایمیل، 2سپتامبر، 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، abbas09 ، mizan ، nedaba
"خدایا!
آغوشت را امشب به من میدهی؟
برای گفتن...چیزی ندارم...
اما برای شنیدن حرف های تو گوش بسیار...
میشود من بغض کنم؛
توبگویی:مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی...
میشود من بگویم:خدایا؟
توبگویی:جان دلم"
نمیدانم نویسنده کیست. اما حرف دل من است و با تشکر از ایشون اینجا آوردم
(2014-09-13 ساعت 16:17)zzarin نوشته:  

من هم 12 سپتامبر آپ شدم!

دارن برای دفعه آخر پرونده مون رو باز میکنند و عکس ها مون رو نگاه میکنند و بهمون میخندد که چه حالی ازشون گرفتیم نفرین به ایروان

نه فکر کنم یکی از کارمندای سفارت از یکی از مصاحبه شونده ها خوشش اومده بوده داره در به در تو پرونده ها دنبال شماره تلفن طرف میگرده!

تشکر کنندگان: avayebahar ، aghamilad ، maryam_ros ، pari pari ، nedaba ، manamilad
حال همه ي ما خوب است ولي تو باور نكن.....................
(2014-09-13 ساعت 01:37)hedilamar نوشته:  ظاهرا مدت هاس که لاتاری برای ایرانی ها تموم شده وضع افغانی ها از ماها بهتره کیس ۹۷۵۸ از کابل ۱۰ سپتامبر ایشود شده ولی من لااقل تو مهاجرسرا ندیدم کسی تو سپتامبر بگه ویزا گرفته شاید هم دوستان وقتی میگیرن دیگه نمیان تو سایت!
دوست گرامی کیسهای زیادی در سپتامبر ویزا گرفتن . اونهایی که من اطلاع دارم :
2 سپتامبر : 4527
5 سپتامبر : 650 و 3765
9 سپتامبر : 582
10 سپتامبر : 3755 و 3660 و 3098 و 1109
11 سپتامبر : 38

این کیسها همگی آنکارا بودند. از سایر سفارتها خبری ندارم. مبارکشون باشه ....
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: sonyz2 ، k.shiary ، us2015 ، majid_eng ، maryam_ros ، rezahoorjandi ، Nooshinsalamat ، قصه گو ، nedaba ، 20142ddc
(2014-09-13 ساعت 15:50)سعید پ نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 14:37)آلیس-1980 نوشته:  سلام دوستان عزیز،
این پست رو به منظور خداحافظی می زارم،برای کسانی که هنوز منتظرن،چه اونهایی که به سفارتها مراجعه کردن و چه اونهایی که در ایران منتظرن بهترین ها رو آرزو دارم. امیدوارم آنچه که به صلاحتون هست اتفاق بیافته. برای 2015 ای ها هم شروع،ادامه و پایان خوبی رو آرزو می کنم. تجریه ی من از لاتاری از اینجا به بعد دیگه به درد هم دوره ای های خودم نمی خوره ولی برای 2015 ای ها توصیه ای دوستانه دارم
6.من تقریبا شبانه روز،جز ساعتهایی که می خوابیدم و سر گرم غذا درست کردن و کارهای واجب دیگه بودم ،تو مهاجرسرا آنلاین بودم. از این تاپیک کلیرنس تا همین پستی که دارین می خونین،ارسالی نیست که من نخونده باشم.ولی دیگه می خوام این تاپیک رو ببندم.امیدوارم تا قبل 30 سپتامبر اتفاقهای خوبی براتون رقم بخوره.بعضی ها خوب بلدن دل دیگران رو بشکونن،بهتره وقتی بد میارن از خودشون بپرسن کجا بد کردن. یا اگه بدی نکردن بدونن خیری توی وضعیتی که الان توشن هست.همتون رو دوست دارم.
خدا نگهدار همگیتون.

من خیلی در جریان کار شما نیستم. اما این خوب نیست که حالا که ما بد آوردیم (شاید) و شما بد نیاوردید (بازم شاید)، اولین احتمال این باشه که ماها جاهایی بد کردیم و شما بد نکردین، هرچند که در ادامه گفتین که شاید خیری بوده و این حرفا، اما جملتون چندان به دل نمیشینه، یا حداقل به دل من یکی که ننشست...

اين مزخرفات چيه بدي كردنند. و عسي ان تكرهو شيا و هو خير لكم و عسي ان تحبو شيا و هو شر لكم. و چه بسا چيز هايي رو كه شما خير مي پنداريد ولي براي شما شر است و چه بسا چيز هايي كه شما شر مي پنداريد و خير است
تشکر کنندگان: sonyz2 ، alireza7 ، سعید پ ، Touraj2014 ، maryam_ros ، nedaba ، mehdi2014
(2014-09-13 ساعت 17:41)MatinLA نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 15:50)سعید پ نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 14:37)آلیس-1980 نوشته:  سلام دوستان عزیز،
این پست رو به منظور خداحافظی می زارم،برای کسانی که هنوز منتظرن،چه اونهایی که به سفارتها مراجعه کردن و چه اونهایی که در ایران منتظرن بهترین ها رو آرزو دارم. امیدوارم آنچه که به صلاحتون هست اتفاق بیافته. برای 2015 ای ها هم شروع،ادامه و پایان خوبی رو آرزو می کنم. تجریه ی من از لاتاری از اینجا به بعد دیگه به درد هم دوره ای های خودم نمی خوره ولی برای 2015 ای ها توصیه ای دوستانه دارم
6.من تقریبا شبانه روز،جز ساعتهایی که می خوابیدم و سر گرم غذا درست کردن و کارهای واجب دیگه بودم ،تو مهاجرسرا آنلاین بودم. از این تاپیک کلیرنس تا همین پستی که دارین می خونین،ارسالی نیست که من نخونده باشم.ولی دیگه می خوام این تاپیک رو ببندم.امیدوارم تا قبل 30 سپتامبر اتفاقهای خوبی براتون رقم بخوره.بعضی ها خوب بلدن دل دیگران رو بشکونن،بهتره وقتی بد میارن از خودشون بپرسن کجا بد کردن. یا اگه بدی نکردن بدونن خیری توی وضعیتی که الان توشن هست.همتون رو دوست دارم.
خدا نگهدار همگیتون.

من خیلی در جریان کار شما نیستم. اما این خوب نیست که حالا که ما بد آوردیم (شاید) و شما بد نیاوردید (بازم شاید)، اولین احتمال این باشه که ماها جاهایی بد کردیم و شما بد نکردین، هرچند که در ادامه گفتین که شاید خیری بوده و این حرفا، اما جملتون چندان به دل نمیشینه، یا حداقل به دل من یکی که ننشست...

اين مزخرفات چيه بدي كردنند. و عسي ان تكرهو شيا و هو خير لكم و عسي ان تحبو شيا و هو شر لكم. و چه بسا چيز هايي رو كه شما خير مي پنداريد ولي براي شما شر است و چه بسا چيز هايي كه شما شر مي پنداريد و خير است

خدا رو شکر ما اینجا فقط اعتماد به نفس کاذب داریم
مفید بودن به ساعتهای آنلاین بودن نیست
مفید بودن وقتی به درد میخوره که اطلاعات درست بدیم به همدیگه نه وقتی ویزامون رو گرفتیم بیایم و بگیم چیکار کردیم!!!
کاش یه آفریقایی با ویروس مزمن ایبولا بودم اما یهکیس 2014 نبودم
نه بخاطر اینکه ویزا نگرفتم
بلکه بخاطر اینکه تو این تاپیک هر چی دیدم جز پنهان کاری و دروغ نبوده
انشالله کسایی که فکر میکردن صف نونوایی اگر طولانی بشه ممکنه نون تموم بشه تو آمریکا سیساتشونو ادامه بدن تا در مملکت کفر !!! یه ضربه ناجوانمردانه هم به اجنبیها بزنن و فقط به ایرانی ها رکب نزنیم
والله من عیسی مسیح (نعوذ بالله) نیستم اما تا جایی که یادم میاد به یه مورچه هم بدی نکردم
اما کسایی که خودشون رو مریم مقدس میدونن خیلی در اشتباهند
خانمی که خودتنو مریم مقدس میدونی چند تا پست از وضعیت واقعی کیست گذاشتی؟
آدرس بده لطفا
مریم مقدسها رو راست بودن نه پنهان کار و دروغگو
اگر خوب نبودم اما اینقدر معرفت دارم و داشتم که دست دو تا کیس از همه جا مونده رو بگیرم
ببخشید اما اگر حذمم کنن باید بگم جمعکنید این بساط ریا و تزویر و به درد ما و تاپیک ما نمیخوره
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، MatinLA ، سعید پ ، majid_eng ، pendleton ، meisamgh1362
دوستان اگه به اخبار داخلی آمریکا توجه کرده باشید... الان اوباما ریس جمهور آمریکا شدیدا بخاطر همین بحث مهاجرت از طرف کنگره امریکا تحت فشاره. البته این بیشتر بر میگرده به مهاجرت غیر قانونی مکزیکی ها و کلا آمریکای جنوبی ها....و این تبدیل شده به یه بحث داغ بین مردم ایالتهای جنوبی و کنگره و.... و همین باعث شده که صدور ویزای مهاجرتی رو خیلی کمتر کنند. ربطی به ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ هم نداره...احتمالا وضع دیگه همینه...تا یکی دو سال پیش که خوب ویزا مهاجرتی می دادن به خاطر این بود که وضع اقتصادیشون خوب نبود...مهاجر می گرفتن. ولی آلان دیگه وضعشون داره خوب میشه طبیعی هست که روندشو کند کنند... البته اینا همش نظر شخصیه...
تشکر کنندگان: zepehr ، nedaba
khodaya mishe doshanbe iravan ham maro khosh hal kone
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-13 ساعت 17:30)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 01:37)hedilamar نوشته:  ظاهرا مدت هاس که لاتاری برای ایرانی ها تموم شده وضع افغانی ها از ماها بهتره کیس ۹۷۵۸ از کابل ۱۰ سپتامبر ایشود شده ولی من لااقل تو مهاجرسرا ندیدم کسی تو سپتامبر بگه ویزا گرفته شاید هم دوستان وقتی میگیرن دیگه نمیان تو سایت!
دوست گرامی کیسهای زیادی در سپتامبر ویزا گرفتن . اونهایی که من اطلاع دارم :
2 سپتامبر : 4527
5 سپتامبر : 650 و 3765
9 سپتامبر : 582
10 سپتامبر : 3755 و 3660 و 3098 و 1109
11 سپتامبر : 38

این کیسها همگی آنکارا بودند. از سایر سفارتها خبری ندارم. مبارکشون باشه ....
سلام میشه لطف بفرمایی بگید این کیسها همه ایرانی هستند یانه؟در ضمن یه ضرب ویزا گرفتن یا اگه قبلا چک میکردید توشون ap هم بوده یا نه؟! چون ممکنه همشون یه ضرب گرفته باشن
تشکر کنندگان: maryam_ros ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 16:17)zzarin نوشته:  

من هم 12 سپتامبر آپ شدم!

اینو خیلی خوب اومدی Big Grin
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: abbas09 ، nedaba ، milad 68
تمام این کیسها AP بودند
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان