کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
دوستان
کسی میدونه که تعداد دقیق ویزاهای صادر شده اسیا برای 2014 چقدر بوده و چقدر ایرانی بوده است؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-13 ساعت 12:51)avayebahar نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 12:44)meisamgh1362 نوشته:  http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
این لینک هست ولی الان سایت رفته پایین نمیدونم ممکنه سرورشون به مشکل برخورده اونقد متقاضی ایرانی زیاد بود که سایت ترکید Smile فکر کنم فردا
حالا اومدیم یه پتیشن بذاریما که بالای 60 تا هم امضاش کردن خدا را شکر. اما می بینید که انگار همه چی سر لجه با ما. ولی بچه ها خداییش از بس

بچه بودم معلمم می رفت ایرلند و می آمد. ازش پرسیدم خانم اجازه: ایرلندی ها درباره ما ایرانی ها چی فکر می کنند؟ فکر می کنند ما چه جورین؟ خندید گفت آوا جون اصلا اونها درباره ما فکر می نمی کنند!
دوست عزیز حرف های شما بسیار کوتاه ولی پر معنی هست ، شما یک بار رفتید یکی از کشور های خارجی برید هاستل ( جایی که از همه ملل مختلف میرن اونجا ) ازشون بپرسید همه ایران رو میشناسن پس در رابطه با ما فکر میکنن ولی متاسفانه بیشترین فکرشون رو منابع ایران هست نه ملت ایران . متاسفم حرف شما کاملا صحیح است. Sad
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: nedaba ، r.bazargan
با تمام امیدی که دارم ، ولی کم کم دارم قطع امید میکنم حداقل ایروان دیگه کاری نمیکنه کم کم هم باید از این جا خداحافظی کنیم کاشکی حداقل مثل اون روزهایی بودد که همه با امید میومدیم احوال پرسی میکردیم و یکسری دنبال حرف درست حسابی میگردن
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، meisamgh1362 ، Touraj2014 ، nedaba ، r.bazargan ، pari pari ، afra198
دوستان توجه کردین از وقتی ک کارای یواشکی مد شد تو مهاجرسرا، تعداد کاربرهای مخفی هم زیاد شده؟؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: us2015 ، nedaba ، zzarin ، aaraam ، r.bazargan ، m.mirzaee ، سعید پ
(2014-09-13 ساعت 12:40)Aroma نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 12:20)milad 68 نوشته:  با عرض سلام و ادب خدمت دوستان فاز منفی خودم...برادر من خواهر من تو رو خدا کم فاز منفی یگیرین اینجا...به خدا هنوز 17 روز تا اخر سپتامبر مونده...شما که دیدین سفارتها دونه دونه دارن کیلر میکنن پس چرا اینجوری میگین...شاید همین امروز یا فردا از طریق تلفن به خود شما زنگ بزنن...امید داشته باشین...

آقا ميلاد دوست داريم آفرين همينطوري انرژي بده . بچه ها به ما ويزا ميدن . مگه نه ؟ آرزو كه بر جوانان عيب نيست ؟

دوست من امید داشته باش...
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، nedaba ، eror ، r.bazargan ، sksara ، قصه گو
(2014-09-12 ساعت 22:52)MatinLA نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:43)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 22:00)zzarin نوشته:  از ماست که برماست ما هرچی میکشیم نتیجه کارهای خودمان هستش از یک طرف تحولات منطقه ازیک طرف ایرانی هایی که با بی ادبی با سفارت برخورد کردن و ازطرفی ادم های دورو که در زبان یک چیز بودن و در باطن چیز دیگه
دوست عزیزم هیچ ایرانی رو ندیدم با بی ادبی با سفارت رفتار کنند . اونا هر کاری که بخوان میکنن ، شما اگر جای من بودی توی مصاحبه با آفیسر دعوات میشد عین آشغالا منو از بالا تا پایینمو نگاه میکرد انگار مثلا کی هستم منم آدمم مثل بقیه آدما؟ من بهش هیچی نگفتم ولی اون برخوردشو با من کرد ، حالا بعد ها بعد از 30 سپتامبر کل سفر نامم رو میزارم بچه ها بخونن .

ما الان فقط دنبال دليل و برهانيم در حاليكه ايروان از ابتداي تير مي گفت ويزا نامبر نداريم اصلا چه دليلي داشت مثل صف نانوايي عمل كنه مگه قانون جنگله. مي مرد ايميل ميداد يا زنگ مي زد به ترتيب الويت. سعي نكنيم خودمونو محكوم كنيم اگر بخوان ويزا بدن ميدن هيچ تعارفي هم با ما ندارنند ولي عملكردشون غلط بدون برنامه ريزي و سازماندهي بود بهتره واقعيت ها رو ببينيم زمان زيادي افراد رو سر كار گذاشتن همش تعطيلي و جوابهاي ايميلشون صد تا يه غاز. بهتره كمي منطقي فكر كنيم و ندادن ويزا رو به افراد منتسب نكنيم قبلش چي قبلش كارشون درست بود من با تجمع و توهين مخالفم ولي اين قدر افراد رو بازي دادنند كه بهشون توهين شد
من کخ اونجا نبودم کسایی که اونجا بودن از نزدیک دیدن و نقل و قول کردن
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: nedaba ، r.bazargan
(2014-09-13 ساعت 12:51)avayebahar نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 12:44)meisamgh1362 نوشته:  http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
این لینک هست ولی الان سایت رفته پایین نمیدونم ممکنه سرورشون به مشکل برخورده اونقد متقاضی ایرانی زیاد بود که سایت ترکید Smile فکر کنم فردا بیاد بالا البته مشخص نیست ها ممکنه پس فردا یا دو شنبه معلوم نیست اونا هم سیستمشون ریخته به هم فکر کنم بعد از 30 سپتامبر حتما درست میشه
حالا اومدیم یه پتیشن بذاریما که بالای 60 تا هم امضاش کردن خدا را شکر. اما می بینید که انگار همه چی سر لجه با ما. ولی بچه ها خداییش از بس این روزها نامه فرستادیم کاخ سفید و وزارت امور خارجه. باکسشون همه اش نامه ایرانی هاس و لاتاری 2014(من فرستادم و حداقل 6 تا دوستام هم فرستادن)قطعا این چند روزه یا سایت کاخ سفید هم خراب میشه.یا دسترسی ایرانو قطع می کنن. یا یه جلسه اضطراری میگیرن برای ماBig Grin
نامه های قشنک، رسمی، و البته بعضی هاش چالش برانگیز.
بچه بودم معلمم می رفت ایرلند و می آمد. ازش پرسیدم خانم اجازه: ایرلندی ها درباره ما ایرانی ها چی فکر می کنند؟ فکر می کنند ما چه جورین؟ خندید گفت آوا جون اصلا اونها درباره ما فکر می نمی کنند!
اوا جان
اینا به خودشون هم فکر نمی کنن ،یه خنده مصنوعی، یه های ساده، یه مختصر صحبت از هوا و بعد ناپدید می شن یه دستگیری ساده یه مختصر تعارف یه .... کلا کسی اینجا بدردش می خوره که زندگی ماشینی کرده و کلا مرام حالیش نیست .
"You must change and come back to reality dude "
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، avayebahar ، nedaba
سلام دوستان عزیز،
این پست رو به منظور خداحافظی می زارم،برای کسانی که هنوز منتظرن،چه اونهایی که به سفارتها مراجعه کردن و چه اونهایی که در ایران منتظرن بهترین ها رو آرزو دارم. امیدوارم آنچه که به صلاحتون هست اتفاق بیافته. برای 2015 ای ها هم شروع،ادامه و پایان خوبی رو آرزو می کنم. تجریه ی من از لاتاری از اینجا به بعد دیگه به درد هم دوره ای های خودم نمی خوره ولی برای 2015 ای ها توصیه ای دوستانه دارم
1.مسئولیت کارهاتون و اتفاقاتی که براتون می افته رو بدوش کسی دیگه نندازین.از تجربیات دیگران استفاده کنید ولی نخواین که دیگران براتون تصمیم بگیرن و چه خوب و چه بد اون اشخاص رو مسئول تصمیماتتون ندونین. وقتی خودتون تصمیم می گیرین برای نتیجه ی بهتر گرفتن تلاش بیشتری می کنین و اگه بد بشه دیگه کسی رو سرزنش نمی کنین که فلانی گفت اینکارو کنم و اگه خوب شه در درون خودتون احساس رضایت و رشد می کنین.
2.برای استفاده ی بهتر از مهاجرسرا حتما آیدی درست کنید.و تاپیک چگونه کاربر حرفه ای شوم رو بخونید تا بتونید بهتر از این منبع فوق العاده غنی مهاجرسرا استفاده کنید.
3.اگه خواستید از روند کاری شخصی مطلع شید روی آیدی اون شخص کلیک کنید. یا آیدیش رو سرچ کنید و بعد روی یافتن تمام ارسالها.به این روش می تونید حتی اگه اون شخص سفرنامه ننوشته باشه از روند کارش به صورت حدودی مطلع شید.
4.توی مهاجرسرا اشخاص زیادی هستن که پست هاشون مثل گنجینه می مونه و خیلی کمک کنندس من اسم تعدادی از این اشخاص رو که به خودم کمک کردن اینجا میزارم که اگه رو اسمشون کلیک کنید می تونید خیلی توی این مسیر حتی از همون پستهای قدیمیشون هم استفاده کنید.saeedv13،rs232،گل نهال،امیر مهاجر،parstrader
5.این آخرین مورد رو هم راجع به خودم بگم فکر می کنم پستهای من هم بد نباشه برای پی گیری اول اینکه من زمانهایی که به ابوظبی میرفتم با آیدی خودم نمی تونستم وارد مهاجرسرا شم و آیدی دیگه ای داشتم به نام Alissa که برای تکمیل روند بررسیتون به این آیدی هم سر بزنید.من ایمیلی به سفارت زده بودم برای پی گیری پرونده ی همسرم که سفارت درجواب ایمیل گفت پاست رو بیار و مدیکالت رو تمدید کن پاسخ ایمیل سفارت به من در تاریخ 23 جون بود که من اون رو در مهاجرسرا با دوستان به اشتراک گذاشتم،نه برای اینکه به کسی بدهکار بودم. بلکه برای اینکه کمک کردن به دیگران خوشحالم می کنه، تا جایی که به خودم و دیگران خسارتی وارد نکنم.تو جواب اون ایمییل سفارت ابوظبی گفته بود که زودتر به سفارت مراجعه کنید که ویزا نامبرهای کمی باقی مونده که من 6 روز بعد با مدیکال تمدید شده پاسم رو به سفارت دادم.این اواخر دوستان طلبکار به جای اینکه به خودشون زحمت بدن و بعد از بررسی کامل با بقیه طلبکارانه برخورد کنن،به خیلی از کسانی که حق انتخاب بهشون اجازه داده بود به سفارت مراجعه کنن،بد و بیراه نثار کردن و تهمتهایی که لابق خودشون بود رو زدن. با اینکه این جو، اینجا حاکم بود و کشمکشی در درونم که آیا بیام و بنویسم که چه اتفاقی اوفتاده،نهایتا تصمیم گرفتم دین خودم رو به مهاجرسرا که با اطمینان می گم،بعد از خواست خدا،اگر مهاجرسرا نبود من الان ویزامو نگرفته بودم .بعد از اون مورد عنایت لطف یکی از دوستان قرار گرفتم.این در به روی همه بازه،هر کسی هم به قدر تلاش خودش و ظرفی که با خودش میاره ازش بهره می بره،اگر هم یکی زیاد ببره برای بقیه کم نمیاد،پس ظرفتون رو بزرگ کنید.
6.من تقریبا شبانه روز،جز ساعتهایی که می خوابیدم و سر گرم غذا درست کردن و کارهای واجب دیگه بودم ،تو مهاجرسرا آنلاین بودم. از این تاپیک کلیرنس تا همین پستی که دارین می خونین،ارسالی نیست که من نخونده باشم.ولی دیگه می خوام این تاپیک رو ببندم.امیدوارم تا قبل 30 سپتامبر اتفاقهای خوبی براتون رقم بخوره.همتون رو دوست دارم.
خدا نگهدار همگیتون.
(2014-09-12 ساعت 16:38)k.shiary نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 15:23)زری وحدتی نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 14:16)k.shiary نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 14:05)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-09-12 ساعت 11:15)esmail_babadi_0611 نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تموم دوستان و همقطارای خودم من زیاد اینجا پست نمیزارم.فقط خواستم یه مطلبی رو اعلام کنم.دوستان عزیز کیس 2014as4065 به تاریخ 10 سپتامبر آپدیت شده.واقعا اگه همه چیز تموم شده چرا دارن هی آپدیت میکنن.باتشکر از دوستان.لطفا راهنمایی کنین
مرسی

فکر میکنم این آپدیت بعضی وقتا یه چیز روتین هست چون اگر به کیسهای پارسال سری بزنید متوجه میشید با اینکه 18 سپتامبراعلام کردن که تموم شده ولی آپدیت 27 سپتامبر هم داشتن
موفق باشید

دوست عزیز یکی از دوستان ما سال گذشته27سپتامبر ویزاشو گرفت

سلام
آیا شما مطمتنید ؟؟ از کسی شنیدید ؟ یا خودتون بی واسطه این فرد رو میشناسید؟
لطفا شماره کیس ایشون رو بدید تا در سیس چک کنیم . ایا ایشون کتگوریشون لاتاری بود؟ئ از کدوم فارت ویزا دربافت کردن؟
ببینید دوست من سال گدشته ا 21 سپتامبر به بعد هیج ویزایی در سه سفارت ایروان و انکارا و ابوظبی ضادر نشد . اگر ایشون واقعا گرفته باشه ویزاشو !! شاید بتونه یه توضیحی بده چطور ممکن شده !! ؟؟
بله کاملا مطمین هستم.ایشون دوست خانم بنده هستن که دقیقا از 15 سپتامبر رفتن انکارا موندن و27 سپتامبر گرفتن و الانم خیلی وقته آمریکا هستن و با خانم من هم در ارتباط هستن.کاتاگوریشون هم لاتاری بود و تنها

سلام دوستان عزیز.خانم زری وحدتی و سایر دوستان عذر من رو پذیرا باشید چون در پی این گفتگو با توجه به اطمینانی که به حرف این دوستمون داشتم و اینجا مطرح کردم باز از همسرم خواستم که دوباره از ایشون سوال کنن و بخوان که تاریخ ویزا رو از پاسپورت به ما بگن که ایشون چک کردن و در جواب گفتن که تاریخ رو اشتباه کردن و صدور ویزاشون 12 سپتامبر بوده.ومن از این اطلاع رسانی نادرست عذرخواهی میکنم.
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، avayebahar ، majid_eng ، قصه گو ، aaraam ، nedaba ، soruosh
دوستان ویزا گرفته لطفا توصیه ها و تجارب رو ببرین تو تاپیک 2015 ها و باز باب بگو و مگو و کشمکش رو تو این تاپیک باز نکنید
تشکر کنندگان: zzarin ، aghamilad ، سعید پ ، babak12 ، Ehsan171 ، nedaba
من دیروز 13 اپدیت شدم، اینا معنیش بستن کیس محسوب میشه؟
**2014AS00056
مصاحبه 8 می ایروان
اپدیت 13و 14 می، 4 اوت با ایمیل، 2سپتامبر، 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: pari pari ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 15:32)Shahabm58 نوشته:  من دیروز 13 اپدیت شدم، اینا معنیش بستن کیس محسوب میشه؟

اگر ایمیل دادی به خاطر ایمیل بوده من هم 11 دهم ایمیل دادم و آپدیت شدم ، آپدیت ها چرت هستش
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-13 ساعت 15:37)zzarin نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 15:32)Shahabm58 نوشته:  من دیروز 13 اپدیت شدم، اینا معنیش بستن کیس محسوب میشه؟

اگر ایمیل دادی به خاطر ایمیل بوده من هم 11 دهم ایمیل دادم و آپدیت شدم ، آپدیت ها چرت هستش

نه راستش ایمیل ندادم
**2014AS00056
مصاحبه 8 می ایروان
اپدیت 13و 14 می، 4 اوت با ایمیل، 2سپتامبر، 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: pari pari ، afra198 ، maryam_ros ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 14:37)آلیس-1980 نوشته:  سلام دوستان عزیز،
این پست رو به منظور خداحافظی می زارم،برای کسانی که هنوز منتظرن،چه اونهایی که به سفارتها مراجعه کردن و چه اونهایی که در ایران منتظرن بهترین ها رو آرزو دارم. امیدوارم آنچه که به صلاحتون هست اتفاق بیافته. برای 2015 ای ها هم شروع،ادامه و پایان خوبی رو آرزو می کنم. تجریه ی من از لاتاری از اینجا به بعد دیگه به درد هم دوره ای های خودم نمی خوره ولی برای 2015 ای ها توصیه ای دوستانه دارم
6.من تقریبا شبانه روز،جز ساعتهایی که می خوابیدم و سر گرم غذا درست کردن و کارهای واجب دیگه بودم ،تو مهاجرسرا آنلاین بودم. از این تاپیک کلیرنس تا همین پستی که دارین می خونین،ارسالی نیست که من نخونده باشم.ولی دیگه می خوام این تاپیک رو ببندم.امیدوارم تا قبل 30 سپتامبر اتفاقهای خوبی براتون رقم بخوره.بعضی ها خوب بلدن دل دیگران رو بشکونن،بهتره وقتی بد میارن از خودشون بپرسن کجا بد کردن. یا اگه بدی نکردن بدونن خیری توی وضعیتی که الان توشن هست.همتون رو دوست دارم.
خدا نگهدار همگیتون.

من خیلی در جریان کار شما نیستم. اما این خوب نیست که حالا که ما بد آوردیم (شاید) و شما بد نیاوردید (بازم شاید)، اولین احتمال این باشه که ماها جاهایی بد کردیم و شما بد نکردین، هرچند که در ادامه گفتین که شاید خیری بوده و این حرفا، اما جملتون چندان به دل نمیشینه، یا حداقل به دل من یکی که ننشست...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: sonyz2 ، zzarin ، Vendetta ، r.bazargan ، مهمان آشنا ، Touraj2014 ، meisamgh1362 ، nedaba
این مطلب رو در تایپک کلیرنس 2013 دیدم مطلبی از دوستان مهاجر سرا به اسم mehdi didam و چگونگی ویزا گرفتنشون در تاریخ 24 سپتامبر...اگه مایل بودید نگاهی بندازید.
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...pid=426191
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: morvarid65 ، us2015 ، zepehr ، hamid_fs3 ، goldeneagle ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان