کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من هم موافقم
تشکر کنندگان: Aroma ، nedaba ، smpf
ساختن وطن!حرف قشنگی است اما سخت تلخ! من تمام عمرمو تلاش کردم! برای خانواده ام! برای کارم! برای تمام انسانهایی که به گونه ای سرنوشتشون به خاطر کارم به من پیوند می خورد. و من هرگز از هیچ کس هیچ نمی خواستم، مگر جایی بدانم این خواسته به طرف مقابلم رشد بدهد. شادی من در تغییر مداوم خودم و ایفا کردن نقشم به خوبی هر چه تمامتر خلاصه می شد.من بودم دویدم نگاه کردم خندیدم تلاش کردم خجالت نکشیدم بازی کردم ساختم نوشتم خواندم دل دادم گریستم رویاندم خنداندم و با همه ی وجود، وجود انسانیم را ساختم .... من به جرات می گم کسی بودم که رفتنش تفاوت ایجاد می کرد تفاوتی عمیق بین بودن و نبودنش.
تنها کسی که به تماشاش نشستم خودم بودم. در درون من مطالباتی بسیار بیشتر از اون بود که محیط از خلوت تا هیایوی اجتماع راضیم کنه و نشد.
چرا؟ ما در بحران حوادث و بی تدبیری ها روزبروز به قهقرا می ریم. هر چند می دانم کوچکترین تلاش ما روزنه ی امیدی برای دیگران هست، اما همه ی ما گاهی با خودمون خلوت می کنیم که خودمون چی؟ من خیلی آدم بزرگی نیستم. و گاهی از خودم می پرسم آوا سهم توی چی هست از این آرامش و امیدواری و به فکر بودن و تلاش خستگی ناپذیر. این سفرو وتغییر وهجرت را سالهاست در رویاهام داشتم و یکباره علنیش کردم و شانس به من افتاد و ظاهرا قرعه فال به نامم درآمد.، چقدر این حادثه در من امید آفرید، آرامشو یافتم و هر روز بیش از پیش متفاوت شدم. حالا هم مدام برای آماده شدن تلاش می کردم هم نگران کسانی بودند که حس می کردم رفتن من سرگردانی و آسیب به اونهاست. فضا را آماده می کردم که رفتنم آسیبی نزند و جایگزینی برای من باشه.حقیقتا از بین خانواده ، دوستان، بیمارانم هیچکس به رفتن من راضی نبود و این تلخترین پارادوکس دوست داشتن است.دلشان آوا را شاد می خواست. آوا همیشه برایشان مظهر امید بود و اونها برای آوا بهترین را می خواستند اما حالا که آوا داشت می رفت، دلشان نمی خواست برود.می گفتند . نمی دانستند دقیقا قراره کجا برم. اما می دانستند قصد سفر کردم و می خواهم ار شهر و دیارشون برم. دور و دورتر.تهران یا شمال یا کیش. به شوخی می گفتم آرزوی جایی بهتر کنید. حالا مانده ام. قطعا خوشحال می شوند. من قصد سرزمین دیگر در ایران را ندارم و ماندنم با استقبال و درود روبرو می شود. اما دلم ناشاده. من این سفر را می خواستم و گاهی اشکهام سرازیر می شه. من آدم بزرگی نیستم و نمی خواهم فداکاری کنم. من هم سهم رویاهامو می خوام. جمله ام تاسف آور و زشته اما: خدایا تو می دانی که من می خواستم و دریغ کردی. پاسخت چیست؟من آفریده تو بودم و همیشه تلاش داشتم نمادی از حضور تو در اطرافم باشم. اما حالا کمتر از همیشه احساست می کنم. نماد حضور تو برای من کجاست؟دوستان تلخم ، مرا ببخشید. دل تلخ کلام شیرین نمی آورد.
[/quote]
سلام.
آوای عزیز.قصه من هم خیلی شبیه قصه شماست.اما من همیشه خدارا حس میکنم.او در خود من است.مطمئن باش که خیر در آن است که واقع میشود.
الان هم بسپر به خودش.اگر بخواد همه چیز برات رقم میخوره.

سرافراز باشید.مثل سرو
[/quote]

شما تنها نيستي، هيچ وقت، چون خدا با توست و نگران هيچكس هم نشو و بدان پروردگار عظيم به هر كس اين توان را مي دهد كه بتواند كارهايش را انجام بدهد، شما هديه خود را هر جا كه باشيد، به جهان هستي عرضه مي كنيد.
تشکر کنندگان: قصه گو ، meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، Aroma ، lighter ، nedaba ، smpf
(2014-09-13 ساعت 10:15)niki88 نوشته:  من هم موافقم
سلام دوستان
سایت مربوط به پتیشن باز نمیشه.در ضمن دوستانی که وارد سایت میشن و امضا میکنن یادشون باشه بعد از امضا برن ایمیلشونو چک کنن و لینک مربوطه رو کلیک کنن تا امضاشون verified بشه و اعتبار داشته باشه.خودم هم یه سوال دارم؟
این پتیشن به کجا میره؟کی میبینه؟آیا به مقامات مسوول در ایالات متحده میرسه؟
لطفا هر کی در این زمینه اطلاعات داره بیشتر توضیح بده.ممنون.
کیس نامبر:***5،مصاحبه:27APRIL،ابوظبی
;ایکاش پرنده بودم و بدون هیچ گونه محدودیتی هر جا میخواستم مهاجرت میکردم.
سایت مربوط به پتیشن باز نمیشه.در ضمن دوستانی که وارد سایت میشن و امضا میکنن یادشون باشه بعد از امضا برن ایمیلشونو چک کنن و لینک مربوطه رو کلیک کنن تا امضاشون verified بشه و اعتبار داشته باشه.خودم هم یه سوال دارم؟

دوستان لطفا آدرس سايت رو بزاريد اينجا.
(2014-09-13 ساعت 10:39)niki88 نوشته:  سایت مربوط به پتیشن باز نمیشه.در ضمن دوستانی که وارد سایت میشن و امضا میکنن یادشون باشه بعد از امضا برن ایمیلشونو چک کنن و لینک مربوطه رو کلیک کنن تا امضاشون verified بشه و اعتبار داشته باشه.خودم هم یه سوال دارم؟

آدرس سایت:
http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
تشکر کنندگان: manamilad ، Aroma ، nedaba ، smpf
(2014-09-13 ساعت 11:06)komboze نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 10:39)niki88 نوشته:  سایت مربوط به پتیشن باز نمیشه.در ضمن دوستانی که وارد سایت میشن و امضا میکنن یادشون باشه بعد از امضا برن ایمیلشونو چک کنن و لینک مربوطه رو کلیک کنن تا امضاشون verified بشه و اعتبار داشته باشه.خودم هم یه سوال دارم؟

آدرس سایت:
دوستان به سایت virtual us embassy in iranبرید.در ضمن یه شماره تلفن هم تو واشنگتن برای رسیدگی به درخواست ویزا داده.شمارش
2024857600مطلب دیگه اینه که تعداد کلی رو 55000اعلام کرده دقیق بخونید .یه آپشن مربوط به 2014dvselecteداره.کلیک کنید و با دقت بخونید.
تشکر کنندگان: manamilad ، Aroma ، rezahoorjandi ، nedaba ، smpf
سلام به همگی دوستان
اصلا غصه نخورید یا کلیر می شی یا نمی شی این یه شانسه
بچه های عزیز من چند سال لاتاری ثبت نام کردم یه سال هم قبول شدم ولی بعد از چند روز خوشحالی من به ماتم تبدیل شد
از همون روزا تو فکر مهاجرت بودم تا از طریق اسکیل ورکر اومدم کانادا
همسایگی امرکاست
بچه ها من نسخه نمی پیچم واسه همه (این مهمه ) ولی هر چیزی یه خیری توشه نیروهای ماورا هم سر جاش نمی دونم کودک درون و خلاصه مهربان شدن یه دفعه ای کمک کردن به محک اینها همه سر جاش احترام محفوظ، ولی دوستان یه تقدیر و سرنوشت هست که نمی شه ازش فرار کرد من همه شما ها رو دوست دارم و به نظرتون احترام می ذارم من هم تحقیقاتم رو انجام دادم ولی بین واقعیت و اون چیزی که تعریف می کنن زمین تا اسمونه ، اینجا فشار کار خیلی زیاده مثل ... باید جون بکنی وقتی که از اول هفته باید کار کنی تا اخر هفته کی دیگه می تونی بری تفریح (نکه نمی شه می شه ولی به چه قیمتی) من اگه برمی گشتم به 10 سال قبل کلا مسیر زندگیو به این سمت نمی کشوندم دوستان اگه مقدر شد که بری ، می ری !!! اگه نه که اگه به زور هم بری جز پشیمونی نداره
جایی که من زندگی می کنم 8 ساعت با مرز امریکا فاصله داره و امریکا هم رفتم ولی جز زرق و برق دیگه هیچی ندیدم ، پول نداشته باشی بیکار باشی و ... اینجا از ایران هم عاب اور تره روی صحبتم مخصوصا به کسانیه که متاهلن و با یک یا دو بچه اومدن
در نهایت امیدوارم که هر چه تقدیر و سرنوشتتون باشه نصیبتون بشه ایمیلم رو نمی ذارم اگه کسی خواست بیشتر بدونه یا با هم درد دل کنیم پیام خصوصی بذاره
خدا یار و نگهدار تک تک شما
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
الحمداله با اپن دور هم باز نميشه .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان فاز منفی خودم...برادر من خواهر من تو رو خدا کم فاز منفی یگیرین اینجا...به خدا هنوز 17 روز تا اخر سپتامبر مونده...شما که دیدین سفارتها دونه دونه دارن کیلر میکنن پس چرا اینجوری میگین...شاید همین امروز یا فردا از طریق تلفن به خود شما زنگ بزنن...امید داشته باشین...
دوستان از انکارا چه خبر؟
اونم مثل ابوظبی و ایروان کارشو تعطیل کرد؟
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
(2014-09-13 ساعت 12:20)milad 68 نوشته:  با عرض سلام و ادب خدمت دوستان فاز منفی خودم...برادر من خواهر من تو رو خدا کم فاز منفی یگیرین اینجا...به خدا هنوز 17 روز تا اخر سپتامبر مونده...شما که دیدین سفارتها دونه دونه دارن کیلر میکنن پس چرا اینجوری میگین...شاید همین امروز یا فردا از طریق تلفن به خود شما زنگ بزنن...امید داشته باشین...

آقا ميلاد دوست داريم آفرين همينطوري انرژي بده . بچه ها به ما ويزا ميدن . مگه نه ؟ آرزو كه بر جوانان عيب نيست ؟
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، SabSor ، milad.m1986 ، milad 68 ، morvarid65 ، pari pari ، nedaba ، smpf
سال 2012 آوا لاتاری شرکت کرد و می 2013 اسمش دراومد.و مدارک فرستاد. سپتامبر 2014 آوا بودو و کامپیوترش و سرگردانی برای یافتن راهی برای پیداکردن روزنه ای به سوی نزدیک شدن به ویزا!
سالها گذشت........
10 سال بعد: آوا از خواب بیدار می شه: کامپیوتر را روشن می کند! فیلتر شکن را فعال می کند، و سریع صفحان ، فیس بوک، مهاجرسرا، سفارت آمریکا در ابوظبی، سیس و جی میلش را باز می کند . می ره دست و صورتشو می شوره. یه قهوه آماده می کنه، یه لقمه نون پنیرمی گیره. میاد میشینه پای کامپیوتر و از ایمیل و سیس و سفارت چک می کنه تا فیس بوک و بچه های 2014 و کاخ سفیدو و و و........ .

اینو امروز خواهرم برام گفت. من چی ام شده؟ من دعا می کنم شما آمین بگید. خدایا با ویزا یا بی ویزا کمک کن خودمونو جمع و جور کنیم. دلمون را و اندیشه هامون و رویاهامون. خدایا از تو ویزا خوستن پایین آوردن شان خدایی تو است. تو کمک کن من سلامت و شاد و روبراه باشم ویزا را خودم یه کاریش می کنم.
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، karpenter ، lighter ، hamid.eng ، Touraj2014 ، sonyz2 ، manamilad ، k.shiary ، hamid_fs3 ، pari pari ، nedaba ، mehdi2014
این لینک هست ولی الان سایت رفته پایین نمیدونم ممکنه سرورشون به مشکل برخورده اونقد متقاضی ایرانی زیاد بود که سایت ترکید Smile فکر کنم فردا بیاد بالا البته مشخص نیست ها ممکنه پس فردا یا دو شنبه معلوم نیست اونا هم سیستمشون ریخته به هم فکر کنم بعد از 30 سپتامبر حتما درست میشه
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: avayebahar ، aghamilad ، nedaba
(2014-09-13 ساعت 12:42)avayebahar نوشته:  سال 2012 آوا لاتاری شرکت کرد و می 2013 اسمش دراومد.و مدارک

اینو امروز خواهرم برام گفت. من چی ام شده؟ من دعا می کنم شما آمین بگید. خدایا با ویزا یا بی ویزا کمک کن خودمونو جمع و جور کنیم. دلمون را و اندیشه هامون و رویاهامون. خدایا از تو ویزا خوستن پایین آوردن شان خدایی تو است. تو کمک کن من سلامت و شاد و روبراه باشم ویزا را خودم یه کاریش می کنم.

منم میتونم یه دعایی بگم ؟ مثلا بگم خدایا این سفارت ایروان رو از خواب تابستانه هر چه سریع تر بیدار بفرما Tongue
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: avayebahar ، rezahoorjandi ، قصه گو ، lighter ، eror ، hamid_fs3 ، r.bazargan ، afra198 ، nedaba ، ARSAMNEW
(2014-09-13 ساعت 12:44)meisamgh1362 نوشته:  http://www.activism.com/en_CA/petition/s...2014/64189
این لینک هست ولی الان سایت رفته پایین نمیدونم ممکنه سرورشون به مشکل برخورده اونقد متقاضی ایرانی زیاد بود که سایت ترکید Smile فکر کنم فردا بیاد بالا البته مشخص نیست ها ممکنه پس فردا یا دو شنبه معلوم نیست اونا هم سیستمشون ریخته به هم فکر کنم بعد از 30 سپتامبر حتما درست میشه
حالا اومدیم یه پتیشن بذاریما که بالای 60 تا هم امضاش کردن خدا را شکر. اما می بینید که انگار همه چی سر لجه با ما. ولی بچه ها خداییش از بس این روزها نامه فرستادیم کاخ سفید و وزارت امور خارجه. باکسشون همه اش نامه ایرانی هاس و لاتاری 2014(من فرستادم و حداقل 6 تا دوستام هم فرستادن)قطعا این چند روزه یا سایت کاخ سفید هم خراب میشه.یا دسترسی ایرانو قطع می کنن. یا یه جلسه اضطراری میگیرن برای ماBig Grin
نامه های قشنک، رسمی، و البته بعضی هاش چالش برانگیز.
بچه بودم معلمم می رفت ایرلند و می آمد. ازش پرسیدم خانم اجازه: ایرلندی ها درباره ما ایرانی ها چی فکر می کنند؟ فکر می کنند ما چه جوریم؟ خندید گفت آوا جون اصلا اونها درباره ما فکر نمی کنند!
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، lighter ، milad.m1986 ، manamilad ، karpenter ، hamid_fs3 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان