کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-13 ساعت 22:39)alimomen نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 22:30)اسفند89 نوشته:  دوستان من خودم خیلی معتقد به این موضوع نیستم ولی بواسطه اصراری که یکی از نزدیکانم دارن، نظرتون با در میان گذاشتن این موضوع با دکتر ظریف در fb چیه؟؟

نظراتتون را بگید لطفا...................

بیشتر از این دیگه کارو خراب نکنید اخه به دولت ایران چیکار داره یک سفارت دلش میخاد به دشمن من ویزا بده به من نده .این بازی که واردش شدید از اول تمام قانوناشو گفته بودن براتون میتونستید واردش نشید حالا کاری کنید از فردا تو فرودگاه هر کی ویزای لاتاری تو پاسش بود اینجا هم یقشو بگیرن.شاید کم شدن سهمیه ایران هم حاصل شیرینکاریهای دوستان پارسال باشه.
دوست من بیاید کاری که شده رو گردن کسی نندازیم من فکر میکنم که این تصمیم رو خود وزارت امور خارجه آم ری کا گرفته و کاری به سفارت نداره ، پشتش یه چیزی هست نمیدونم چیه من به این کاملا عقیده دارم که ملت ایران با س فا رت آمریکا خیلی خوب برخورد میکنن اگر هم مشکلی باشه از اونطرف هست ، این دوستانی که من اینجا دیدم و تو ارمنستان دیدم خیلی آمریکا و آمریکایی رو دوست دارن و برخوردشون خیلی خوبه باهاشون یواش صحبت میکنن ، مودب صحبت میکنن ، اونجا یه دختره بود کیسش ازدواج بود میخواست بره تو صحبت کنه بهش اجازه ندادن خیلی اصرار و خواهش و تمنا کرد آخر یکیشون خیلی بد بهش گفت که بره پشت صف وایسته اونم سرشو انداخت پایین رفت پشت صف بعد خود پلیسه دلش سوخت و بیسیم کرد و گفتن که اون رو سریع بفرستید داخل بعد اجازه داد . دختره برخوردش خوب بود بنده خدا. راسنشو بخایید من خودم رو سایت ظریف گذاشتم ولی احساساتی برخورد کرده بودم و گذاشتم، بعد از 5 دقیقه ترسیدم و ورداشتم گفتم الان بریزن جم کنن همه چیمو ، والا ترس داره نمیدونیم که .
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: avayebahar ، قصه گو ، hamid_fs3 ، lighter ، milad.m1986 ، nedaba ، ali_yari5 ، r.bazargan
(2014-09-13 ساعت 22:46)milad.m1986 نوشته:  چقدر غم انگیزه که ماها ویزا بهمون نرسیده ، ولی غم انگیزتر این دست و پا زدنامونه واسه رفتن از این مملکت. دوستان عزیز ویزا گرفتن یا نگرفتنمون بستگی به تصمیم اداره مهاجرت داره.ظریف و امانپور و ... فکر نمیکنم نتیجه مثبتی واسه ما و برنده های آتی لاتاری دشته باشه. درینکه در حقمون بی انصافی شده شکی نیست. ولی قانونا کاری از دستمون بر نمیاد. بهتره به خودمون مسلط باشیم. این نظر منه
موافقم
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: avayebahar ، milad.m1986 ، k.shiary ، r.bazargan ، shahin2737 ، nedaba
دوستان یه خبر جدید تو این چند روز 1200 ویزا برای آفریقا صادر شده به 50.000 تقریبا 1780 تا مونده برسیم

تشکر کنندگان: milad 68 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 00:01)meisamgh1362 نوشته:  دوستان یه خبر جدید تو این چند روز 1200 ویزا برای آفریقا صادر شده به 50.000 تقریبا 1780 تا مونده برسیم

دوست عزیز منبعتون چی هست ؟
شماره کیس:63XX,تعداد نفرات:2,سفارت:ایروان,تاریخ مصاحبه:31 May,وضعیت:AP
تشکر کنندگان: nedaba
واقعا نمیدونم چی شد که امسال همه چیز تغییر کرد بخصوص واسه لاتاری که همیشه یک مسابقه با زمان هست .فقط میدونم حیف اینهمه انسان شایسته که اینطور ازرده شدن از جامعه خودشون از بازی زندگی .
خدایا تو تقدیر این ادمها چی قرار دادی که اینطور باید امتحان پس بدن؟
بله خودت میدونی و بس !
ما هم که نمیدانیم در پیشروی اینده و ارزوهایمان سخت بی قراریم !
دوست عزیز میشه لطف کنید و بگید این لینک را چطور شما تهیه کرده اید. چون ما فقط از طریق لینک شما می توانیم وارد شویم، لطفا مرا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: nedaba

آرامش واقعی در دلهای شماست ، جهان را برای بدست آوردنش در ننوردید ، اگر به اونجا برسید ، بی شک همه درها به رویتان باز میشود ، در حالی که شما تازه درک میکنید به هیچ دری و به هیچ کلیدی نیاز ندارید واگر جهان هستی و قادر مطلق از دری میراندتان یا به دری میبردتان ، این همان نقشه هستی ست برای شما ، پس به آن گردن نهید که گردنکشی دربارگاه الهی سودی ندارد

نقل قول از پست Mehdi didam
از بچه های 2013
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
تشکر کنندگان: mohsenmb ، pari pari ، Nooshinsalamat ، lighter ، sonyz2 ، mehdi2014 ، nedaba
حقیقتش بخواین من یکی تو این یه هفته کلی فکر کردم. کلی دلیل برای نرفتن پیدا کردم. دیگه اصلا اون حس قبل به مهاجرت ندارم. ولی برا اونایی که هنوز امیدوارن و هنوز هم همون دلایل روز اول رو دارن میگم: ست سوم بازی ایران لهستان یه نشونه است. وقتی همه تحلیلگرها تو فیسبوک و توییتر داشتن از له شدن ایران حرف میزدن ایران معجزه کرد و ست سوم برد و ست چهارم هم برد. . یاد شماره هشت این متن افتادم:
۸ – زمانی تحمل کردند که بقیه نا امید شده بودند؛

اگه هنوز اون انرژی امید و دلایل روز اول رو برای رفتن دارید حتما این متن بخونید. امیدوارم هنوز به معجزه معتقد باشید
http://fifaday.ir/10-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%...%81%D9%82/
4xxx/ سه نفر/۹ اپریل ابوظبی/AP/ اپدیت: 10 11 12 14 15 اپریل, 18 و 19 اگوست
ویزا: هرگز!

جا مانده از قطار لاتاری 2014. توصیه به دوستان آینده: تبعیض و بی عدالتی همه جا هست. بخصوص در سفارتهای محترم! ذهنت آماده همه چیز کن
(2014-09-13 ساعت 21:32)kamranh نوشته:  دوستان یه آمار میزارم نگاه کنید اینا تعداد کل ویزاهای هر منطقه برای پارسال و امسال تا تاریخ 12 سپتامبره خیلی جالبه :
2013
AF = 23,999
16,619 = EU
9,480 = AS
938 = SA
731 = OC
امسال 12 سپتامبر
AF = 20263
18002 = EU
7930 = AS
1367 = SA
657 = OC
پس سهیه آسیا فعلا کم شده تا ببینیم آفریقا و اقیانوسیه تا آخر سپتامبر چی می شه ...
سلام دوست عزیز، می دونی سهم ایران چه مقداره؟ این سهمیه 79300کیس نامبره یا 79300 نفر؟؟؟؟

(2014-09-13 ساعت 21:32)kamranh نوشته:  دوستان یه آمار میزارم نگاه کنید اینا تعداد کل ویزاهای هر منطقه برای پارسال و امسال تا تاریخ 12 سپتامبره خیلی جالبه :
2013
AF = 23,999
16,619 = EU
9,480 = AS
938 = SA
731 = OC
امسال 12 سپتامبر
AF = 20263
18002 = EU
7930 = AS
1367 = SA
657 = OC
پس سهیه آسیا فعلا کم شده تا ببینیم آفریقا و اقیانوسیه تا آخر سپتامبر چی می شه ...
سلام دوست عزیز، می دونی سهم ایران چه مقداره؟ این سهمیه 7930 کیس نامبره یا 7930 نفر؟؟؟؟
تشکر کنندگان: smpf
سلام دوستان
طبق آخرین جدول فایل سیس از اول سپتامبر تا 13
1259 ویزا در افریقا
283 ویزا در اروپا
132 ویزا در آسیا
27 ویزا در آمریکای جنوبی
15 عدد در اقیانوسیه
صادر شده است.تو آفریقا در عرض 12 روز 1259 ویزا صادر شده!!!!
تاکنون مجموعا 48219 ویزا صادر شده.پس اگه فرض را بر این بگیریم که 50000 ویزا قراره بدن 1781 ویزا میمونه
اینکه تو همه سفارتها اعلام میشه محدودیت ویزا(limited) به همین دلیله.
من فکر کنم یک تعدادی ویزا باقی میمونه که میتونه به ایرانیها برسه.
نظر شخصی بنده:
کل نفرات مصاحبه شده تا کنون 77456 نفرند که از این تعداد 6256 نفر رد شدند پس 71200 نفر مشمول دریافت ویزا هستند که 48219 نفر از اونها ویزا گرفتند. کلا 22981 نفر هنوز ویزا نگرفتند.اگر یک تلورانس 10 درصدی براش در نظر بگیریم.ممکنه به 2298 نفر در سراسر دنیا ویزا بدن.سهم ایران میشه حدود 160 نفر با تخمین حداقل.یعنی میشه گفت هر سفارت حداقل به 50 ایرانی میتونه ویزا بده.

تا پایان 30 سپتامبر 16 روز مانده

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

(2014-09-14 ساعت 03:21)me_u نوشته:  سلام دوستان
طبق آخرین جدول فایل سیس از اول سپتامبر تا 13
1259 ویزا در افریقا
283 ویزا در اروپا
132 ویزا در آسیا
27 ویزا در آمریکای جنوبی
15 عدد در اقیانوسیه
صادر شده است.تو آفریقا در عرض 12 روز 1259 ویزا صادر شده!!!!
تاکنون مجموعا 48219 ویزا صادر شده.پس اگه فرض را بر این بگیریم که 50000 ویزا قراره بدن 1781 ویزا میمونه
اینکه تو همه سفارتها اعلام میشه محدودیت ویزا(limited) به همین دلیله.
من فکر کنم یک تعدادی ویزا باقی میمونه که میتونه به ایرانیها برسه.
نظر شخصی بنده:
کل نفرات مصاحبه شده تا کنون 77456 نفرند که از این تعداد 6256 نفر رد شدند پس 71200 نفر مشمول دریافت ویزا هستند که 48219 نفر از اونها ویزا گرفتند. کلا 22981 نفر هنوز ویزا نگرفتند.اگر یک تلورانس 10 درصدی براش در نظر بگیریم.ممکنه به 2298 نفر در سراسر دنیا ویزا بدن.سهم ایران میشه حدود 160 نفر با تخمین حداقل.یعنی میشه گفت هر سفارت حداقل به 50 ایرانی میتونه ویزا بده.

تا پایان 30 سپتامبر 16 روز مانده

سرافراز باشید.مثل سرو

سفارتها از limited استفاده کردند؟ تا اونجایی که من به یاد دارم و تو ایمیلم هم هست، گفتند DV numerical limits have been reached. یعنی حد عددی ویزا رسیده. این به صراحت یعنی ویزا تموم شده. نه اینکه محدود شده. اینکه هنوز دارن ویزا میدن بحث دیگریست، اما در حرف حداقل هیچ شایبه ای باقی نگداشتن و گفتن تموم شده.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: milad.m1986 ، sad_sad ، afra198 ، smpf ، nedaba
سلام دوستان. جدیدن کسی ویزا نگرفته؟
اتفاق جدیدی تو سفارت ها نیوفتاده؟
من از بس روحیه ام داغون بود یه مدت نمیومدم سایت چک کنم.

تشکر کنندگان: r.bazargan ، sad_sad ، afra198 ، pari pari ، milad 68 ، قصه گو ، avayebahar ، smpf ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 00:22)afra198 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 00:01)meisamgh1362 نوشته:  دوستان یه خبر جدید تو این چند روز 1200 ویزا برای آفریقا صادر شده به 50.000 تقریبا 1780 تا مونده برسیم

دوست عزیز منبعتون چی هست ؟
دوست عزیزم اینجا رو بخونید https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1188818776 من فکر میکنم دیگه امیدی به صادر شدن ویزا نیست متاسفم Sad

تشکر کنندگان: afra198 ، smpf ، nedaba
سلام بچه ها.
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما هم واسه همين رفتيم بيمارستان ميد ايست پلي كلينيك و اونجا گفت مشكلي نيست و يه روزه مديكال داد ولي سفارت قبول نكرد و گفت از همون جا قبليه بده ! بعد دوباره مجبور شديم بريم دبي و پيش شوكلا واسه مديكال جديد و تست كشت خلط . امروز ٦٠ روز تموم شد و مديكال امادس ، پاس رو واسه مليكا فرستاديم كه زود بره بده سفارت كه الان زنگ زده مي گه شوكلا گفته يه من بر خورده كه به بيمارستان ايرانيه رفتيم ، من امضا نمي كنم نتيجه ازمايشو ! باورتون مي شه !؟ بعد اين همه استرس و اين كه وقت حياتيه اينجوري داره مي گه ! جان من اگه ايده اي داريد بگيد من چيكار مي تونم بكنم
روز مصاحبه : 5 december , ابوظبي ، case number : 2014as2xxx ،
Last update : 29 may
تشکر کنندگان: pari pari ، قصه گو ، smpf ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 10:28)Fatehmiki نوشته:  سلام بچه ها.
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما
در صورتی که قبول به امضا نمیکنه با سفارت تماس بگیرید و موضوع رو بهشون بگید اون باید نتیجه آزمایش رو بده اگر نده سفارت اذیتش میکنه. ضمن اینکه یه پیشنهاد دارم اگر دکتر قبول نمیکنه از سفارت بخوایید که دکتر رو تو ایروان یا ترکیه قبول کنه و برید از اونجا براشون مدرک ببرید چون سفارت ها هم دیگه رو قبول دارن نمیشه که قبول نداشته باشن ، من تا حالا اینجوریشو ندیدم که مردم رو سر کار بزارن. چه آدم های عقده ای پیدا میشن به خدا.

تشکر کنندگان: MOHAMMADKHANI ، aaraam ، majid_eng ، pari pari ، ali_yari5 ، قصه گو ، smpf ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان