کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-14 ساعت 10:28)Fatehmiki نوشته:  سلام بچه ها.
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما هم واسه همين رفتيم بيمارستان ميد ايست پلي كلينيك و اونجا گفت مشكلي نيست و يه روزه مديكال داد ولي سفارت قبول نكرد و گفت از همون جا قبليه بده ! بعد دوباره مجبور شديم بريم دبي و پيش شوكلا واسه مديكال جديد و تست كشت خلط . امروز ٦٠ روز تموم شد و مديكال امادس ، پاس رو واسه مليكا فرستاديم كه زود بره بده سفارت كه الان زنگ زده مي گه شوكلا گفته يه من بر خورده كه به بيمارستان ايرانيه رفتيم ، من امضا نمي كنم نتيجه ازمايشو ! باورتون مي شه !؟ بعد اين همه استرس و اين كه وقت حياتيه اينجوري داره مي گه ! جان من اگه ايده اي داريد بگيد من چيكار مي تونم بكنم

ضمن عرض سلام
دوست خوبم مليكارو بيخيال بشيد لطفا. خودتون حضوري تشريف ببريد پيش شوكلا و بهش بگيد مگه باهاش شوخي داريد كه هر طور دلش خواست با سرنوشت و زندگي تون بازي كنه؟ لطفا كمي جدي رفتار كنيد.
عجب گيري افتاديم ها بخدا ..............
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: ESMAEILI_K ، sonyz2 ، آلیس-1980 ، azadeh2014 ، sal0811 ، ali_yari5 ، قصه گو ، smpf ، nedaba ، rezahoorjandi ، maryam_ros
(2014-09-14 ساعت 10:51)meisamgh1362 نوشته:  
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما
در صورتی که قبول به امضا نمیکنه با سفارت تماس بگیرید و موضوع رو بهشون بگید اون باید نتیجه آزمایش رو بده اگر نده سفارت اذیتش میکنه. ضمن اینکه یه پیشنهاد دارم اگر دکتر قبول نمیکنه از سفارت بخوایید که دکتر رو تو ایروان یا ترکیه قبول کنه و برید از اونجا براشون مدرک ببرید چون سفارت ها هم دیگه رو قبول دارن نمیشه که قبول نداشته باشن ، من تا حالا اینجوریشو ندیدم که مردم رو سر کار بزارن. چه آدم های عقده ای پیدا میشن به خدا.

دوست عزیز بهتر قبل از هر کاری با سفارت مکاتبه کنید، چون بعید میدونم اصلا ویزایی باشه که بخوان به پدرتون بدن ، مثل بقیه ماها ،متاسفانه چون کار مدیکالتون طول کشیده به ضررتون شده.... ولی امیدوارم که وضعیت شما مثل ما نباشه و سفارت واسه شما ویزا داشته باشه!!!
ضمنا این خیلی عجیبه که دکتر سفارت لج کنه بگم امضا نمیکنم!!! اون مسئولیت داره!!!
ا و نم شوکلا، آدم بدی نیست،اینقدرم مشتری داره که نیازی به این اداها نداره, سعی کنید خودتون مستقیم ارتباط برقرار کنید، ولی بازم میگم مطمئن شید از وجود ویزا چون ابوظبی رسما با نامه کتبی اعلام کرد دیگه هیچ ویزایی واسه لاتاری 2014 نداره حتی به فارسی.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: قصه گو ، lida55 ، smpf ، nedaba ، maryam_ros
کیس 4796 امروز آپ شده. آخرین آپ دیتش 25 آگوست بوده. انشالا که به صدور ویزا ختم بشه
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، Nooshinsalamat ، reasonable ، قصه گو ، mehdi2014 ، smpf ، Shahabpk ، nedaba ، pari pari ، maryam_ros
(2014-09-14 ساعت 12:37)USA2014 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 10:51)meisamgh1362 نوشته:  
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما
در صورتی که قبول به امضا نمیکنه با سفارت تماس بگیرید و موضوع رو بهشون بگید اون باید نتیجه آزمایش رو بده اگر نده سفارت اذیتش میکنه. ضمن اینکه یه پیشنهاد دارم اگر دکتر قبول نمیکنه از سفارت بخوایید که دکتر رو تو ایروان یا ترکیه قبول کنه و برید از اونجا براشون مدرک ببرید چون سفارت ها هم دیگه رو قبول دارن نمیشه که قبول نداشته باشن ، من تا حالا اینجوریشو ندیدم که مردم رو سر کار بزارن. چه آدم های عقده ای پیدا میشن به خدا.

دوست عزیز بهتر قبل از هر کاری با سفارت مکاتبه کنید، چون بعید میدونم اصلا ویزایی باشه که بخوان به پدرتون بدن ، مثل بقیه ماها ،متاسفانه چون کار مدیکالتون طول کشیده به ضررتون شده.... ولی امیدوارم که وضعیت شما مثل ما نباشه و سفارت واسه شما ویزا داشته باشه!!!
ضمنا این خیلی عجیبه که دکتر سفارت لج کنه بگم امضا نمیکنم!!! اون مسئولیت داره!!!
ا و نم شوکلا، آدم بدی نیست،اینقدرم مشتری داره که نیازی به این اداها نداره, سعی کنید خودتون مستقیم ارتباط برقرار کنید، ولی بازم میگم مطمئن شید از وجود ویزا چون ابوظبی رسما با نامه کتبی اعلام کرد دیگه هیچ ویزایی واسه لاتاری 2014 نداره حتی به فارسی.
موفق باشید.
دوست عزیز شما چطور به حرف ادمایی مثل ملیکا اعتماد میکنید؟یکی از بدبختیهای امسال ما همینجور افراد بودن.اینا بخاطر پول خیلی کارها میکنن.من با چشم خودم دیدم.
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، smpf ، nedaba ، maryam_ros
(2014-09-14 ساعت 12:40)katanaser نوشته:  کیس 4796 امروز آپ شده. آخرین آپ دیتش 25 آگوست بوده. انشالا که به صدور ویزا ختم بشه

خیلی از آپدیتها به خاطر ایمیل هم هست، به اینم توجه کنیدSad
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، maryam_ros
سلام به همه دوستان گلم ویزای من جز آخرین ویزاهای صادر شده پارسال بود چنان از تمام شدن ویزا شوکه شدم که دلم نمیومد بیام اینجا .اما خواستم به همه اونهایی که امسال ویزا گرفتن بگم که حالا که این فرصت را پیدا کردید قدرش را بدونید و خودتون را برای یک زندگی جدید آماده کنید که خیلی هم آسون نیست هر وقت کم آوردید و خواستید برگردید یادتون باشه که شما جای یک نفر را اشغال کردید و به آنها که نتونستند ویزا بگیرند هم بگم که تنها مزیت اینجا به ایران اینه که به آدمها یاد میدن که شاد باشند و از لحظه های زندگی لذت ببرند ولو با کمترین مخارج و امکانات .حالا که قسمت نشده بیاید به زندگی عادیتون برگردید و در کنار خانواده و دوستانتون خوش باشید هر کدوم از ما یک ماموریتی تو این دنیا داریم و وظیفه داریم که شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم جا و مکانش اصلا مهم نیست همش به خود آدم بستگی داره .موفق باشید.
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
(2014-09-13 ساعت 22:30)اسفند89 نوشته:  دوستان من خودم خیلی معتقد به این موضوع نیستم ولی بواسطه اصراری که یکی از نزدیکانم دارن، نظرتون با در میان گذاشتن این موضوع با دکتر ظریف در fb چیه؟؟

نظراتتون را بگید لطفا...................
واقعا انتظار دارید دکتر ظریف وسط مذاکراتی که هنوز تهش معلوم نیست بیاد با طرف آم ری ک ا یی صحبت کنه که مشکل ویزای ایرانی هارو حل کنه؟!!!
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba ، sayeh_m ، maryam_ros ، ibehnam
مي دونم الان همه استرس دارن و همه نگرانيم. ولي واقعا به راهنماييتون نياز دارم Sad من بابام ٣ ماه پيش كلير شد ! رفتيم واسه تمديد مديكال و تو دبي شوكلا گفت بايد ازمايش كشت بدي ، كه ٦٠ روز طول مي كشه ! ما هم واسه همين رفتيم بيمارستان ميد ايست پلي كلينيك و اونجا گفت مشكلي نيست و يه روزه مديكال داد ولي سفارت قبول نكرد و گفت از همون جا قبليه بده ! بعد دوباره مجبور شديم بريم دبي و پيش شوكلا واسه مديكال جديد و تست كشت خلط . امروز ٦٠ روز تموم شد و مديكال امادس ، پاس رو واسه مليكا فرستاديم كه زود بره بده سفارت كه الان زنگ زده مي گه شوكلا گفته يه من بر خورده كه به بيمارستان ايرانيه رفتيم ، من امضا نمي كنم نتيجه ازمايشو ! باورتون مي شه !؟ بعد اين همه استرس و اين كه وقت حياتيه اينجوري داره مي گه ! جان من اگه ايده اي داريد بگيد من چيكار مي تونم بكنم

دوست عزيز لطفا سريع با سفارت شماره اضطراريش تماس بگيرين بعد ازون با شوكلا و ازش قاطع بخواين كه كارتونو همين امروز انجام بده .اصلا اون چه جوري فهميده كه شما يكبار ميد ايست رفتين ؟ تو اصول كار پزشكا همچين چيزايي نبايد باشه. اميدوارم مشكلتون برطرف شه جواب نهايي رو به ما هم بگين.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، قصه گو ، sonyz2 ، smpf ، nedaba ، maryam_ros
(2014-09-14 ساعت 03:21)me_u نوشته:  سلام دوستان
طبق آخرین جدول فایل سیس از اول سپتامبر تا 13
1259 ویزا در افریقا
283 ویزا در اروپا
132 ویزا در آسیا
27 ویزا در آمریکای جنوبی
15 عدد در اقیانوسیه
صادر شده است.تو آفریقا در عرض 12 روز 1259 ویزا صادر شده!!!!
تاکنون مجموعا 48219 ویزا صادر شده.پس اگه فرض را بر این بگیریم که 50000 ویزا قراره بدن 1781 ویزا میمونه
اینکه تو همه سفارتها اعلام میشه محدودیت ویزا(limited) به همین دلیله.
من فکر کنم یک تعدادی ویزا باقی میمونه که میتونه به ایرانیها برسه.
نظر شخصی بنده:
کل نفرات مصاحبه شده تا کنون 77456 نفرند که از این تعداد 6256 نفر رد شدند پس 71200 نفر مشمول دریافت ویزا هستند که 48219 نفر از اونها ویزا گرفتند. کلا 22981 نفر هنوز ویزا نگرفتند.اگر یک تلورانس 10 درصدی براش در نظر بگیریم.ممکنه به 2298 نفر در سراسر دنیا ویزا بدن.سهم ایران میشه حدود 160 نفر با تخمین حداقل.یعنی میشه گفت هر سفارت حداقل به 50 ایرانی میتونه ویزا بده.

تا پایان 30 سپتامبر 16 روز مانده

سرافراز باشید.مثل سرو

میشه لطفا بگید از کجا می تونم به این اطلاعات دسترسی داشته باشم؟
تشکر کنندگان: smpf ، nedaba
سلام دوستان چه خبر از ابوظبی؟؟؟؟؟ کسی به سفارت نرفته؟؟
تشکر کنندگان: smpf
دوستان منتظر، خدا با ماست. هر اتفاقي هم بيفتد مهم نيست، گرچه پذيرش اين جمله براي خود_ من هم بسيار سنگين است اما تمرين كنيم اين چنين باشد، آن وقت اگر هم به نتيجه برسيم باز هم مهم نيست؛ مانند اتفاق هاي ديگر در زندگي مان.
تشکر کنندگان: smpf ، sonyz2 ، Touraj2014 ، nedaba ، hamid_fs3 ، mehdi2014
سلام دوستان
وقتتون بخیر
آخرین کیسی که از ایروان ویزا گرفت کی بود؟
بعد از ما کسی ویزا گرفته؟
معلوم نیست تو این سفارتا چه خبره
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-14 ساعت 13:22)SK89 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم ویزای من جز آخرین ویزاهای صادر شده پارسال بود چنان از تمام شدن ویزا شوکه شدم که دلم نمیومد بیام اینجا .اما خواستم به همه اونهایی که امسال ویزا گرفتن بگم که حالا که این فرصت را پیدا کردید قدرش را بدونید و خودتون را برای یک زندگی جدید آماده کنید که خیلی هم آسون نیست هر وقت کم آوردید و خواستید برگردید یادتون باشه که شما جای یک نفر را اشغال کردید و به آنها که نتونستند ویزا بگیرند هم بگم که تنها مزیت اینجا به ایران اینه که به آدمها یاد میدن که شاد باشند و از لحظه های زندگی لذت ببرند ولو با کمترین مخارج و امکانات .حالا که قسمت نشده بیاید به زندگی عادیتون برگردید و در کنار خانواده و دوستانتون خوش باشید هر کدوم از ما یک ماموریتی تو این دنیا داریم و وظیفه داریم که شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم جا و مکانش اصلا مهم نیست همش به خود آدم بستگی داره .موفق باشید.
به ما هم ویزا نرسید واقعا کسایی که ویزا گرفتن باید قدرش رو بدونن و نهایت استفاده رو از موقعیت جدیدی که براشون پیش اومده ببرن، با تمام سختی هاش .کسایی که حتی یکی از اعضای خانواده ویزا گرفته قدرش رو بدونید، می تونید بعد از اولین ورود به امریکا پاس سفید بگیرید و به ایران برگردید توی همین سایت در مورد نحوه گرفتن پاس سفید نوشته.... فقط میخواهم حرف دوستمون رو تکرار کنم قدر ویزایی که دارید رو بدونید و کسایی که مثل ما ویزا بهشون نرسید سعی کنن هر چه سریعتر خودشون رو با شرایط جدید وفق بدن هر چند واقعا سخته...
تشکر کنندگان: abbas09 ، lida55 ، pari pari ، maryam_ros ، Hassan2014 ، goldeneagle ، salar5452 ، nedaba ، mehdi2014 ، smpf
(2014-09-14 ساعت 15:35)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان
وقتتون بخیر
آخرین کیسی که از ایروان ویزا گرفت کی بود؟
بعد از ما کسی ویزا گرفته؟
معلوم نیست تو این سفارتا چه خبره

فکر کنم آخرین نفر "جنتی" بود.
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: avayebahar ، sia 1306 ، nedaba ، smpf
(2014-09-14 ساعت 13:22)SK89 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم ویزای من جز آخرین ویزاهای صادر شده پارسال بود چنان از تمام شدن ویزا شوکه شدم که دلم نمیومد بیام اینجا .اما خواستم به همه اونهایی که امسال ویزا گرفتن بگم که حالا که این فرصت را پیدا کردید قدرش را بدونید و خودتون را برای یک زندگی جدید آماده کنید که خیلی هم آسون نیست هر وقت کم آوردید و خواستید برگردید یادتون باشه که شما جای یک نفر را اشغال کردید و به آنها که نتونستند ویزا بگیرند هم بگم که تنها مزیت اینجا به ایران اینه که به آدمها یاد میدن که شاد باشند و از لحظه های زندگی لذت ببرند ولو با کمترین مخارج و امکانات .حالا که قسمت نشده بیاید به زندگی عادیتون برگردید و در کنار خانواده و دوستانتون خوش باشید هر کدوم از ما یک ماموریتی تو این دنیا داریم و وظیفه داریم که شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم جا و مکانش اصلا مهم نیست همش به خود آدم بستگی داره .موفق باشید.
درود دوست عزیز,
ممنون از صحبتهاتون. مطلبی که فرمودید صحیح!!! چه صحبتی دارید برای خانواده هایی که به ناحق جدا شدن؟؟؟ این خیلی بی انصافی و بی عدالتیه که پدر را از خانواده جدا میکنن. فکر کردیم اونجا ته عدالته!!!؟؟؟
پاینده باشید
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: zzarin ، meisamgh1362 ، nedaba ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان