کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-14 ساعت 15:38)ghasedak00 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 13:22)SK89 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم ویزای من جز آخرین ویزاهای صادر شده پارسال بود چنان از تمام شدن ویزا شوکه شدم که دلم نمیومد بیام اینجا .اما خواستم به همه اونهایی که امسال ویزا گرفتن بگم که حالا که این فرصت را پیدا کردید قدرش را بدونید و خودتون را برای یک زندگی جدید آماده کنید که خیلی هم آسون نیست هر وقت کم آوردید و خواستید برگردید یادتون باشه که شما جای یک نفر را اشغال کردید و به آنها که نتونستند ویزا بگیرند هم بگم که تنها مزیت اینجا به ایران اینه که به آدمها یاد میدن که شاد باشند و از لحظه های زندگی لذت ببرند ولو با کمترین مخارج و امکانات .حالا که قسمت نشده بیاید به زندگی عادیتون برگردید و در کنار خانواده و دوستانتون خوش باشید هر کدوم از ما یک ماموریتی تو این دنیا داریم و وظیفه داریم که شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم جا و مکانش اصلا مهم نیست همش به خود آدم بستگی داره .موفق باشید.
به ما هم ویزا نرسید واقعا کسایی که ویزا گرفتن باید قدرش رو بدونن و نهایت استفاده رو از موقعیت جدیدی که براشون پیش اومده ببرن، با تمام سختی هاش .کسایی که حتی یکی از اعضای خانواده ویزا گرفته قدرش رو بدونید، می تونید بعد از اولین ورود به آمریکا پاس سفید بگیرید و به ایران برگردید توی همین سایت در مورد نحوه گرفتن پاس سفید نوشته.... فقط میخواهم حرف دوستمون رو تکرار کنم قدر ویزایی که دارید رو بدونید و کسایی که مثل ما ویزا بهشون نرسید سعی کنن هر چه سریعتر خودشون رو با شرایط جدید وفق بدن هر چند واقعا سخته...
فکر کردید ویزایی که به ما دادن خیلی خوبه شما حداقل الان تکلیف تون مشخص هستش و آروم گرفتید اما ما که نصفه گرفتیم معلوم نیست این بدبختی تا کر با ما هستش این ویزا رو نخواستیم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، nedaba ، smpf
(2014-09-14 ساعت 15:49)zzarin نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 13:22)SK89 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم ویزای من جز آخرین ویزاهای صادر شده پارسال بود چنان از تمام شدن ویزا شوکه شدم که دلم نمیومد بیام اینجا .اما خواستم به همه اونهایی که امسال ویزا گرفتن بگم که حالا که این فرصت را پیدا کردید قدرش را بدونید و خودتون را برای یک زندگی جدید آماده کنید که خیلی هم آسون نیست هر وقت کم آوردید و خواستید برگردید یادتون باشه که شما جای یک نفر را اشغال کردید و به آنها که نتونستند ویزا بگیرند هم بگم که تنها مزیت اینجا به ایران اینه که به آدمها یاد میدن که شاد باشند و از لحظه های زندگی لذت ببرند ولو با کمترین مخارج و امکانات .حالا که قسمت نشده بیاید به زندگی عادیتون برگردید و در کنار خانواده و دوستانتون خوش باشید هر کدوم از ما یک ماموریتی تو این دنیا داریم و وظیفه داریم که شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم جا و مکانش اصلا مهم نیست همش به خود آدم بستگی داره .موفق باشید.
به ما هم ویزا نرسید واقعا کسایی که ویزا گرفتن باید قدرش رو بدونن و نهایت استفاده رو از موقعیت جدیدی که براشون پیش اومده ببرن، با تمام سختی هاش .کسایی که حتی یکی از اعضای خانواده ویزا گرفته قدرش رو بدونید، می تونید بعد از اولین ورود به آمریکا پاس سفید بگیرید و به ایران برگردید توی همین سایت در مورد نحوه گرفتن پاس سفید نوشته.... فقط میخواهم حرف دوستمون رو تکرار کنم قدر ویزایی که دارید رو بدونید و کسایی که مثل ما ویزا بهشون نرسید سعی کنن هر چه سریعتر خودشون رو با شرایط جدید وفق بدن هر چند واقعا سخته...
فکر کردید ویزایی که به ما دادن خیلی خوبه شما حداقل الان تکلیف تون مشخص هستش و آروم گرفتید اما ما که نصفه گرفتیم معلوم نیست این بدبختی تا کر با ما هستش این ویزا رو نخواستیم
والا ما حاضر بودیم به یکیمون حداقل ویزا بدن...قدرشو بدون...شک نکن
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: برسام٤ ، Arash2013 ، meisamgh1362 ، maryam_ros ، poem ، Hassan2014 ، majid_eng ، nedaba ، mehdi2014 ، smpf ، daria
(2014-09-14 ساعت 16:24)hamid.eng نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:49)zzarin نوشته:  
والا ما حاضر بودیم به یکیمون حداقل ویزا بدن...قدرشو بدون...شک نکن
واقعا قدرش رو بدونید
تشکر کنندگان: maryam_ros ، meisamgh1362 ، nedaba ، mehdi2014 ، smpf
سلام به دوستان
من امروز سفارت بودم الانم توي اتوبوس دارم از ابوظبي بر ميكردم دوبي 2 تا از دوستان ديكه هم با منن..افيسر بركمو نكاه كرد و كفت تمام! هرجي هم كفتم كلير شدم و جك كن توي سايت دوباره كفت تمام! منم دارم دست از با درازتر برميكردم دوبي...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
من اصلا دلم نمیاد به افرادی که جدا شدن از خانوادشون چیزی بگم چون میدونم چه احساسی دارن و چی دارن میکشن ، فقط امیدوارم خدا این قدرت رو بهشون بده که بتونن تحمل کنن.
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: rezahoorjandi ، Hassan2014 ، majid_eng ، hamid_fs3 ، قصه گو ، nedaba ، pari pari ، smpf ، Lemony
ما ها تو یه رینگی قرار گرفتیم که دو شرکت کننده توش دارن هم دیگه رو میزنن و ما هم وسط اونها قرار گرفتیم هر مشتی که میزنن به ما ها میخوره ، امیدوارم هر چه سریعتر این بازی تموم بشه و همه چی به سلح و آرامش برسه و همه بتونن از زندگیشون لذت ببرن. از سیاست خیلی بدم میاد خیلی خیلی خیلی خیلییییییییی ای کاش میشد چیزی گفت و چیزی نوشت و کاری کرد ولی متاسفانه هیچ کاری نمیشه کرد هیچی دست ما نیست حتی خدا هم با ما نیست خیلی دلم گرفته
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: Touraj2014 ، rezahoorjandi ، abbas09 ، majid_eng ، sonyz2 ، goldeneagle ، قصه گو ، salar5452 ، nedaba ، pari pari ، smpf
(2014-09-14 ساعت 16:57)mohamad2014 نوشته:  سلام به دوستان
من امروز سفارت بودم الانم توي اتوبوس دارم از ابوظبي بر ميكردم دوبي 2 تا از دوستان ديكه هم با منن..افيسر بركمو نكاه كرد و كفت تمام! هرجي هم كفتم كلير شدم و جك كن توي سايت دوباره كفت تمام! منم دارم دست از با درازتر برميكردم دوبي...
دوست عزیز راحت رفتید داخل سفارت؟چندمین بارتون بود میرفتید؟ایا این اقای مومنی یا ملیکا هم توی سفارت بودن؟
case number:2014as7xxx
Last up date :2 september
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
(2014-09-14 ساعت 17:11)meisamgh1362 نوشته:  ما ها تو یه رینگی قرار گرفتیم که دو شرکت کننده توش دارن هم دیگه رو میزنن و ما هم وسط اونها قرار گرفتیم هر مشتی که میزنن به ما ها میخوره ، امیدوارم هر چه سریعتر این بازی تموم بشه و همه چی به سلح و آرامش برسه و همه بتونن از زندگیشون لذت ببرن. از سیاست خیلی بدم میاد خیلی خیلی خیلی خیلییییییییی ای کاش میشد چیزی گفت و چیزی نوشت و کاری کرد ولی متاسفانه هیچ کاری نمیشه کرد هیچی دست ما نیست حتی خدا هم با ما نیست خیلی دلم گرفته

سلام،تو تنها نيستي، خيلي ها شرائط تو رو دارن، دل شكسته، خسته، نا اميد و تنها بايد اين غم رو به دوش بكشن!
Sad
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، rezahoorjandi ، goldeneagle ، nedaba ، soruosh ، mehdi2014 ، smpf

چرا به ایمیلها جواب نمی دهند؟ چرا هنوز مصاحبه می کنند. ملیکا می گفت امروز و سه شنبه بچه ها وقت ملاقات دارند.
تشکر کنندگان: nedaba ، smpf
(2014-09-14 ساعت 17:24)k.shiary نوشته:  
دوست عزیز راحت رفتید داخل سفارت؟چندمین بارتون بود میرفتید؟ایا این اقای مومنی یا ملیکا هم توی سفارت بودن؟

اره خيلي راحت رفتيم توي سفارت شماره كرفتيم بعدم صدا زد رفتيم بيشخون افيسر همين كه بركه ابي را ديد كفت لاتاري تمام! به همين سادكي..مومني و مليكا هم بودن...مومني اومد توي سفارت با جندتا برونده مختلف البته نفهميدم لاتاري بودن يانه...من دفعه دومم بود ميرفتم..يكبار مصاحبه توي اوريل الانم همينجوري باشديم رفتيم كه بي نتيجه بود...
2014AS47** ,Interview April 06, ABD,AP,Update April 8,9,15 May5 July 8 Aug 18,19
سلام
دوستان ما هم رفتیم سفارت
از ساعت 1:30 میذاشتن بریم داخل
راحت رفتیم داخل ٰنوبت گرفتیم و بعد هم رفتیم جلو باجه
وقتی شماره کیس رو میدیدن فقط میگفتن تمام
همه جور کیسی هم بود از 4000 تا کیس کلیر شده 6800 که ایمیل کلیرش رو دیرد یده بود تا .... بالاخره همه جوره بود
تا ساعت 2 حدود 68 نفر نوبت داده بودن که مطمئنم حدود 25 نفرش لاتاری بودن
یه برگه سفید خم که به فارسی بود میدادن دستمون
امیدوارم همگی شاد و سر خوش باشید
خرج الکی نکنید
شاید قسمت این بوده
لااقل چن تا رتبه بدید چون من هم رتبه هامو زورکی جمع کردم و هی گفتم رتبه بدید مثل بعضیها که پنهانی رفتن و ویزا گرفتن گفتن ویزا بده ویزا بده !!!
رتبه بده حانم
مرسی
انشالله 2016 میریم غمی نیست
چقدر عوض میشد زندگیم اگه این ویزای لعنتی بود..... Sad
کیس: **35
سفارت : ایروان
کسی میدونه دقیقا به چند درصد از ایرانی ها ویزا تعلق گرفت امسال؟؟
کیس: **35
سفارت : ایروان
تشکر کنندگان: milad 68 ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 18:12)mahssa نوشته:  کسی میدونه دقیقا به چند درصد از ایرانی ها ویزا تعلق گرفت امسال؟؟
سلام دوست عزیز آسیا رو اینجا نوشته بقیه چیز ها رو نمیدونم
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...1188818776

تشکر کنندگان: mahssa ، nedaba
من از ویزا نگرفتن دوستان خیلی ناراحت شدم و امیدوارم در ایران شرایطی براشون رغم بخوره که زندگیشون به مراتب بهتر از قبل بشه و ارزوی موفقیت روز افزون رو دارم برای هم دوستان چه با ویزا چه بدون ویزا Tongue
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
تشکر کنندگان: abbas09 ، sce ، ffrfar ، kiana11 ، rezahoorjandi ، meisamgh1362 ، Hassan2014 ، hameddjj ، salar5452 ، lighter ، pari pari ، mehdi2014 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان