کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان
دیشب با یکی از دوستان که خانم و پسرش ویزا گرفتن و خودش کلیر نشده صحبت میکردم که گفت خانومم جرات رفتن تنهایی به امریکا رو نداره و نمیرن و از این حرفها...
از دیشب خیلی ناراحتم اخه این چه سیاستی بود که امسال اینا داشتن...
به زنها و بچه ها ویزا دادن که خیلیاشونم نمیرن امریکا...
بعد من و خانومم در ارزوی یه ویزای ناقابل خودمونو هلاک کردیم ولی نشد که نشد...
از اینمه ویزا که اینجوری می سوزه یکیشو میدادن به ما، میرفتیم و کلیم ممنونشون بودیم...
ای خداااااا
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، jojo_hami ، milad.m1986 ، sonyz2 ، sal0811 ، masoudyara ، shhak ، قصه گو ، Maryrhm ، tari ، pari pari ، behjat ، mehdi2014 ، r.bazargan ، nedaba ، abshar_wf
(2014-09-14 ساعت 22:44)mahdii نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 21:36)spv نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 21:04)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 20:52)اسفند89 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 20:36)kamranh نوشته:  دوستان فکر می کنید برای 2015 قرعه کشی 2 مرحله ایی می شه یا نه ، من که ثبت نام کرده بودم قبول نشدم امیدوارم مرحله دومی باشه شاید این دفعه برنده شدم ولی همیشه می گن شانس یه بار در خونه آدمو می زنه ..................

ماهم شانس یه بار در خونمون را زد
تا رفتیم در را بازکنیم، بیشعور رفته بود
یادداشت هم نذاشته بودSad

پاس سفید به پاسی میگن که بعد از ورود به آمریکا میگیرن تا 2 سالی برگردی کشورت و باز بدون دردسر بری آمریکا
اما خوب اینم باز میشه پاس سفید Big Grin
دوست عزیز
می خواستم این مورد را هیچ وقت عنوان نکنم اما شما موقعیتش را فراهم کردید
بیشترین ضربه را دوستانی که امسال و سالها بعد ضربش را می خورن همین پاس سفید های هست که بیشتر ایرانیها در خواست می کنند و کسای که میرسن با یک گرین کارت بر می گردن ایران بابا اونا دارن ویزای مهاجرت می دن نه که ویزای مسافرتی

مسافرتی
دوست عزیز من فکر نمیکنم گرفتن پاس سفید یا برگشتن به ایران با گرین کارت ایرادی داشته باشه اتفاقا چون این ویزای مهاجرتی هستش و معولا دوستان برای مهاجرت باید برنامه ریزی کنند و زندگی درایران رو سرو سامان بدهند تا بتونند یک زندگی جدید و خوب رو در آنجا شروع کنند نیاز به زمان دارند اگر ویزای توریستی بود میرفتند و بعد از خوش گذرونی و تفریح و انجام کاراشون برمیگشتند سر زندگیشون و دولت آم ر ی کا هم با در نظر گرفتن شرایط مهاجرین قانون پاس سفید رو گذاشتند و نه بی دلیل ( البته من از دوستان بابت اینکه این مطلب به این تاپیک مربوط نبود عذر خواهی میکنم )

من هم با شما موافق هستم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: nedaba
من خیلی به این سفارتا مشکوکم! 5 سپتامبر که ایروان بودیم و خانمی بهم زنگ زد و گفت که ویزا تموم شده و بیاین پاستون رو ببرین، در پاسخ به این سوال چرا رسما از طریق سایت اعلام نمیکنید، گفت که الان جمعه است، زودتر اعلام کردیم که شنبه و یه شنبه بیخودی نمونید بهتون هزینه تحمیل بشه، دوشنبه رسما اعلام می کنیم. الان یک هفته بیشتره که می گذره و هنوز اعلام نکردن

معلوم نیست این سفارتها چیکار کردن و چه تصمیمات و گزارشاتی رو به کی سی سی دادن؟! منظورم این نبود که ویزایی مونده و امیدوار باشیم،بلکه صرفا سوال مشخصی دارم که چرا رسما از طریق سایت اعلام نمی کنن؟ چرا گذاشتن تا اواخر سپتامبر اعلام کنن؟ دارن رسانه های بی خبر رو مدیریت می کنن تا حواشی ایجاد نشه
دوستان تنها روزنه، رسانه ای کردن این خبره، هر کس به هر طریق
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: meisamgh1362 ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 10:40)EmJay نوشته:  من خیلی به این سفارتا مشکوکم! 5 سپتامبر که ایروان بودیم و خانمی بهم زنگ زد و گفت که ویزا تموم شده و بیاین پاستون رو ببرین، در پاسخ به این سوال چرا رسما از طریق سایت اعلام نمیکنید، گفت که الان جمعه است،

منم موافقم ، امروز یه ایمل زدم به س فارت و یه خورده اذیتشون دارم میکنم الان هم دلم یه خورده خنک شده Big Grin ایروان رو قشنگ هال گیری کردم بزار ببینیم چی جواب میده به من براتون میزارمش حالشو ببرید.
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: EmJay ، Touraj2014 ، rezahoorjandi ، goldeneagle ، r.bazargan ، nedaba ، sia 1306
(2014-09-15 ساعت 10:04)zzarin نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 22:44)mahdii نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 21:36)spv نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 21:04)m.mirzaee نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 20:52)اسفند89 نوشته:  ماهم شانس یه بار در خونمون را زد
تا رفتیم در را بازکنیم، بیشعور رفته بود
یادداشت هم نذاشته بودSad

پاس سفید به پاسی میگن که بعد از ورود به آمریکا میگیرن تا 2 سالی برگردی کشورت و باز بدون دردسر بری آمریکا
اما خوب اینم باز میشه پاس سفید Big Grin
دوست عزیز
می خواستم این مورد را هیچ وقت عنوان نکنم اما شما موقعیتش را فراهم کردید
بیشترین ضربه را دوستانی که امسال و سالها بعد ضربش را می خورن همین پاس سفید های هست که بیشتر ایرانیها در خواست می کنند و کسای که میرسن با یک گرین کارت بر می گردن ایران بابا اونا دارن ویزای مهاجرت می دن نه که ویزای مسافرتی

مسافرتی
دوست عزیز من فکر نمیکنم گرفتن پاس سفید یا برگشتن به ایران با گرین کارت ایرادی داشته باشه اتفاقا چون این ویزای مهاجرتی هستش و معولا دوستان برای مهاجرت باید برنامه ریزی کنند و زندگی درایران رو سرو سامان بدهند تا بتونند یک زندگی جدید و خوب رو در آنجا شروع کنند نیاز به زمان دارند اگر ویزای توریستی بود میرفتند و بعد از خوش گذرونی و تفریح و انجام کاراشون برمیگشتند سر زندگیشون و دولت آم ر ی کا هم با در نظر گرفتن شرایط مهاجرین قانون پاس سفید رو گذاشتند و نه بی دلیل ( البته من از دوستان بابت اینکه این مطلب به این تاپیک مربوط نبود عذر خواهی میکنم )

من هم با شما موافق هستم
نه بابا پاس سفید یه قانونه
ربطی به این مسائل نداره
نخوان بدن نمیدن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba
(2014-09-14 ساعت 21:15)afra198 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 17:25)phsadeghi نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 16:57)mohamad2014 نوشته:  سلام به دوستان
من امروز سفارت بودم الانم توي اتوبوس دارم از ابوظبي بر ميكردم دوبي 2 تا از دوستان ديكه هم با منن..افيسر بركمو نكاه كرد و كفت تمام! هرجي هم كفتم كلير شدم و جك كن توي سايت دوباره كفت تمام! منم دارم دست از با درازتر برميكردم دوبي...

چرا به ایمیلها جواب نمی دهند؟ چرا هنوز مصاحبه می کنند. ملیکا می گفت امروز و سه شنبه بچه ها وقت ملاقات دارند.

دوست عزیز مصاحبه ها ادامه دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ملیکا نونش از این راه در میاد و دروغ زیاد میگه
به حرفاش توجه نکنید
The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.
آقا یه سوال بالا نوشته 55000 بعد اومده پایین نوشته 50.000 یعنی چی دو عدد مختلف دادن این 5000 تا تفاوتشون کجا قراره بره؟
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: shhak ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 09:25)Touraj2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:44)shhak نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:07)Hassan2014 نوشته:  سلام
اينجا انكارا
ساعت ٦:٣٠
هوا خنك
تا ساعاتى ديگر دوباره شانسمو امتحان ميكنم
من نااميد نيستم
من ويزامو از اينا ميگيرمBig Grin
يا حق
دوست عزیز ،سعی کنید با آفیسر صحبت کنید، ما مدارک دم در به همون خانم ایرانی دادیم
واقعا اون خانم بی ادب خیلی .

أون خانم أفغاني هست و فارسي خوب حرف مي زنه، در ضمن أون شماره مي ده براي صحبت با افيسر كه به أو أكيدا دستور دادن ،كيس هاي لاتاري رو شماره نده! اميد وإرم در مورد شما اين طور نباشه!
تشکر کنندگان: milad 68
(2014-09-15 ساعت 08:07)Hassan2014 نوشته:  سلام
اينجا انكارا
ساعت ٦:٣٠
هوا خنك
تا ساعاتى ديگر دوباره شانسمو امتحان ميكنم
من نااميد نيستم
من ويزامو از اينا ميگيرمBig Grin
يا حق
پیام خصوصیت رو چک کن. مرسی
همسرم برنده لاتاری 2014. خودم در پروسه پس از جاماندگی!
Priority date: November 2014; Approval date: April 2015; NVC Welcome Letter (PAOSF): 1 September 2015
https://www.facebook.com/unitednationshu...ts?fref=nf
این سازمان ملل هست

تشکر کنندگان: shhak ، tari ، nedaba ، rezahoorjandi
(2014-09-15 ساعت 11:41)shhak نوشته:  از دوستان کسی آدرس ایمیل اوباما ،میشل اوباما ،وزارت امور خارجه آمریکا واحمد شهید رو داره؟؟؟

من تمام این راه ها رو رفتم وزارت خارجه امریکا و میشل و اوبا ما و بقیه نمی تونی بهشون پیغام بدید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: shhak ، tari ، meisamgh1362 ، nedaba ، rezahoorjandi
(2014-09-15 ساعت 11:23)meisamgh1362 نوشته:  The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs.
آقا یه سوال بالا نوشته 55000 بعد اومده پایین نوشته 50.000 یعنی چی دو عدد مختلف دادن این 5000 تا تفاوتشون کجا قراره بره؟

ببین برادر عزیز ، 55000 تا ویزا صادر میکنند که 5000 تا برای آمریکای جنوبیه و 50000 تا برای سایر کشورها .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، tari ، nedaba
من امروز 15 سپتامبر آپدیت شدم از سفارت...!
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
(2014-09-15 ساعت 09:12)abbas09 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 00:12)S.gh نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:35)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان
وقتتون بخیر
آخرین کیسی که از ایروان ویزا گرفت کی بود؟
بعد از ما کسی ویزا گرفته؟
معلوم نیست تو این سفارتا چه خبره

ما 12 آگوست ویزا گرفتیم اما فکر کنم تا 3و4 روز بعد ما هم ایروان ویزا میداده. دقیق نمیدونم.

ببخشید شما که انقدر زود کلیر شدین میشه یکم از شرایط کیستون بگین لطفا ایا شغلتون ازاد بوده و همسرتون چطور؟ من فکر کنم کلا کیسهایی که به شغل اداری مربوط میشدند رو کلیر نکردن حالا چه خصوصی چه دولتی ولی شغل ازاد رو دادن.

سلام
ممکنه که نظریه شما درست باشه. همسر من که کیس اصلی بود هیچ وقت کار دولتی یا اداری نداشتند. ایشون سالهاست که کار بازرگانی انجام میدهند و کثیرالمسافرت هستند و فکر میکنم دلیل کلیرنس ایشون هم بخاطر سربازی بوده. اما من با اینکه دانشجو دکترای مهندسی پزشکی بودم اما پروسه کلیرینس شامل حال من نشد که یه مقدار دور از انتظار بود. اما با اینحال بعد از کمی صحبت در مورد پروژه دکترا و دلیل اقامت در فرانسه به مدت 2 سال ( البته سوء پیشینه از کشور فرانسه را با خودم برده بودم) افیسر تشخیص داد که من نیاز به اف بی آی چک ندارم.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: goldeneagle ، abbas09 ، mehdi2014 ، smalijm ، Nooshinsalamat ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 12:45)سعید پ نوشته:  من امروز 15 سپتامبر آپدیت شدم از سفارت...!

انشاله می خوان به شما ویزا بدن....
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
تشکر کنندگان: shhak ، shayesteh ، morvarid65 ، mehdi2014 ، Nooshinsalamat ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان