کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
من واقعا تعجب می کنم وقتی می بینم از یه طرف می گن تمام شده از اون طرف می بینم بعضی کیس ها تو همین چند روز اخیر ویزا گرفتن و جالب اینکه آپدیت شدن کیس ها همچنان ادامه داره. از بچه هایی که پارسال موفق به گرفتن ویزا نشده بودن یه نفر رو دیدم توی اکتبر هم کیسشون آپدیت شده بود !!! احتمالا ما هم بعد از سپتامبر تا زمانی که این برنامه لاتاری وجود داره هی آپدیت بشیم. خدا رو چه دیدی مثلا 30 سال دیگه یه دفعه ایمیل بزنن که کلیر شدیم!!! و ما هم از اون دنیا براشون ایمیل می زنیم که عزیزان سفارت نشین، من قبل از اینکه کیس لاتاریم کلیر بشه اوس کریم کلیرم کرد الانم توی اون دنیا زندگی می کنم و متاسفانه بلیط برگشت گیرم نمیاد که بیام ویزامو بگیرم. لطف کنید بدینش عزراییل بیاره اینوره آب!!!!
یاد این ترانه افتادم که می گه :
دیگه حرفی نمونده واسه گفتن که دختری به این خوبی و زیبایی کی دیده. حالا به جای دختری بذار لاتاری و ببین چقدر جالب می شه !!!!
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: farhad9000 ، sm2015 ، pari pari ، sonyz2 ، Touraj2014 ، avayebahar ، masoud92 ، hoda f ، سعید پ ، nedaba ، rezahoorjandi ، sia 1306 ، 3rip ، alihmh
(2014-09-15 ساعت 12:55)sonyz2 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 12:45)سعید پ نوشته:  من امروز 15 سپتامبر آپدیت شدم از سفارت...!

انشاله می خوان به شما ویزا بدن....

خدا از دهنت بشنوه...انرژی مثبت بود این حرفتون یا استدلالی پشتش داشت؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: sonyz2 ، goldeneagle ، آلیس-1980 ، m_yek ، r.bazargan ، afra198 ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:06)smart3461 نوشته:  من واقعا تعجب می کنم وقتی می بینم از یه طرف می گن تمام شده از اون طرف می بینم بعضی کیس ها تو همین چند روز اخیر ویزا گرفتن و جالب اینکه آپدیت شدن کیس ها همچنان ادامه داره. از بچه هایی که پارسال موفق به گرفتن ویزا نشده بودن یه نفر رو دیدم توی اکتبر هم کیسشون آپدیت شده بود !!! احتمالا ما هم بعد از سپتامبر تا زمانی که این برنامه لاتاری وجود داره هی آپدیت بشیم. خدا رو چه دیدی مثلا 30 سال دیگه یه دفعه ایمیل بزنن که کلیر شدیم!!! و ما هم از اون دنیا براشون ایمیل می زنیم که عزیزان سفارت نشین، من قبل از اینکه کیس لاتاریم کلیر بشه اوس کریم کلیرم کرد الانم توی اون دنیا زندگی می کنم و متاسفانه بلیط برگشت گیرم نمیاد که بیام ویزامو بگیرم. لطف کنید بدینش عزراییل بیاره اینوره آب!!!!
دیگه حرفی نمونده واسه گفتن که دختری به این خوبی و زیبایی کی دیده. حالا به جای دختری بذار لاتاری و ببین چقدر جالب می شه !!!!
کلی خندیدم خیلی با حال بودBig Grin مرسی

یارب نظر تو برنگردد
برگشتن روزگارسهل است
سفارت:ایروان
افراد کیس:1 نفر***6
تاریخ مصاحبه:اوایل جون
برگه آبی
سربازی:س پ
شغل:آزاد
آپ دیت ها:8 و 11 آگوست بدون ای میل
تاریخ کلیر:با خداست
ویزا....
مقصد:ال ای
تشکر کنندگان: pari pari ، meisamgh1362 ، goldeneagle ، avayebahar ، bahram2014 ، r.bazargan ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:13)سعید پ نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 12:55)sonyz2 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 12:45)سعید پ نوشته:  من امروز 15 سپتامبر آپدیت شدم از سفارت...!

انشاله می خوان به شما ویزا بدن....

خدا از دهنت بشنوه...انرژی مثبت بود این حرفتون یا استدلالی پشتش داشت؟

در واقع هر دو، ولی استدلالش اینه که تا 30 سپتامبر هنوز فرصت باقیست و صدور ویزا با روند بسیار کندی ادامه داره، امید زیباترین منطقه دوست منWink
Case #: 2014AS 7100
Interview: June 9, Abudhabi
Updates: June 9 &10
July 3, 8 & 9
28 & August 6
Two other times by email
God is always on time, trust him
(2014-09-15 ساعت 08:47)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:44)shhak نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:07)Hassan2014 نوشته:  سلام
اينجا انكارا
ساعت ٦:٣٠
هوا خنك
تا ساعاتى ديگر دوباره شانسمو امتحان ميكنم
من نااميد نيستم
من ويزامو از اينا ميگيرمBig Grin
يا حق
دوست عزیز ،سعی کنید با آفیسر صحبت کنید، ما مدارک دم در به همون خانم بداخلاق ایرانی دادیم

متاسفانه همون خانم اجازه اين كارو نميده ، البته فكركنم دستور داره
رفتین سفارت؟
چه خبر بود؟ پاستون رو تحویل گرفتن؟
تشکر کنندگان: shhak ، r.bazargan ، Nooshinsalamat ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 12:17)zzarin نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 11:41)shhak نوشته:  از دوستان کسی آدرس ایمیل اوباما ،میشل اوباما ،وزارت امور خارجه آمریکا واحمد شهید رو داره؟؟؟

من تمام این راه ها رو رفتم وزارت خارجه آمریکا و میشل و اوبا ما و بقیه نمی تونی بهشون پیغام بدید

میشه رو پستاشون پیغام گذاشت حتما میخونن برای اوباما باید برید سایت تو کاخ سفید نامه بزنید ، اگر هم نامه بزنید دیگه میرید تو لیستشون و هی براتون نامه هایی از اوباما میاد که در رابطه با سخنرانی هاشه
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: shhak ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:30)meisamgh1362 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 11:41)shhak نوشته:  از دوستان کسی آدرس ایمیل اوباما ،میشل اوباما ،وزارت امور خارجه آمریکا واحمد شهید رو داره؟؟؟

من تمام این راه ها رو رفتم وزارت خارجه آمریکا و میشل و اوبا ما و بقیه نمی تونی بهشون پیغام بدید

میشه رو پستاشون پیغام گذاشت حتما میخونن برای اوباما باید برید سایت تو کاخ سفید نامه بزنید ، اگر هم نامه بزنید دیگه میرید تو لیستشون و هی براتون نامه هایی از اوباما میاد که در رابطه با سخنرانی هاشه

میشه دقیقا به من بگید از کجا باید پیغام بزاریم من هر چی گشتم پیدا نکردم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:06)smart3461 نوشته:  من واقعا تعجب می کنم وقتی می بینم از یه طرف می گن تمام شده از اون طرف می بینم بعضی کیس ها تو همین چند روز اخیر ویزا گرفتن و جالب اینکه آپدیت شدن کیس ها همچنان ادامه داره. از بچه هایی که پارسال موفق به گرفتن ویزا نشده بودن یه نفر رو دیدم توی اکتبر هم کیسشون آپدیت شده بود !!! احتمالا ما هم بعد از سپتامبر تا زمانی که این برنامه لاتاری وجود داره هی آپدیت بشیم. خدا رو چه دیدی مثلا 30 سال دیگه یه دفعه ایمیل بزنن که کلیر شدیم!!! و ما هم از اون دنیا براشون ایمیل می زنیم که عزیزان سفارت نشین، من قبل از اینکه کیس لاتاریم کلیر بشه اوس کریم کلیرم کرد الانم توی اون دنیا زندگی می کنم و متاسفانه بلیط برگشت گیرم نمیاد که بیام ویزامو بگیرم. لطف کنید بدینش عزراییل بیاره اینوره آب!!!!
دیگه حرفی نمونده واسه گفتن که دختری به این خوبی و زیبایی کی دیده. حالا به جای دختری بذار لاتاری و ببین چقدر جب می شه !!!!

مرسي از روحيه خوبتونBig Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: avayebahar ، ffrfar ، shhak ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:34)zzarin نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 13:30)meisamgh1362 نوشته:  

میشه دقیقا به من بگید از کجا باید پیغام بزاریم من هر چی گشتم پیدا نکردم

دوستان من کاخ سفید اینجاست میتونید از اینجا به باراک اوباما اطلاع بدید http://www.whitehouse.gov/contact/submit...d-comments
شماره کیس : 50XX / تاریخ مصاحبه : آپریل / تعداد 1 نفر Tongue /آپدیت : 14 آگوست 8 آگوست / 15 می / محل مصاحبه : ایروان / تو ماه آگوست با سیس و مهاجر سرا آشنا شدم

تشکر کنندگان: shhak ، rezahoorjandi ، nedaba
(2014-09-15 ساعت 13:28)fatima65 نوشته:  
اينجا انكارا
هوا خنك
من نااميد نيستم
يا حق
دوست عزیز ،سعی کنید با آفیسر صحبت کنید، ما مدارک دم در به همون خانم بداخلاق ایرانی دادیم

رفتین سفارت؟
سلام دوستان
من رفتم سفارت . با برگه صورتی براحتی راه میدن برید داخل .
در سالن ورودی امروز اون خانم افغانی که مسلط به فارسی بود و خیلی بداخلاق بود نبود. یک خانم انگلیسی زبان که خیلی کم فارسی بلد بود. من برگه صورتی را نشان دادم و گفتم میخوام چک کنید که آیا کیس من کلیر شده یا نه ؟ گفت من این کارو نمیتونم بکنم . من فقط مسئول دریافت پاسپورت و مدارک هستم . اگر میخواهید پاسپورت را بدید و منتظر باشید تا از پست برای شما ارسال شود.
من چون قبلا یکبار پاسمون سفید برگشته بود پاس را ندادم.
برگه سفیدی که قبلا با پست برامون ارسال شده بود و در اون نوشته که کیسهای در حال AP دیگه ویزا براشون نیست به اون خانم نشون دادم و گفتم که معنی این برگه چیه و باز ما منتظر بمونیم ؟ در جواب گفت کسانیکه این برگه را دریافت کردن یعنی کیسشون در لاتاری 2014 پروندش بسته شده است.

دوستان لاتاری 2014 برای دوستانی که این فرم را دریافت کردن به پایان رسید. با تمام فراز و نشیب هاش که خیلی از لحاظ روحی به همه ضربه زد. امیدوارم در سایر امور زندگی موفق باشید.SadSadSadSadSad
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
تشکر کنندگان: behdadK ، zzarin ، Shahabpk ، HERMES7 ، Hassan2014 ، m_nikparvaz ، USA2014 ، ffrfar ، aaraam ، aghamilad ، shhak ، pari pari ، Nooshinsalamat ، afra198 ، rezahoorjandi ، nedaba ، 3rip ، Lemony
(2014-09-15 ساعت 14:30)Touraj2014 نوشته:  
اينجا انكارا
هوا خنك
من نااميد نيستم
يا حق

رفتین سفارت؟
سلام دوستان
در سالن ورودی امروز اون خانم افغانی که مسلط به فارسی بود و خیلی بداخلاق بود نبود. یک خانم انگلیسی زبان که خیلی کم فارسی بلد بود. من برگه صورتی را نشان دادم و گفتم میخوام چک کنید که آیا کیس من کلیر شده یا نه ؟ گفت من این کارو نمیتونم بکنم . من فقط مسئول دریافت پاسپورت و مدارک هستم . اگر میخواهید پاسپورت را بدید و منتظر باشید تا از پست برای شما ارسال شود.
برگه سفیدی که قبلا با پست برامون ارسال شده بود و در اون نوشته که کیسهای در حال AP دیگه ویزا براشون نیست به اون خانم نشون دادم و گفتم که معنی این برگه چیه و باز ما منتظر بمونیم ؟ در جواب گفت کسانیکه این برگه را دریافت کردن یعنی کیسشون در لاتاری 2014 پروندش بسته شده است.

دوستان لاتاری 2014 برای دوستانی که این فرم را دریافت کردن به پایان رسید. با تمام فراز و نشیب هاش که خیلی از لحاظ روحی به همه ضربه زد. امیدوارم در سایر امور زندگی موفق باشید.SadSadSadSadSad

تورج خان اون خانم اطلاعات كمى داره ، زياد رو حرفش حساب نكنWink
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: ffrfar ، Touraj2014 ، azadeh2014 ، shhak ، Nooshinsalamat ، rezahoorjandi ، nedaba
من که تا 30 سپتامبر امیدوارم
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
(2014-09-15 ساعت 14:58)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:44)shhak نوشته:  دوست عزیز ،سعی کنید با آفیسر صحبت کنید، ما مدارک دم در به همون خانم بداخلاق ایرانی دادیم

رفتین سفارت؟
سلام دوستان

يعني مي شه باز امييدوار بود، من خانمم برنده أصلي بود و ويزاي توريستي امريكا تو پاسپورتش بود، ولي باز جواب منفي به ما دادند، گر جه خودم هم نمي خوام بأور كنم.
تشکر کنندگان: pari pari ، shhak ، mehdi2014 ، Nooshinsalamat ، rezahoorjandi ، nedaba
سلام من برنده لاتاری 2013 هستم که ویزا بهم نرسید و گفتن تموم شده..البته 20 سپتامبر اینو گفتن.
اگه بهتون گفتن تموم شده یعنی دیگه نمیدن..ماهم همه راه ها رو امتحان کردیم و نتیجه ای نداد.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، ffrfar ، pari pari ، shhak ، r.bazargan ، meisamgh1362 ، sayeh_m ، nedaba ، Ehsan171 ، abshar_wf ، alihmh
(2014-09-15 ساعت 14:58)Hassan2014 نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 08:44)shhak نوشته:  دوست عزیز ،سعی کنید با آفیسر صحبت کنید، ما مدارک دم در به همون خانم بداخلاق ایرانی دادیم

رفتین سفارت؟
سلام دوستان

متاسفانه منم امروز صبح به سفارت آنكارا ايميل زدم و در جوابم همون برگه سفيد رو كه به دوستان دادن هم به فارسي و هم به انگليسي فرستادن كه تاريخ اون برگه 8 سپتامبر بود .. يعني عملا از 8 سپتامبر به اين ور پرونده لاتاري بسته شده ..
كيس نامبر 26** مصاحبه 5 مي آنكارا آخرين آپديت 22 آگوست
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، pari pari ، shhak ، r.bazargan ، meisamgh1362 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان